za wąska?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 11:24

Starsi panowie dwaj pokłocili się stracili wątek..kłotnia o wykształcenie jest bzsensowna..ani jeden z was po niej nie będzie ani madrzejszy ani bogatszy.Wykształcenie rzecz względna i nie tylko tytuł o wykształceniu świadczy..wszyscy wiemy że są doktorzy imbecyle i ci prawdziwi..wiemy też że człowiek bez matury wcale nie jest ani głupszy ani mądrzejszy..jesli nie wiem czemu matury nie-ma może byla po prostu nie potrzebna..Co więcej NIE WYPADA ani mówić ile się zarabia ani doradzać dzieciakom brania syfu..Andrew możesz nawet nie zauważyć kiedy twóje dzieci zaczną brać..może dlatego że ty bierzesz one nigdy nie wezmą,rozpacz bedzie kiedy zaczną chyba że nie jesteś ojcem prawdziwym to powiesz że ci wszystko jedno.Panie doktorancie nie jesteś ani lepszy ani gorszy od Andrew choć tego nie powiedziałeś to przebija z twoich postów.A obydwum panom życze w życiu jak najlepiej..Doktorowi żeby nie zapomnial że wszyscy skończymy pod glebą prędzej czy później a Andrew żeby nie przekroczyl granicy jaką jest uzależnienie.
To tyle dziekuje.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 12 sty 2006, 18:24

Pegaz pisze:Starsi panowie dwaj..

no toś nas podsumował :D

Pegaz pisze:NIE WYPADA ani mówić ile się zarabia ani doradzać dzieciakom brania syfu..

by nadmiernie nie rozgrzebywać tematu... tu się ubawiłem nieźle :D

(faktycznie bolek i lolek jeden kajak nieśli...)

Pegaz pisze:Panie doktorancie nie jesteś ani lepszy ani gorszy od Andrew choć tego nie powiedziałeś to przebija z twoich postów.

mylisz pojęcia kolego; z moich postów przebija wrogość do postawy jaką prezentował Andrew; to kwestia podejścia do pewnych spraw, w ten sam sposób potraktowałbym Ciebie gdybyś to ty zachwalał na lewo i prawo jakiś narkotyk - też bym Cię próbował zdyskredytować, napisał to co napisałem, ba, nawet jakbyś mi prezydenckim profem machał przed oczami; owszem, każdy kto zachwala narkotyki jest przeze mnie postrzegany jako element - ale nie dotyczy to wykształcenia tak jak sugerujesz - zresztą najlepszy dowód - nie rzucamy się na siebie z Andrew w żadnym innym miejscu tu na forum, zgadzamy się lub nie ale szanujemy swoje wypowiedzi; co więcej - zdarzyło się, że musiałem mu przyznać, iż napisałem idiotyzm a on miał rację - i zrobiłem to - nie ma we mnie pychy o jaką mnie oskarżasz, po prostu walczę o to co dla mnie ważne;

aby nie rozpoczynać tej idiotycznej wojny na nowo - dziękuję już Paniom i Panom, uważam temat za zamknięty - księga skarg i wniosków znajduje się w ModTeam
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 19:07

vraiment pisze:w ten sam sposób potraktowałbym Ciebie gdybyś to ty zachwalał na lewo i prawo jakiś narkotyk

a więc looknij do tematu o maryśce...hehe..i zobacz co tam się działo :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 12 sty 2006, 19:48

nie było mnie jeszcze wówczas na tym forum, inaczej byś często tam czytał moje posty :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 08:21

Chlopak89 pisze:
salome pisze:kochana nie ma co sie pieścić, to się musi zmieścić ;-)

hahaha....niezle..ale fakt.. musi... bo przeciez co bedzie jak bedziesz dziecko rodzila? Tez sie wszystko rozciagnie... <banan>

Nie masz racji , są kobiety które nie urodzą normalnie i mają cesarki , a i te co rodzą normalnie czesto są nacinane by sie dziecko urodziło , bo i tak je porozrywa , tak ze jest róznie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 09:47

nie wiem co dodac <zejak?> moze tylko tyle, nie za waska lecz za sucha <diabel>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Sarevok1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 19 gru 2006, 08:22
Skąd: ŁÓDŹ
Płeć:

Problem podczas pierwszego razu

Postautor: Sarevok1000 » 05 lut 2007, 10:16

Witam więc mam następujący problem:) Chodzi o to że wczoraj miał być mój pierwszy raz jak i mojej dziewczyny. Chcieliśmy użyć kondonów no i spoko ogólnie. była gra wstępna i tak dalej tylko powstał problem w momencie wejścia w nią nie mogłem w ogóle. Ona troszkę się denerwowała a do tego nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze ma bardzo małe wejście do pochwy jest dziewica ale ja maksymalnie jestem wstanie jej włożyć jednego palca a potem to już sa problemy. Macie jakies pomysly co zrobić;d
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 05 lut 2007, 16:09

użyć opcji szukaj-> przeczytać tematy których na ten temat jest tu multum, i zajrzeć tu http://www.agnieszka.com.pl/twoj_pierwszy_raz.htm
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 lut 2007, 20:52

Sarevok1000 pisze:Macie jakies pomysly co zrobić;d

Probowac, probowac, probowac i probowac :D Inaczej sie nie da ... a i pisze sie kondomow :D
Sarevok1000 pisze:wydaje mi sie ze ma bardzo małe wejście do pochwy

racja, wydaje Ci sie ;) bo
Sarevok1000 pisze:jest dziewica
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości