Fantazje erotyczne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 14:47

szkoda ciuchów -przerabiałem-poszła tylko bielizna i to moja bo jej się rozpieła
ogólnie nieźle
lużko musi byc mocne hihi
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 sty 2006, 14:48

baca pisze:użko musi byc mocne hihi


a po co lozko? :> <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 sty 2006, 14:51

Andrew pisze:To wy z sexu robicie niewiadomo jaką wielką mi sprawe

bo dla niektorych to wielka sprawa a dla innych powszednia.Kazdy ma prawo do oceny jaka jest przez niego odczuwana. Wybacz Andrew ale ocena sexu jes uzalezniona czy chcesz czy nie chcesz od jego czestotliwosci i od jakosci i ilosci zdobytych doswiadczen - innymi slowy jestes osoba duzo starsza od niektorych tutaj forumowiczow, masz spore doswiadczenie w tej dziedzinie, wiec nie robisz z sexu "wydarzenia roku" , wiele innych nie ma tego szczescia dlatego jest dla nich ma tak ogromne znaczenie.

co do instynktow:

podobno na swiecie jest zaledwie kilka gatunkow zwierzat, ktore ciupciaja sie rowniez dla odczuwalnej jakiejs przyjemnosci z kopulacji - cala znakomita wiekszosc sluzy tylko zaplodnieniu.


co do tematu : od jakiegos czasu odkad wprowadzilam sie do nowego domu mam przyjemnosc brac kapiel w ogromnej wannie z masazem . Marzy mi sie wanna pelna wibrujacych babelkow a w niej ja ...na jezdzca z .... "moim ogierem " <diabel> ...
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 14:53

a co na parkiert-już miałem odbite plechy jak na treningu sen sej zrobił ze mnie worek treningowy. walniesz na twarde to ci się odechce-brutalnie ale z głowa żeby się nie pozabijac -
i ne gryzć za mocno- chodziłem z warą jak balonik przegryziona(ale to jeszcze w akademiku) a efekt był opłakany

[ Dodano: 2006-01-19, 14:56 ]
Wstreciucha pisze:Marzy mi sie wanna pelna wibrujacych babelkow a w niej ja ...na jezdzca

to jest niezłe-mam stół a nie mam takiej wanny zeby na jeźdźca sie zmieścić -zostaje poza wanną- ale fantazja może być
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 sty 2006, 14:56

baca pisze:z ciekawości bo niezła konwersacja podobne poglądy ciekaw jestem bo nie podejżewam że masz <23 lat choc po prostu nie spotykałem tak otwartych osób w mlodym wieku a moze to porostu bezosobowy internet tak otwiera



eh no jestem otwarta a w nternecie tym bardziej bo w sumie na realu nie opowiadam o takich rzeczach jak tutaj na forum bo niektórzyi jeszcze jakos dziwnie patrza na te sparawy...
a gadac uwielbiam wiec jestem tutaj... <aniolek>

[ Dodano: 2006-01-19, 15:00 ]
co do tematu : od jakiegos czasu odkad wprowadzilam sie do nowego domu mam przyjemnosc brac kapiel w ogromnej wannie z masazem . Marzy mi sie wanna pelna wibrujacych babelkow a w niej ja ...na jezdzca z .... "moim ogierem " .diabel. ...


twoje fantazje i okreslenia zawsze wywołuja u mnie ....
nie myslałas o tym by pisac opowiadania erotyczne albo cos <aniolek>
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006, 14:57 przez mikaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 sty 2006, 14:56

cale szczescie jest materac bez zadnych dech, takze jakies bezpieczenstwo jest, a co do ciuchow... jakos bym przezyla ich utrate :D w imie wyzszych celow
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 sty 2006, 15:04

mikaaa, uwierz jestem oszczedna w slowach <diabel> gdybym miala opisac to z detalami to nie jeden pan tutaj wybilby sobie oko kutaskiem :P a nie o to tu chodzi :> opowiadania hyhyhy, jak poczuje sie weteranka w tej dziedzinie to moze, ale tymczasem wciaz tyle do odkrycia ... <evilbat>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Smak_sera
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 07 gru 2005, 18:39
Skąd: chipsow
Płeć:

Postautor: Smak_sera » 19 sty 2006, 15:46

wstreciuszka masz racje ze wciaz tyle do odkrycia
natomiast ja jakos nie uwazam ze od tego co tutaj ktokolwiek by napisalbym mialbym cos swoim kutaskiem zrobic
nie wydaje mnie sie:PP
(L)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 sty 2006, 17:24

Osobiście nie widzę sensu by dzielić się swoimi fantazjami w tym topicu, uważałem(i uważam w dalszym ciągu) za swoją prywatną sprawę. Pomysły, które zrealizuję prędzej czy później pozostawię na razie tylko w swoim umyśle, a niektóre z nich są bardzo, bardzo ciekawe;) Hehehe, bogata wyobraźnia to podstawa <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 19 sty 2006, 20:38

mikaaa pisze:nie myslałas o tym by pisac opowiadania erotyczne albo cos

Wstreciucha pisze:opisac to z detalami to nie jeden pan tutaj wybilby sobie oko kutaskiem

Nie to, że się czepiam, ale z tym kutaskiem to trochę przesada. Fajne opisy fajnymi opisami... ale żebym miał się aż tak wkręcić to troszkę za mało....

Nie bierz tego do siebie Wstręciucho bo to tylko takie sprostowanie, a nie przytyk czy coś takiego.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 sty 2006, 00:08

TedBundy pisze:Hehehe, bogata wyobraźnia to podstawa

Hehe, Ted,ale najwyzszy czas wprowadzać je w zycie <aniolek>
Ja mam ekie fantazje, że ... <evilbat>
"Evilbatow" by nie starczylo <hahaha>
Opisywac się nie odważę <wstydnis>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 sty 2006, 05:50

mrTea pisze:Nie to, że się czepiam, ale z tym kutaskiem to trochę przesada. Fajne opisy fajnymi opisami...
Toz napisala gdyby, GDYBY a nie ,ze to co teraz czytasz sprawi, ze wybijesz sobie oko itp. Czy to tylko moje wrazenie czy faceci czytaja selektywnie? :?

Cubasa, jedziesz, to internet, nikt Cie nie widzi a moze ktos skorzysta z Twojej wyobrazni. <pejcz>

A co do fantazji: ja dzis swemu mezowi opowiedzialam jakie mialam fantazje dotyczacego go, zanim jeszcze zaczelismy sie spotykac i znalismy sie tylko z pracy.W streszczeniu klasyk, marzenie wielu kobiet, seks wymuszony. U mnie bylo cos w stylu: rzut na lozko, lapki przytrzymane brutalna, meska sila, buzka zatkana i pojechali. Nic krwistego itp, doza brutalnosci ograniczona, typowa, zdrowa fantazja. Zapoznalam tez dzis meza z brzeczacym fioletowym przyjacielem. Nie mial z nim raczej problemow, odczuwam acz, iz troszke sie go przestraszyl <diabel> Niestety na razie mam okres i nie mozemy wspolnie sie z nim pobawic :( Ale dali dzis po analu(wbrew pozorom lubie-patrz ponownie fantazje zawierajace pewna doze bolu i ciut ciut przemocy) I-czekam na gratulacje-doznalam pierwszego w zyciu orgazmu kochajac sie z mezczyzna. <browar> No bo ile to moza samej sobie tylko sprawiac radoche? W koncu zem sie nauczyla dochodzic bez wlasne lapy :D Boshh....jaka szczesliwa jestem <hurra>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 07:29

no to był problem
runeko pisze: I-czekam na gratulacje-doznalam pierwszego w zyciu orgazmu kochajac sie z mezczyzna. No bo ile to moza samej sobie tylko sprawiac radoche? W koncu zem sie nauczyla dochodzic bez wlasne lapy Boshh....jaka szczesliwa jestem

ale gratuluje rozwiązania facet się mało starał -mógł cie wczesniej długo pieścic
ja swojemu miśiaczkowi funduje orgazm paluszkiem lub jezyczkiem a nastepnie drugi standardowo -wersja light
mam ochotę zaproponowac mojemu misiaczkowi anal ale chyba ją to zniesmacza
jak usłyszała kiedyś ze już to z kims robiłem to zrobila taką mine i powiedziała że zbyt dobrze zna fizjologie człowieka i jakie z tego moga wyniknąc problemy że jej raczej nie namówię.
A pamiętam że laska wtedy zupełnie odleciała az przestała kontrolowac ruchy i cewkę moczowa. Totalny odjazd po prostu nic nie wiedziała co się z nią dzieje i nie umiała tego później wytłumaczyć. Ciezko to nawet nazwać orgazmem chyba że jakimś mega
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 sty 2006, 07:42

baca pisze:ale gratuluje rozwiązania facet się mało starał -mógł cie wczesniej długo pieścic


Nie o to chodzi. Ja sie po prostu jeszcze nie nauczylam przezywania orgazmu. Kapisi?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 08:22

i tu znów wychodzi dojzałośc emocjonalna- dopiero teraz twoje ciało jest na to gotowe
co za szybko to nie zdrowo
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 08:48

Jaka emocjonalna ?? na roweze tez sie musisz naczyc jezdzic , załapac ten "dryg" nie ma to nic wspólnego z dojrzałoscią , jedni sie ucza jazdy na roweze mają 4 lata inni 20 lat , jedzi naucza sie w godzine inni w tydzien , a orgazmem jest podobnie , tylko wiecej rzeczy musi byc zachowanych
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 09:04

i na pewno odpowiedni wiek - zle napisałem -dojrzałośc fizyczna nie mam na myśli owulacji
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 20 sty 2006, 15:25

baca pisze: na pewno odpowiedni wiek - zle napisałem -dojrzałośc fizyczna nie mam na myśli owulacji

No to jezeli nie sprobujesz to sie nie dowiesz czy juz jestes dojrzalym czy tez nie :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 sty 2006, 23:10

baca pisze:dopiero teraz twoje ciało jest na to gotowe

Radze przeczytac reszte moich postow, glownie te o tym, ze nie polecam zaczynania wspolzycia w wieku 15 lat bo to nie ma sensu. Swojego ciala trzeba sie nauczyc. I przestan spogladac na mnie jak na glupia gowniare. Dojrzalosc emocjonalna(ktorej wierz mi,mojej osobie nie brakuje) nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o orgazm. Odpowiedni wiek w sumie tez nie. Znam 25-letnie kobiety, ktore do tej pory nie umieja przezyc orgazmu.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2006, 01:10

runeko pisze:Cubasa, jedziesz, to internet, nikt Cie nie widzi

Tylko połowa osób zna i sie spotyka znim <lol>
Ale ja z checia bym poczytała Cubuś ;)

baca pisze:i na pewno odpowiedni wiek

Taaa...Gdyby Twoja sie wcześniej nie pitoliła myslisz ze za pierwszym razem nawet w wieku obecnym i z ogromna iloscia pieszczot by miala orgazm pochwowy? <lol>
A ja myslalam ze w bajki tez sie wierzy tylko do pewnego wieku.....
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 23 sty 2006, 08:03

a co ty myślisz że wszyscy się pitolą -co niektórzy się kochają
a na marginesie mialem przyjemnosc z początkującymi i jakos nie robiło to róznicy to chęć dania komus rozkoszy i cierpliwośc partnera a nie tylko krulicze pitolenie bez opamietania w wieku "przedszkolnym".
Poczytaj wschodnie sztuki rozkoszy a zrozumiesz o czym mówie-sprowadzasz miłosc do poziomu bzykania- a ma zupełnie inny wymiar - uboga jesteś może kiedyś to przeżyjesz .To trwa godziny -taniec ciał -muskanie-pieszczoty - tu gra wstępna jest ceremonia mszą wojna i pokojem -czy kiedykolwiek twój stos. trwał ponad godzine ?
Jak dojdziesz do tego to będziemy mogli pogadać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sty 2006, 08:38

Do tego by gra trwała tak długo trzeba odpowiednia partnrkę , bo wiekszosc , jak mysle tak długiej gdy by nie wytrzymała , i wsciekła by sie porostu <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 23 sty 2006, 08:56

Do tego by gra trwała tak długo trzeba odpowiednia partnrkę , bo wiekszosc , jak mysle tak długiej gdy by nie wytrzymała , i wsciekła by sie porostu


Baa, zagryzłaby - no chyba, że ktoś lubi... <aniolek>
Andrew, nie wiesz, że wszystko się zmienia? ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 sty 2006, 09:25

baca pisze:-czy kiedykolwiek twój stos. trwał ponad godzine ?

Phi :) Do tego nie trzeba wschodnich sztuk miłości ;) Hehe.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 23 sty 2006, 09:32

a o czym ja k. pisze przeczytaj dokładnie
Ciekawski pisze:Phi Do tego nie trzeba wschodnich sztuk miłości Hehe.

a co zacierasz partnerke na sucho totalnym r........ a moze nie wiesz co robisz a robisz? <diabel>

Mona pisze:Baa, zagryzłaby - no chyba, że ktoś lubi...

spróbuj a zobaczysz że bedziesz kąsała ale z rozkoszy
zeby cos lubic trzeba wiedzieć jak to smakuje i musi byc odpowiednio padane <aniolek>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2006, 09:35

baca pisze:trwał ponad godzine ?

A moglby nie? :|
Se nazywaj jak chcesz sprawe. Do jednego w Twoim przypadku sie to sprowadza i tyle.

[ Dodano: 2006-01-23, 09:35 ]
Pogadamy jak skonczysz wierzyc w bajki i sie douczysz. nie tylko praktycznie ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sty 2006, 09:47

baca pisze: a co zacierasz partnerke na sucho totalnym r........ a
>

jak na sucho ????, na sam mój widok ma już mokro a ty sie musisz dopiero starac ? no to współczuje <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 23 sty 2006, 10:05

oj ludziska kisiel w majtkach to nie wszystko
włącz jej softa i też bedzie wilgotna

Andrew pisze:na sam mój widok ma już mokro


moon pisze:A moglby nie?

mam wrażenie ze własnie nie zwłaszcza znając relia szybkiego numerku
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 23 sty 2006, 10:12

A ja mam jeszcze jedną fantazję (wbrew pozorom jak najbardziej erotyczną): Niech skończy się sesja! <chory>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sty 2006, 10:14

baca pisze:oj ludziska kisiel w majtkach to nie wszystko

to twoja interpretacja , ja nie pisalem ze to juz wszystko , pisze o tym wszystkim o czym Ty ! tyle ze wywołuje to ja ! a nie moje starania sie , tak jak to musi byc u Ciebie skoro to piszesz co piszesz .!
Oczywiscie nie dzieje sie tak zawsze , czasem trzeba sie napracować , ale zadko <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości