Jak wytrzymac?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Problematyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2005, 02:00
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jak wytrzymac?

Postautor: Problematyk » 27 maja 2005, 02:05

Mam dosc nietypowy problem.

Spotykam sie z dziewczyna. Jak zaczynamy sie calowac to moj penis wydziela pewne plyny, jest to troche rzadsza sperma. Im robimy to dluzej to robi on to tym mocniej. Boje sie, ze gdy rozpoczniemy wspolzycie to bedzie to krepujace... Jak temu zaradzic i czym to jest uwarunkowane?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 06:20

Niezaradzisz ;]. A jest to normalna reakcja, u podnieconej kobiety tez wydziela sie plyn. Stad powiedzenie "jestem mokra" itp ;p. Spowodowane jest to tym iz podczas stosunku potrzebne jest nawilzenie i "poslizg". Zmniejsza to podraznienia itp.

Watpie aby moglo to byc krepujace, bo niby dlaczego. W 100% normalna reakcja organizmu ;].

PS. Nazywa sie to to plyn przedejakulacyjny (or smthing)
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 27 maja 2005, 07:18

chłopie to jest normalne.ja tez jak sie caluje z dziewczyna to mi sie tez wydziela plyn.JAk sie calujemy to dziewczyna łapie mnie nieraz za interes <banan> i jak poczuje ze mi cos leci to ją to podnieca.Nie wiem czemu:)u niej tez zaraz szparka wilgotnieje i jest ok?
Nie przejmuj sie tym.To jest normalne...
pozdro
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2005, 08:36

Zapeniam Cie ze tak jak Ty włozysz reke do majtek dziewczynie i napotkasz tam na na (mokro) tak Twoja dziewczyna też bedzie tym zjawiskiem u ciebie zachwycona !! Moja wrecz uwielbia jak tak mam ! co robi dalej , juz pisac nie bede a co niektórzy wiedza dlaczego ....Mysior ..na przykład <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 08:50

Niektórych rzeczy nie da sie przeskoczyć, tego też:)

Gorzej by było gdybyś sie nie podniecał podczas całowania dziewczyn tylko chłopaków.... <belt1>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 08:56

Cajmer homoseksualizm zostal uznany za normalny w wielu kraja swiata.
Poczatek mial juz w starozytnej grecji, takze tacy ludzie istnieja od ponad 2000 lat !.

I naprawde rozumiem ze moze cie to brzydzic, ale uzywanie az tak wymownych emotow " <belt1> " na ten temat dodatkowo w topicu dotyczacym zupelnie innej sprawy. Dodatkowo w formie zartu dzieki ktoremu chyba chciales zablysnac ? jest dla mnie po prostu niesmaczne ! :|.


PS. Osobiscie niemam nic do homoseksualistow, byle nienazucali sie na sile ze swojim towarzystwem!.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2005, 09:00

Dewiactwo trzeba potepiac , ja tam tolerancyjny w tej kwesti nie jestem , zboczenia , dewiacje , degeneracje itd. powinny byc odseparowane od normalnego otoczenia , inaczej co sie dzieje jak są zbyt długo w tym samym kregu???????????????? no własnie to co mamy , robi sie z nich ludzi normalnych ! to zróbmy wariatów tez normalnymi i jeszcze dajmy ich pod szczegulna ochronę !! no nie rece opadaja ...getta dla nich ! i tyle !
Złodziej /.............. czego sie go czepiacie , on chce krasc , albo musi krasc ! tak samo chomo nie wiadomo , działa destrukcyjnie na srodowisko normalnie , tyle ze sie tego nie postrzega ! tak jak złodzieja bo złodziej kradnie rzecz materialną chomo .... niszczy nasze poczucie zdrowej wartosci jak i moralnosci !! dajmy im jeszcze sie zenic i miec dzieci .a co !!!!!!!!!!! czemu nie !!!!!!!!!!!!!! <bije>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 09:09

Jasne krzysiu !! Getta dla wszystkich procz aryjczykow ! Wymordowac Zydow !. Wymordowac Murzynow ! Wymordowac Pedalow.

BIALA RASA CZYSTA RASA :O.



Hail Adrew !!.



PS. Spoko mozna ich odseparowac ! na pewno niezgodze sie na to azeby pozwolono im miec dzieci !. Ale po co ich separowac ? oni sie sami separuja ! nieujawniaja z regoly ze swoja "dewiacja" !.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 27 maja 2005, 09:22

W polsce się nie ujawniają - dlaczego ? Bo są jeszcze ludzie którzy by glanem ich poczęstowali ;) I to że coś istnieje 2000 lat nie znaczy ze jest dobre ... od wieków ludzie się mordowali, gwałcili, kradli ...

A co do tematu ... płyn też służy temu aby oczyścić cewke przed wytryskiem ;) Nie jest to absolutnie nic krępującego ;) I jest taka sprawa że w tym płynie co jest na początku, tylko niewieli procent facetów ma plemniki, zato w płynie przedejakulacyjnym już takim porządnym - tuż przed wytryskiem - plemniki już są praktycznie u wszystkich - przynajmniej ja tak słyszałem ;) Pozatym ten płyn jest calkiem smaczny podobno ;) Taki słonawy ;) A jak się krępujesz to niech ci dziewczyna zliże ;)
Ps. Ja akuratnie nie mam żadnych płynów jak się całuje ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 09:35

@pleser
Niepowiedzialem ze skoro ma ponad 2k lat to jest dobre !.

@topic/pleser

To ze u ciebie niewystepuja objawy jak u autora tematu, znaczy jedynie o tym ze calujac sie z dziewczyna niepodniecasz sie tak bardzo jak on :> Roznice wiekowe ? i w doswiadczeniu ;]. Im wiecej sie w tych sprawach przeszlo tym mniej podniecaja namietne pocalunki, czy nagosc ;p.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 09:41

Andrew pisze:zboczenia , dewiacje , degeneracje itd. powinny byc odseparowane od normalnego otoczenia ,


Garbatych też byś odseparował? Albo ludzi z zespolem Downa? A tych co produkty bezglutenowe musza wtryniac?

Nikt Ci nie kaze ich kochac, ale żyjesz w społeczeństwie, a to nieodzownie wiąże sie z kompromisami - jak Ci nie pasuje, to zawsze za grosze mozesz sobie jakąs wysepke na pacyfiku kupic :]

Plesers pisze:W polsce się nie ujawniają - dlaczego ? Bo są jeszcze ludzie którzy by glanem ich poczęstowali

I to wlasnie swiadczy o tym, ze w tym kraju jeszcze dlugo nie bedzie cywilizacji...

Andrew pisze:robi sie z nich ludzi normalnych ! to zróbmy wariatów tez normalnymi

Dawniej za zboczenie byl uwazany oral i anal - w USA przeciez do dzisiaj mozna isc siedziec, jak Cie panienka zakabluje :] I co Krzys - czy ludzie, ktorzy praktykuja oral sa nienormalni? Oczywiscie, powiesz ze sa w wiekszosci, ale tak jest teraz! A kiedys nie... Wtedy byla to dewiacja/degeneracja, a teraz nie? :DD
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 09:46

Dziekuje charlie za poparcie <browar> .
Ale krzys jako stare pokolenie juz chyba niedorosnie do akceptacji homoseksualizmu :>. A zaloze sie ze niemial by nic przeciwko parze lesbijek w swojim lozku ;].
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 10:00

NIE homoseksualizm nie jest normalny. Normalne są zachowania podtrzymujące gatunek czyt heteroseksualizm albo takie naśladujące. Natura nas stworzyła po to by dwie odmienne płcie sie łączyły, gdyby chciała inaczej to byśmy wszyscy byli kobietami.

Nie porównuj nikogo to nazistów czy faszystów bo to nijak ma sie do tego. Jest różnica między homoseksualistą (który jest wbrew naturze) a murzynem czy niepełnosprawnym (którego natura tak stworzyła). Tylko nie zasłaniajcie sie tym że w świecie zwierząt też istnieją dewiacja tego typu bo to są sporadyszne przypadki...

Homoseksualistom nie! Jeśli się im przyzwoli na to by normalnie obcowali w naszym społeczeństwie to sie tak zadomowią że będą chcieli adoptować dzieci i nie wiadomo co jeszcze...

Nie jestem jakimś rasistą, nie dyskryminuje murzynów, azjatów, niepełnosprawnych, garbatych, mańkutów itp ale HOMOSEXUALISTOM NIE <silacz> oni są najgorsi ze wszystkich




Co by nie było off topic to powiem ze ja miewam ten mini wytrysk:P tylko przy mocniejszych pieszczotach
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 27 maja 2005, 10:05

Od płynu ejakulacyjnego to homo ... ciekawa trasformacja tematu ... podjerzewam ze temat o homo gdzieś już był ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 10:07

cajmer pisze:Jest różnica między homoseksualistą (który jest wbrew naturze) a murzynem czy niepełnosprawnym (którego natura tak stworzyła).

To dla Ciebie to jest alternatywa rozłączna? Rozumna i Wielka Natura nie mogla stworzyc nic, co by bylo wbrew niej?
cajmer pisze:Tylko nie zasłaniajcie sie tym że w świecie zwierząt też istnieją dewiacja tego typu bo to są sporadyszne przypadki...

Ciekawe jak sporadyczne... Bo np kochajacych sie gejow na żywo nie widzialem, ale kryjące sie byczki tak :D
cajmer pisze:Natura nas stworzyła po to by dwie odmienne płcie sie łączyły

To przy okazji - gdyby tak bylo, to bysmy byli jednymi wielkimi chodzacymi penisami :DDD
cajmer pisze:Nie porównuj nikogo to nazistów czy faszystów bo to nijak ma sie do tego.

Taaak? A poglad Hitlera nt. gejow znasz czy nie?
cajmer pisze:Jeśli się im przyzwoli na to by normalnie obcowali w naszym społeczeństwie to sie tak zadomowią że będą chcieli adoptować dzieci i nie wiadomo co jeszcze...

Wolałbym miec dwoch tatusiow, niz wychowywac sie w niejednej "normalnej" rodzinie heteroseksualnej...
cajmer pisze:HOMOSEXUALISTOM NIE oni są najgorsi ze wszystkich

Ja bym Cie wyslal do psychoterapeuty, ze wzgledu na ciezki przypadek psychozy :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 10:08

Zostalo rowniez udowodnione ze homoseksualisci wcale niewybralis homoseksualizmu oni sie z tym urodzili !! Tak samo ja kmurzyni urodzili sie murzynami a zydzi zydami ! wiec mi tu niepieprz cajmer jesli niemasz wystarczajacyh informacji !!
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 10:24

Ciekawe jak sporadyczne... Bo np kochajacych sie gejow na żywo nie widzialem, ale kryjące sie byczki tak


Nie wiem czy wiesz ale byczki robią to gdyż są jeszcze za małe by odróżnić co jest co. Hormony im grają, lecz gdy dorosną jakoś im sie nie myli:>


Taaak? A poglad Hitlera nt. gejow znasz czy nie?


A znam, ten i jeszcze inne. I co do gejów to zgadzam sie znim, lecz nie tyle co tempić ale ograniczać.

Wolałbym miec dwoch tatusiow, niz wychowywac sie w niejednej "normalnej" rodzinie heteroseksualnej..


Najgorsze jest to ze dzieci czasem nabywają zachowania rodziców. Jak byś w młodości widział całujących sie panów to może uświadomiłbyś sobie że tak jest dobrze. Zostałbyś homoseksualistą. Patrząc długofalowo homoseksualiści by sie namnażali;/ ehh;/

Ja bym Cie wyslal do psychoterapeuty, ze wzgledu na ciezki przypadek psychozy


A może to trzeba wysłaś gejów, pedałów i inne lesbijki...




ostalo rowniez udowodnione ze homoseksualisci wcale niewybralis homoseksualizmu oni sie z tym urodzili


jak mawia forrest gump SHIT HAPPENS:]




_______________

Ten płyn w niczym nie przeszkadza, tylko czasem niezręcznie jest mieć tak mokre spodnie:P
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 10:27

No brawo ... brak argumentow to wpieprzymy jakis gowniany cytat z filmu bo ksiazki pewnie nieczytales, na dodatek zle zrozumianego -.-.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 10:41

Jeśli Ci nie pasuje SHIT HAPPENS to moze użyje innego przykładu..

Jeśli dziecko rodzi sie niepełnosprawne to zazwyczaj jest poddawane rehabilitacji, jeśli martwe to jest ono reanimowane, jeśli z wadą serca jest ona eliminowana operacyjnie. Wszelkie wady niezgodne z naturą są "naprawiane". Niestety homoseskualizm jest wadą ukrytą, której nie da sie szybko zauważyć, lecz gdy sie ją zaobserwuje jest już za późno by ją naprawić. Jeśli sie urodzili tacy trzeba ich narwócić!

Może sie powtarzam ale toleruje wszystka pórcz homoseksualistów;/

BTW oświeć mnie jak mam rozumieś SHIT HAPPENS bo niestety nie miałem okazji czytać książki i całkiem możliwe że opacznie zrobumiałem tą frazę...
_________
mojej Pani ten płyn nie przeszkadza:)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 10:45

cajmer pisze:. Patrząc długofalowo homoseksualiści by sie namnażali;/

Przez pączkowanie? :D
cajmer pisze:Niestety homoseskualizm jest wadą ukrytą, której nie da sie szybko zauważyć, lecz gdy sie ją zaobserwuje jest już za późno by ją naprawić. Jeśli sie urodzili tacy trzeba ich narwócić!

Jest taką samą "wadą" jak leworecznosc - dawniej mańkutów "nawracano", teraz na szczescie ludzie zmadrzeli...
"Nawracanie" skrzywia psychike...
Teoretycznie jest to odchyl od "normy" - ale nie uwazam, zeby moj brat, moj najlepszy kumpel i moja ex byli z tego powodu jacys "nienormalni"
soul of a woman was created below
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 11:00

Przez pączkowanie?


Przez pączkowanie to sie kwatki:P
Adoptowane dziecko przez takich dwóch tatusiów, albo dwie mamusie miałoby całkiem duże szanse stać sie homoseskualistą. Później też by sobie adoptowało dziecko i tak dalej i tak dalej...



Jest taką samą "wadą" jak leworecznosc - dawniej mańkutów "nawracano", teraz na szczescie ludzie zmadrzeli...
"Nawracanie" skrzywia psychike...
Teoretycznie jest to odchyl od "normy" - ale nie uwazam, zeby moj brat, moj najlepszy kumpel i moja ex byli z tego powodu jacys "nienormalni"



Do mankutów nic nie mam, kiedyś to nawet zabijano za kołtuny na włosach...
Leworęcznego można bez problemu nawrócić na pisanie prawą ręką i wcale to mu nie skrzywi psychy. Wiem z autopsji:] Czy pisanie lewą ręką to jest wada? Nie sądze. To jest zwykłe przyzwyczajenie:)
Co by było gdyby adoptowane dziecie zaczęły sie przyzwyczajać do zachowań swoich tatusiów cz mamusiów... To jeż chyba bedzie bardzo ciężkie do odzwyczajenia...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 11:03

cajmer pisze:Czy pisanie lewą ręką to jest wada? Nie sądze. To jest zwykłe przyzwyczajenie:)

Przyzwyczajenie? To ze np 3-letnie dziecko rzuca pileczke lewa reka a nie prawa to jest przyzwyczajenie wg Ciebie?

Wiesz jak skomplikowany jest mozg? - to nie takie proste wszystko....
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 11:05

cajmer pisze:Jest różnica między homoseksualistą (który jest wbrew naturze) a murzynem czy niepełnosprawnym (którego natura tak stworzyła).

Homoseksualiste rowniez natura tak stworzyla. Tak jak niepelnosprawnego czy przytoczonych przez Charliego ludzi leworecznych.
cajmer pisze:Jeśli dziecko rodzi sie niepełnosprawne to zazwyczaj jest poddawane rehabilitacji, jeśli martwe to jest ono reanimowane, jeśli z wadą serca jest ona eliminowana operacyjnie. Wszelkie wady niezgodne z naturą są "naprawiane".

A zespol Downa? Jak go "naprawisz"? Odmiennosci po prostu trzeba zaakceptowac.
Czy tak samo ostro zapatrujesz sie na lesbijki jak na gejów? Nie zdarzylo Ci sie nigdy ogladac filmow gdzie wystepuje dwie panie - nie uwierze!

[ Dodano: 2005-05-27, 11:11 ]
cajmer pisze:Leworęcznego można bez problemu nawrócić na pisanie prawą ręką i wcale to mu nie skrzywi psychy. Wiem z autopsji:]

Nie wiem czy jaby mnie walono po łapach kiedy robie cos lewa reka i probowano na sile zmuszac do czegos co mi nie wychodzi, juz od dziecka kiedy nie rozumiem wlasciwie dlaczego i co ja zle robie to nie skrzywiloby mi to psychiki. Pomijajac to ze u leworecznych mozg pracuje inaczej niz u praworecznych i narzucenie zmian na sile nie jest latwe.

A zeby nie blo watpliwosci. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom dla mnie moga zyc nawet w formalnym zwiazku jednak jezeli chodzi o adoptowanie dzieci mowie NIE.
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 11:16

Homoseksualiste rowniez natura tak stworzyla. Tak jak niepelnosprawnego czy przytoczonych przez Charliego ludzi leworecznych.


Natura sama w sobie tworzy rzeczy dobre. Nie rodziliby sie ludzie niepełnosprawni gdyby ich matki np nie paliły papierosów, nie zażywały narkotyków itp.(wady genetyczne też mają podłoże we wcześniejszym postępowaniu ludzi, tak samo jak i mutacje tudzież inne wirusy) Lecz jak sie tacy nieszczęśnicy urodzą w wielu przypakach nic nie można na to poradzić. Lecz na homoseksualizm jest rada. Nie jest to wada której nie da sie wyzbyć. Wszystko można, wystarczy chcieć. Może geje i inne lesbijki tego nie chcą ale jeszcze nie wiedzą co dla nich dobre...



Czy tak samo ostro zapatrujesz sie na lesbijki jak na gejów? Nie zdarzylo Ci sie nigdy ogladac filmow gdzie wystepuje dwie panie - nie uwierze!


Nie powiem żeby to nie było przyjemne dla oka gdyz jestem facetem i kręcą mnie kobiety, szczególnie dwie na raz. Niestety sam fakt obcowania dwóch przedstawicieli tej samej płci mnie zgarsza... <boks>







A zeby nie blo watpliwosci. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom dla mnie moga zyc nawet w formalnym zwiazku jednak jezeli chodzi o adoptowanie dzieci mowie NIE.



Jeśli zaakceptuje sie normalne związki homoseksualistów będą później domagali sie większych praw. Będzie ich sporo gdyż zaczną sie ujawniać i dojdzie to tego że wymuszą na rządach wielu krajów prawnego zalegalizowania adopcji... Tak jak sie dzieje w holandi czy gdzieś tak indziej...
Trzeba to stłumić w zarodku! Nim sie rozprzestrzenią jak zaraza...;/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 11:24

cajmer pisze:Nie rodziliby sie ludzie niepełnosprawni gdyby ich matki np nie paliły papierosów, nie zażywały narkotyków itp.

No tak splyconego podejscia do sprawy i ignoranckiego stwierdzenia to dawno nie slyszalem...


cajmer pisze:Lecz na homoseksualizm jest rada.(...) Wszystko można, wystarczy chcieć

A to gdzie uslyszales - w Katolicko-Narodowej Poradni Jedynego Słusznego Modelu Spędzenia Swojego Zycia?? :D
Chodzic na rekach tez mozna, wystarczy chciec :]

[ Dodano: 2005-05-27, 11:27 ]
cajmer pisze:Jeśli zaakceptuje sie normalne związki homoseksualistów będą później domagali sie większych praw. Będzie ich sporo gdyż zaczną sie ujawniać. (...)

Skoro bedzie ich sporo gdy "zaczna sie ujawniac" to juz jest ich sporo :] Nic nie slyszalem o tym, aby jawnosc istnienia danej grupy spolecznej wplywala na ich liczbe :DD

cajmer pisze:Trzeba to stłumić w zarodku! Nim sie rozprzestrzenią jak zaraza..

Zaraza, to ludzie z Twoimi pogladami - Zyj i daj żyć innym tak, jak chcą żyć oni sami...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2005, 11:28

cajmer pisze:Adoptowane dziecko przez takich dwóch tatusiów, albo dwie mamusie miałoby całkiem duże szanse stać sie homoseskualistą.

Niby dlaczego?Kurna człwoeik się z tym rodzi a nie popatrzy i naśladuje. Owszem może, ale w koncu naturę ma np heteroseksualna i mieć to wiekszego wpływu nie będzie.

Homoseksualiści to tacy sami ludzie jak i reszta. I nie ma mowy o ograniczaniu ich czy odseparowywaniu. ! <boks>
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 11:30

No tak splyconego podejscia do sprawy i ignoranckiego stwierdzenia to dawno nie slyszalem...


Takie jest moje wyidealizowane, logiczne podejście do sprawy...

Wszyscy dążą do doskonałości, nawet natura. Słyszałeś kiedyś o krokodylkach gejach? Karaczanach pedałach? Ja nie, są to praktycznie idealne stworzenia (fakt, mają małe możdżki w stosunku do masy ciała... ) i nie ma wśród nich żadnych odchyłów...
sskakami też nie są:P mały szczególik:)
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 27 maja 2005, 11:36

cajmer pisze:Przez pączkowanie to sie kwatki:P


taaak cajmer, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D

cajmer pisze:Słyszałeś kiedyś o krokodylkach gejach? Karaczanach pedałach? Ja nie, są to praktycznie idealne stworzenia (fakt, mają małe możdżki w stosunku do masy ciała... )


nic dodac nic ująć :] <pijak>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Problematyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2005, 02:00
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Problematyk » 27 maja 2005, 11:37

Tak, to znowu ja :).

Czyli nie mam sie niczym przejmowac? Nawet jesli tego plynu jest dosc duzo? Jakby nie patrzec - mam tak w wiekszosci przypadkow gdy calowalem sie z dziewczyna. Jak bede mial "obycie" z nimi wieksze to mi to przejdzie troche czy raczej jest to wewnetrznie uwarunkowane i nic z tym nie zrobie?

Ladnie zbaczacie z tematu ;).
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 11:38

Kwiatki drzewka... nvm roślinki:)

[ Dodano: 2005-05-27, 11:40 ]
Z tym płynem to jest tak jak z alkocholem albo treningiem, im wiecej trenujesz tym sie bardziej uodparniasz. Jeślu bedziesz dużo przebywał w takich intymnych sytuacjach tym bardziej bedzie musiała Cie dziewczyna podnicić. Już nie bedzie wystarczał sam pocałunek czy masażyk plecków:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości