sparwa wieku i seksu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 25 maja 2005, 09:56

no ja tez w wieku 1 3 czy nawet 15 lat latalem w podartych portkach i kopalem pile:)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 10:04

<rofl2> a ja bawiłam w kena i barbi...:P :DD
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 10:18

Właśnie to wszystko jest wynikiem bezstresowego wychowania i gimnazjum które jest inkubatroem przestępczośći. Kiedyś 7-8 podstawówki było jeszcze za mała by podskoczyć nauczycielowi a liceum już chciało sie uczyć. A teraz? Teraz to do gimnazjum trzeba chodzić a nie każdy młody kryminalista chce, normalnie to by poszedł pod brame pić a tak musi w szkole siedzieć i sprowadza na złą ścieżke porządne dzieciaki...

Jak to sie ma do związków i inicjacji 14-letnich dzieci i młodszych? Ano tak że z nudów siedzienia w szkole wymyślają różne dziwne rzeczy...

<zly3>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 25 maja 2005, 10:46

czy ja wie mto zalezy od gimnazjum u mnie np nie bylo takie bandyterki ... wyjebai by na miejscu, no chyba ze ktos bym z rejony ale to i tak potrafili mu nauczyciele zycie uprzykrzyc
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 25 maja 2005, 11:13

Mnie się wydaje że to że 14'latek czy 15'latel ma ochote na sex to nie jest nic niezwyklego - bo w tym wieku to ja też miałem, tylko niezwykłe jest to że mają okazje robić to z 17 latką ;)Ale cóż są niektórzy tak rozwinięci że wyglądają na 18 conajmniej ;) Tylko że to jest takie ruchanie dla ruchania - bez uczuć głębszych w większości oczywiście, bo trudno u 14'latka mówić o silnym rozwoju emocjonalnym ... ja zacząłem się masturbować po 7 klasie podstawówki ... a inicjacje sexualną przeżyłem w wieku 18 lat ;) Z dziewczyną która miała 17 ...
Co jest przyczyną- niewątpliwe ta cała "popkultura" sexu w której teraz żyjemy - bo wszędzie jest sex - dosłownie wszędzie i w momencie kiedy chłopak odczuwa popęd sexualny nie widzi przeszkód żeby zaczasć współżyc - bo to teraz jest po prostu normalne;)Aczkolwiek nie jest to normalne, ale sex jest teraz czymś tak normalnym że szkoda gadac...
Najgorzej jest jak takie szczyle nie potrafią się nawet dobrze zabezpieczyć, bo wierzą w kalendarzyk, albo w wyciaganie ...
Co do wychowania sexualnego - takie jak jest prowadzone w wiekszości to parodia, ale na pewno nie jest to powodem wczesnej inicjaci sexualnej ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2005, 11:45

cajmer pisze:Właśnie to wszystko jest wynikiem bezstresowego wychowania i gimnazjum które jest inkubatroem przestępczośći. Kiedyś 7-8 podstawówki było jeszcze za mała by podskoczyć nauczycielowi a liceum już chciało sie uczyć. A teraz? Teraz to do gimnazjum trzeba chodzić a nie każdy młody kryminalista chce, normalnie to by poszedł pod brame pić a tak musi w szkole siedzieć i sprowadza na złą ścieżke porządne dzieciaki...

Prawda!No mniej więcej. Ja pić, ćpać, palić, nie wracac na noc, sexić się z facetami uczułam się właśnie przez te 3 najbardziej imprezowe dotychczas lata mojego życia. Ale to nie sama szkoła i nudy. Tylko to [u mnie], że w tym czasie był okres buntu i twierdzenia, że ja wszystko mogę + warunki do tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 25 maja 2005, 12:01

No mniej więcej. Ja pić, ćpać, palić, nie wracac na noc, sexić się z facetami uczułam się właśnie przez te 3 najbardziej imprezowe dotychczas lata mojego życia.

Ale czy to wina szkoły? Jak dla mnie to wina wychowania przez rodziców a nie przez szkołe ;) Jak by cie starzy z domu wywalili to byś wróciła po tygodniu jako grzeczna dziewczynka ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 12:37

Plesers,

Własnie mowa o bezstresowym wychowaniu:P

chyba mały off topic sie zrobił <silacz>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2005, 13:43

Mówię o połączeniu mojej podatności i mozliwości jakie przede mną stały.
Cajmer załapał przeciez ;)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 20:17

http://milosc.bravo.pl/_sztukakochania/ ... tml/18823/

A co myslicie o tym?? chłopak 19 letni ma duże wymagania co do swojej dziewczyny która ma lat 14...
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 25 maja 2005, 21:22

niee no moim zdaniem jeśli taka 14nastka bierze się za kolesia, który ma przypuśćmy 19 lat, lub czasem i więcej, to powinna zdawać sobie sprawę, że będzie on chciał wkońcu współżyć...nic nowego, od zarania dziejów tak było, jest i niestety będzie. Takie czternastki powinny zdawać sobie z tego sprawę.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
pestka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:39
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: pestka » 25 maja 2005, 21:23

co do powyższego nawet tego nie skomentuje... :565:
mam po prostu spaczony punkt widzenia na takie rzeczy
.............
moją wielką majówkę <pijak> -sex, drugs i kopanie piłki przeżyłam jeszcze w oddziale specjalnym;-)1-3 starego systemu i to zanim ktokolwiek słyszał o gimnazjach, a tak dużo lat to nie mam-ledwo mnie ta głupota ominęła
w wieku lat 15-tu miałam już takiego życia dosyć, ale nie wyszło <swir>
teraz dopiero po kilku latach wróciłam do rzeczywistości i nie jest za różowo :/
nie twierdzę, że ludziom do późnej starości;-) należy zabraniać/potępiać/karać... wszystko jest dla ludzi byle rozsądnie i z umiarem - różne cuda-wianki na świecie się zdarzają <aniolek2>
sustine et abstine...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2005, 21:49

Justa>I cóż w tym strasznego?
Tak się dobrali więc niech konskwencje wyborów ponoszą.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 21:51

moon pisze:Justa>I cóż w tym strasznego?
Tak się dobrali więc niech konskwencje wyborów ponoszą.

A ty jak zwykle swoje moon.Nic w tym dziwnego,chciałam tylko znac wasza opinie na taki temat.Akurat na taki wpadłam :)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2005, 21:55

Takie połączenie wiekowe mnie po prostu nie szokuje. To jest więc moja opinia.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 maja 2005, 21:59

Jeden z wielu takich przypadków, Justa :). Niektórzy po prostu nie zwracają uwagi na wiek i gotowość partnera do wejścia w tę sferę. Widzą w nim potencjalnego partnera seksualnego i chcą wcielić w rzeczywistość swoje pragnienia i wyobrażenia, niekoniecznie licząc się z tą drugą osobą. Oboje powinni zdawać sobie sprawę z tego, do czego są gotowi i jakie mają potrzeby, ale przecież nie powinno się też robić nic na siłę.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 26 maja 2005, 13:01

Ale przecież powszechnie wiadomo że nam facetom szczególnie w wieku koło 20 tylko jedno w głowie ... a jak się umawia facet z 14'latką to znaczy ze poluje na łatwe mięsko aby zaciągnąć je do wyra i tyle ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 26 maja 2005, 16:04

ot to dokładnie...
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 26 maja 2005, 21:58

hmmm 17 lat dziewczyna 14 chłopak... no czy ja wiem... sex w takim związku zdecydowanie odpada, przeciez on jest jeszcze za głupiutki na to... ich związek i tak jest tymczasowy.... za pare tygodni sie zrostana i co z tego będa miec... sex nastolatków... oj oj przeciez to bezsensu... anie lepiej do tego podrosnąc, dojrzec, po prostu później nie żałowac....
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 27 maja 2005, 00:23

nie wiem czy ktokolwiek mnie uwaznie czyta ale oni są ze sobą 4 lata! jakie pare tygodni?? zaczeli wspolzyc po roku znajomosci. znam ich i znam wiele par po 20. ich zwiazek jest o wiele powazniejszy od wiekszosci tych 'dojzalszych'.
cajmer miales zamiar mnie upokorzyc czy obrazic tym "czekyt jest de best"? jestes tylko dwa lata ode mnie starszy. moi najlepsi przyjaciele maja po 19. nie chce tu udowadniac swojej dojzalosci bo nie uwazam zebym byl taki znowu dorosly ale 18 latek tez nie jest. i zaloze sie ze nie wiesz kim byli marquez czy blake. hej

[ Dodano: 2005-05-27, 00:24 ]
karmen nie rozsmieszaj mnie Ty tez jestes nastolatką. 19 lat to nie dotoslosc.
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 27 maja 2005, 00:34

Czekyt pisze:cajmer miales zamiar mnie upokorzyc czy obrazic tym "czekyt jest de best"?


Spokojnie, każdy widzi tam swojego nicka 8)

Mav...ZAKAZ :D
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 27 maja 2005, 00:35

Czekyt pisze:cajmer miales zamiar mnie upokorzyc czy obrazic tym "czekyt jest de best"?

następny, który się na to nabiera :) Dla twojej wiadomości cajmer ma wpisany kod w opisie i bez względu na to kto na to patrzy, widzi swój nick :)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 27 maja 2005, 09:05

nie wiem czy ktokolwiek mnie uwaznie czyta ale oni są ze sobą 4 lata! jakie pare tygodni??

Ale przecież dyskusja jest o temacie głównym a nie o twoim koledze tak mi się zdaje;)
zaczeli wspolzyc po roku znajomosci.

No i fajnie - dzieci w wieku 13 lat się bzykały - bardzo dojrzałe i rozsądne ;)

Czekyt, masz 16 lat, więc nie udowadniaj swojej dojrzałości poprzez udowadnianie niedojrzałości innych ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 27 maja 2005, 11:12

nie udowadniam swojej dojrzalosci bo nie jestem dojrzaly ;) poza tym nie chce miec 17 lat, 16 mi w zupelnosci wystarcza wiec jak widzicie nie chce byc dijrzaly :) cajmer sorry zwracam honor ;)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 27 maja 2005, 13:34

Plesers pisze:dzieci w wieku 13 lat się bzykały - bardzo dojrzałe i rozsądne

ja sie tylko zastanawiam dlaczego sie tym prokurator nie zaja :?:
jeszcze dac info do faktu i bedzi efajnie <banan>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
ZTF
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2005, 16:04
Skąd: --------------
Płeć:

Postautor: ZTF » 27 maja 2005, 17:59

Czekyt pisze:ZTF idz sobie do Giertycha będziecie miei wspólne tematy. Mój kumpel miał13 lat jak zaczął współżyć ze swoją dziewczyną, a chodzieli ze soba juz rok. Teraz są razem juz 4 lata. I co w tym złego. Zaczęli świadomie, przemyśleli to. Nie widze w tym nic złego. Poza tym ona wygląda na 15 on na 17. :)


Człowieku naprawdę masz się cym chwalić przecież to zezwierzęcenie obyczajów!!!

[ Dodano: 2005-05-27, 18:03 ]
Plesers pisze:Ale przecież powszechnie wiadomo że nam facetom szczególnie w wieku koło 20 tylko jedno w głowie ... a jak się umawia facet z 14'latką to znaczy ze poluje na łatwe mięsko aby zaciągnąć je do wyra i tyle ;)


20 letni mężczyzna obcujący intymnie z osobą 14 letnią wg prawa jest pedofilem.
Jestem tu aby pilnować dóbr moralnych

Nakierowywać młodych na dobrą stronę

Nie dopuszczać do głupoty i chamstwa

Jestem Zbulwersowany tym forum
Awatar użytkownika
OllO
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2005, 02:25
Skąd: A z Polski...
Płeć:

Postautor: OllO » 16 cze 2005, 03:30

Boże tak to już się wszystko po... zepsuło. Kiedyś takie tematy w wieku 14 lat czyli w sumie dojrzewania już to tabu dla siebie ewentualnie, a teraz jak widze szczyli z podstawówki o czym oni rozmawiają, to już normalne tematy, a w przedszkolu się wyzywają od k... i h... no to jest po prostu szok... Pozatym dla niego w wieku 14 lat to chyba szok troche no nie ?? zamiast pożytku to raczej schiza psychiczna by była...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2005, 09:15

OllO pisze:Pozatym dla niego w wieku 14 lat to chyba szok troche no nie ??

Niekoniecznie. :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 16 cze 2005, 12:33

Właśnie, niekoniecznie... Dzieciaki coraz wcześniej zaczynają się tymi sprawami interesować. Bywa, że 12,13-latek jest już nieźle oczytany w lekturach nt seksu i cóż... wzbiera ochota, żeby spróbować, zobaczyć jak to jest. W końcu "inni też tak robią". A jak ma się starszego partnera to i on coś podpowie, zachęci.
Mnie to już szczerze mówiąc nie dziwi, tylko wciąż jeszcze przeraża i zniesmacza :|
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 12:36

ptaszek pisze:A jak ma się starszego partnera to i on coś podpowie, zachęci.


oj nie zawsze tak jest, ja miałam starszego partnera i on wcale mnie nie zachęcał-wręcz przeciwnie :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości