Czy chwalicie się swoimi kobietami?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 cze 2005, 18:01

lollirot pisze:Yasmine, wazniejsze jest, ze masz kochanego faceta : ) fakt, ze docinki bywaja przykre, ale z drugiej strony to zwyczajne szczeniactwo, az smiac sie chce.

Tak ja sie probuje z tego smiac. Dobra mina do zlej gry, ale czasami juz nie porafie wytrzymac.

Jasta20 pisze:Ale jezeli sprawa dotyczy bezposrednio nas samych, to wtedy jakos do smiechu nie jest, pare razy zdarzyło mi sie taki cos, i teraz podobnie jak Yasmine pozostałam bez kolezanek! ;(

Dokladnie tak. Z boku to wyglada dziecinnie i smieszne, ale one na prawde potrafia uprzykrzyc mi zycie.


Brateczek pisze:bo to jest tylko zazdrość... one zazdroszczą, że macie takich wspaniałych facetów, że jesteście szczęśliwe, że macie go w swoich złych jak i dobrych chwilach a one są same... więc skoro nei majądo kogo się przytulić, to pieprz* tzry po trzy

No wlasnie. Najbardziej dogryza mi dziewczyna z klasy ktora niedawno urodzila dziecko i facet ja zostawil(a taka byla go pewna, mowila ze bardziej niz siebie).
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 11 cze 2005, 13:15

Pewni mozemy byc tylko śmierci i podatkow :D
Live long and prosper

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości