Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Pierwszy raz - kiedy i gdzie

Postautor: paula16 » 08 mar 2007, 17:01

chodzę ze swoim chłopakiem juz od pewnego czasu mam 16 lat i jestem dziewią a on chce abyśmy na następnym spotkaniu kochali sie i to jeszcze w samochodzie ja nie jestem pewna czy to jest w ogóle odpowiednie mniejsce na 1 raz ?
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 09:16 przez paula16, łącznie zmieniany 1 raz.
paula16
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 08 mar 2007, 17:03

<cisza>
Nie ten dział.
Nie ten wiek.
Nie ten poziom.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 mar 2007, 17:17

paula16 pisze:jestem dziewią a on chce abyśmy na następnym spotkaniu kochali sie i to jeszcze w samochodzie ja nie jestem pewna czy to jest w ogóle odpowiednie mniejsce na 1 raz ?

Nie jest odpowiednie, jeśli chodzi o 1wszy raz :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 08 mar 2007, 18:12

miejsce nie bardzo wymyslne jak na pierwszy raz,spytaj sie go co bedzie jak mu wszystko zabrudzisz :D moze to sam przemysli...a z reszta ten wiek?? 16 lat...stanowczo za malo...a Ty tego chcesz?nic na sile przeciez.
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 08 mar 2007, 18:21

.a z reszta ten wiek?? 16 lat...stanowczo za malo...a Ty tego chcesz?nic na sile przeciez.

jesli do tego dorosla i jest pewna ze wlasnie to z tym facetem chce zrobic to dlaczego nie?a co do miejsca i krawawienia to nie koniecznie musi krwawic...ale miejsce heh nie zbyt wygodne na rozdziewiczenie...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 mar 2007, 18:23

Marcel18 pisze:jesli do tego dorosla i jest pewna ze wlasnie to z tym facetem chce zrobic to dlaczego nie?

15-latce też to powiesz?? W końcu to tylko roczek różnicy...
Jeśli ma takie pytania o miejsce, pisze że CHŁOPAK chce, a nic o sobie nie pisze to stanowczo nie dorosła.
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 08 mar 2007, 19:15

tyle ze to nie bardzo chodzi o to czy ja do tego dorosłam bo tez juz bym chciała chociaz sie jeszcze wacham ale chodzi o samo mniejsce bo nie wiem czy to ma sie odbywac w samochodzie nie wiem czy on myslał o zabrudzonej tapicerce chyba nie on ciągle mówi o tym jak będzie nam dobrze ale ja nie chciałabym przezyc tego w samochodzie bo moze byc nie wygodnie lub tez bardzo krępująco u mnie w domu to nie ma zabardzo jak a do niego mam bardzo daleko no i dojazdu tez nie mam ja myslałam o jakims hotelu ale tez nie wiem czy to jest dobry pomysł?
paula16
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 mar 2007, 19:24

paula16 pisze:tyle ze to nie bardzo chodzi o to czy ja do tego dorosłam bo tez juz bym chciała chociaz sie jeszcze wacham

paula16 pisze:bo nie wiem czy to ma sie odbywac w samochodzie

paula16 pisze:ale ja nie chciałabym przezyc tego w samochodzie bo moze byc nie wygodnie

Dla mnie to wygląda że nie wiesz czy chcesz czy nie chcesz. Szczególnie te Twoje "wahanie się", jakbyś chciała to byś się nie wahała.
Jak nie chcesz przeżywać tego w samochodzie to czemu mu tego nie powiesz :?

I naucz się korzystać z interpunkcji, czasem to pomaga w czytaniu <cisza>
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 08 mar 2007, 22:19

Dziewczyno skoro nie jestes pewna to poczekaj. A pomysl z samochodem jest kiepski,powiedz mu to! I nic nia sile!
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 08 mar 2007, 22:22

W samochodzie? Może od razu w krzakach?!
Widzę że mu zależy jedynie na tym żeby sobie pobzykać bo się z Tobą nie liczy. Tobie chyba zależy żeby nie robić tego byle gdzie i byle jak? A gdzie miejsce na uczucie? Dziewczyno to ma być Twój pierwszy raz. Będziesz go pamiętać do końca życia. Chcesz wspominać że to było w samochodzie? <pijak>
Obrazek
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 08 mar 2007, 22:25

sorki ale dla mnie to wyglada ze koles po prostu ma ochote sie wyszalec...ma ochote na seks to podjedzie fura i nie wazne ze niewygodnie ze to Twoj pierwszy raz itp.itd.
gdyby cie kochał, gdybys była dla niego wazna to wiedziałby ze najwazniejsze abys czuła sie swobodnie i komfortowo...

czy to aby na pewno odpowieni facet??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2007, 07:38

A co za róznica gdzie ? a jestes pewna , ze Ona bedzie sie czóła np w pokoju hotelowym komfortowo ? mniemam , ze też nie !
"ciulatej baletnicy przeszkadza i rabek u spudnicy"
I by nikt sie nie obraził powiem tak :
Ona nie jest gotowa na sex , jak bedzie bedzie to chciala zrobic wszedzie !! a tak byle co jej przeszkadza
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2007, 07:53

Marcel18 pisze:jesli do tego dorosla i jest pewna ze wlasnie to z tym facetem chce zrobic to dlaczego nie?

jak by byla taka pewna to by tematu tu nie zakladala :>
paula16 pisze:ale ja nie chciałabym przezyc tego w samochodzie

skoro nie chcesz w samochodzie to sie na to nie zgadzaj.
paula16 pisze:ja myslałam o jakims hotelu ale tez nie wiem czy to jest dobry pomysł?

wydaje mi sie, ze całkiem dobry
Andrew pisze:Ona nie jest gotowa na sex , jak bedzie bedzie to chciala zrobic wszedzie !!

nie jest to fakt, ale z tym wszedzie bym nie przesadzała. toi jest pierwszy raz. Ja tu od strony fizycznej patrze. W czasie pierwszego razu moze bolec, moze nawet bardzo, tak do pierwszego razu kobieta/dziewczyna musi miec dobre warnki, takie jakie jej pasuja. Ja bym nie chciała pierwszego razu w samochodzie, bo niewygodnie, bo po prostu nie.
a czemu on chce w samochodzie ??
rozumiem, ze moze krci go wizja seksu w samochodzie, spoko, ale nie koniecznie na pierwszy raz. jako którys tam moze być nawet ciekawie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2007, 07:57

co jest nie wygodnego w sexie w samochodzie ? <aniolek> nie zebym do t ego tu namawiał , tylko pytam sie z czystej ciekawosci ?
gdzie jest wygodniej - rozumiem łózko , ale poza nim , nie ma miejsca wygodniejszego mniej lub bardziej . Mnie tam łózko co dzien by drażniło no i nie wszystkie pozycje daja sie w nim zrobic <aniolek>
ale pierwszy raz ..... moze byc , ze w łózku <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 09 mar 2007, 08:02

podzielam zdanie Joasi- to że facet na to nalega i do tego chce tego w samochodzie, świadczy wg mnie o tym, że zależy mu tylko na tym żeby szybko, w jak najmniej obciążający go pod kątem organizacyjnym i uczuciowym sposób przelecieć tę dziewczynę
a ona młoda, boi sie że jak tego nie zrobi, to ją zostawi i choć ma wątpliwości woli to zrobić wbrew nim i potem może będzie żałować-
paula zastanów się czy warto
...szczęście to piórko na dłoni co zjawia się gdy samo chce i gdy się za nim nie goni...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2007, 08:03

Andrew pisze:co jest nie wygodnego w sexie w samochodzie ? <aniolek>

w samochodzie nie ma miejsca na rozłozenie sie, w samochodzie jest dobrze na jakis szybki seks.
Ja swój pierwszyraz milam po imprezie, ale wprzyzwoitych warnkach, w hotelu i to nie takim kiepskim. zobacz gdzie obolala pani moze sie połozyc, polezec, poprzytulac. dla wielu kobiet to jest wazne.
Andrew pisze:Mnie tam łózko co dzien by drażniło no i nie wszystkie pozycje daja sie w nim zrobic <aniolek>

ale ja nie o codziennosci, tylko o pierwszym razie. O tym, ze na pierwszy raz to faktycznie łózko chyba najlepsze. a potem potem jak juz nic nie boli mozna praktycznie gdzie sie da. Daleka jestm od pisania, ze seks to tylko w łózku, bo bym hipokrytka byla. tu mi o pierwszy raz chodziło :)
Andrew pisze:moze byc , ze w łózku <browar>

a znasz lepsze miejsce ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2007, 08:03

ale w tym wieku aż 85% facetów sie tak zachowuje , skoro tak - wiec to norma , i nie ma sie co mu dziwic

Mnie tam w samochodzie wygodnie , ale ja mam duzy samochód <aniolek> i sex w nim uprawiamy tylko jak nas nadrze <aniolek> nikt wtedy nie narzeka , przytulic sie i lezec w nim mozna godzinami też .
lepsze miejsce ?? niz łózko . kazde !! powiem , ale musza byc , czy raczej zaistniec szczegulne okolicznosci .
Na zabawe w sex jednak - nie ma lepszego miejsca niz ono <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 09 mar 2007, 08:13

Andrew pisze:ale w tym wieku aż 85% facetów sie tak zachowuje , skoro tak - wiec to norma , i nie ma sie co mu dziwic


dziwić może, co nie znaczy że trzeba robić tak jak wszyscy- czy w utracie dziewictwa, czy w każdej innej sprawie
taki swoisty owczy pęd uwłacza naszemu kreacjonizmowi

a na pierwszy raz ważne jest miejsce zapewniające spokój i bezpieczeństwo.. samochód więc odpada
...szczęście to piórko na dłoni co zjawia się gdy samo chce i gdy się za nim nie goni...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2007, 08:18

NA PIERWSZY RAZ wazne sa checi !! one są najwazniejsze , kobieta musi chciec to zrobić , tak mocno chciec , jak jej facet , albo nawet bardziej , i rola faceta w tym, by ja do takiego stanu doprowadził , wtedy zrobi to i na (przeniosnia) srodku skweru <aniolek> Bo jak mu ma dac , chciec to zrobic , ale sie boi , zastanawia nad konsekwencjami , boi też bólu - to niech dają sobie takie spokój <hahaha> <browar>

A jak nie One ,. to facet niech ów spokoj sobie da . :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 09 mar 2007, 14:50

chciałabym dostać również od płci przeciwnej kilka opini na ten temat bo naprawdę nie wiem co mam zrobić a to tuż tuż :(
paula16
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 09 mar 2007, 14:54

paula16 pisze:chciałabym dostać również od płci przeciwnej kilka opini na ten temat bo naprawdę nie wiem co mam zrobić a to tuż tuż :(

Planujecie swoj pierwszy raz?i to w samochodzie , nie no cos nie tak z Wami..rozumie jazda gdzies wspolne nagly przyplyw emocji...i wtedy ale nie planowanie ...to jak to ma wytgladac"ej ja przyjad epo Ciebie a potem bedziemy sie kochac w samochodzie i spedzimy bardzo romantyczny wieczor?)dziewczyno swoj pierwszy raz zapamietasz do konca zycia ,chcesz aby kojarzyl Ci sie z samochodem? moze lepiej poczekac jeszce troche i miec lepsza okazje w domu ?skoro ma prawko to chyba jest juz na tyle dorosly aby mogl zaprosic Cie do domku na noc , albo moze u Ciebie , na imprezie u znajomych,albo w hotelu...mozliwosci jest wiele ... cieplo idzie ...wiec mozna i na lonie natury...ale samochod...jak dla mnie feee na pierwszy raz
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2007, 15:13

Marcel18 pisze:Planujecie swoj pierwszy raz?i to w samochodzie , nie no cos nie tak z Wami.

jak bys uwaznie czytał, to wiedzial bys, ze to on a nie oni planuje, a własciwie on tak chce.
Marcel18 pisze:albo moze u Ciebie

przeciez napisała
paula16 pisze:u mnie w domu to nie ma zabardzo

Marcel18 pisze:na imprezie u znajomych,

no tak nie ma to jak uprawiac seks kiedy za sciana masa ludzi
Marcel18 pisze:.jak dla mnie feee na pierwszy raz

jak dla mnie tez
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 09 mar 2007, 15:14

Uważam że to niezbyt dobry pomysł.
Fakt że pytasz o to na forum świadczy o twoich wątpliwościach i twój umysł dobrze ci podpowiada że to nie jest właściwe.
Jeśli nie jesteś pewna daj sobie czas. Przełóż spotkanie. Zobaczysz też jak on się zachowa.
Jestem też przekonana o tym że jeśli facet chce dostać to od kobiety niech się postara i np: zamówi hotel itp. Zorganizuje atmosferę. Ułatwiasz mu sprawę. Zagraj z nim. Odwlecz spotkanie i zasugeruj by zorganizował odpowiednie miejsce. Nie samochód. Co ty drogowa prostytutka jesteś a zresztą jak tylko na to liczy to niech jedzie do specjalistek z tej branży. Jak go podliczą to by sobie na supeł zawiązał i wytrzymał.
Szanuje się kobieto. To że jesteś czysta jest skarbem, nie zmarnuj go dla byle kogo a jeśli już tak bardzo chcesz to nie za darmo.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2007, 15:23

szilkret pisze:Zagraj z nim. Odwlecz spotkanie i zasugeruj by zorganizował odpowiednie miejsce

ale po co ma cos tam grac, albo sugerowac. Niech powie, ze jeszcze nie czuje sie gotowa, że chcesz poczekac. a samochód na pierwszyraz ci nie pasuje. Powiedz jak widzisz ten pierwszy raz i tyle. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. Żeby ktos szanował Twoje potrzeby musi o nich wiedziec, a czasami ( nawet czesto) jest tak, ze trzeba wyrazic swoja potzrebe, bo nie kazdy jest jasnowidzem, albo jerst malo domyslny.
szilkret pisze:To że jesteś czysta jest skarbem, nie zmarnuj go dla byle kogo a jeśli już tak bardzo chcesz to nie za darmo.

od kiedy to skarby takie czyste sa
i skad pomysl, ze ona czysta musi byc.
A za co ma sie skarbu pozbyc ??
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 09 mar 2007, 15:26

po prostu powiedz mu, że nie chcesz, żeby Twój pierwszy raz odbył się w samochodzie. Wolałabyś w jakimś hotelu, żeby było wygodniej i żebyś się mogła rozluźnić i odprężyć.
Jeżeli mu na tobie zalezy i Ciebie kocha, to zrozumie.

W ogóle to jeżeli by mu na Tobie zależało i gdyby Cie kochał, to by nie proponował ci sexu w samochodzie. Chyba, że on nie wie, że to Twoj pierwszy raz będzie?
Daj sobie spokój z czymś takim.
Co to ma być w ogóle: "On chce w samochodzie". A Twoje uczucia i Twoje chcenie się nie liczą?? Szanuj sie i daruj sobie takiego typa!

"Jak kocha to poczeka" :)
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 09 mar 2007, 15:27

Dzindzer pisze:
szilkret pisze:Zagraj z nim. Odwlecz spotkanie i zasugeruj by zorganizował odpowiednie miejsce

ale po co ma cos tam grac, albo sugerowac. Niech powie, ze jeszcze nie czuje sie gotowa, że chcesz poczekac. a samochód na pierwszyraz ci nie pasuje. Powiedz jak widzisz ten pierwszy raz i tyle. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. Żeby ktos szanował Twoje potrzeby musi o nich wiedziec, a czasami ( nawet czesto) jest tak, ze trzeba wyrazic swoja potzrebe, bo nie kazdy jest jasnowidzem, albo jerst malo domyslny.
szilkret pisze:To że jesteś czysta jest skarbem, nie zmarnuj go dla byle kogo a jeśli już tak bardzo chcesz to nie za darmo.

od kiedy to skarby takie czyste sa
i skad pomysl, ze ona czysta musi byc.
A za co ma sie skarbu pozbyc ??


Dokładnie to miałam na myśli ;) Może za obcesowo napisałam. Uważam czasem że należy kogoś zszokować by dotarło choć trochę co chcę przekazać.

"za darmo" jest ogólną przenośnią. Niech zrobi to w odpowiedniej chwili, oprawie itp.
Dać tyłka jest łatwo z byle kim i byle gdzie.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem

I wciąż wierzę biednymi zmysłami

Ze ci ludzie na drugiej półkuli

Muszą chodzić do góry nogami



"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2007, 15:32

LauRKa pisze:W ogóle to jeżeli by mu na Tobie zależało i gdyby Cie kochał, to by nie proponował ci sexu w samochodzie.

nie koniecznie, moze on mało domyslny, moze nie zdaje sobie sprawy, ze to nie jest najlepsze miejsce. Ja bym nie wydawała takich zdecydowanych sądów nie majac wystarczajacych podstaw.
LauRKa pisze:A Twoje uczucia i Twoje chcenie się nie liczą??

a własnie, czy on wie co Ty myslisz o tym samochodzie, o tym, ze nie do konca jestes gotowa ??
szilkret pisze:Dokładnie to miałam na myśli ;)

a to w takim razie źle zrozumialam ;)

[ Dodano: 2007-03-09, 15:34 ]
a z tym szacunkiem do siebie to ja rozumiem tak. Seks w samochodzie nie oznacza braku szacunku do siebie, ale seks w samochodzie kiedy sie nie ma ochoty, kiedy to nie pasuje, tak wbrew sobie jest własnie brakiem szacunku do siebie
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 09 mar 2007, 17:27

paula16 pisze:chodzę ze swoim chłopakiem juz od pewnego czasu mam 16 lat

To że chodzisz z nim już od jakiegoś czasu nie obliguje Cię do niczego :)
paula16 pisze:tyle ze to nie bardzo chodzi o to czy ja do tego dorosłam bo tez juz bym chciała

Wiesz, chęć, a dorośnięcie do seksu to jednak dwa odległe bieguny. Tu bardziej chodzi o to, byś swojemu chłopakowi umiała opowiedzieć o własnych potrzebach, nie bała się przed nim przyznać do wahania i wątpliwości i nie obawiała się ośmieszenia, bo coś czuję, że Ty boisz się narazić na wykpienie albo tego, że nie spełnisz w należyty sposób jego wymarzonej wizji o seksie w samochodzie <glaszcze>
paula16 pisze:odpowiednie mniejsce

paula16 pisze:chodzi o samo mniejsce

Piszemy "miejsce" ;)
Joasia pisze:Widzę że mu zależy jedynie na tym żeby sobie pobzykać bo się z Tobą nie liczy. Tobie chyba zależy żeby nie robić tego byle gdzie i byle jak?

Joasiu, ale dlaczego od razu zakładać, że chłopak się nią bawi, nie liczy, nie troszczy i w ogóle jest "be". Może właśnie dla jej chłopaka nijako byłoby kochać się tak jak wszyscy - w łóżku, a według niego seks w autku jest czymś naprawdę niesamowitym, dlatego chce podarować jej wspomienie o pierwszym razie własnie tam "popełnionym". I ma nadzieję, że ona to doceni. Wystarczy, by mu powiedziała, że jednak pierwszy raz w samochodzie to niekoniecznie jej marzenie :)
agata pisze:gdyby cie kochał, gdybys była dla niego wazna

I tak doszliśmy do wniosku, że trzeba sobie odpowiedzieć nie na pytanie czy to jest odpowiednie miejsce, a czy to odpowiedni facet :D A tak w ogóle to musi kochać?
agata pisze:nie wazne ze niewygodnie ze to Twoj pierwszy raz itp.itd.

A czy autorka o tym wie? Bo zdaje się nie być pewna :D
Najwyraźniej oboje są jeszcze dzieciakami, które niewiele wiedzą o tym, do czego się zabierają. On wyobraził sobie, że seks na tylnim siedzeniu będzie censored (nie twierdzę, że nie jest :P ), a ona pewnie zgodziłaby się na to, gdybyśmy wszyscy chórem orzekli, że takowy seks jest czadowy ;)
Andrew pisze:rozumiem łózko , ale poza nim , nie ma miejsca wygodniejszego mniej lub bardziej

Skoro nie ma ani mniej, ani bardziej komforowego, to wychodzi na to, że łóżko jest jedyne w swoim rodzaju :D Mnie jest wygodniej ot tak, na podłodze :)
Dzindzer pisze:Ja swój pierwszyraz milam po imprezie, ale wprzyzwoitych warnkach, w hotelu i to nie takim kiepskim.

Super! :) Ja podobnie :) W ogóle miałam taką potrzebę, by pierwszyznę odrobić na neutralnym gruncie, to znaczy w miejscu, którego nie będę mijać kilka razy w tygodniu. Tak na wypadek jakiegoś kryzysu łóżkowego.
Andrew pisze:lepsze miejsce ?? niz łózko .powiem , ale musza byc , czy raczej zaistniec szczegulne okolicznosci .

Może bez przesady? :D W łóżku nie trzeba szczególnych okoliczności, by zapewnić pełen komfort.
Andrew pisze:Bo jak mu ma dac , chciec to zrobic , ale sie boi , zastanawia nad konsekwencjami , boi też bólu - to niech dają sobie takie spokój

Daj spokój. Strach przed nieznanym zawsze będzie, bo człowiek to myślące zwierze, a jak dodatkowo w grę wchodzi zupełnie nowe doświaczenie, to mózg zaczyna pracować na zwiększonych obrotach.
Andrew pisze:kobieta musi chciec to zrobić , tak mocno chciec , jak jej facet , albo nawet bardziej , i rola faceta w tym, by ja do takiego stanu doprowadził , wtedy zrobi to i na (przeniosnia) srodku skweru

Jak juz wyżej pisałam - człowiek to zwierze, ale myślące, w związku z tym pożądanie nie rzuca mu się na mózg, przyćmiewając po drodze nerwowe, aczkolwiek najczęściej niepotrzebne pytania. Dlatego też nie skreślałabym takich odrobinę strachliwych panienek. Sama zachowywałam się chwilami niczym pensjonarka <zawstydzony2> Cóż, taki urok rzeczy pierwszych ;)
Andrew pisze:Mnie tam w samochodzie wygodnie , ale ja mam duzy samochód <aniolek>

Domyślam się, że aż tak duży samochód nie dotyczy tej pary młodych ludzi.
Dzindzer pisze:a z tym szacunkiem do siebie to ja rozumiem tak. Seks w samochodzie nie oznacza braku szacunku do siebie, ale seks w samochodzie kiedy sie nie ma ochoty, kiedy to nie pasuje, tak wbrew sobie jest własnie brakiem szacunku do siebie

Ja na przykład nie rozumiem tego:
szilkret pisze:jeśli facet chce dostać to od kobiety niech się postara

Szczerze mówiąc, niedobrze mi się zrobiło, jak to przeczytałam - poczułam się jak suczka. Dlaczego to facet ma się starać ?? Czy on chce Ci coś zabrać wbrew Tobie ?? Do łózka chodzi się parami (nie zawsze, ale to w następnym odcinku :D ) A u Ciebie wygląda to chyba tak, że to on Cię prowadzi, a Ty tylko mu ulegasz, albo nie. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że skoro ona czuje się na tyle dorosła, by wziąć odpowiedzialność za to, co zrobi, to powinna również umieć zadbać o to, by było jej wygodnie!
LauRKa pisze:Co to ma być w ogóle: "On chce w samochodzie". A Twoje uczucia i Twoje chcenie się nie liczą?? Szanuj sie i daruj sobie takiego typa! "Jak kocha to poczeka" :)

Kurcze, a powiedziała mu o tym ?? Chłopak przy pierwszym razie już kompletnie przestaje się liczyć, ważne tylko, coby księżniczka przypadkiem nie zasnęła na ziarnku grochu ??
<pijak>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 mar 2007, 19:41

jamaicanflower pisze:agata napisał/a:
gdyby cie kochał, gdybys była dla niego wazna

I tak doszliśmy do wniosku, że trzeba sobie odpowiedzieć nie na pytanie czy to jest odpowiednie miejsce, a czy to odpowiedni facet A tak w ogóle to musi kochać?
ja uwazam ze jednak dobrze jest gdy jest miedzy osobami jakies silne uczucie...dobra moze miłosc to za duze słowo...ale trzeba czuc cos do drugej osoby (takie jest moje zdanie)
a propozycja tego faceta wskazuje ze jemu niekoniecznie chodzi o uczucia a tylko o to by zaliczyc laske...
a po drugie dziwi mnie ze dziewczyna nie potrafi mu powiedziec ze ma watpliwosci...kim on jest ze nie chcesz mu tego powiedziec?? jaka jest miedzy wami relacja ze nie umiesz z nim szczerze pogadac??
Awatar użytkownika
El B
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:18
Skąd: POLAND
Płeć:

Postautor: El B » 09 mar 2007, 20:35

koles po prostu przegina i wykorzystuje to ze cos do niego czujesz (bo chyba czujesz skoro jednak sie wahasz czy mu sie oddac w samochodzie czy nie). dla mnie to sie w pale nie miesci ze mozna dzieczynie oswidaczyc (bo on chyba tak zrobil), ze jej pierwszy raz odbedzie sie w samochodzie i ma sie na to przygotowac... parnoja jakas

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości