Problem :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Re: PENIS NIE CHCE WEJŚĆ

Postautor: Rish » 02 sie 2006, 16:24

kaktus pisze:Nie wiem moze ja jestem za bardzo delikatnyscroll]


Tez tak mysle.Przebic blone dziewicza trzeba dosyc pewnym ruchem...a ze boli to normalne....lekko czy mocno ti tak bedzie bolalo wkoncu to pierwszy raz
Obrazek
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 02 sie 2006, 16:28

Najlepiej pomalutku, delikatnie i spokojnie i kobieta im bardziej bedzie podniecona tym lepiej. Długie pieszczoty, żeby czuła że jest dla Ciebie ważna, bo czasai problem leży w psychice. Na pierwszy raz uważam że lepiej nie stosować jakiś wymyślnych pozycji tylko klasycznie ;) ale to moje zdanie ;)
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Carol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2006, 13:30
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Carol » 02 sie 2006, 16:29

Prawda jest taka, że im wolniej się to robi tym bardziej to boli. Poza tym Twoja dziewczyna też może nie być wystarczająco rozluźniona. Kobieta może chcieć seksu, ale na samą myśl, że za chwilę będziesz wciskac w nią kawał mięsa samoczynnie sie spina. Przynajmniej ja tak miałam i nie dało się nic zrobić, dopóki mój ówczesny chłopak nie fuknął mi w bardzo romantyczny sposób do ucha "rozluźnij się wreszcie kobieto!"
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 02 sie 2006, 16:33

kaktus pisze:Nie wiem moze ja jestem za bardzo delikatny

no to pojechałeś!!!
może troche bardziej ją rozbudź?
może jakiś żel?może ona jest jeszcze nie gotowa?
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 02 sie 2006, 20:15

kupcie prezerwatywy nawilzane....to powinno pomoc...wiekszy bedzie poslizg i mniej bedzie bolec....chociaz nie wiem hmmm no ja mam mozna powiedziec ze BARDZOOOO mokro i mnei denerwuje jak moj partner kupuje nawilzane <zly>

[ Dodano: 2006-08-02, 20:17 ]
gdy je kupuje to jest taki poslizg czasem ze albo go juz nie czuje albo po prostu w trakcie stosnku "wypada" ;p
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 02 sie 2006, 20:40

są dwie opcje, albo to zrobicie albo nie... polecam naprawde długą i czułą grę wstępną, jeśli macie problem z suchością pochwy to jakiś nawilrzacz, przyjemnie pieszczoty i dużo czasu na nie, a nie jak rodzice są za drzwiami, albo jak siostra lada chwial ma wrócić z pracy, to chyab logiczne... spokojnie napenwo się wam uda... najpiej na misjonarza i poduszka pod jej pośladki zeby były troszkę wyzej, podniecenie zdziała cuda i napenwo się uda... ;) jest tez ta druga opcja, czasem zdarza sie tak, że między partnerami mimo wielkij miłości są zbyt wielkie rożnice anatomiczne, czyli ty masz za duzego a ona za mała... bywa i tak, ale to w skrajnych przypadkach... powodzenia :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2006, 23:13

Dajcie spokój... to Wy jeszcze tu gadacie? :|
Dajcie linkę, jakąś.
Albo w kosmos. 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2006, 23:15

Mysiorek pisze:Dajcie linkę, jakąś.

sie robi
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... =wej%B6%E6
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 02 sie 2006, 23:16

Jest też opcja, że Twoja kobieta to akurat tez przypadek, u którego konieczna jest interwencja chirurgiczna. Jeśli wypróbujecie wszystkie powyższe rady i dalej nic to niech porozmawia z lekarzem.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2006, 23:56

Yasmine pisze:sie robi

Dzięki <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości