Erotyczna bielizna

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 cze 2004, 14:28

a co do nie pozwalania się dotykać - troszkę się nie zgodzę ;) Tak wszyscy radzą, ale mi mój kotek powiedział "po" że jak raz przyszłam i dałam się dotknąć to go to jeszcze bardziej rozpaliło :) I że mogłabym tak częściej bo patrzenie patrzeniem ale on jest "dotykowcem" :)
i jeszcze nawiążę do wypowiedzi "lata" (chyba) - ja też mam lekką nadwagę ale przez pół roku byłam proszona o zalożenie stringow, i jak w koncu załozyłam to zwariował...wiec gusta są różne, spróbowac zawsze mozna:) A teraz jak mam "zwykłe" majtki to się czuję dziwnie :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 12 cze 2004, 19:43

chyba muszę mocniej namawiać moją panią do założenia stringów - kto wie może się zgodzi, myślę że mogłaby fajnie wyglądać, chociaż ona jest zupełnie przeciwnego zdania
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 cze 2004, 20:36

Kobieta w stringach wygląda sexy, bo jest odsłonięta większa częśc ciała, tego najbardziej pożądanego przez faceta i to bzdura, że nie każdej pasuje.
Kochać i być kochanym
Andrus

Postautor: Andrus » 12 cze 2004, 22:34

Chcesz go zaskoczyć? Ubierz się w sukienkę z dużym dekoltem, nie zakładaj żadnej bielzny pod spód ,mogą być pończochy, buty wysoki obcas.
na pewno powalisz go na kolana. Powodzenia
Pozdrawiam Andrus
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 cze 2004, 22:43

Nie ma zadnego zaskoczenia , jak nie ma erotycznej ładnej bielizny pod spodem ! Albowiem kobieta najsexowniej wygląda własnie w niej !!!!!

Nie ma to jak : nici w żici ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 16 cze 2004, 12:21

Ja w lato uwielbiam stringi, wtedy prawie nie czuje że mam na sobie majteczki i tak jest fajnie. Też uważam że wszystkie dziewczyny seksownie wyglądają w stringach.

A co do kolejnego striptizu to niedługo będzie drugi raz. Naprawde to działa na facetów.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 554 gości