Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 sty 2007, 16:39

C!3k4w4 pisze:to od niego zależy czy dojdzie do płodu

Do płodu to on raczej nie dojdzie, bo pominąwszy fakt, że w ciąży nie jesteś, to musiałby miec penisa dłuższego niż ręka :D
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: C!3k4w4 » 11 sty 2007, 16:41

hehe... hm... inna interpretacja :P <brawo>
Kij CI w oczko
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 11 sty 2007, 19:56

Dzindzer pisze:bo ta fizycznosc jednak bierze góre, ta fizycznosc wszystko popsuc moze.


Dokładnie,nie bedziesz przed oczami widziała aniołków i gwiazdek jak Cię będzie bolało. Pierwszy raz to raczej jest przełamanie jakiejś bariery,wejście w zycie seksualne a nie ogromna przyjemność (choć i tego nie wykluczam)

C!3k4w4 pisze:jeśli Tobie chodzi o choroby... ja nie muszę się martwić, bo wiem, że nie jestem nosicielką


Wiesz żółtaczką czy HIV (może troche brutlany przykład) można sie nie tylko zarazić przez kontakt fizyczny ale też np. w szpitalu itd. a potem przekazać "dalej" własnie poprzez uprawianie seksu bez gumki. Więc 100% pewności,bez badań,nikt nigdy mieć nie może.

pani_minister pisze:C!3k4w4 napisał/a:
to od niego zależy czy dojdzie do płodu

Do płodu to on raczej nie dojdzie, bo pominąwszy fakt, że w ciąży nie jesteś, to musiałby miec penisa dłuższego niż ręka


<hahaha>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 sty 2007, 20:40

Weź ty sie dobrze zastanów..czy na pewno chcesz..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2007, 21:07

C!3k4w4 pisze:aby zapanować nad wytryskiem, bo bądź co bądź on ma nad tym kontrolę, a nie ja... i on będzie miał prezerwatywę

a po jakiego dzwonca jak bedzie mial prezerwatywe ma panowac nad wytryskiem ??
Pegaz pisze:Weź ty sie dobrze zastanów..czy na pewno chcesz..

i czy aby jestes gotowa na to. Bo widze, ze nawet w teorii za wiele nie wiesz.
A bliskośc z facetem to nie tylko seks i moze na tym nietylko poprzestań
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 11 sty 2007, 23:35

C!3k4w4 pisze:tak otwarcie się przyznam, iż jestem dziewicą...

nietrudno się domyślić, że nią jesteś, skoro chcesz mieć pierwszy raz... :P
C!3k4w4 pisze:generalnie to od niego zależy czy dojdzie do płodu czy też nie

po pierwsze: do tanga trzeba dwojga... żeby doszło do zapłodnienia (a nie płodu, matko kochana, czy Ty wiesz, że płód i zapłodnienie to nie to samo ?? <zalamka> ) to i kobieta musi mieć dni płodne...
C!3k4w4 pisze:jest dojrzały nie tylko fizycznie lecz psychicznie, a to jest najważniejsze, żeby wszystko traktować poważnie...

"dojrzały" powiadasz... a czy wykazałby się także dojrzałością, gdybyście wpadli? :> (to raz) czy nie uważasz, że to trochę jednak za wcześnie? macie za sobą jakieś pieszczoty typu petting lub chociażby oral? małe kroczki, a nie zaraz skok na głęboką wodę, bo możesz się rozczarować... nie myślisz o tym, że kiedyś możesz tego żałować?
inna sprawa: boisz się bólu, który może się pojawić i jeszcze:
C!3k4w4 pisze:czy to jest aż jest straszne, czy seks jest taki straszny??

ekhm... straszny? jeśli tak sądzisz, to nie wydaje mi się, że jesteś gotowa... pewnie wyobrażasz sobie romantyczny wieczór, chwilę, od której zmieni się jakoś twoje życie... ale trzeba uprzedzić, że w zasadzie pierwszy raz to jakby zabieg, który dopiero toruje drogę i umożliwia późniejsze fajne przeżycia...
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 11 sty 2007, 23:48

Nie odbieraj tego co psizemy jako nabijanie albo złośliwości.
Ale z tego co psizesz po prostu wynika, że nie dojrzałas jeszcze do tego, tak jak Ci się wydaje.
Strach przed ciążą jest zawsze, przynajmniej na początku. W pewnym momencie chęć na seks, na spróbowanie, jest po prostu większa niż ten strach.
No i to, że pytasz czy seks jest straszny..? To w ogólnie nie ten epitet. Skąd Ci takie pytanie do głowy przyszło? Boisz się po prostu, i to bardzo. Bólu, ciąży. Jak to hathor napsała - małymi kroczkami, pieszczoty, dużo intymności, romantyzmu, powoli te obawy znikną praktycznie. Wtedy będziesz wiedziała, że to już czas.

Co do zabezpieczenia to poczytaj inne tematy, dużo o tym było pisane.

Tylko zastanów się jeszcze zwyczajnie.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 sty 2007, 19:37

hathor pisze:macie za sobą jakieś pieszczoty typu petting lub chociażby oral?

jakiś czas temu założyła topic o tym, jak to się brzydzi orala, więc nie sądzę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2007, 20:23

No teraz widze że zdecydowanie za wcześnie.. a pewnie jeszcze koleżanki ci powiedziały że straciły dziewictwo x czasu temu.. <pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 12 sty 2007, 20:54

lollirot pisze:jakiś czas temu założyła topic o tym, jak to się brzydzi orala, więc nie sądzę.

faktycznie... no to z takim podejściem, to w ogóle odradzam... kategorycznie...
Pegaz pisze:pewnie jeszcze koleżanki ci powiedziały że straciły dziewictwo x czasu temu..

bo wszyscy tak robią, więc ona też powinna... <zalamka>
Martyna91
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2007, 10:36
Skąd: Łęczna
Płeć:

Boję się pierwszego razu ... :(

Postautor: Martyna91 » 21 sty 2007, 10:43

Cześc wszystkim o tym forum dowiedzialam sie od kolezanki bo powiedziala ,ze tu dowiem sie duzo ciekawych rzeczy na temat związku i nie tylko ... a wiec przejdzmy do setna sprawy.

Otoz jestem z chlopakiem 2 miesiace kocham go a on kocha mnie( przynajmniej tak mowi) siedzimy czesto w domu(wiadomo jaka teraz pogoda) sluchamy muzki i calujemy sciskamy sie nawet on czasami wlozy reke w to miejsce yyy... (kazdy pewnie wie oco chodzi) i ostatnio sie mnie pytal czy bym nie chciala tego zrobic , bardzo sie zdziwilam jestesmy dopiero 2 miesiace ja mam dopiero 16 lat (albo az ?) i boje sie pierwszego razu ,boje sie bolu i boje sie wpadki :/
Ja bym chciala ale jakos nie wiem odrzuca mnie to ze moge miec dziecko ...ja mysle ,ze jestem za mloda na to ??

Chciala bym uzyskac jakas pomoc od was jakies rady ?

Bardzo prosze z góry dziekuje.

edit: poprawiłem tytuł. 8)
Ostatnio zmieniony 21 sty 2007, 10:58 przez Martyna91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2007, 10:49

Wiek: 15
Martyna91 pisze:ja mam dopiero 16 lat
Ciutke mniej chyba.
Martyna91 pisze:estesmy dopiero 2 miesiace ja mam dopiero 16 lat (albo az ?) i boje sie pierwszego razu ,boje sie bolu i boje sie wpadki :/
Ja bym chciala ale jakos nie wiem odrzuca mnie to ze moge miec dziecko ...ja mysle ,ze jestem za mloda na to ??
Jestes za mloda i zupelnie na to nie gotowa. Odmow mu powiedz ze chcesz do tego jeszcze dojrzec i poznac go lepiej jeszcze.

[ Dodano: 2007-01-21, 10:50 ]
Inaczej na serio - bedziesz zalowac. Wiecej bedzie Cie bolec i bedziesz sie denerwowac, a potem mozliwe bardzo ze mocno zalowac.
Ja na Twoim m iejscu bym stanowczo poczekala.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 21 sty 2007, 11:01

Martyna91 pisze:czasami wlozy reke w to miejsce yyy... (kazdy pewnie wie oco chodzi)
Chyba jeszcze do konca nie jesteś oswojona ze swoim ciałem- a to najlepszy znak, ze trzeba jeszcze trochę poczekać.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 21 sty 2007, 11:07

Zdecydowanie nie ulegaj chłopakowi. Nie rób nic dlatego, bo on tego chce. Masz dopiero 16 lat, poczekaj. Jeśli natomiast twój chłopak będzie cię bardzo namawiał, nie zważając na to, że ty odmawiasz, to go do diabła odeślij. Jeśli koleś jest aż tak napalony, to niech sam se ulży. Powtarzam, nie zmuszaj się. Nadejdzie taki moment, w którym świadomie będziesz gotowa do pierwszego razu. I nie sugeruj się koleżankami. To ty jesteś najważniejsza, pamiętaj o tym. Poza tym, jeśli kocha, to poczeka. Proste.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 sty 2007, 11:11

I przede wszystkim oddal myśl "jak mu nie ulegnę to mnie rzuci, a ja go bardzo kocham". Otóż gdyby nie poszło po jego myśli, a Cię rzucił, to znaczy, że nie kochał, tylko chciał Cie przelecieć. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 sty 2007, 11:22

Martyna91 pisze:Chciala bym uzyskac jakas pomoc od was jakies rady ?

Odłóż jeszcze decyzję o pierwszym razie.
Jak przestaniesz się bać, albo partner będzie potrafił zadbać, by zmniejszyć Twój strach (będziesz mogła Mu zaufać), to wtedy możesz wrócić do myśli o inicjacji.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2007, 12:00 przez Olivia, łącznie zmieniany 2 razy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2007, 11:23

Martyna91 pisze:...ja mysle ,ze jestem za mloda na to ??

wiec jestes za młoda na to
a wlasciwie nie dojrzalas do tego
skoro czujesz, ze nie, skoro masz tyle obaw, to nie rób tego
do tego piszesz
Martyna91 pisze:on kocha mnie( przynajmniej tak mowi)

czyli nie jestes jednak tego taka pewna
Martyna91 pisze:on czasami wlozy reke w to miejsce yyy... (kazdy pewnie wie oco chodzi)

wlasnie kazdy wie o co chodz i wiekszosc uzywa innych nazw niz to miejsce yyy
jeszcze sama ze swoja seksualnościa sie nie oswoiłas, za wczesniej.
Cieszcie sie pocalunkami, przytulaniem, pieszczorami, nie ma co sie spieszyc.
Imperator pisze:Otóż gdyby nie poszło po jego myśli, a Cię rzucił, to znaczy, że nie kochał, tylko chciał Cie przelecieć. :]

dokladnie
bo to taki szantaz emocjonalny, powiedziec, ze kocha i wpedzic w poczucie winy, ze odmawia ukochanemu, nic bardziej mylnego, jak kocha to pozwoli poczekac, zrozumie
a w jakim on jest wieku ??
miał juz jakies doswiadczenia seksualne ??
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 21 sty 2007, 15:04

mowisz...16lat...masz okazje wykazac sie dojzaloscia,sama mowilas,ze obawiasz sie ciazy.To idz zalatwic tabletki antykoncepcyjne...no ale pewnie w tedy zaczniesz panikowac,czy lekarz nie powie mamie. dajcie sobie ejszcze spokoj...poczekajcie do wiosny...i zamiast siedziec w domu,idzcie pograc w pilke:P.teraz powaznie...zastanow sie,czy tez tego chcesz,nie podejmuj decyzji pod presja chlopaka.trzymaj sie
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 21 sty 2007, 18:52

tygrysiaaa pisze:masz okazje wykazac sie dojzaloscia,sama mowilas,ze obawiasz sie ciazy.To idz zalatwic tabletki antykoncepcyjne...

bardzo "mądra" rada, pogratulować... w wieku 15 lat ma się faszerować tabletkami, bo facet ma chcice ?? Martyna91, 2 miesiące związku to za mało, żeby zaraz wskakiwać mu do łóżka... tym bardziej, że masz tyle obawy... nie daj mu się wykorzystać, bo on może sięgnąć po szantaż... moze powiedzieć, że skoro go kochasz (czy aby na pewno tak jest?), to co stoi na przeszkodzie, by uprawiać z nim seks itp. jeśli się zgodzisz, to jestem pewna, że w przyszłości będziesz tego żałowała. masz tyle obaw, więc mu powiedz, że nie czujesz się gotowa, nie dojrzałaś jeszcze do tego etapu... jeśli to zrozumie i uszanuje twoją decyzję, to jest warty tego, żeby z nim być, ale jeśli będzie strzelał fochy, bo nie chcesz z nim uprawiać seksu, to go olej, bo zależy mu wówczas jedynie na zaliczeniu ciebie... i nie żałuj go wówczas, bo takich chamów nie ma co żałować... a póki co, młoda jesteś, więc wykorzystaj to, co masz teraz... pocałunki, przytulanie... a takie zabawy, żeby ci wkładał rękę w majtki przystopuj, bo w chwili uniesienia możesz mu ulec, pójdziecie na całość (oczywiście bez zabezpieczenia) i będzie duże prawdopodobieństwo tego, że zostaniesz bardzo młodą mamą...
Martyna91
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2007, 10:36
Skąd: Łęczna
Płeć:

Postautor: Martyna91 » 21 sty 2007, 20:30

moon pisze:
Wiek: 15
Martyna91 pisze:ja mam dopiero 16 lat
Ciutke mniej chyba.
Martyna91 pisze:estesmy dopiero 2 miesiace ja mam dopiero 16 lat (albo az ?) i boje sie pierwszego razu ,boje sie bolu i boje sie wpadki :/
Ja bym chciala ale jakos nie wiem odrzuca mnie to ze moge miec dziecko ...ja mysle ,ze jestem za mloda na to ??
Jestes za mloda i zupelnie na to nie gotowa. Odmow mu powiedz ze chcesz do tego jeszcze dojrzec i poznac go lepiej jeszcze.

[ Dodano: 2007-01-21, 10:50 ]
Inaczej na serio - bedziesz zalowac. Wiecej bedzie Cie bolec i bedziesz sie denerwowac, a potem mozliwe bardzo ze mocno zalowac.
Ja na Twoim m iejscu bym stanowczo poczekala.


Mam 16 tylko rocznikowo ...

On ma 17 lat
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 21 sty 2007, 20:39

Martyna91 pisze:Mam 16 tylko rocznikowo ...

On ma 17 lat


Wlasnie dlatego powinniscie poczekac. Ile wiecie na temat sexu? Sama przyznajesz ze sie boisz co jest najlepsza oznaka tego ze powinniscie poczekac.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2007, 20:52

Martyna91 pisze:Mam 16 tylko rocznikowo ...
Czyli jeszcze nie masz. Nie ma co sobie dodawac. :>

A ma on jakies juz doswiadczenia w tej materii? :?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 sty 2007, 20:56

tygrysiaaa pisze:masz okazje wykazac sie dojzaloscia,sama mowilas,ze obawiasz sie ciazy.To idz zalatwic tabletki antykoncepcyjne...
Dojrzałością w sensie tabletek to może się wykazać za jakiś czas. Jak już będzie gotowa na pierwszy raz - bo teraz ewidentnie nie jest. W tej chwili ta Twoja rada tygrysiaaa jest o kant...
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 21 sty 2007, 22:44

Witam! Wszystko w swoim czasie... osobiście uważam, że lepiej się wstrzymać z tak ważną decyzję do właściwego momentu - a jest on sprawą indywidualną - by później mieć dobre wspomnienia. By być pewnym i świadomym swej decyzji. By nie żałować... Wydaje mi się, że w sytuacji opisanej w poście jeszcze za wcześnie. Są inne sposoby, by okazywać sobie miłość, oddanie, poczuć bliskość drugiej osoby i zaspokoić naturalne potrzeby <banan> Albo ON to uszanuje, albo wyjdą jego prawdziwe zamiary i okaże się censored . Pozdrawiam!
ObrazekUnited_States_of_Love
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 21 sty 2007, 22:52

Za wcześnie (jesteś za młoda, nawet jeśli uważasz że już do tego dojrzałaś) i za szybko (2 miesiące i on już cię tak bezgranicznie kocha??? no nie bądź głuptasem, tylko otwórz szerzej oczka). Jeśli kocha to uszanuje Twoją decyzję -> i to będzie dowód miłości.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 21 sty 2007, 23:25

zdecydowanie nie ulegaj 16 latkowi, nie warto, aaa po dwóch miesiącach to nie miłość to zauroczenie, minie szybciej niż myślisz
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

Postautor: ohoi » 22 sty 2007, 13:44

Myślę że jesteście za młodzi i byłoby to za wcześnie (po 2 miesiącach). My z moją dziewczyną (ona 16 lat a ja 21) robiliśmy to po 8 miesiącach bycia ze sobą. Zaznaczam jeszcze że poza tym znaliśmy się 11 miesięcy. No i nie zrobiliśmy tego pod wpływem emocji tylko po dokładnych rozmowzch i przemyśleniach. To jest poważna dectzja i lepiej się zastanowć. POZDRO
Mariola Maniara
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2007, 18:42
Skąd: Krakow
Płeć:

Re: Boję się pierwszego razu ... :(

Postautor: Mariola Maniara » 24 sty 2007, 19:21

hej ja mialam 16 lat jak mialam pierwsz raz od tego zacznijmy ze za pierwszym razem boli zabezpieczcie sie dobrze i bedzie ok ale musisz byc gotowa ja to zrobilam 6 grudnia dalam prezennt mikolajkowy chlopakowi a chodzilam z nim niecale 5 miesiecy ale ty podejmiesz decyzje


ale wydaje mi sie ze jeszcze poczekaj troszke :)
Tajemnicza
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

Postautor: ohoi » 25 sty 2007, 10:54

nie zgadzam się. Moją dziewczynę wcale nie bolało za pierwszym razem! :)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 sty 2007, 17:54

ohoi pisze:nie zgadzam się. Moją dziewczynę wcale nie bolało za pierwszym razem!

ale komentarz... bo ty się nie zgdzasz, żeby ją bolało, bo nie bolało twojej, to jej też nie będzie <hahaha> tak to wygląda :P każda kobieta jest inna i to nie znaczy, że jeśli twojej nie bolało, to autorki tematu też nie będzie...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości