No mozecie doradzić...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 maja 2005, 19:08

Przepraszam, ale skąd ja miałam wiedzieć, że on akurat tego dnia będzie u mnie nocować? Pojęcia nie miałam! :)

Nie wyobrażam sobie robienia tego za ścianą, podczas obecności mojej mamy, chociaż normalnie ze sobą spaliśmy w jednym łóżku, żeby się na tej nieszczęśnej kanapie nie męczył. Potem nawet z moim bratem w pokoju. Tylko jakoś nikomu do głowy nie wpadło, żeby to robić, ani przed bratem, ani po tym, jak już był to jego pokój. Jakoś głupio...

A co do kwestii okłamywania, to muszę Cię rozczarować, Gosiu: otóż poza tym, że Piotrek ze mną w jednym łóżku nocował, niczego nie robiliśmy, oprócz przytulania. I właśnie dlatego poczułam grozę sytuacji: że ktoś sobie pomyśli coś, czego nie było. Nie pomyślał, a nawet jeśli tak, to słowem do tego nie nawiązał. Nawiązał potem, przed naszym trzytygodniowym wyjazdem na działkę.

A co do wychowania, to wychowano mnie tak, że nie pieprzyłam się za ścianą, kiedy była tam moja mama, i nie robię tego do dzisiaj, a podczas nieobecności domowników korzystałam jedynie z komfortu przytulania się całkiem nago. Może trochę chore, ale jakoś tak czułam niesmak związany z wyimaginowaną przeze mnie profanacją domu. Nie chce mi się teraz tego tłumaczyć, bo i tak już mamy offtopik :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 maja 2005, 19:08

No nie wiem czy to jest wyrozumiałosć ????i nie sadze by Gosia mówiła prawde , ale zawsze moge się mylić <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:12

gosia pisze:

mrt napisał/a:
Jak miałam 16 lat np. i mój facet u mnie nocował, a mamusia za wcześnie z imprezy wróciła i zamiast w południe, to o 3 nad ranem, to szczerze powiem, że zamarłam. Usłyszałam zgrzyt klucza w drzwiach - zdążyłam zarzucić szlafrok, facet mi goły w łóżku leżał i tylko pomyślałam: "Ale będzie dym". Z grobową miną wycedziła: "Powiedz, żeby kolega się ubrał i przyszedł do dużego pokoju. Kolega się ubrał, przyszedł, usłyszał: "Możesz się przespać na kanapie, bo po nocy nie będziesz się włóczył, rano grzecznie wrócisz do domu, a ja sobie z nią jutro pogadam. Chcesz herbatę?". Rano tylko usłyszałam, że wygląda jak narkoman.

Fajna mama.. hmm 16 lat - ja bym chlopaka odwizoala do domu, nawet w srodku nocy. Sorry, ale jakbym moja corka tak zrobila jak dziewczyna w tej hisotoryjce to czulabym sie przegrana jako matma. Na noc chlopaka w wieku 16 lat..Boże..To tylko moja zdanie, ale mnie takie cos zniesmacza. Jestem tylko 2 lata starsza, ale nie wyobrazam soebie takiej sytuacji. Jasne ze kocham sie z chlopakiem gdy sa rodzice za sciana, ale nie wyobrazam soebie zapraszac go do domu na noc, pod ich nie obecnosc, stukac sie z nim zdaja c sobie sprawe, ze w kazdym momemencie moze ktos przyjsc.
Ale to "tyllo" kwestia wychowania..


ale ona nie wiedziala ze przyjdzie mama, jak to sobie nie wyobrazasz i jak to rodzice wiedza ze sie kochamy na sciane pogrzalo cie?kurde gosiu co ty myslisz o moich rodzicach?..... <boje_sie>
cp dp tematu to wypadek przy pracy, tak sie zdarza zdarzylo sie tak i juz...uwazam ze matka zachowala sie jak najbardziej wpozadku nie wiem gosiu o co ci chodzi
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 maja 2005, 23:09

Czekyt - bez wulgaryzmów, please <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Unknown
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2005, 23:30
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Unknown » 29 maja 2005, 14:01

Dziękuje wszystkim za porady i poświęcenie czasu temu dosc głupiemu topic'owi... Teraz mykam do staruszków mojej lubej... 3mcie kciuki za mnie :P:P:P pozdro <browar>
You don't need a reason to help people, it's a VIRTUE!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 maja 2005, 19:04

Jak sie ma wolna chate to korzystac trzeba. Na poczatku moja mama nie wiedziala ze jak wyjezdza moj chlopak u mnie nocuje. Dlatego sporo czasu zajmowalo nam zawsze zatarcie wszelkich sladow jego obecnosci, bo moja mama to detektyw. W koncu mi sie znudzilo i spytalam czy jak wyjezdza to moze u mnie Maciek pomieszkac no i sie zgodzila. Przynajmniej teraz wiem ze zawsze mnie uprzedza zanim wroci do domu zeby nie wyszla wlasnie taka niezreczna sytuacja jak u mrt <aniolek2>

Unknown, napisz jak bylo. Czego chcieli od Ciebie i czy przezyles ;P
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 29 maja 2005, 21:29

czemu usunieto moj post? napisalem tylko ze jest pieprzonym hipoktyta co jest chyba faktem nie? :) pierw wyzwal mnie za to ze jestem niekulturalny potem sam klnął. Ale to byl ŻART nie bylo w tym zadnej zlosci czy cos! czekam na kolejne upomnienie. pięć.

[ Dodano: 2005-05-29, 21:31 ]
tr3sor pisze:Dorosnij dzieciak chodzby do wypowiadania sie kulturalnie


tr3sor pisze:Gosi co ty za przeproszeniem p*** ?


gosia pisze:Szkoda, ze nie masz kultury, bo takowa bylaby tutaj wskazana


tr3sor pisze: brak mi jej przepraszam :< zostala pietro nizej


pieprzony hipokryta :P

----------
i co w tym strasznego?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 maja 2005, 21:32

Nie śmieć!!!! <boks>
to już kolejny temat...

Mav, zrób coś z tym osobnikiem! <zly1>
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 29 maja 2005, 21:33

a usun sobie. mnie tez usun. albo zastanow sie nad sensem tego co robisz. wkurzylem sie troche. przyznam. ale nie jestem zadnym kur*a konformistą. nawet sam ocenzurowalem. a wywalcie sobie mnie stad.

[ Dodano: 2005-05-29, 21:33 ]
ok juz nie bede, a mav mozesz zrobic co chcesz.
BAQ-azi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2005, 14:53
Skąd: Opole Zachód
Płeć:

Postautor: BAQ-azi » 29 maja 2005, 22:09

Plesers pisze:To niech wychodzi do koleżanki Albo na waxy i już Tyle ile ja sobie pobzykałem na wagarach to szkoda gadać Zima, snieg - mało to było istotne

Heh no to masz ciekawą organizm bo ja byłem jeszcze w maju (a dzionek był naprawdę ciepły) np polu. Była godzina ok. 21 a mojemu Filipowi było za zimno żeby sie podnieść :571:
Uncknow jestem ciekaw finału sprawy...
Witam Was!
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 29 maja 2005, 22:41

i jak i jak rozmowa ?? hym?
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 29 maja 2005, 23:46

no właśnie, przeżyłeś?
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 maja 2005, 13:40

charlie81 pisze:gosia,
gosia pisze:Jasne ze kocham sie z chlopakiem gdy sa rodzice za sciana, ale nie wyobrazam soebie zapraszac go do domu na noc, pod ich nie obecnosc, stukac sie z nim zdaja c sobie sprawe, ze w kazdym momemencie moze ktos przyjsc.

A ja z kolei nie wyobrazam sobie kochac sie z kimkolwiek majac rodzicow za sciana (czyichkolwiek)...

ja tez nie. tzn. moich - oczywiscie wiedza, ze sie kochamy, ale ja mam dwupokojowe mieszkanie w bloku, a jestem dosyc glosna podczas, dla obu stron to mogloby byc krepujace : ) u Niego za to nie ma problemu, mieszka w domu z grubszymi scianami, Jego pokoj jest oddzielony od reszty mieszkania, wiec spokojnie : )
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 maja 2005, 13:48

Coś mi się wydaje, ze Unknown poległ na polu chwały <gun1>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 30 maja 2005, 17:11

charlie81 pisze:Coś mi się wydaje, ze Unknown poległ na polu chwały

nie kracz bo wykraczesz :) poczekajmy jeszcze troche ... :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Unknown
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2005, 23:30
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Unknown » 30 maja 2005, 17:33

Niom dostałem ostatnią szanse :) pogadałem o tej antykoncepcji itp.. i wszystko gra,, tylko powiedzieli, że sobie nie życzą już zebyśmy się kochali.... ALe ciesze się, że jes ok przynajmniej :] Dziękuje za porady od wszystkich :) :] :*
You don't need a reason to help people, it's a VIRTUE!
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 30 maja 2005, 17:37

Unknown pisze:tylko powiedzieli, że sobie nie życzą już zebyśmy się kochali....


ha ha ha
Ehh te metody wychowawcze...
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 30 maja 2005, 17:42

Pogosia pisze:Unknown napisał/a:
tylko powiedzieli, że sobie nie życzą już zebyśmy się kochali....

Czyżby tylko? :>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 maja 2005, 17:46

Obawiam się, że teraz będą was sprawdzać - telefony, nalot na jej pokój jak tam będziesz itd. Nie zazdroszczę :/
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 30 maja 2005, 19:30

sophie pisze:Obawiam się, że teraz będą was sprawdzać - telefony, nalot na jej pokój jak tam będziesz itd. Nie zazdroszczę :/


A mi się wydaje, że dadzą im spokój. Pogawędka była, bo tak wypadało, powiedzieli co w takich sytuacjach się mówi i mają problem z głowy :]
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 maja 2005, 19:34

To zależy od rodziców.
Moi by odpuścili, ale z tego co pisał Unknown, w przypadku rodziców jego dziewczyny nie musi tak być :> Zreszta, znałam taki przypadek - mamusia ciągle pakowała się mojej kumpeli do pokoju jak odwiedzał ją jej facet (to jeszcze jakoś w liceum było) :/
Awatar użytkownika
Unknown
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2005, 23:30
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Unknown » 30 maja 2005, 20:12

powiedzieli... ALe i tak dalej sa niemili i dogryzają... Czasami mam wrażenie jakbyw ich oczach było "i po co on tu jest... Znalazła by sobie lepszego" A poza tym dalej nie puszczają nas nigdzie razem, nie zostawiaja sam na sam. Najgorsze za mną?? :|
You don't need a reason to help people, it's a VIRTUE!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2005, 22:50

Przed Tobą.

Dziwie się, ze oni to na serio powiedzieli. :|
Czy oni nie słyszeli jacy są śmieszni? <rotfl3>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 maja 2005, 23:51

W wieku 17 lat mojej byłej rodzice kupowali pigułki anty..... więc o co chodzi? :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 31 maja 2005, 00:19

ja w wieku 17 latek polazlem do sex shopu
niby nic ale forse na zakupy mamusia dala <aniolek2>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 31 maja 2005, 00:25

Unknown pisze:, tylko powiedzieli, że sobie nie życzą już zebyśmy się kochali....


I oczywiscie zamierzacie sie do tego dostosowac :D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 maja 2005, 00:50

Hardcore pisze:W wieku 17 lat mojej byłej rodzice kupowali pigułki anty..... więc o co chodzi? :)


Moja też od początku mówiła mi o pigułkach anty, wysłała do ginekologa i dawała kasę jak zaczęłam brać. Ale nie wszyscy rodzice są tacy wyrozumiali. Niestety... :/
Agusia

Postautor: Agusia » 31 maja 2005, 01:14

Niedawno moj facet nocowal u mnie w domu.Oprocz nas byla mama i rodzenstwo.
Przygotowywalam mame od dluzszego czasu na to,ze on u mnie bedzie.W zartach opowiadalam o nas np: Moja mama zapytala: W co sie ubierzesz jak on przyjedzie?"
odpowiedzialam: Wlasciwie nie ma to wiekszego znaczenia, bo on woli jak nic nie mam na sobie" :D .
Moja mama wiedziala co sie dzieje, a zna mnie na tyle,ze mi ufa i wie jakie mam podejscie do facetow. Mieszkam w domku i mam swoj pokoj i zamek w drzwiach, dodam jeszcze,ze mam pokoik i to jest jedyny pokoj mieszkalny na 1 pietrze.
Bylo cudownie.Sama myslalam,ze bede jakas mocno skrepowana, a tu nic z tych rzeczy.
Pewnosci siebie dodalo mi zachowanie mojego chlopaka,ktory w sposob naturalny dla siebie zauroczyl mame i moje siostry. :P
Jestem w tym wieku,ze moja mama stara sie byc nie tylko rodzicielka ale i przyjaciolka dla mnie i tak jest bo rozmawiamy o wszystkim. :)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 31 maja 2005, 09:44

bogu dzieki mam fory u matki moon ktora jej dala forse na tabletki anty <banan>
a co do mojej to raz jak sie obudzilem to 2 paczki dureksow lezaly na biorku... :/
ale jej jazde zrobilem <zly3>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
OllO
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2005, 02:25
Skąd: A z Polski...
Płeć:

Postautor: OllO » 16 cze 2005, 03:19

Tłumacz że na wszelki wypadek... :D Przezorność... :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 500 gości