Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Mariola Maniara
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2007, 18:42
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: Mariola Maniara » 25 sty 2007, 20:09

do OHOI myslisz ze jezeli twoja dziewczyne nie bolalao to innej tez nie bedzie ?????? zastanow sie a moze twoja dziewczyna tak powiedziala bo nie chciala robic ci przykrosci?????????????????
Tajemnicza
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 sty 2007, 20:16

Mariola Maniara pisze:zastanow sie a moze twoja dziewczyna tak powiedziala bo nie chciala robic ci przykrosci?????????????????

jeśli bardzo boli, to nie ma siły, żeby to ukryć i taka jest prawda... jeśli coś boli, to chcesz uniknąć bólu, nawet podświadomie... po prostu odruch, więc gdy boli podczas pierwszego stosunku to chyba nie da się tego ukryć...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 25 sty 2007, 20:28

a co to za przykrość, normalni uświadomieni ludzie powinni wiedzieć, że ryzyku bólu jest dosyć duże i to żadna przykrość, ale element pierwszego razu! więc nie rozumie motywów ukrywania o ile to w ogóle możliwe...
Awatar użytkownika
D3$TRO!3R
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2007, 11:57
Skąd: Cs'a
Płeć:

Postautor: D3$TRO!3R » 26 sty 2007, 12:09

Dziecko ty masz 15lat wes sie do nauki a nie za chlopakow głowa cie boli? a twój chlopak niech sie leczy na nogi bo na głowe już zapużno
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

Postautor: ohoi » 28 sty 2007, 14:51

wiem!! :> Ale chodziło mi o to że nie zgadzam się żeby się przygotowała na ból, bo nie zawsze boli :P

[ Dodano: 2007-01-28, 14:54 ]
Mariola Maniara na pewno moją partnerke nie bolało bo my się nigdy nie okłamujemy!!!
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: C!3k4w4 » 01 lut 2007, 16:24

Nie mam Hiva i jestem tego pewna... na 100% a jeśli chodzi o pierwszy raz to jestem gotowa Dziekuje
Kij CI w oczko
fluffy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2007, 20:24
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: fluffy » 06 lut 2007, 20:44

czy bedzie bolało to chyba nikt nie może powiedzieć ;) u każdego jest inaczej <diabel> mnie nic nie bolało i nie ma sie co bać ;) nie pęknie bo racznej pierwszy raz jest 'delikatny' a nei jakies 'rżnięcie' . a to pięknee chwile ;)
i wanna love YOU ;*
YOU already know ;*
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 06 lut 2007, 22:35

On ma 17 lat[/quote]

to tez gowniarz.....
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
uuulllaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 16:20
Skąd: polska
Płeć:

co po pierwszym razie?

Postautor: uuulllaaa » 09 lut 2007, 20:45

Czy za drugim razem tez jest krew? Kochalam sie jakis miesiac temu.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 09 lut 2007, 20:50

Janie miałam ani za pierwszym ani za drugim!! Jezeli błona zostala tylko naderwana za pierwszym to za drugim moze tez sie pojawic krew jezeli zostala przerwana do konca....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 09 lut 2007, 20:51

uuulllaaa pisze:Czy za drugim razem tez jest krew?

U mnie krwi nie było.Tylko dzień po stosunku pojawiła sie taka wydzielina troszke z krwią.Pewnie było to spowodowane tym iz nie kochałam sie przez dłuższy czas i troszke bolało przy drugim razie ale ten ból był dla mnie do zniesienia ;)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
uuulllaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 16:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: uuulllaaa » 09 lut 2007, 21:37

Błona raczej została przerwana, bo w czasie stosunku było jej trochę, ale potem jeszcze więcej się pojawiło.
cajmer

Postautor: cajmer » 09 lut 2007, 22:09

U mojej byłej panny to za kazdym razem przez pierwsze trzy była krew... Albo poźniej jej przeszło ; p
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 09 lut 2007, 22:43

ja z moja myszką kochałem się jakies 3 miesiące temu , <ten I raz> ,potem mieliśmy przerwe,ale prawde mówiąc to tak z miesiąc jeszce nawet po paluszku były krewka ,ale to mineło ,niektóre kobiety mają "wielkie" krwawienie ,a inne nie maja <to chyba zalezy od rodzaju błony >tak sie mi o uszy obiło:)
dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Postautor: dziwny321 » 10 lut 2007, 14:55

witam :)

To ja tutaj dodam tez swoje zapytanie/a.

No wiec ONA mowi ze z zadnym z bylych tego nie zrobila. I ze chce zeby to ja Ja rozdziewiczyl. Tylko mnie takie cos zastanawia...

Zaczalem z nia od pieszczot. Powoli ja wprowadzam w sex (nie uwazam sie tutaj za specjaliste,doswiadczenie z poprzednich zwiazkow). Ostatnio wkorczylem do jej bram paluszkiem....

I wlasnie mnie tak zastanawia czy ona jest dziewica No bo jak paluszek wszedl i ja tam ogolnie to nic nie czulem i zadnego krwawienia po tym nei bylo....

Czy ta blona dziewicza to jeszcze dalej jest? niz moj paluszek? ZGUBILEM sie :)

Dodam ze chciala to zrobic w Aucie :) (tak jej predko do rozdziewiczenia ze Mna) ale powiedzialem jej ze bedzie musiala poczekac, bo ten pierwszy raz chcialbym zeby dla niej byl czyms milym czyms co bedzie wspominac. Dlatego w tajemnicy rezerwuje bilet dla nas do Wenecji :) i tam.......

Dzieki za jakies info i ewentualne styranie mojej nie wiedzy na ten temat :)
Czasem mysle ze milosc to: zdrada,wybaczenie,zazdrosc,zauroczenie,klotnie,lzy,rozstania... To wszystko co wydaje sie nią niebyć...
Awatar użytkownika
gentler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2007, 21:13
Skąd: Krk
Płeć:

Postautor: gentler » 10 lut 2007, 15:28

dziwny321 pisze:Ostatnio wkorczylem do jej bram paluszkiem....

I wlasnie mnie tak zastanawia czy ona jest dziewica No bo jak paluszek wszedl i ja tam ogolnie to nic nie czulem i zadnego krwawienia po tym nei bylo....


Po pierwsze moze nie mieć błony dziwiczej od różnorakich ćwiczeń gimnastycznych, a po drugie być moze nie wyczułeś błony gdyż jest ona niewielka i tylko na śniankach pochwy, a po trzecie, błona dziewicza jest bardzo elastyczna i mogłeś nie poczuć ze ja nawet przerwałeś. Krwawienie nie zawsze jest, wiec jak nie ma to lepiej ;];]

dziwny321 pisze:Dodam ze chciala to zrobic w Aucie


No jezeli ma byc to wyjatkowy pierwszy raz, to auto, wybacz ale jest kompletnie beznadziejne, stres stres i jeszcze raz stres dla dziewczyny. Najlepiej łóżko, świerza pościel pod którą możecie lezec cali nadzy ( <wazne> bez skarpetek!) . Wytłumacz jej:) Powodzenia!
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 10 lut 2007, 16:07

dziwny321 pisze:witam :)

To ja tutaj dodam tez swoje zapytanie/a.

No wiec ONA mowi ze z zadnym z bylych tego nie zrobila. I ze chce zeby to ja Ja rozdziewiczyl. Tylko mnie takie cos zastanawia...

Zaczalem z nia od pieszczot. Powoli ja wprowadzam w sex (nie uwazam sie tutaj za specjaliste,doswiadczenie z poprzednich zwiazkow). Ostatnio wkorczylem do jej bram paluszkiem....

I wlasnie mnie tak zastanawia czy ona jest dziewica No bo jak paluszek wszedl i ja tam ogolnie to nic nie czulem i zadnego krwawienia po tym nei bylo....

Czy ta blona dziewicza to jeszcze dalej jest? niz moj paluszek? ZGUBILEM sie :)

Dodam ze chciala to zrobic w Aucie :) (tak jej predko do rozdziewiczenia ze Mna) ale powiedzialem jej ze bedzie musiala poczekac, bo ten pierwszy raz chcialbym zeby dla niej byl czyms milym czyms co bedzie wspominac. Dlatego w tajemnicy rezerwuje bilet dla nas do Wenecji :) i tam.......

Dzieki za jakies info i ewentualne styranie mojej nie wiedzy na ten temat :)



to z kim Ty jesteś że niewiesz czy mówi prawde czy nie ?? jak jesteś z kłamczuchą to po co z nią jesteś ??
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 lut 2007, 17:28

gentler pisze:bez skarpetek!) . Wytłumacz jej:


wszystko fajnie, ale co masz do tych skarpetek? :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 10 lut 2007, 18:59

gentler pisze:nie wyczułeś błony gdyż jest ona niewielka i tylko na śniankach pochwy

jakich ściankach pochwy? wprowadzasz w błąd człowieka... błona otacza wejście do pochwy, a nie jest w środku <zalamka>
dziwny321 pisze:Zaczalem z nia od pieszczot. Powoli ja wprowadzam w sex (nie uwazam sie tutaj za specjaliste,doswiadczenie z poprzednich zwiazkow). Ostatnio wkorczylem do jej bram paluszkiem....

I wlasnie mnie tak zastanawia czy ona jest dziewica No bo jak paluszek wszedl i ja tam ogolnie to nic nie czulem i zadnego krwawienia po tym nei bylo....

to, że włożyłeś palec i nic nie czułeś, nie było krwawienia może oznaczać, że wcale nie przerwałeś błony, bo może ona być półksiężycowata i możesz palcem nic nie czuć... nie było krwi, bo nie każda dziewczyna krwawi podczas pierwszego razu...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 lut 2007, 19:18

Takie wysokie mniemanie o sobie, że Mna ( o sobie) z duzej litery pisze, a nie wie gdzie błona dziewicza jest <chory>

Sa rózne błony, elastyczne, cienki grube, maja rózne otworki. Błone mozna naciagnac lub nawet przerwac przez różnego rodzaju ćwiczenia lufb nawet przy uzywaniu tamponów ( czasami sie zdaża). Krwawienia nie musi byc, ja nie miałam. Włozenie palca nic nie oznacza, dziewice tez uzywaja tamponów, a pewno nie wiesz, że je tez trzeba wsadzic.
Błona dziewicza nie jest głeboko w pochwie, jak juz zostało napisane jest na poczatku wejścia do pochwy.
Bierzesz sie za rozdziewiczanie a nie wiesz nawet gdzie błona jest.
Co do auta i Wenecji. To jej pierwszy raz i niech ona zdecyduje. Samochód nie jest najlepszym miejscem, ale czy ona chce w Wenecji to inna sprawa. Ja bym wolała z Wenecji miec wspomnienia wspaniałego seksu, a pierwszy raz najczesciej do wspaniałych nie nalezy
Awatar użytkownika
gentler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2007, 21:13
Skąd: Krk
Płeć:

Postautor: gentler » 10 lut 2007, 19:40

hathor pisze:jakich ściankach pochwy? wprowadzasz w błąd człowieka... błona otacza wejście do pochwy, a nie jest w środk


Przepraszam. Chodzilo mi o to właśnie :
hathor pisze:to, że włożyłeś palec i nic nie czułeś, nie było krwawienia może oznaczać, że wcale nie przerwałeś błony, bo może ona być półksiężycowata i możesz palcem nic nie czuć...


TedBundy pisze:wszystko fajnie, ale co masz do tych skarpetek?


bez skarpetek ( i z czystymi nogami ) bo fajnie jest czasem poczuc swoje stopy wzajemnie sie nimi dotykajac:D <pejcz>
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Dziwny pierwszy raz?

Postautor: karioka871 » 10 lut 2007, 23:12

Dzis przezylam swoj pierwszy raz...Jestem z moim chlopakiem juz 18 miesiecy i nie planowalismy tego pierwszego razu stwierdzilismy, ze kiedy ma byc to bedzie samo wyjdzie jak bedziemy obydwoje gotowi to to zrobimy...Noo i dzis mialam duza ochote by to zrobic i w sumie sama do tego doprowadzialam,myslalam ze jestem juz gotowa bylam tego pewna, lecz sie mylilam...boooo moj chlopak w trakcie mi powiedzial, ze mnie kocha ja tez mu to szczerze powiedzialam po czym sie rozplakalam i bylo coraz gorzej w momencie zdalam sobie sprawe, ze jednak to nie ten czas, ze chce byc jeszcze dziwica, choc wiem, ze nia nie jestem;/ bo w koncu wprowadzil czlonkai to robilismy:/Ja po calym akcie poprosilam go o chusteczke myslal ze chce do lez jednak ja ja potrzebowalam do czegos innego:/....wytarlam nia swa psipsie chcac sprawdzic czy krwawie, jednak krwi nie bylo. Wiem, ze mi nie przebil blony, bo ciagle czulam opor i bol wynikajacy z tego oporu...Wracajac do domu moj chlopak mi powiedzial ze jak na pierwszy raz to bylo bardzo lajtowo, ze on nic nie czul za to mnie bardzo bolalo boje sie ze on w przyszlosci tez nic nie bedzie czul bo kurcze skoro teraz nic nie czul a mnie bardzo bolalo to co bedzie potem:/? On myslal ze my sie tylko ocieramy oi siebie nawet nie wiedzial ze wlozyl swojego czlonka do mojej pochwy:/ Czemu on nic nie czul? Czy potem bedzie to samo? Moze ktos mial podobnie? Poradzcie A tak w ogole mamy po 19 lat i oboje wczesniej tego nie robilismy....Dzieki za wszelkie komentarze:)
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 10 lut 2007, 23:55

karioka871 pisze:Wracajac do domu moj chlopak mi powiedzial ze jak na pierwszy raz to bylo bardzo lajtowo, ze on nic nie czul za to mnie bardzo bolalo boje sie ze on w przyszlosci tez nic nie bedzie czul bo kurcze skoro teraz nic nie czul a mnie bardzo bolalo to co bedzie potem:/? On myslal ze my sie tylko ocieramy oi siebie nawet nie wiedzial ze wlozyl swojego czlonka do mojej pochwy:/

Po pierwsze musisz chłopakowi powiedzieć ,że dla Ciebie nie było tak całkiem "lajtowo" ze to Cie bolało i że myslisz że jeszce nie przebił Ci błony ...
Nie masz się czego obawiać ,niekiedy za pierwszym razem nie przebija się blony , być może potrzebujecie innej pozycji ,innego kata nachylenia . Jeśli on nie prezbił błony ...to fizycznie dalej jestes dziewicą i ciesz sie tym albo nie .
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 11 lut 2007, 00:17

jeśli z nia jestes to powinienes jej ufac, dotego chcesz się z nia kochać , więc jesli mówi że ejst to jest !chyba po zachowaniu przy pierwszym razie mozna wywnnnioskowac czy nia jest , czy nie... chyba że ladnie udaje:P
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 11 lut 2007, 01:46

karioka871 pisze:On myslal ze my sie tylko ocieramy oi siebie nawet nie wiedzial ze wlozyl swojego czlonka do mojej pochwy:/ Czemu on nic nie czul?


Jak to nie wiedział? Nie widział? Nie czuł? Nie bardzo rozumiem.

karioka871, nie martw sie,pierwszy raz raczej nie bywa przyjemny i piekny jak w bajce. To tylko formalne wejście w życie seksualne,za jakiś czas dopiero w pełni będziecie się tym cieszyć.

Pogadaj z chłopakim,powiedz mu co czułas,jak było itd. Że nie masz narazie ochoty tego powtarzać. Chęć na kolejną próbe przyjdzie z czasem.

Powodzenia <glaszcze>
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 09:26

OneLove pisze:
karioka871 pisze:On myslal ze my sie tylko ocieramy oi siebie nawet nie wiedzial ze wlozyl swojego czlonka do mojej pochwy:/ Czemu on nic nie czul?


Jak to nie wiedział? Nie widział? Nie czuł? Nie bardzo rozumiem.

Nooo wlasnie chodzi o to,ze nie wiedzial, nie czul:/Wlasnie jak dla mnie to tez jest dziwne i tez tego nie rozumiem, ze nie czul, bo przeciez skoro sie wchodzi w waska dziurke to jak mozna nie czuc? Hmm, ale tak sobie mysle, ze moze to przez zel nawilzajacy...moze ona sprawila za duze nawilzenie i moze przez to nie czul? Nooo nie wiem sama jak mam sobie to tlumaczyc:( Boje sie wlasnie, ze nastepne razy tez beda na zasadzie"ale ja nic nie czulem":/....Moze jestem za bardzo przewrazliwiona, ale nie wiem jak to jest, wiec sie martwie:/

[ Dodano: 2007-02-11, 09:36 ]
Marcel18 pisze:Po pierwsze musisz chłopakowi powiedzieć ,że dla Ciebie nie było tak całkiem "lajtowo" ze to Cie bolało i że myslisz że jeszce nie przebił Ci błony ...
Nie masz się czego obawiać ,niekiedy za pierwszym razem nie przebija się blony , być może potrzebujecie innej pozycji ,innego kata nachylenia . Jeśli on nie prezbił błony ...to fizycznie dalej jestes dziewicą i ciesz sie tym albo nie .


Hehe no ja mu odrazu powiedzialam co i jak:) Ogolnie mamy bardzo dobre relacje, a ja jestem impulsywna takze to co czuje to mowie tym bardziej w zwiazku:)Takze mu powiedzialam, ze jak dla mnie nie bylo wcale"lajtowo" bo bolalo mnie i wytlumaczylam mu ze blony pewnie tez nie przebil i osobiscie sie bardzo ciesze z tego,bo poki co ciezko mi sie z nia rozstawac ...:) I dlatego tez wczoraj sie pojawily lzy i mysl "Co Ty dziewczyno zrobilas?" Taki jakis smutek mnie ogarnal, ze moglabym juz nie byc dziewica:( On powiedzial, zebym sie tym nie martwila, bo poczeka, ze nie zaley mu na tym glownie tyle miesiecy zylismy bez tego stosujac inne formy zadowolenia to teraz tez damy rade...

[ Dodano: 2007-02-11, 09:42 ]
Aaaa jeszcze do tego czy nie widzial to nie widzial;P Bo ja bylam na nim i ja powiedzmy "dowodzilam" wiec nie widzial mogl jedynie czuc, ale tez nie czul:/Ogolnie dziwna sprawa:/
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 11:55

karioka871 pisze:Bo ja bylam na nim i ja powiedzmy "dowodzilam"


To nieco wyjaśnia sprawę, ponieważ to ty decydowałaś o głębokości penetracji i pozwalałaś tylko na taką, która uniemożliwiała przerwanie (rozciągliwej) błony, więc częściowo jestem w stanie mu uwierzyć, że mógł nie czuć. A czy on miał wcześniej kontakty seksualne z niedziewicami?
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 12:01

Noo wlasnie o to chodzi, ze nie mial wczesniej zadnej partnerki z ktora wspolzyl. Mial blizsze kontakty z dziewczynami, ale nigdy nie doszlo do stosunku... Zarowno to byl jego jak i moj pierwszy raz:P Ale ja nadal nie wiem jak mogl nic nie czuc skoro wlozylam prawie calego czlonka, co prawda wszystko odbywalo sie delikatnie i ruchy tez nie byly szybkie to jednak nie rozumiem tego ze mial prawie calego czlonka we mnie, a nic nie czul:/ Ja to mysle ze to chyba przez ten srodek nawilzajacy za duze bylo nawilzenie...Co o tym sadzicie?
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 11 lut 2007, 12:13

to że było wielkie nawilżenie , na pewno i to ma jakis wpływ , ale przecież każdy facet czuje , że jest w partnerce ...chocby niewiadomo jak szeroka była , czuje chocby ciepło itp . , następnym razem pozwól mu przejąc inicjatywę , pozycja klasyczna ... na pewno poczuje , a jak nie to zauważy , że jest w Tobie ,, a kremy nawilżające ..nic nie powiem bo nie stosujemy czegos takiego...
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 12:19

Hehe noo wlasnie:) A przeciez szeroka nie jestem bo w koncu nie robilam tego jeszcze a jak sie zabawialismy to ogolnie zawsze bylo, ze wkladal jednego palca dwa tez sie zdarzyly, ale rzadko wiec nie moge byc szeroka:D A mimo to nie czul:/ Noo potem zmienilismy pozycje wlasnie na klasyczna... Pogadam z nim dzis o tym....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości