Takie malutkie pytanko :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 28 paź 2004, 20:16

Współczujesz mi mojego zdania?! Byś sobie współczuł lepiej, bo masz powody... :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 00:30

Wiesz czym sie roznie od Ciebie? Tym ze u mnie na 1 miejscu nie stoi seks. Owszem, jest wazny i bez niego nei widze dla zwiazku zadnej przyszlosci, ale nie za wszelka cene. A dla Ciebie to od razu patologie. Bezsensu.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 paź 2004, 12:50

Dla mnie też nie jest na pierwszym miejscu, ale miłość z seksem jest powiązana. Jeśli miałbym czekać 3 miesiące będąc z dziewczyną, to bym nie wytrzymał dlatego, że uświadomiłbym sobie, że jej nie kręce i chyba nic do mnie nie czuje skoro nie ma ochoty na seks. Zwykle porządanie pojawia się przed miłością, więc to chyba naturalna kolej rzeczy... najpierw seks, potem miłość prawdziwa...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 12:54

Mamy rozne zdanie na ten temat ale oki :564:
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 paź 2004, 13:15

Ale, jesli moge tu sie wtracic do Waszej dyskusji, seks to nie tylko pelna penetracja. Wiec co to oznacza brak seksu? Brak rowniez pocalunkow, pieszczot? Pamietam jeszcze takie pocalunki, ze achhhhhhhh :)
Jesli ktos ma takie zasady, moze zrezygnowac ze stosunku nawet na kilka lat (!), co nie oznacza, ze nie bedzie mial jak okazywac partnerowi pozadania.
Wiecej wyobrazni prosze!!!
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 paź 2004, 13:55

Zwykle tak to jest, że jak jest peting i inne formy seksualne, to seks też jest tuż tuż... a ja raz tak białem, że przez ponad 2 miesiące tylko buzi, a tego za sex nie uważam :P Notabene byłem zakochany wtedy jak cholera...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
daka_92
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2004, 18:38
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: daka_92 » 29 paź 2004, 18:17

Odpowiedni czas sam przychodzi! Nie ma określonej zasady, tak uważam! Wtedy trzeba wiedziec, ze sie nie bedzie zalowac w przyszlosci!!! Ale to moje zdanie, nie musicie sie z nim zgodzic!!
Upadać można, podnosić się trzeba!!!
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 30 paź 2004, 10:01

Hmmm... u nas to sie zdazylo po okolo 32 miesiacach .. i do tej pory jestesmy razem :))) to chyba dobze trafilismy ?? :)))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 30 paź 2004, 16:10

krótko ja to chyba bym po takim czasie jajko zniósł


Wiesz, pierwszy raz po kilku dniach to troszke dziwne, bo trzeba do tego dojrzeć w związku. Nie lubie kochac się z osoba której w ogóle nie znam. Będąc parą ze swoim przyacielem (osobą którą znam długi czas) kochałam się może po 2-3 dniach, ale to była już inna "bajka"
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 paź 2004, 16:23

Ja nie mówię, że 1 dnia od poznania się tylko od bycia ze sobą, chociaż raz zdażyło mi się no niech będzie drugiego dnia :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 31 paź 2004, 12:45

ja wytrzymuję już /aż 8,5 miesięcy bez seksu (óki co zastępujemy go czym innym ;) ) ale mam nadzieję,że wrkótce się to zmieni...
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 01 lis 2004, 09:17

Mala pomylka ... niemialo byc 32 miesiace tylko 3 miesiace :)) Sorka za wprowadzenie w blad .
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Catalina
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2004, 19:19
Skąd: Costa del Sol
Płeć:

Postautor: Catalina » 01 lis 2004, 12:04

Hmm, a ja ostatnio wylądowałam w łóżku z moim obecnym na drugim spotkaniu. Jakaś siła pchnęła nas do tego, a może to przez to jak pisaliśmy ze sobą, o naszych fantazjach i nie tylko heh. Teraz nie mamy przed sobą żadnych granic, zahamowań, czy blokad. Robimy to czego chcemy. A jeśli chodzi o czas tzn.ile upłynęło dni od poznania do łóżkowych igraszek to było jakieś 19 dni a 11 dni od pierwszego spotkania. Dalej się spotykamy i poznajemy siebie nawzajem, jest OK. :)
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć za chwilę...


http://www.nowaruda-community.kom.pl
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 lis 2004, 12:08

Nieco ponad pol roku... (w obecnym zwiazku)

Ale zdarzylo sie tez kiedys bodajze 5 dni :p
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 02 lis 2004, 04:37

na to chyba nie ma reguly... na jedna czekalem rok az zdecyduje sie, na inna czekalem cale dwie godziny (na imprezie) ale najlepiej wspominam okres 5 miesiecy, najlepszy seks jaki mialem... zakochalem sie po uszy i tak jakos wyszlo... jestesmy razem do tej pory....
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 lis 2004, 14:15

Ja ze swoim facetem wylądowałam w łóżku po pierwszym spotkaniu. Pojechaliśmy do domu, przytulił mnie, a potem... No i tak już, dzięki Bogu, zostało :)
Zresztą moje wszystkie związki jakoś tak głupawo się zaczynały, bo od łóżka. Nawet ten jedenastoletni.
Awatar użytkownika
Wrobelek1983
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2004, 20:14
Płeć:

Postautor: Wrobelek1983 » 19 lis 2004, 00:33

ostatnio? na drugim spotkaniu:) i to wcale nie jest jakis wielki pospiech moi panstwo :570:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 19 lis 2004, 00:48

Hardocre twoje poglady czasami wrecz mnie zawstydzaja :562: !
Jak piszesz byle z dziewczyna 2 miesiace itylko buzi buzi jak to ladnie nazwales ... twierdzisz tez ze byles w niej baaardzo zakochany ... niewiem jak w twojim slowniku wyglada interpretacja slowa "zakochany" ale wedlug mojego skoros byl taki zakochany. To raczej potrafil bys zrozumiec fakt iz twoja panna po 2 miesiacach niebyla gotowa ... Dlaczego wydaje ci sie ze bral seksu przez 2 lata znajomosci to patologia ?. Nierozumiem tego pogladu :O, z moja myszka jestem niecale 4 miesiace ... posunelismy sie troszke ... i piescimy swoje cialka dokladnie ... i w kazdym miejscu, ale ani ja ani ona niejestesmy chyba jeszcze gotowi na "pukanie". Poczekam teraz az mi "dojebiesz" ze ten zwiazek jest "patologiczny" chodz to slowo w zaden sposob niepasuje do tematu :O. Ale w twojim slowniku rowniez to slowo moze miec inne znaczenie niz ogolnie przyjete ... niewnikam.

Coz to tylko moj poglad ... kazdy moze miec swoje poglady gdyz polska "wolny" kraj.
Ale zostales zbesztany przez wiekszosc osob sledzacych ten temat ... i mam nadzieje ze w jakis sposob cie to zreflektuje ...
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 19 lis 2004, 15:51

tr3sor pisze:Jak piszesz byle z dziewczyna 2 miesiace itylko buzi buzi jak to ladnie nazwales ... twierdzisz tez ze byles w niej baaardzo zakochany ... niewiem jak w twojim slowniku wyglada interpretacja slowa "zakochany" ale wedlug mojego skoros byl taki zakochany. To raczej potrafil bys zrozumiec fakt iz twoja panna po 2 miesiacach niebyla gotowa.

Byłem zakochany bardzo mocno, i rozumiałem to, że nie była gotowa...
Do niczego jej nie zmuszałem i nie byłem nachalem, właściwie to nawet nie gadałem z nią na ten temat za wiele... Ona była za grzeczna po prostu, kazała mi się spowiadać z walenia konia i seksu przedmałżeńskiego i mówiła to bardzo poważnie! I wiecie co? Wyspowiadałem się z tego!!! I ja jej nie rzuciłem tylko ona mnie dla kompletnego lamusa/frajera/ciotę...

tr3sor pisze:Dlaczego wydaje ci sie ze bral seksu przez 2 lata znajomosci to patologia ?. Nierozumiem tego pogladu :O

Jak to kiedyś mrt'a bardzo trafnie ujęła: sex bez miłości - tak, miłość bez sexu - nie...
chociaż moja powyższa sytuacja jest chyba wyjątkiem.

tr3sor pisze:Poczekam teraz az mi "dojebiesz" ze ten zwiazek jest "patologiczny" chodz to slowo w zaden sposob niepasuje do tematu :O. Ale w twojim slowniku rowniez to slowo moze miec inne znaczenie niz ogolnie przyjete ... niewnikam.

Czemu miałbym Ci dojbać, że Twój związek jest patologiczny...? :566:
Jeśli jest Wam dobrze to tylko pogratulować, tylko teraz ciężko byłoby mi trwać w takim związku, po prostu sex znaczy dla mnie za dużo...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 19 lis 2004, 16:05

Wytrzymuje ponad 18 lat bez seksu :(
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 lis 2004, 16:07

nie ma nad czym rozpaczac ;) przyjdzie i na Ciebie kolej :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 19 lis 2004, 22:11

Elspeth pisze:nie ma nad czym rozpaczac ;) przyjdzie i na Ciebie kolej :)
pewnie ja bez sexu wytrzymuje ledwo 2 tyg :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 lis 2004, 22:27

moze nie bedziemy sie licytowac hmm? ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 20 lis 2004, 00:01

No licytacja bedzie malym bezsenem ... to co w zwiazku dla jednych stoji na pierwszym miejscu dla innych gra druga lub trzecio planowa role ...

Mi wieksza przyjemnosc sprawia jak moja dziewczyna potrafi mi podczas tanca patrzec w oczy ... jak mala dziewczynka patrzaca na swoj prezent z iskierkami w oczkach ... czuje sie wtedy jak wladca swiata ... i watpie aby seks dostarczyl mi chodz fragment z tgo uczucia ...
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 20 lis 2004, 23:35

i watpie aby seks dostarczyl mi chodz fragment z tgo uczucia ...
jest duzo innych rzeczy ktorych sie nie porowna z sexem a moga dac tyle samo radosci a nawet wiecej ;)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 21 lis 2004, 09:53

-SrAmSoN- pisze:Wytrzymuje ponad 18 lat bez seksu :(


nie smuc sie

ja w lutym przyszlego roku bede mial na karku 21 lat i jak dotad tez nie mam za soba swojego pierwszego razu, ale jak juz kiedys pisalem nie jest mi z tym tak zle zeby sie tym martwic

martwie sie tylko tym ze ten pierwszy raz moze byc totalna klapa i moja pani sie zawiedzie, ale to nie miejsce i czas na taka dyskuje

wiec uszy do gory


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 21 lis 2004, 11:01

martwie sie tylko tym ze ten pierwszy raz moze byc totalna klapa i moja pani sie zawiedzie, ale to nie miejsce i czas na taka dyskuje
kazdy sie tym matrwi wiec nie jestes sam ;)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 21 lis 2004, 11:31

I chyba przez to ze "kazdy" ma takie nastawienie ... tak wychodzi ;D sila podswiadomosci + nerwy ze bedzie klapa = totalna klapa :D. Nielepiej myslec ze bedzie to piekne ?
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Gość

Postautor: Gość » 21 lis 2004, 11:49

W koncu autosugestia to bardzo potezna bron. Trzeba po prostu wierzyc w siebie i na pewno wszystko bedzie dobrze a nawet jesli nie, to gdy sie naprawde kocha to druga strona zrozumie. Nie ma sie czym martwic.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 21 lis 2004, 12:31

to chyba normalnie ze sie czlowiek tym matrwi???
ale jak sie bedzie myslec ze bedzie ok to bedzie ok :D:D:D:D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości