Erekcja przy dziewczynie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Erekcja przy dziewczynie

Postautor: tom23 » 24 maja 2005, 15:12

Mam takie pytanie do dziewczyn.Jak odbieracie to jesli wasz chlopak ma bardzo czesto erekcje przy was.Podnieca was to,dziala pozytywnie czy negatywnie?A jak reagujecie jesli z waszego powodu erekcje ma jakis wasz kolega?Lub jesli widzicie taka reakcje waszego chlopaka nawidok np.kuso ubranej kolezanki?w ogóle jest to b.widoczne?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 maja 2005, 15:23

Ja sie kiedyś spytałem dziewczyny, co czuła, co myslała o mnie, kiedy ją mocno przytuliłem do siebie po raz pierwszy tak, że na pewno poczuła, że coś twardego czai się w spodniach. Powiedziała, że to było miłe, że tak na mnie działała. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 24 maja 2005, 15:24

jezeli moj facet ma przy mnie erekkcje no to oki, juz sie jakos przyzwyczaiłam do tego :D
ale jezeli widze faceta na plazy czy basenie jak mu spodenki rozrywa to mnie bawi :D
raczej reaguje usmiechem na takie cos :D

mialam kiedys malo przyjemna sytuacje na weselu. tanczyłam z jakims gosciem i nagle poczułam ze "cos" mnie uwiera w udo! koleś był wyraznie zawstydzony a ja nie chciałam wprawic go w jeszcze wieksze zarzenowanie, konczac taniec w polowie i dotanczylam do konca piosenki. potem kolesia nie widzialam juz do konca wesela :) na poprawinach albo go nie bylo albo mnie unikał jak ognia bo tez go nie widziałam :D
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 24 maja 2005, 15:24

bo to jest miłe :>
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 24 maja 2005, 15:59

A jak staje jakiemus facetowi tanczacemu na dyskotece z wami albo waszemu najlepszemu kumplowi lub np.chlopakowi kolezanki?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 24 maja 2005, 16:03

Moja ode mnie ucikała :D Ale teraz sie przytula bardziej mocno :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 maja 2005, 17:06

Kręci mnie jesli tak podnieca się przy mnie.
Nie wiem, czemu tak się tego wstydzicie.
Niepotrzebnie,

Jeśli miałby się podniecać inną dziewczyną, no to wybacz....
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 24 maja 2005, 17:37

ykhm powiem tak: już się przyzwyczaiłam, ale początkowo chyba czułam się bardziej zażenowana niz facet...teraz mnie to aby podnieca, i nie ważne kto to jest: czy to mój chłopak czy kolega....chociaż jak chłopak to....ykhm <aniolek2> ogólnie rzecz ujmując to jest normalne...
czasem się cieszę, że jestem laską, bo u nas na pierwszy rzut oka nie widać podniecenia <browar>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2005, 18:47

tom23 pisze:Jak odbieracie to jesli wasz chlopak ma bardzo czesto erekcje przy was.Podnieca was to,dziala pozytywnie czy negatywnie?

Pozytywnie, bo w tym negatywnego nic nie ma.
tom23 pisze:A jak reagujecie jesli z waszego powodu erekcje ma jakis wasz kolega?

Niech ma. Normalna sprawa przy takiej dziewczynie :DDD
tom23 pisze:Lub jesli widzicie taka reakcje waszego chlopaka nawidok np.kuso ubranej kolezanki?

Nie widuje takich reakcji. Zazwyczaj moje Słonko uważa, że taka kuso ubrana wygląda oblesnie, bo więcej widać niż się chce oglądać. Ale jakby co to zła bym nie była. No chyba, że nagle by takich reakcji na mój widok nie miał.
tom23 pisze:w ogóle jest to b.widoczne?

Czasami tak czasami nie.
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 24 maja 2005, 19:01

Glupio to czasem zdradza.np w ostatni weekend wpadlo do mnie 3 kumpli na piwko.Pozniej przyszla moja dziewczyna w mini i odslonietym brzuchem i normalnie strasznie bylo widac ze dostali erekcji.Dziwne uczucie ze moich dobrych kumpli tak podnieca moja dziewcz.A najgorsze jest to ze jeden juz nad ranem jak byl totalnie pijany zaczal mi sie zwierzac ze mnie bardzo przeprasza ale onanizuje sie czasem wieczorem myslac o niej<boje_sie>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2005, 19:11

No to znaczy, że atrakcyjan dziewczyna o której może sobie tylko pomarzyć.
Nie wiem czym się tu przejmować.
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 24 maja 2005, 20:30

To ja chyba jestem jakiś inny ;) Bo żeby osiagnąć wzwód to potrzebuje konkretów(ewentualnie jak mi się sikać chce rano) a nie widoku ;) Osiągnąć wzwód na ulicy, albo na widok koleżanki, czy nawet gołej kobiety na plaży? Nie zdazyło mi się nigdy :) Chyba jestem wyżyty sexualnie ;) A jak już mi stanie przy konkretach to bardzo dobrze i nie ma się czego wstydzić ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 maja 2005, 22:13

no moze juz wyrosles ja tam mam tak jak mowia ... i jakos dobzre mi z tym ale na plazy to tak glupio, w tamtym roku na plazy moje dziewczyna zaczela miziac i potem glupio bylo wstac
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 24 maja 2005, 22:20

moją dziewczyne to podnieca i to bardzo:)widać to po niej.zaraz go dotyka,sciska itp :)
jest przyjemnie:)
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 24 maja 2005, 22:36

hehe przypomiala mi sie sytuacja taka ze siedze na krzesle rozlozony i patrze na dziewczyne ktora strasznie mi sie podobala. Zobaczyla ze sie na nia patrze, tez na mnie spojrzala ale nie odwrocila wzroku. Patrzylismy tak na siebie przez dluzsza chwile. A to bylo lato i ja mialem bokserki i szerokie dresowe spodnie (ale nie takie dresiarskie trzypasmówki tylko normalne). i hmm reszty sie domyslacie ;) poczolem nagla reakcje w kroczu wiec oparle msie na kolanach. przygladala sie jeszcze mi jakis czas. ogólnie nie wiem co myslala. Wyraz twarzy jej sie nie zmienil ale MuSiAłA zauważyć. Fajnie było ogólnie. Dodam ze wieczorem było b. miło. :D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 maja 2005, 23:59

tom23 pisze:Jak odbieracie to jesli wasz chlopak ma bardzo czesto erekcje przy was.Podnieca was to,dziala pozytywnie czy negatywnie?

Mnie to zawsze rajcuje. Lubie wiedziec ze go podniecam i ze ma na mnie ochote.
tom23 pisze:A jak reagujecie jesli z waszego powodu erekcje ma jakis wasz kolega?

Nie udalo mi sie jeszcze tego nigdy zaobserwowac. Jakos nie zwracam na to specjalnej uwagi. Jezeli bylby to dobry kolega, korego lubie to nie mialabym nic przeciwko. Fajnie wiedziec ze tak na niego dzialam. Jezeli bylby to jakis oblesny typ albo kolega za ktorym srednio przepadam to chyba bym sie zniesmaczyla.
tom23 pisze:Lub jesli widzicie taka reakcje waszego chlopaka nawidok np.kuso ubranej kolezanki?

Jeszcze sie nie zdarzylo, ale w leb by dostal i po sprawie <siekiera2>
tom23 pisze:w ogóle jest to b.widoczne?

Zalezy jak facet jest ubrany. Zazwczyaj widze jak lezy lub jak poczuje przez spodnie. O plazy to nie wspomne bo to oczywiste ze widac. Musze chyba zaczac sie czesciej facetom na rozporki patrzec <banan>
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 25 maja 2005, 00:05

to jest po prostu fajne :) ludzie widziec ze podniecam ;)
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 25 maja 2005, 00:05

sarah pisze:Musze chyba zaczac sie czesciej facetom na rozporki patrzec Banan



teraz jak juz robi sie cieplo, naprawde bedzie sporo widac, lzejsze spodenki bedą nislili panowie, wiec sporo da sie dostrzec :D

kiedys miałam taka sytuacje: bylismy pod namiotami, kumplowi urwał sie guzik od spodni, wiec poprosił mnie czy mu go przyszyje, no wiec sie zgodziłam, i tak przyszywam mu tego guzika i nagle on mowi do mnie "słuchaj Jasta koncz bo mi sie cos zaczyna podnosic!"
myslałam ze walne ze smiechu!
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 25 maja 2005, 00:27

:|
dziwne...
wychowalem sie nad morzem i pamietam zeby komus sie na plazy...
moze ja malo spostrzegawczy jestem :/
ale ni eraz widzialem jak sie ktos sexil <belt> na plazy albo jak sie obok dziewczyny opalaly "w_niepelnym_kostiumie"
jakos mnie to nie krecilo... :|
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 25 maja 2005, 00:28

to moze ja za bardzo zwracam uwage.... ;)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 25 maja 2005, 00:33

albo ja taki "nieczuly" jestem... :(
nie przypominam sobie zeby cos mi sie "podnioslo" na widok kolezanki czy jakiejs kobiety na ulicy... :(
ale za to coraz trudniej mi sie opanowac przy moon
wystarczy ze mnie doknie a interesik sie rozwija :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 25 maja 2005, 00:35

kurek pisze:wystarczy ze mnie doknie a interesik sie rozwija



i tak ma byc :)
po co nabierac apetytu na miescie a stołowac sie w domku....
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 25 maja 2005, 00:37

Oj Kurek nie rozumiem cie.Mnie tam zawsze rajcujejak ktos sie kocha i jakladne dziewcz sie opalaja topless:)A co do sytuacji to kiedys rano przyszla do mnie kolezanka.Bylem w samych bokserkach a ona miala taki dekolt ze zaraz mi wypchalo bokserki.A ona wychodzac pow tylko ze widzi ze podoba mi sie jej bluzeczka i sieznaczaco usmiechnela:)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 25 maja 2005, 00:40

tom23 pisze:Oj Kurek nie rozumiem cie.Mnie tam zawsze rajcujejak ktos sie kocha i jakladne dziewcz sie opalaja topless:)

moze dlatego ze w moich okolicach byla plaza nudystow i prawie codziennie widzialem opalajace sie topless dziewczyny...
ale zawsze mnie smieszyla reakcja ludzi - w szczegolnosci osob starszych <silacz> i niewyzytych gowniarzy :OOO
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 25 maja 2005, 03:39

@UP

Niewyzytych gowniarzy, coz moze panie kurek nieprzechodzil pan przez okres nazywany okresem dojzewania. I niewie pan jak to jest jak chormony buzuja i widok pol nagiej dziewczyny doprowadza naszego kumpla do szalenstwa. Bo niewyzycie chyba niema tutaj zbyt wielkiego znaczenia ;>. No ale skoro tak uproscic chcesz ta sprawe, nie moj problem.

@Topic

Jak w niektorych opisanych przypadkach :> Na poczatku moja myszka niezwracala na to uwagi (udawala jak sie pozniej dowiedzialem) Teraz jesli pozwala na to sytuacja to go delikatnie glaszcze i ze "znaczacym usmiechem" mowi " Ooo ktoz to sie obudzil?" ;].
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 25 maja 2005, 08:52

Tak dorzuce z własnego doświadczenia, że niektóre dziewczyny(z czystej nieświadomości) a może i chłopy mylą na basenach i ogólnie nad wodą wzwód ze zesztywnieniem między innymi moszny i podniesieniem jej do góry pod wpływem zimna - wygląda to mniej więcej tak jakby ktoś dostawał erekcji ;) A erekcja to nie jest :P
A co do niewyrzytych gówniarzy - może gówniarzy, ale na pewno niewyrzytych to dotyczy ;) Cóż tu mówić - jeśli ktoś prowadzi regularne życie sexualne to nie będzie mu stawał na ulicy na widok dekoltu czy na basenia na widok dziewczyny w kostiumie ;)
Ja pierwszy raz jak szedłem na plaże nudystów też miałem obawy czy przypadkiem nie zareaguje jakoś "na twardo" ... ale nawet go nie ruszyło ;) I tak naprawde jak leżakowałem tam przez 2 tygodnie to widziałem tylko jednego łebka który ze wzwodem paradował ;) A takto laski - nie tyle toples co nago - fajny widok, ale żeby od razy stawać na baczność ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 09:44

Czesto chodze na saune (top i bottom less:P) na basenie bywałem 2 razy dziennie przez 11 lat i nigdy nie zdarzyło mi sie żeby ztwardniał. To jest kwestia nastawienia psychicznego, jak sie 'zawstydzisz' to Cie wyśmieją inni:P

Natomiast jeśli moja Pani mnie chćby muśnie to od razu jestem gotowy;] Ona na mnie tak działa i chyba nie ma nic przeciwko mojej reakcji:D <banan>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 25 maja 2005, 09:49

to ja mam jak kure... bo nigdy nie zauwazylem takiej sytuacji
a jak to jest na plazy nudystów bo pzreciez jak podnieca nas ubrana dziewczyna to co jesli jest rozebrana...a jednak zawsze da sie jakos w bokserkach ulozyc zeby nie bylo widac a w slipach to juzwogole wiec nie wiem
chcialem kiedys sie wybrac na taka plaze ale sadze ze odrazu by masz stanol, byliscie kiedys? na plazy naturystów? powiedzcie jesli tak i jak tam jest
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 25 maja 2005, 10:06

Jak pisałem wyżej leżakowałem na nudystycznej przez 2 tygodnie - normalnie jak na plaży tylko że ludzie są nadzy - nic nadzwyczajnego ;) Mnie to nie podniecało, i dziewczyny w ubraniach tez mnie nie podniecają(chłopcy tez nie :P)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 25 maja 2005, 10:44

a wstep jest ogramniczany? znaczy czy ktos pilnuje?? i gdziesa takie plaze chyba w cahlupach nie ? znaczy miedzy innymi tam gdziejeszcze?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości