Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 lip 2004, 10:12

Nie będziemy się spierać o to czego było więcej i jaki miało kolor. Wydaje mi się, że ogólnie chodziło o to by był poślizg.
A z tym śluzem, to student trochę przegiął, po prostu chciał sobie posmarować. (być może obawiał się, że ją to będzie bolało i sam nie wytrzyma tarcia).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2004, 11:42

foxy_lady pisze:paaaanowie na takie tematy, no prosze a gdzie są kobiety gdy ich potrzeba ??? :576:

Foxy...
...ach ci faceci, sami zboczeńcy :D :P ;)
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 lip 2004, 11:45

widze, ze baaardzo zyciowi. o to chodzi :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 12:03

fish pisze:
to wiecej tam krwi nizli sluzu ! no chyba ze me partnerki były ionne !!


A to zależy. Jeśli bierze tabletki okresy nie są takie obfite i wtedy jest więcej śluzu niż krwi.


Nie mogę sie zgodzic z tą opinią , widać mam inne obserwacje , ale to tylko potwierdza, iz kazda kobieta jest inna !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 30 lip 2004, 17:05

krzys pisze:Nie chciał bym byś uznał to za jakis atak , ale skoro miała okres , to jak sluz z cipki przenosiłeś na dupcie ??? (to normalne pytanie !) bez zadnych poddrtkstów ! :564:


I znow sie blaznisz swoja niewiedza i glupotami. Sadzisz ze kobieta majac tampona nie robi sie mokra?? Nie wiem jak inne ale moja normalnie majac tampona robi sie mocno wilgotna. Wystarczy czy dalej mam tlumaczyc??
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 30 lip 2004, 17:17

I znow sie blaznisz swoja niewiedza i glupotami. Sadzisz ze kobieta majac tampona nie robi sie mokra?? Nie wiem jak inne ale moja normalnie majac tampona robi sie mocno wilgotna


A tutaj to sie zgodze ze Studentem. Tez tak mam podczas okresu ;) moze byc bardzo bardzo wligotno ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 18:58

Student pisze:
krzys pisze:
I znow sie blaznisz swoja niewiedza i glupotami. Sadzisz ze kobieta majac tampona nie robi sie mokra?? Nie wiem jak inne ale moja normalnie majac tampona robi sie mocno wilgotna. Wystarczy czy dalej mam tlumaczyc??


Spokojnie Student !! nie tak nerwowo , zapytałem a TY jestes od tego jak dupa od srania by mi to wyjasnić , jak juz jestes na tym forum ,łaski nie robisz wszak! juz pisałem nie jestem alfą i omegą , Nigdy nie uzywałem z kobietami w casie okresu nie biorać najpierw prysznicu razem , moje Panie tez nie stosuja w tym czasie tamponów (chodzi o sex) Ty rozwiazałes to z swą Pania w ten sposób to oki wszystko sie wyjasniło , nie potzrebny ten atak i gadka o głupotach :P ;)
Błazna sam z siebie robisz odpowiadajać własnie w ten sposób na normalne pytanie ! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 lip 2004, 22:36

Panowie, nie skaczcie sobie do gardel...
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 31 lip 2004, 11:53

Coś tu w niektórych postach ciemnogrodem zalatuje ale to taka mała dygresja. (nie mam na myśli poglądów, lecz sposoby ich wyrażania).

Zauważyłem w śród swoich znajomych pewną taką prawidłowość, dotyczącą seksu analnego. Większość, za równo kobiet jak i mężczyzn, chciałaby ale głośno mówi: "a fee" bo wydaje im się, że tak wypada. Śmiechu warte i ciemnogrodzkie z lekka zachowanie.

Co do mnie to uważam seks analny za jedną z metod urozmaicenia współżycia i ciekawą odmianę, aczkolwiek to tylko i wyłącznie kwestia gustu i upodobań. Nie uważam też, żeby miało to cokolwiek wspólnego ze skłonnościami homoseksualnymi!!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 lip 2004, 17:35

Tomasz pisze:... uważam seks analny za jedną z metod urozmaicenia współżycia i ciekawą odmianę...

No to... :564:
Ale spójrz na swój licznik - 28 wiosen i nawet zim :567:
Będąc staruszkiem człowiek poszukuje "tych" urozmaiceń więcej, żeby cosik tam się nie znudziło. ;)
A nastolatki? czyżby mieli mieli od razu we wszystkim zagustować? To co Oni będą robić, właśnie, za 10 lat? :567:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 sie 2004, 05:44

Coś tu w niektórych postach ciemnogrodem zalatuje ale to taka mała dygresja. (nie mam na myśli poglądów, lecz sposoby ich wyrażania).

Od tego jest forum, żeby wyrażać swoje poglądy nikomu nic nie narzucając. Jeśli komuś to nie odpowiada, nie musi tego czytać ani brać udziału w takiej wymianie myśli.
Tez dygresja w stronę malkontentów.
Kochać i być kochanym
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 01 sie 2004, 11:56

Mysiorku chyba aż tak starzy nie jesteśmy ;) Z resztą człowiek ma nie tyle lat ile w metryce, ale na ile się czuje :))

Od tego jest forum, żeby wyrażać swoje poglądy nikomu nic nie narzucając


Nic nikomu nie mam zamiaru narzucać i szanuję cudze poglądy, lecz można je wyrażać w sposób mniej autorytarny, twoje zdrowie :564:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 sie 2004, 13:51

Nic nikomu nie mam zamiaru narzucać i szanuję cudze poglądy, lecz można je wyrażać w sposób mniej autorytarny, twoje zdrowie

Za zdrowie dziękuję i odstawiam kolejkę :564:
Cóż, malkontenci mają swoje prawa i są pod ochroną...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sie 2004, 14:05

Zazcynam Cie Jarku już nie rozumieć , powiedz wszystkim wreszcie o co Ci chodzi ????? :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 sie 2004, 14:27

Uważam, że na forum każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy we własny sposób.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sie 2004, 14:45

No tak , to kazdy tak zapewne uwaza !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 01 sie 2004, 14:47

Ja bym to ujął inaczej... każdy ma prawo wyrażać poglądy, o ile robi to kulturalnie i nie obraża uczuć innych uczestników dyskusji.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sie 2004, 15:48

Ja bym to ujął inaczej... każdy ma prawo wyrażać poglądy, o ile robi to kulturalnie i nie obraża uczuć innych uczestników dyskusji.


Podpisuję się oboma ręcyma i nogyma :564:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2004, 23:39

Tomasz pisze:Z resztą człowiek ma nie tyle lat ile w metryce, ale na ile się czuje :))

Hehehe... Powiedz to 80-ciolatkowi... ;)
Gdyby sobie odjął tak jak ja, ze 20, czułby sie jak...60-ciolatek :D :D
Oj, jakis czarny humorek we mnie wzbiera.
Wiwat młodość!
(z analem czy bez) ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 03 sie 2004, 00:04

Nie chciał bym byś uznał to za jakis atak , ale skoro miała okres , to jak sluz z cipki przenosiłeś na dupcie ???

Nie wiem czy wiecie Panowie, ale przeciez krew manstruacyjna nie leci non stop tylko cyklicznie co jakis czas, pomiędzy jednym 'wyplynieciem' a drugim bywa i tak, ze pochwa w srodku nawet jest calkiem czysta.

A co do czystoci członka..bez obaw bedzie czysty, to co zwykle wydobywa się przez odbyt :)zatrzymuje się w jelicie grubym wcześniej. Przy samym wejsciu i odrobinę dalej członek nie bedzie miał kontaktu z żadnymi nieprzyjemnymi treściami :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sie 2004, 00:29

gracja pisze:A co do czystoci członka..bez obaw bedzie czysty, to co zwykle wydobywa się przez odbyt :)zatrzymuje się w jelicie grubym wcześniej. Przy samym wejsciu i odrobinę dalej członek nie bedzie miał kontaktu z żadnymi nieprzyjemnymi treściami :)

Oooo...przepraszam, to była moja kwestia, gdzieś tam wcześniej ;)
Ale miło się czyta, gdy Ktoś praktykę popiera teorią ( w "te" klocki to jednak ważne) :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 03 sie 2004, 00:32

nie czytalam tego ogromu postow od początku, a skoro wątek znów wyszedł, napisałam co wiedziałam :]

pzdr
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 03 sie 2004, 08:43

U mnie wszystko zależy od mojej partnerki - ma ochote to robimy, nie ma - to nie robimy. I rozumiem to bo mimo wszystko dla niej to większe wyzwania i narażona jest na ból jak się źle do tego zabierze. Pomyślcie panowie czy tak łatwo dalibyście sobie wsadzić w tyłeczek coś co ma powiedzmy 14 obwodu.... Zacznijcie od tego, że wasza pani wam wsadzi paluszek i wtedy pogadamy czy dalibyście rade z czymś wiekszym. :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sie 2004, 12:08

TU NIE MA NAD CZYM MYSLEĆ !!!!!! to Panie decyduja o sexie analnym , czy też chca czy nie !!
krzys pisze:
Nie wiem czy wiecie Panowie, ale przeciez krew manstruacyjna nie leci non stop tylko cyklicznie co jakis czas, pomiędzy jednym 'wyplynieciem' a drugim bywa i tak, ze pochwa w srodku nawet jest calkiem czysta.

)


Gracjo ! moze i jest tak jak piszesz , ale nie u kazdej kobiety !! U mojej zony kwawienie miesiaczkowe jest tak duze i to przez pierwsze 3 dni a rwa w ogóle 6 ze leci z niej jak z przysłowiowego kranu ;) czasami nie wychodzi na dłuzej z domu bo musi czesto podpaski zmieniac nawet nocy nie przespi w jednej ! wiec moze i cyklicznie ale czysta tam na pewno nie jest ! :D

Przycisk edytuj Twoim przyjacielem! Przeczytaj punkt 6 regulaminu, to naprawde niewiele kosztuje przestrzeganie go.
Maverick
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 07 sie 2004, 09:54

lord dream pisze:.... Zacznijcie od tego, że wasza pani wam wsadzi paluszek i wtedy pogadamy czy dalibyście rade z czymś wiekszym. :)


właśnie , fajnie, że została poruszona kwestia paluszka?
jak panowie reaguja na taka formę pieszczot?
lubicie to?


psss....juz po analku
a jak miło było :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sie 2004, 13:57

jak panowie reaguja na taka formę pieszczot?
lubicie to?
Mysle ze sprawialo by mi to przyjkemnosc, aczkolwiek nie chcialbym by mi to moaj dziewczyna robila. Po prostu mysle ze byloby to niemile dla niej i o to chodzi.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2004, 12:08

lubicie to?


Looooooozzzzzzzzzzz ! :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 09 sie 2004, 12:22

a ja mam jeszcze jedno pytanie :D

wytrysk u Was wystepuje w srodku partnerki czy poza?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2004, 12:23

A zależy od nastroju :)
Raz tak, raz tak :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 sie 2004, 23:33

natasza pisze:a ja mam jeszcze jedno pytanie :D

wytrysk u Was wystepuje w srodku partnerki czy poza?


Ja zawsze w srodku. Orgazm poza to dupa a nie orgazm :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości