zaczyna sie problem....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

S E T
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2005, 15:00
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: S E T » 06 cze 2005, 16:13

ehhhh jeśli dobrze zrozumiałem to jesteś ktorko dystansowcem to może przed stosunkiem ,jak to napisać hmmm po prostu zwal sobie konika :) ? <banan> i bedzie za drugim razem na pewno dłużej :)
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 06 cze 2005, 16:41

Twoja dziewczyna osiaga 3 potezne orgazmy w 15 min kurcze ale ona to ma szczescie ze tak ja natura obdarzyla :)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 06 cze 2005, 16:56

A powiedziem wam coś ... czasami to mnie wkurza ta cała nagonka na orgazmy(oczywiście muszą być wielokrotne), długość stosunku, wielkość penisa etc etc ... jak facet się kocha 5 minut to cieniaż, jak nie doprowadzi laski do 10 orgazmów to idzie do psyhologa bo załamki dostaje ... jest to dla mnie śmieszne a zarazem irytujące - bo nie chce żeby moj np. syn wychowywał sie w przekonaniu środowiskowym że jak facet nie porucha godzine to jest ćwok ...
Mnie to równo wali, zwisa i polewa w moim osobistym przypadku, ale żal mi młodych ludzi którzy uwazają ze coś z nimi nie tak bo wytrzymują 2-3 minuty! I sądzą ze to przedwczesny wytryks!!
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 cze 2005, 17:26

Plesers pisze:A powiedziem wam coś ... czasami to mnie wkurza ta cała nagonka na orgazmy(oczywiście muszą być wielokrotne), długość stosunku, wielkość penisa etc etc ... jak facet się kocha 5 minut to cieniaż, jak nie doprowadzi laski do 10 orgazmów to idzie do psyhologa bo załamki dostaje ... jest to dla mnie śmieszne a zarazem irytujące - bo nie chce żeby moj np. syn wychowywał sie w przekonaniu środowiskowym że jak facet nie porucha godzine to jest ćwok ...
Mnie to równo wali, zwisa i polewa w moim osobistym przypadku, ale żal mi młodych ludzi którzy uwazają ze coś z nimi nie tak bo wytrzymują 2-3 minuty! I sądzą ze to przedwczesny wytryks!!

<brawo1>
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 06 cze 2005, 20:13

ja tez zazwyczaj chce tylko zeby bylo dobrze mojej dziewczynie i tyle nie wyjdzie mi w ten sposob zrobie Jej dobrze w inny a jak sie kogos Kocha to zawsze jest fajnie
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 06 cze 2005, 21:12

ja tez zazwyczaj chce tylko zeby bylo dobrze mojej dziewczynie i tyle

A chodzi o to żeby dobrze było i facetowi i babce ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 06 cze 2005, 21:21

mnie zawsze jest dobrze wkoncu kocham sie z moja Pania :) no nie :)
alef_zero

Postautor: alef_zero » 06 cze 2005, 21:41

A czytaliście o seksie tantrycznym? Niby długo, ale wylicznaki jakieś koszmarne. Zamiast przyjemności trzeba liczyć. A potem
- Kochanie teraz to miało być 5 razy płytko i 6 głęboko, czy 6 razy płytko i 5 głęboko, a może 3 razy szybko, 8 wolno i 4 trochę w bok?
- nie wiem Kochanie, też się zgubiłam
- jakto? Kochanie... Przecież jesteś na matematyce!
- eee... to może spać chodźmy
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 06 cze 2005, 23:04

ja nie kumam jednego nawet jesli Tobie zajmuje to 5 min ona osiaga orgazm a Ty czujesz sie nie spelniony to jaki problem zrobic to sobie jeszcze raz :) nie widze tu problemu szczerze mowiac maratony to dobrze dobra sprawa
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 cze 2005, 08:20

Mysle ze bardzo ciezko znalesc młodą kobiete która w 5 minut sexu osiagnie orgazm nie mówiac juz o 2-3 minutach
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 07 cze 2005, 10:28

Mysle ze bardzo ciezko znalesc młodą kobiete która w 5 minut sexu osiagnie orgazm nie mówiac juz o 2-3 minutach

A co to orgazm można tylko na podstawie ruchów frykcyjnych penisa dać kobiecie ? ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości