kondom - powietrze

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 gru 2004, 01:44

Feeee.... bender przeginasz ;P. Ja tu mialem nadzieje na jakis "mokry" sen o mojej myszce ;> ale po tym dowcipie watpie zeby przysnilo mi sie cos innego jak jakis koszmar ... z babciami w wieku 90+ w roli glownej ... :563:
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 gru 2004, 02:13

tr3sor nie przesadzaj
moge ci tu rzucic taka wiazanka kawalow ze bedzie ci cala noc zimno taki namiot bedzeisz mial :D hyh
btw ja spiralek nie lubie - mam wrazenie ze sie nadzieje na drut jak gleboko wejde :572:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 gru 2004, 03:01

Ja zdanai wyrobionego niemam ^^ :P.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 05 gru 2004, 07:16

Witam po dłuższej przerwie!
Ludzieeeeeee! Czy wy chcecie napisać pracę doktorską na temat zakładania gumki???
Po prostu bierzesz ją koleś, otwierasz, wyjmujesz, zakładasz i ......
Panowie! ośmieszacie się z takimi pytaniami - w każdym opakowaniu gumek jest instrukcja co i jak a wy tylko komplikujecie sprawę.
Nie zawsze zgdzam się z Krzysiem ale tu ma 100% racji:

MEZCZYZNA ..............wie jak załozyc kondoma , dzieci niech z tym poczekaja

a inni niech się zajmą grą w piłkę albo niech oglądają Małysza. Na zdrowie im wyjdzie...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 gru 2004, 07:21

Nawet olac instrukcje ;> sam krztalt i budowa gumki sugeruje jak to trzeba zalozyc :D


PS. Jajek w kondoma niewkladamy ^^ :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 05 gru 2004, 08:14

Koles wie jak zalozyc tylko sie pytal o powietrze i faldy. Jedno i drugie luz jak dla mnie. Nad powietrzem tez w pewnym momencie sie zastanawialem, chociaz z poczatku mi sie wydawalo ze jest si i w sumie bylo :564:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 gru 2004, 08:16

Jizus mav czy ten temat nienadaje sie juz do zamkniecia ? chyba nic wiecej powiedziec niemozna ;> wszyscy juz wiedza ze to powietrze nieprzeszkadza ... teretycznie zwieksza szanse ze gumka peknie ... ale jest i zawsze bedzie ... ze prawie niemozliwym jest zalozenie gumki bez dostepu powietrza miedzy gume a czlonka ... i chyba juz wszyscy wiedza ze w opakowaniach kondomow jest instrukcja jak zalozyc ^^ :P


ZAKMNAC TEN TOPIC ! :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
nonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 13 paź 2004, 20:12
Płeć:

Postautor: nonim » 05 gru 2004, 11:02

a jeszcze o jedno zapytam:

pisaliscie tu o "spiralce"...
tak wlasciwie co to jest ta spiralke bo nie wiem, jakie sa jej + i - ... itd.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 gru 2004, 12:01

opcja szukaj ...

ale jako ze jak znow wspomne zawsze bylem za odpowiadaniem na pytania ktore pojawiaja sie po raz n`ty to odpowiem na ile potrafie :D.

Albo dobra po co ... jeszcze raz udowodnie ze na stronie Agnieszki jest wszystko :P
A wiec :

"Jest to jedna ze starszych metod antykoncepcji, dzięki swoim zaletom stosowana również dzisiaj. Współczesne wkładki (spiralka jest niewłaściwą nazwą) mają zwykle kształt litery T. Zawierają one działającą plemnikobójczo miedź. Wkładkę może założyć tylko lekarz ginekolog. Zabieg jest zwykle bezbolesny. Skuteczność antykoncepcyjna wkładki utrzymuje się kilka lat. W tym czasie trzeba pamiętać tylko o regularnych wizytach u ginekologa. (W czasie stosowania wkładki u niektórych kobiet wzrasta intensywność krwawień miesiączkowych, nie można zakładać wkładki w przypadku ciąży, zapaleń lub nowotworów narządu rodnego, choroby Wilsona, uczulenia na miedź, stanów zwiększających podatność na zakażenia oraz przed usunięciem poprzednio założonej wkładki).

To najnowsza, dostępna już w Polsce, metoda planowania rodziny, łącząca zasadę działania "pigułki" i wkładki wewnątrzmacicznej. System ten, o nazwie Mirena, to bardzo skuteczny i bezpieczny środek antykoncepcyjny, który jednocześnie działa profilaktycznie, a nawet leczniczo w niektórych schorzeniach ginekologicznych. Po założeniu Mireny intensywność miesiączek często znacznie się zmniejsza. (Rzadko pojawiające się bóle głowy, tkliwość piersi czy trądzik ustępują zwykle po kilku miesiącach. Przeciwwskazania: ciąża, infekcja układu płciowego, nowotwór szyjki macicy lub macicy, niezdiagnozowane krwawienia z macicy, wady macicy (również wtórniaki, jeśli zniekształcają jamę macicy, ostre zapalenia wątroby lub nowotwór wątroby, zmiany zakrzepowo-zatorowe w układzie żylnym)."
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 gru 2004, 22:33

Bender pisze:tr3sor nie przesadzaj
moge ci tu rzucic taka wiazanka kawalow ze bedzie ci cala noc zimno taki namiot bedzeisz mial :D hyh
btw ja spiralek nie lubie - mam wrazenie ze sie nadzieje na drut jak gleboko wejde :572:


Benerku spiralka,która fachowo nazywa się wkładką wewnątrzmaciczną znajduje się nie gdzie indziej,ale właśnie w macicy.Wątpię w to,abyś aż tam "dotarł".Chyba,że masz jakieś monstrum w spodniach ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2004, 22:35

W macicy ???? czy w jej szyjce ? :566:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 gru 2004, 22:59

krzys pisze:W macicy ???? czy w jej szyjce ? :566:




#Zwana też spiralą lub sprężynką. Jest to miękka, plastyczna kształtka, którą lekarz umieszcza w macicy. Spirala swoimi "ramionami" rozpiera się w jamie macicy, powodując zmiany w błonie śluzowej i w jajowodach. Zmiany te zapobiegają zapłodnieniu komórki jajowej lub zagnieżdżeniu się zarodka. Spiralę zakłada się najczęściej podczas miesiączki, gdyż wtedy szyjka jest w naturalny sposób otwarta. Spirale wykonane są z tworzywa pokrytego miedzią lub srebrem. Jony tych metali mają działanie plemnikobójcze. Wkładkę zmienia się co kilka lat, jest więc stosunkowo tanim środkiem antykoncepcyjnym. Nie zaleca się spirali kobietom, które nie rodziły.#
Sorki za powtórzenie materiału dot.spiralki

:)

:)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2004, 23:06

Patrzcie człowieksie uczy całe zycie , ale jak ktos przyjedzie to dostanie opiernicz , ze mnie nie uswiadomił !! :564: oj dostanie mu sie !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 gru 2004, 23:16

Mona Lisa pisze:Benerku spiralka,która fachowo nazywa się wkładką wewnątrzmaciczną znajduje się nie gdzie indziej,ale właśnie w macicy.Wątpię w to,abyś aż tam "dotarł".Chyba,że masz jakieś monstrum w spodniach ;)


ja to wiem
piaslem o wrazeniu
nie mialem przyjemnosci zaglebiac sie w posiadaczke spiralki ;)
pewnie bym nie poczul - to taki podswiadomy lek - cos jak ze od masturbacji oslepne ;) hihi


nie jestem wielki - nawet w tabelce co to krzys podelslal to raczej do malych kategorii naleze - natomiast juz 2 kobiety mi narzekaly ze je za gleboko dziabie - "w jajnik " :P

natomiast co do samej metody antykoncepcji - moze i dobra
ale mysle ze jak sie ma juz dwojke dzieci to facet moze isc na ciach ciach - przeciac nasieniowody i po sprawie - co ciekawe ta metoda najbarodziej bulwersuje kobiety ;)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 gru 2004, 01:29

krzys pisze:Patrzcie człowieksie uczy całe zycie , ale jak ktos przyjedzie to dostanie opiernicz , ze mnie nie uswiadomił !! :564: oj dostanie mu sie !! :564:


Racja:całe życie uczymy się i co z tego skoro głupi umieramy?

Krzychu lej i to mocno ;)

:564:

Bender,a co ty chcesz facetów okaleczać?Masz rację:burzę się ;)
To Ty nie dziob tak tych babek,bo im krzywdę zrobisz chłopie :P
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 06 gru 2004, 06:11

Niechce cie bender martwic ;> ale jak juz bylo w innym topicu ;D bardziej liczy sie grubosc niz dlugosc :D.

krzys komu i za co mialo by sie dostac ?

Mona niepodkrecaj go do aktow przemocy ;P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 gru 2004, 11:13

monia - a tam zaraz okaleczac
moja marudzi ze nie bylo by smietanki ;)
co prawda polowa kobiet nie lyka - z pozostalych 2/3 polyka ale nie lubi smaku lub jest to obojetne - wiec tak naprawde zadna strata - nie wiem czemu wlasnie kobiety sa tak przeciwne ciachraniu facetow - no feministki to by urwaly jaja facetowi najchetniej :)

pozatym jestem za tym zeby mordercow gwalcicieli i tym podobnych karano poza wiezieniem przymusowa kastracja - i bynajmniej nie chirurgiczna - ale czerwonym zelazem przypiec takiemu jajka na omlet

tr3sor - ja narzekam tylko na dlugosc - grubosc mam ok - nie bede mowil bo nie chce cie martwic :D
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 gru 2004, 11:48

tr3sor pisze:Niechce cie bender martwic ;> ale jak juz bylo w innym topicu ;D bardziej liczy sie grubosc niz dlugosc :D.

krzys komu i za co mialo by sie dostac ?

Mona niepodkrecaj go do aktow przemocy ;P


Oj,żartowałam Tresor ;)

A co gwałcicieli Bender,to jestem za!Kastrować! :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 06 gru 2004, 13:21

no ale bez przesaday co mają rodzice do zycia seksualnego swoich dzieci :552: a zeby dostac i kupić tabletki to nie trzeba miec zgody mamy i zeby na dodatek u lekarza trzymała córeczke za ręke..
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 06 gru 2004, 18:01

ja nie wiem smiejecie sie z niego jakbyscie wszystko odrazu wiedzieli, zaloze sie ze kazdy na poczatku mial problemy z prezesem, bo teoria to jedno a pratyka drugia... zreszta mnie prezesy wkurzaja, lepiej bez... hehe... grunt to refleks :P a tak na serio wystraczy miec zaufanie do siebie samego i wiedziec kiedy przestac, jakos nic sie do tej pory u mnie nie stalo i watpie zeby to byl fart... :P
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 gru 2004, 19:12

Haribo nie propaguj na tym forum przerywanego bo to metoda calkowicie i kompletnie do kitu. Wcale nie gwarantuje sukcesu (plyn przedejakulacyjny - w nim sa te male skur... ekhm, plemniczki) no i nerwica seksualna ktorej mozna sie nabawic.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 06 gru 2004, 19:17

ja nic nie propaguje, kazdy robi jak uwaza...ja robi tak a nie inaczej i jakos nic sie nie stalo... wiadomo ze nie powinno sie tego robic od razu, na samym poczatku, ale po jakims czasi wiesz juz kiedy sie zaczyna "za dobrze" i trzeb skonczyc inaczej :) zreszta watpie zeby ktos sie sugerowal tym tylko ze ja tak robie, ludzie maja rozumy i wiedza na co mozna sobie pozwolic a na co nie...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 gru 2004, 19:45

parafrazuajc Haribo:
prawdziwy Macho jezdzi bez zabezpieczenia..................

dlatego tysiace takich wapda na ciaze, ginie na drogach i traci dane bo nie mieli backupu :P


obstawiamy ? za ile haribo napisze "pmocy wpadlem !!" ?
rok kto da wiecej ? mniej ?
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 06 gru 2004, 22:32

Bender pisze:tr3sor - ja narzekam tylko na dlugosc - grubosc mam ok - nie bede mowil bo nie chce cie martwic :D


Chodzbys mial istne monstrum niezmartwisz mnie ;> moj jest jak by to powiedziec ponad srednia o ile watosci na www.penisy.glt.pl ;> sa poprawne ;]. Pozatym jak juz nieraz bylo podkreslane ;> nieliczy sie rozmiar a jakosc i technika ^^ :P jakosciowo jest 1 klasa oczywisci ;D a co do techniki coz ;> mam sporo czasu zeby sie uczyc :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 07 gru 2004, 10:00

Tak se czytnalem i jest ze po piwkach czesto odmawia posluszenstwa. W sumie znajomi tez sie zwierzali ze tak maja. Natomiast u mnie po piwkach jest jeszcze lepiej niz bez :P To regula czy kwestia organizmu, a jezeli tak to czemu? Wie ktos moze? ;) Czlowiek sie podnieca to stoi :| (Nie mowie o najebaniu sie, a wypiciu kilku piwek relaksujacych... chociaz u mnie jest si nawet na najebaniu :P)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 10:13

Wg mnie to raczej powod do zmartwien ze po alkoholu stoi lepiej niz bez :)
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 07 gru 2004, 13:52

Bender pisze:parafrazuajc Haribo:
prawdziwy Macho jezdzi bez zabezpieczenia..................

dlatego tysiace takich wapda na ciaze, ginie na drogach i traci dane bo nie mieli backupu :P


obstawiamy ? za ile haribo napisze "pmocy wpadlem !!" ?
rok kto da wiecej ? mniej ?

jakies 4-5 lat, bo tak planuje zaczac dzieci plodzic :P... w sumie mlody wiek, ale nie chce chodzic potem na wywiadowki jako dziadek, wiec wole zaczac troche wczesniej, a narazie jeszcze mnie nie stac na dzieci... nie zarabiam zle, ale wole odlozyc na pampersy, bo moze odrazu bede mial druzyne pilkarska :P... co do tekstu "pomocy wpadlem" raczej nie uwazam zebym mial wpadac, ale jezeli juz to na pewno nie byloby to straszne, wiadomo, ze no troche jeszcze za mlody na to jestem, ale jezeli juz to na pewno nie szukalbym pomocy tylko nowych mebli do pokoju dla dziecka... :P
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości