Znowu o lodach - dlaczego nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sty 2006, 00:16

Wg Kinsleya

:| A co on z tym miał wsólnego?Ja go kojarze z jego 7stopniowa skala predzej.

Poza tym co z tego ze wytrysk ileśtam?Przy dobrym sexie to na żadne siłownie czy inen biegac nie trza <diabel> Piknie sie wszystko spala. <diabel>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 sty 2006, 00:21

moon pisze: A co on z tym miał wsólnego?Ja go kojarze z jego 7stopniowa skala predzej.

Czytałem książkę o nim.Ale zbok!!Ale też niezły uczony.Badał nawet jaki odsetek mężczyzn ma mocny "wystrzał" a jaki tylko "wypływ".
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 sty 2006, 00:24

moon pisze:Poza tym co z tego ze wytrysk ileśtam?Przy dobrym sexie to na żadne siłownie czy inen biegac nie trza <diabel> Piknie sie wszystko spala. <diabel>
Dokladnie :]
Co za roznica czy 5 czy 25, skoro i tak spala sie o wiele wiecej :D
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 sty 2006, 00:29

To była ironia.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 00:46

moon pisze:Nie, bo sperma była za słona.

Momentalnie skojarzył mi się billboard "Bo zupa była za słona" <hahaha>
Po co się bawić w jakieś skale :) Jak już zostało napisane - podczas normalnego stosunku (o "ostrym" nie wspominając) spala się dużo więcej. Taaadaaam.

Kurtyna.

KONIEC AKTU I
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 29 sty 2006, 00:50

A zatem pozostaje nam czekać na Akt II: Ewentualne sprawozdanie Agny 24 (chodzi mi o odczucia, nie szczegułową relację z całego zajścia) <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sty 2006, 00:51

Ciekawski pisze:o się bawić w jakieś skale

Bo z nich jutro egzamin :/

Ciekawski pisze:Momentalnie skojarzył mi się billboard "Bo zupa była za słona" .hahaha.

Uwierz, ze i mi to do głowy przyszło ;)

Blazej30 pisze:Ale zbok!!

Też mi sie nieco z jego biografii obiło o uszy ale zbokiem to bym go bynajmniej nie nazwałą.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 sty 2006, 01:02

moon pisze:Też mi sie nieco z jego biografii obiło o uszy ale zbokiem to bym go bynajmniej nie nazwałą.

Uprawiał sex ze wszystkimi współpracownikami.Zarówno mężczyznami jak i kobietami.Jak i z ich współmałżonkami.I tego samego wymagał od nich.Swoją żonę też do tego zmuszał.To nie jest normalne
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 10:47

ForsakenXL pisze:A zatem pozostaje nam czekać na Akt II: Ewentualne sprawozdanie Agny 24 (chodzi mi o odczucia, nie szczegułową relację z całego zajścia) <mruga>



Na II akt trzeba bedzie poczekac, bo moj misiek wyjechal na jakis czas.... ale jakby co to dam znac.... :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 11:12

Widzę dziewczyny, że w zasadzie nie macie z "tym" żadnego problemu, więc mam niedyskretne (jak większośc na tym forum <mruga>) pytanie:
Jak to z Wami było?
Czy było to dla was coś zupełnie naturalnego od pierwszej chwili? Czy też może z mniejszymi lub większymi oporami musiałyście się przełamać, zanim przeszłyście nad tym do porządku dziennego? A może któraś z was miała blokadę podobnie jak Agna? Jeśli tak, to co wpłynęło na zmianę nastawienia? Tak szczerze.

P.S. Agna, zlituj się i zmień ten avatar - jak go widzę w tym wątku to mnie odrzuca :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sty 2006, 11:45

ForsakenXL pisze:Czy było to dla was coś zupełnie naturalnego od pierwszej chwili?

sperma była dla mnie czyms naturalnym, takie pieszczoty czyms pieknym, ale bardzo osobistym. Jednak ten smak mnie odrzucał, po prostu mdliło mnie. Az w końcu kubki smakowe sie przyzwyczaiły.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 sty 2006, 12:39

Ja, jak juz kiedys pisalam tu na forum, mialam przez dlugi okres zycia wrazenie, ze nigdy tego nie zrobie, o polknieciu tym bardziej nie bylo mowy :] I co? I jak doszlo co do czego, to jeszcze sie oblizalam :D I nie wyobrazam sobie nie robic tego i nie polykac :D
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 30 sty 2006, 12:45

hmmm ja mowilam ze raczej nie ze mna takie numery :P (zanim poznalam moje Kochanie :D ) na poczatku znajomosci jeszcze przejawialam jakies opory tzn mowilam ze tak troche nie bardzo to robic :/ ale jak przyszlo co do czego to zrobilam bez marudzenia :D fakt jest faktem ze nie smakowalo za bardzo ale juz drugim razem bylo cudownie :D i tak zostalo do dzis :D
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 30 sty 2006, 16:37

a ja nie pamietam zeby to byl dla mnie jakis problem, poza tym zanim do tego nie doszlo to wcale nie rozmyslalam o "lodach" :D ale za to jak pozniej przyszlo co do czego to sie rozbestwilam i teraz nie przepuszcze zadnej okazji zeby sie dobrac do.... <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Blondi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:36
Skąd: skądinąd
Płeć:

Postautor: Blondi » 30 sty 2006, 21:57

A ja mam ochote tylko jakos nigdy nie moge sie przelamac zeby sie wreszcie za to zabrac :]
Dziewczyna rodzi sie mądra ...
Potem poznaje faceta :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sty 2006, 22:01

jakos nigdy nie moge sie przelamac zeby sie wreszcie za to zabrac :]

a co cie powstrzymuje ??
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 30 sty 2006, 22:06

Według Światowego Raportu Dureksa, dwukrotnie więcej panów niż pań uważa seks oralny za swój ulubiony element gry miłosnej. Z "Seksualnego ABC" Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że niemal co drugi mężczyzna i blisko co czwarta polska kobieta lubi seks oralny.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 22:13

Czytajcie mniej raportów, a bardziej się skupcie na sobie i partnerach <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 30 sty 2006, 22:17

ja kiedys mowiłam ze w zyciu tego chyba nie zrobie...
ale poznałam moje kochanie i jakos z czasem... , pamietam jak podchody robiłam , a to polizłam tylko , nastepnym razem dłuzej bo jakos głupio mi tak było i nie wiedziałam jak sie za to zabrac <aniolek> poza tym kiedys wydawało mi sie tak jak teraz do tej pory nie którym ze "robienie loda " ( nie lubie tego słowa) upokarza w oczach faceta ,a le tearz wiem ze to po prostu bzdura i ze nie ma nic piekniejszego niz pokzanie drugiej osobie ze sie w niej wszystko kocha. Ale fajnie jest zauważyc jak ludziom moga sie poglady zmienic na pewne sprawy...
you touch me
in special places...
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 30 sty 2006, 22:20

a ja uwielbiam gdy Misiek pojękuje cichutko, gdy mam Go w ustach.... to rozkoszne.....
Awatar użytkownika
Blondi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:36
Skąd: skądinąd
Płeć:

Postautor: Blondi » 30 sty 2006, 22:24

Dzindzer w sumie to nie wiem co mnie powtrzymuje,chyba niedoswiadczenie,obawa,ze sama nie wiem jak to zrobic itp. no i ze wcale moze nie bedzie mu dobrze
Dziewczyna rodzi sie mądra ...

Potem poznaje faceta :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 30 sty 2006, 22:29

Dzindzer w sumie to nie wiem co mnie powtrzymuje,chyba niedoswiadczenie,obawa,ze sama nie wiem jak to zrobic itp. no i ze wcale moze nie bedzie mu dobrze
_________________



jka nie spróbujesz to sie nie dowiesz, ale rozumiem bo kiedys myslalam tak samo..
a podobac mu sie bedzie na pewno ,a z czasem bedziesz coraz lepsza..
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sty 2006, 22:32

Blondi pisze:no i ze wcale moze nie bedzie mu dobrze

na pewno bedzie mu dobrze
sam fakt, że chcesz to dla niego zrobic sprawi, ze poczuje sie kims bardzo wyjatkowym
nie musisz od razu robic lodzika, oswajaj sie powoli, liz, ssaj, nic na siłe.
To nie jest trudne, uwazaj na zabki, buzia kobiety jest taka cieplutka i mieciutka w srodku, że daje wiele rozkoszy.
nic sie nie martw jesli na początku nie bedzie to mistrzostwo świata, zobaczysz twój facet poczuje sie i tak najszczesliwszym człowiekiem na swiecie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 22:39

Blondi: Tyle, że nic tak nie pomaga na niedoświadczenie jak doświadczenie :P
Pewnego pieknego dnia z wrażenia zawyje (przynajmniej w duchu), a do tego czasu nie powinnaś się za bardzo przejmować jeśli coś nie wyjdzie. Znam takie obawy z pierwszej ręki i wiem jak bezzasadne były 8)

buzia kobiety jest taka cieplutka i mieciutka w srodku, że daje wiele rozkoszy


Oj, jeszcze jak. Dopóki tego pierwszy raz nie poczułem nie byłem sobie w stanie nawet oględnie wyobrazić tego uczucia <zakochany>
Same muśnięcia jezyczkiem i ustami już dają wiele radości, ale to uczucie, gdy się już poczuje że jest się w środku, a usta ciasno opinają męskośc... jest po prostu niezastąpione *maślane oczy*
Dobra, idę się zająć zepsutym komputerem mojej Myszki. Muszę przestać o tym myśleć bo zaraz zacznę łazić po ścianach <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sty 2006, 22:57

ForsakenXL pisze:Muszę przestać o tym myśleć bo zaraz zacznę łazić po ścianach

po co po scianach, wystarczy wizyta u Myszki lub w łazience <diabel>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 23:00

U Myszki odpada, a Zofia R. ma teraz coś ważniejszego do zrobienia. Zresztą wcale mi się nie uśmiecha prosić ją o przysługę, wolę poczekać na Myszkę :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sty 2006, 23:32

ForsakenXL pisze:Zresztą wcale mi się nie uśmiecha prosić ją o przysługę, wolę poczekać na Myszkę


to czekaj, trzeba wyrabiac silna wole. Ja ma dwa dni, ale ani mi sie mysli czekac niezaspokojona <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 sty 2006, 00:21

Szczerze to pierwszy raz zrobiłam to nie w tago a poprzedniego sylwestra. Pierwszy raz mojemu i pierwszy w zyciu. Wcześniej jakos nie chciałam a to mnie odrzucało nieco a to mysl "On dopiero wrócił z toalety :/ " itd. No i poza tym byłam wampirem. Mnei pieścić - tak. Ja kogos - nie. Oczywiscie oralnie bo kłoda teżne i byłam.
U mojego nieco inaczej było bo chciałam juz zaraz wczesnie ale sie bałam że moje zęby i jego penis :/ Że go pocharatam po prostu. Pieściłam wszystko wkoło nad i pod ale nie najwazniejsze :] Ale sie przmogłam i teraz nie ma opcji żeby nie było sexu oralnego w stosunku do niego przynajmniej raz dzinnie. No ale czasem nie ma bo sie nie widzimy albo mówi ze jest zmaltretowany ze ja tylko o jednym i takie tam :/ Eh..Faceci... <chory>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sty 2006, 00:25

moon pisze:No ale czasem nie ma bo sie nie widzimy albo mówi ze jest zmaltretowany ze ja tylko o jednym i takie tam :/ Eh..Faceci... .chory.

to logiczne, że o jednym a o ilu fiutkach masz przy nim myslec
tez słysze ten tekst czasami
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 sty 2006, 00:43

Dzindzer pisze:
moon pisze:No ale czasem nie ma bo sie nie widzimy albo mówi ze jest zmaltretowany ze ja tylko o jednym i takie tam :/ Eh..Faceci... .chory.

to logiczne, że o jednym a o ilu fiutkach masz przy nim myslec
tez słysze ten tekst czasami

Ja tez :>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 531 gości