Wyłoncznie do dziewczyn!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 10 lut 2005, 18:35

sorki za taki offtopic:
od 13 roku życia się za siebie częściowo odpowiada (ograniczona zdolność do czynności prawnych)
wtedy tez można wyjść za mąż nabywając jednocześnie pełnoletniość!!!
a prokurator jest chyba do 16 roku życia włącznie?czy się mylę w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 10 lut 2005, 18:42

Maverick pisze:A panienka to fajne okreslenie :) Mozna tez mowic "suczka", "foczka" itd, ale to slangowe :)


jak slysze takie okreslenia to mi sie noz w kieszeni otwiera a usta same recytuja tresc zaklecia :okulary:
kojarza mi sie takie "nazwy" z chamstwem oraz skate'ami/dresami, czyli w zasadzie z chamstwem, jesli kogos obraza moje stwierdzenie... coz, moze sie do mnie zglosic i ustalimy termin sparingu :okulary:
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lut 2005, 18:52

a prokurator jest chyba do 16 roku życia włącznie?czy się mylę w tej kwestii?
Nie. Do 14ego roku zycia.
wtedy tez można wyjść za mąż nabywając jednocześnie pełnoletniość!!!
Dziewczynki chyba aod 14ego roku zycia a chlopacy od 16ego moga wejsc w zwiazek malzenski.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 10 lut 2005, 19:00

Mav nie prawda, w kodeksie prawa cywilnego (art. 10) jest to napisane
ewunia1111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:22
Płeć:

Postautor: ewunia1111 » 10 lut 2005, 20:00

Faktycznie dosyć śmiesznie opowidziedziałeś "nam" o "wyuczonej 16- latce"...bo co dziewczyna w tym wieku może wiedzieć o seksie??!!NIC !!!!!pomimo tego, że takie nastolatki promują się na doświadczone w tej "dziedzinie", to tak naprawdę nie znaja nawet swoich nawyków, ciał...itp....Nigdy nie należy nikogo zmuszać, w końcu seks to ma być fantastyczna przygoda...a nie oczekiwanie...i nadzieja....jeżeli sama poczuje taką chęć..to zobaczysz...w końcu będzie ok!!ale to też wiele zależy od partnera...bo jeżeli on jest takim "samcem" i mysli wyłącznie o sobie...to daleko nie zajdą!!!!!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 10 lut 2005, 20:43

Tak Egoiści powinni iśc w odstawkę...... Nawet jezeli ma te 16 lat to facet powinien mieć to na myśli aby wprowadzać POWOLI tę młoda kobietę w świat sexu. Bo inaczej odbije się to na jej przyszłym życiu sexualnym. Zero musu, żadnego nagradzania za wytrwałość itp. itd. powinna iść z własnej ochoty chęci poznania a nie z wynikłej sytuacji.........
Moim zdaniem jest niewiele związków w takim wieku z tak dojżałą więziąemocjonalną...... Bardzo Bardzo przykre .......
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 10 lut 2005, 20:57

Maverick pisze:
a prokurator jest chyba do 16 roku życia włącznie?czy się mylę w tej kwestii?
Nie. Do 14ego roku zycia.
wtedy tez można wyjść za mąż nabywając jednocześnie pełnoletniość!!!
Dziewczynki chyba aod 14ego roku zycia a chlopacy od 16ego moga wejsc w zwiazek malzenski.


ale bzdury wypisujesz

prokurator "grozi" do ukończenia 15 roku życia, a odpowiada za siebie w pełni osoba o pełnej zdolności do czynności prawnych, czyli każda osoba powyżej 18 roku życia (oprócz ubezwłasnowolnionych) oraz kobieta, która za pozwoleniem właściwego sądu nabywa pełnoletniość w wyjątkowych okolicznościach (musi mieć co najmniej 16 lat)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 10 lut 2005, 22:06

Gorgon pisze:
Maverick pisze:A panienka to fajne okreslenie :) Mozna tez mowic "suczka", "foczka" itd, ale to slangowe :)


jak slysze takie okreslenia to mi sie noz w kieszeni otwiera a usta same recytuja tresc zaklecia :okulary:
kojarza mi sie takie "nazwy" z chamstwem oraz skate'ami/dresami, czyli w zasadzie z chamstwem, jesli kogos obraza moje stwierdzenie... coz, moze sie do mnie zglosic i ustalimy termin sparingu :okulary:



panienka to mi sie kojarzy z dziwka :556: :D ale rowniez z dresami jak gorgonowi :564: a co do skejtow to sie nie zgadzam :]
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: castrolek » 10 lut 2005, 22:42

tika pisze:panienka to mi sie kojarzy z dziwka :556: :D ale rowniez z dresami jak gorgonowi :564: a co do skejtow to sie nie zgadzam :]


no właśnie z dresami tak, ze skejtami nie........ choć to też po prostu zależy od człowieka nie można tych różnych określień podpinać pod pewne subkultury :P :P bo także skini i inni też chamsko nazywają laski :/ ....
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lut 2005, 23:37

To mi się przypomniało jak mój kolega z klasy szedł kiedyś ze mną i koleżanką do pubu. On tylko takich jak powyżej określeń używał. I nagle,widząc mój niesmak spytał jak wobec tego dziewczyny nazywają facaetów. Słysząc kilka moich na prędce wymyślanych bądź przypominanych określeń otrzeźwiał. Od tej pory nie usłyszałam od niego nic w tym stylu. Może zrozumiał jakie to chamskie?
ewunia1111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:22
Płeć:

Postautor: ewunia1111 » 10 lut 2005, 23:45

Jeżeli ktokolwiek nazywa kobietę "suczka" itp...to znaczy, że jest chamskim gówniarzem....jak tak można??!!a co do tematu, to sądzę....po co w ogóle jakeś mówienie o prokuratorze??!!Dla mnie w ogóle jeżeli nastepuje jakiekolwiek mówienie o seksie to jest on z własnej woli i checi....a wtedy nie ma miejsca na prokuratora!!wiec albo bawimy sie w dziecinade...albo w jakiekolwiek powazne tematy...chociaz sadze ze akurat "ten " wiek...jest jeszcze nieopdpowiedni ........bo dziewczyny -16-letnie marza o rycerzu na białym koniu....a czesto jest tak ze poxniej bardzo załuja...tego co zrobiły!!!!!!!!!!!!!
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 11 lut 2005, 00:07

Ewunia a czy nie widzisz ze Gumczas jest tym Rycerzem ??? Dla tej kobiety na pewno bo wkoncu TE"Super Zajebiste IGRASZKI:D:D"hehehe to tez bylo dobre
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 11 lut 2005, 00:44

gumczas majac 16 czy 17 jest osoba niepelnoletnia
sex z ta osoba jest karany
roznica yba jest taka ze ponizej 15 jest karany z urzedu a powyzej musi byc zlozone doniesienie...

"twoj kolega" nie powinien jej namawiac
niech powie ze by tak chciał i tyle
jak dziewczyna dojdzie do wniosku ze kce to to zrobi...

ps.ile lat ma twoj kolega 40, 50, 60? :566:

po wyjsciu za maz dziewczyna nie nabywa wszystkich praw (ale prawie wszystkie):P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
ewunia1111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:22
Płeć:

Postautor: ewunia1111 » 11 lut 2005, 01:04

Ostry!!to widac od razu....i faktycznie......dosyc smieszne to jest!!wszyscy sie tutaj z tego smieją....to jest o tyle zabawne,,,że...on nawet nie ma odwagi powiedziiec ze o niego chodzi, a w końcu forum jest ANONIMOWE<hahaha>
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 11 lut 2005, 10:56

moron pisze:gumczas majac 16 czy 17 jest osoba niepelnoletnia
seks z ta osoba jest karany
roznica yba jest taka ze ponizej 15 jest karany z urzedu a powyzej musi byc zlozone doniesienie...


Masz jakiś związek z prawem? Ludzie jeśli na tym forum mówicie o seksie opierając się na takich zasłyszeniach jak w stosunku do prawa to mi jest bardzo przykro. 15 lat i kropka, to jest cezura nieprzekraczalna, jeśli uprawia się seks z małoletnim w wieku 15 lat i jednego dnia to nie jest już to przestępstwem...!!

moron pisze:po wyjsciu za maz dziewczyna nie nabywa wszystkich praw (ale prawie wszystkie):P


A jakich praw nie nabywa? Po pierwsze to określenie nabywania praw jest zupełnie nieadekwatne, z osiągnięciem pełnoletniości osiąga się pełną zdolność do czynności prawnych, nabywać prawa może nawet płód. Po drugie jest to tylko unormowanie cywilnoprawne, oznacza to że przepisy odrębnych ustaw (najczęściej uregulowania administracyjnego prawa materialnego) mogą nakładać na osoby poniżej 18 roku życia określone obowiązki - tak jak np. obowiazek szkolny) i tylko w takim rozumieniu możemy mówić o "nie nabywaniu WSZYSTKICH praw"...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 11 lut 2005, 11:13

co my bysmy poczeli bez Prokuratora :) :564:
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 11 lut 2005, 11:19

Sorki jeśli to po mentorsku jakoś zabrzmiało, ale to są takie podstawy że szok. A potem obywatel mówi, że sąd źle działa, że prokurator idiota, że notariusz palant - bo obywatel wie lepiej... a jak się okazuje wcale tak nie jest... :) Trzeba znaleźć w sobie na tyle pokory by nie pisać o sprawach na których się nie zna :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 11 lut 2005, 13:51

Prokurator pisze:
A jakich praw nie nabywa? Po pierwsze to określenie nabywania praw jest zupełnie nieadekwatne, z osiągnięciem pełnoletniości osiąga się pełną zdolność do czynności prawnych, nabywać prawa może nawet płód. Po drugie jest to tylko unormowanie cywilnoprawne, oznacza to że przepisy odrębnych ustaw (najczęściej uregulowania administracyjnego prawa materialnego) mogą nakładać na osoby poniżej 18 roku życia określone obowiązki - tak jak np. obowiazek szkolny) i tylko w takim rozumieniu możemy mówić o "nie nabywaniu WSZYSTKICH praw"...


czyli tak jak pisałam :D a ktoś namieszał :P
ślub=nabycie pełnej (w odróżnieniu od ograniczonej) zdolności do czynności prawnych
dobra koniec już na temat prawa cywilnego
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2005, 17:04

Masz jakiś związek z prawem?
On studiuje prawo... :570:
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 11 lut 2005, 18:24

kociak pisze:
Masz jakiś związek z prawem?
On studiuje prawo... :570:


Więc albo nie wyszedł z pierwszego semestru jeszcze, albo ściemnia, albo jest wybitnym nieukiem...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 11 lut 2005, 18:31

studiuje prawo?wiec jak umknela taka rzecz,o ktorej wie jednak wieksosc ludzi :564:

seks nie jest karany gdy ma sie 16 czy 17 lat,zreszta Prokurator wszytsko wyjasnil
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 11 lut 2005, 18:35

juz nie wspominając o tym, że doniesienie jest elementem ścigania przestępstw z urzędu i społecznym obowiązkiem każdego obywatela... dużo nieścisłości, oj dużo...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2005, 21:54

No właśnie na 1 roku jest i pierwszy semestr zalicza.
Ale siem go nie czepiajcie. To przecież Moron...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: Wyłoncznie do dziewczyn!!!

Postautor: Mona » 11 lut 2005, 21:58

Dj_Gumczas_19 pisze:"Pytałem sie jej tego, mówiła ze sie wstydzi i gdyby to mi robiła wydawałoby sie jej ze mnie gwałci. :552: :552:
DZIWNE? ;)


Ech.. Gumczas i tu się chłopie wydało kim jest "kolega".Na drugi raz uważaj od początku do końca, w której osobie piszesz post.Wyjaśniam: ja,ty,on,ona,ono,my,wy,oni,one.Wybierz to co Ci pasuje i lecisz pościk od początku do końca w osobie, np.ja.

Wracając do meritum.Czy dziwne?Jasne!Wszak za gwałt idzie się siedzieć :P !
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 11 lut 2005, 22:18

kociak pisze:Ale siem go nie czepiajcie. To przecież Moron...



hehehe,Kociak jest super :P :564:
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 11 lut 2005, 23:25

Więc albo nie wyszedł z pierwszego semestru jeszcze, albo ściemnia, albo jest wybitnym nieukiem...
to pierwsze :P
seks nie jest karany gdy ma sie 16 czy 17 lat,
miedzy 15 a 18 rokiem zycia to zalezy od rodzicow
To przecież Moron...
jak widac obok kazdego postu (w poscie zreszta też)

ps. przyznam sie ze moje wypowiedzi opieram na tym co sie uczylem kilka lat temu.. :/
jutro sprawdze i napisze wiecej :P
ps2.yba "maly" OT wyszedl :/
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Re: Wyłoncznie do dziewczyn!!!

Postautor: castrolek » 12 lut 2005, 00:01

Mona Lisa pisze:
Dj_Gumczas_19 pisze:"Pytałem sie jej tego, mówiła ze sie wstydzi i gdyby to mi robiła wydawałoby sie jej ze mnie gwałci. :552: :552:
DZIWNE? ;)


Ech.. Gumczas i tu się chłopie wydało kim jest "kolega".Na drugi raz uważaj od początku do końca, w której osobie piszesz post.Wyjaśniam: ja,ty,on,ona,ono,my,wy,oni,one.Wybierz to co Ci pasuje i lecisz pościk od początku do końca w osobie, np.ja.



hehe wszystko się wydało :)
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 12 lut 2005, 01:30

miedzy 15 a 18 rokiem zycia to zalezy od rodzicow


Kto tu jest prokuratorem, ja czy Ty? Art. 200 Kodeksu Karnego tyczy się obcowania płciowego i innych czynności seksualnych z małoletnim, jeśli partner jest między 15 a 18 rokiem życia to można się z nim kochać bez żadnych obaw, nie jest to przestępstwo i nie będę już tego powtarzał bo mnie to zwyczajnie denerwuje, chyba założe osobny temat o zagadnieniach prawnych związanych z seksem i tam wszystko wyjaśnię...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 12 lut 2005, 12:00

spokojnie :564:
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Re: Wyłoncznie do dziewczyn!!!

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 13 lut 2005, 00:28

castrolek pisze:
Mona Lisa pisze:
Dj_Gumczas_19 pisze:"Pytałem sie jej tego, mówiła ze sie wstydzi i gdyby to mi robiła wydawałoby sie jej ze mnie gwałci. :552: :552:
DZIWNE? ;)


Ech.. Gumczas i tu się chłopie wydało kim jest "kolega".Na drugi raz uważaj od początku do końca, w której osobie piszesz post.Wyjaśniam: ja,ty,on,ona,ono,my,wy,oni,one.Wybierz to co Ci pasuje i lecisz pościk od początku do końca w osobie, np.ja.



hehe wszystko się wydało :)


Co ty kurde detektyw jesteś??

Mam po dziurki w nosie wasze dochodzenie.

NIe kryje sie bo nie mam takiej potrzeby a ze tak napisałem czysty przypadek.
Zresztą poco ja sie w ogóle tłumacze..

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości