Podnieca was czy obrzydza jak slyszycie ze ktos sie kocha?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 maja 2005, 00:11

Też się rodzicom w podstawówce ze 2 czy 3 razy wpakowalam do sypialni. Potem w liceum raz. Ale do tej pory pamiętam, jak w 4 albo 5 klasie po tym jak się im wpakowałam, przez kilka dni jesli mama lub ojciec mieli rano sredni humor, to w myślach przelatywalo mi, że to przez jakąs nieudaną "akcję" :]
((missi))

Postautor: ((missi)) » 24 maja 2005, 16:08

no moi rodzice to bzykaja sie bez wstydnie ze tak powiem :P ostatnio zaczeła mi opowiadac jaki byl jej 1wszy raz .. ;/ nei to to bylo przegiecie ;/ masakra wciaz mam to w glowie ahahah wyzwalam ja i zwialam jej :P i dam wam rade nie zaczynajcie rozmow z rodzicami o sexie haah to jest cios ponizej pasa :P
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 24 maja 2005, 16:21

Ja rodz tez czasem nakrylem.To mi sie akurat nie podobaklo.Ale kiedys nakrylismy z kuzynem jak mialem 13l ciotke i wujka.Zorientowali sie dop po 5 minutach ze ich podgladamy.Pozniej ciotka byla b.niewyrazna przy mojej mamie.Pewnie bala sie ze cos wygadalem:) A wczoraj jak byl taki upal zasnalem opaljac sie na balkonie.A jak sie obudzilem to na balkonie obok bzykali sie sasiedzi.Coz chyba lubia byc podgladani.Nawet nie starali sie byc cicho
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 24 maja 2005, 16:24

Jak nakryłam swoich rodziców miałam jakieś osiem lat, czułam się wtedy nieswojo. Rodzice starali mi się coś tłumaczyć, ale właśnie od tego momentu jakoś bardziej odsunęłam się od mamy.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 24 maja 2005, 17:09

hmm nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła, tzn taka, żebym złapała kogoś na gorącym uczynku 8) ale sądze, ze jesli sie taka natrafi, to będę IM zadrościc, że to akurat oni a nie ja :P
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 25 maja 2005, 11:58

Ja tam cieszę się jak wiem, że starzy się bzykają.... przynajmniejwiem, że się kochają i się na wzajem szanują.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 26 maja 2005, 02:01

To taki tematyczny dowcip:

Maly Jasiu w nocy wchodzi do sypialni rodzicow i widzi ich kochajacych sie od tylu.
Patrzy sie na nich i sie pyta:
-tatusiu co robicie??
-mamusia chce miec dzidziusia - odpowiada tata
Jasiu tak chwile mysli, zdejmuje spodnie od pizamy, wypina sie w ich kierunku i mowi:
-a ja chce miec nowe kredki :)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 maja 2005, 16:44

Hardcore pisze:Ja tam cieszę się jak wiem, że starzy się bzykają.... przynajmniejwiem, że się kochają i się na wzajem szanują.

zgadza sie, to fajnie jak ludzie po 25 latach malzenstwa sie wzajemnie pociagaja :)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 27 maja 2005, 00:58

lollirot pisze:
Hardcore pisze:Ja tam cieszę się jak wiem, że starzy się bzykają.... przynajmniejwiem, że się kochają i się na wzajem szanują.

zgadza sie, to fajnie jak ludzie po 25 latach malzenstwa sie wzajemnie pociagaja :)


Pewnie ze tak, ja tez bym tak mogl i chcial, chyba tylko ze nie z obacna partnerka....
A jakby zdrowie dopisalo to nawet do 60-tki lub jeszcze dalej
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Asica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2005, 13:21
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Asica » 31 maja 2005, 20:20

Ja mieszkalam na stancji z kolezanka ktora czesto w srodku nocy wracala z dyskoteki gdy ja juz spalam i przyprowadzala jakis kolesi.Spalysmy na jednym duzym lozku w kawalerce wiec gdy sie bzykali wszystko widzialam i slyszalam.Az czulam wrecz ich oddechy.NAWET MNIE TO CZASEM PODNIECALO NIEZLE CHYBA ZE MIKALAM NA DRUGI DZIEN KOLOKWIUM LUB EGZ TO BYLAM WKURZONA.aLE MIARA SIE PRZEBRALA GDY bzykalka sie z jednym facetem i zasnela ja tez.Obudzil mnie rytmiczny ruch i ocieranie o moj tylek.Pomyslalam ze znow to robia a to tylek jej faceta.Ale nim zdazylam sie obudzic na dobreokazalo sie ze onaspala a on ocieral sie penisem o moj tylek i mial wytrysk na moje plecy na moja kosz nocna.wtedy miala taka chaje ze za miesiac sie wyprowadzila.pozatym nie sadzilam ze niektorzy faceci moga miecaz taki tupet!
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 31 maja 2005, 21:10

........Podnieca was czy obrzydza jak slyszycie ze ktos sie kocha? Powiem inaczej, jestem zazdrosny, ze oni maja tak dobrze......
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 31 maja 2005, 22:15

Asica pisze:aLE MIARA SIE PRZEBRALA GDY bzykalka sie z jednym facetem i zasnela ja tez.Obudzil mnie rytmiczny ruch i ocieranie o moj tylek.Pomyslalam ze znow to robia a to tylek jej faceta.Ale nim zdazylam sie obudzic na dobreokazalo sie ze onaspala a on ocieral sie penisem o moj tylek i mial wytrysk na moje plecy na moja kosz nocna.


no ja pierdole.... toż to istana masakra.... za takie coś koleś powinien dostać conajmniej oklep :/ UAT DA FAK?!?!?!?
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 31 maja 2005, 22:35

Ja kiedyś z koleżanką kiedy troszeczkę się napiłyśmy na imprezie poszłyśmy spać, tyle że do innych sypialni. Tak mi się cudnie spało, a gdy się obudziłam zobaczyłam, że trzyma moją ręke i przy jej użyciu wali sobie konia. No nie <zly1> wystarczyło poprosić <aniolek2>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 31 maja 2005, 22:48

yyy kto kolezanka?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 31 maja 2005, 22:53

KsiążeRytm pisze:........Podnieca was czy obrzydza jak slyszycie ze ktos sie kocha? Powiem inaczej, jestem zazdrosny, ze oni maja tak dobrze......


Powiedziałabym może że to pierwsze ale zastanów się, jakbyś się poczuł znając tych ludzi? Nie zawstydziłbyś się? Jakbyś np. usłyszał swoich rodziców? :P
.........Zazdrosny???.........n/c
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 31 maja 2005, 23:35

yyy kto kolezanka?

kolezanka wali konia?
dobre <aniolek2>
ale zajebiste akcje
yba sie wyprowadze na stancje <banan>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 31 maja 2005, 23:48

Czegoś nie dodałam <banan>
krzyniu pisze:yyy kto kolezanka?

kurek pisze:kolezanka wali konia?
dobre
ale zajebiste akcje
yba sie wyprowadze na stancje

Nie no w tym przypadku to był "kolega", ale mam też taką koleżankę <aniolek2>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 31 maja 2005, 23:52

i co znia robilas?
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 01 cze 2005, 00:02

krzyniu pisze:i co znia robilas?

Nic a nic <aniolek2> Kobiety tak bardzo mnie nie interesują, nawet te z "pikantnymi dodatkami" :>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2005, 00:26

kurek pisze:yba sie wyprowadze na stancje

Nie ma mowy <bicz2> <bicz2> <bicz2>

Ja bym zatłukła za takie akcje.
W życiu bym nie poszła na to żeby moja kumpela sie pitoliła ciągle z jakimiś gościami kiedy dzielimy łóżko. Jak ją swędzi az tak to niech idzie przed budynek na chodnik!Sen rzecz święta!

Akcja Susanne tez niezła. <rofl3>
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 01 cze 2005, 00:50

AlicE! pisze:
KsiążeRytm pisze:........Podnieca was czy obrzydza jak slyszycie ze ktos sie kocha? Powiem inaczej, jestem zazdrosny, ze oni maja tak dobrze......


Powiedziałabym może że to pierwsze ale zastanów się, jakbyś się poczuł znając tych ludzi? Nie zawstydziłbyś się? Jakbyś np. usłyszał swoich rodziców? :P
.........Zazdrosny???.........n/c


Trudno powiedziec, moi rodzice dosc dawno sie rozstali, a wczesniej ich nieslyszalem.... Glownie o znajomych sem zazdrosny.... Ale nie o to ze slychac ich sapanie czy cos...tylko sam fakt ze sie kochaja... niewiem czy zrozumiale jest to co napisalem.... <cisza>
Asica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2005, 13:21
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Asica » 01 cze 2005, 17:56

Pozatym najbardziej wkurzajaca i przykra sytuacja zwiazana z tym ze ktos obok mnie sie kochal jak po imprezie u kolezanki spalam w jednym pokoju z moim bylym z ktorym zerwalismy 3 dni temu a on na lozku obok zrnal moja najlepsza kolezanke.jak ona zaczela jeczec i dochodzic to tak mnie szlag trafil ze zucilam jej wyzwiskiem i wyszlam z pokoju!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2005, 18:01

Bo trza sie było dołaczyc do niech a nie ją wyzywać , i tak to Ty byś doszła a nie Ona , a wtedy dopiero zerwac z nim ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Asica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2005, 13:21
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Asica » 01 cze 2005, 18:08

Pisalam ze nie bylismy juz razem od 3 dni
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2005, 18:14

acha nie zajazyłem , oki
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 504 gości