Wpadka ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Wpadka ?

Postautor: Dvorak » 11 kwie 2005, 22:54

:/ nom teraz ja mam problem... moja kobieta nie uzywa tabletek i kochalismy sie w 15 dniu cyklu z gumka, lecz pierwsze kilka 'wlozen' bylo bez...(potem sie nie kochalismy juz) no i jak jakies 15 dni temu miala miec okres (zawsze regularny) to go nie miala... i nie miala i nie miala... zrobila dwa testy ciazowe, wyszly negatywnie (jeden 13+7,a drugi 13+10 dni po toretycznym zaplodnieniu, czyli 7 i 10 dni po okresie spodziewanej miesiaczki (na testach bylo napisane ze wykrywaja HCG 2 dni przed data spodziewanej miesiaczki)) no i po kilku dniach poszla do lekarza ktory zapisal jej tabletki na 'wywolanie okresu' i powiedzial ze prawdopodobienstwo dziecka jest male, ale jest. nom i po 2 dniach brania tabletek zrobila jeszcze jeden test (innej firmy itp) i tez wypadl negatywnie.. jednakze tabletki takze nie wywolaly okresu :/ niestety, wszystkie inne objawy sa jak w ciazy: nudnosci, podwyzszona temp., brak okresu, bolące piersi... lekarz powiedzial ze 9 dni po koncu tabletek ma sie zglosc na USG :/ no ale... ja jestem straszliwie niecierpliwy.. czy ktos juz mial cos takiego ? jak to sie skonczylo, a moze ma ktos pomysl co to moze byc jak nie ciaza :/
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 kwie 2005, 23:06

ech stary jak z gumka to gumka
na szczescie to w totku licz ;)
oby nie touchdown :564:
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 11 kwie 2005, 23:12

Oba testy na nie. Ja bym się nie martwił. Może ciąża urojona?
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 12 kwie 2005, 21:15

hmm...nie ma się czym martwic, czasem się tak zdarza...a biorąc jeszcze pod uwagę, że oboje się nakręcacie...stres...no i okres się wstrzymuje :-)
kilka moich znajomych miało podobną sytuacje...a nawet gorzej bo testy wychodziły pozytywne...już nawet imiona dla dzieci wybierały ;-) a bociek ich olał :D
więc uszy do góry i wrzućcie 10-tke na luzometr
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 12 kwie 2005, 21:25

u mnie byly dwa testy na tak...to ja moglem sie martwic.ty nie masz czego sie matrwic.pewnie to ciaza urojona
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Lolerei
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2005, 20:21
Skąd: majeranek
Płeć:

Postautor: Lolerei » 12 kwie 2005, 21:59

Zgadzam sie z towarzystwem ;) Nie ma co martwic sie na zapas :564:
Kochać to zgadzać się na to, by się starzec z drugim człowiekiem
Karel Capek-Chod
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 12 kwie 2005, 23:07

Dvorak, jak dla mnie to wszystko będzie w porządku.
Popatrz -->

Pogosia pisze:kilka moich znajomych miało podobną sytuacje...a nawet gorzej bo testy wychodziły pozytywne...już nawet imiona dla dzieci wybierały ;-)


I wyobraź sobie coś takiego...
kochaliście się bez zabezpieczenia, okres kobiecie spóźnia się 2 tygodnie, test pokazuje raz ciążę a raz nie, lekarz nie wie bo za wcześnie :570: (przykład znajomej z życia wzięty)
Ale okres się pojawia i wszystko jest pięknie :D
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 12 kwie 2005, 23:08

mrrr :) juz mi lepiej ;) serio dzieki.. nie bede sie martwil na zapas.. bo i po co ? zreszta przed drugim testem jak miala takie objawy to juz sobie wyobrazalem jak tobedzie byc tatsiem i jakos nie bylo tak zle ;P
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 12 kwie 2005, 23:35

I jeszcze a'propo objawów ciążowych :)

Kobieta jest w stanie wymyślić sobie wszystkie możliwe objawy.

Od mdłości i omdleń, poprzez napady głodu i częste korzystanie z łazienki, skończywszy na bolących piersiach i "powiększającej" się macicy :D
Awatar użytkownika
Natasha
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2005, 09:15
Skąd: aa
Płeć:

Postautor: Natasha » 13 kwie 2005, 09:34

Dziwne.

Może tak się obawiacie tego dziecka, że dziewczyna "wszyła" sobie te objawy, cos jak urojona ciąża, niepokojące to jest co prawda, ale lepiej uzbrojcie się cierpliwość.Zajmnij się dziewczyna, żeby czuła się zrelaksowana i bezpieczna przy Tobie.Przeczekajcie ten czas do wizyty u ginekologa na usg.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 13 kwie 2005, 09:37

I daj znać, jak już będziesz wiedział co i jak.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2005, 11:11

Dvorak - prawdopodobienstwo ze test ciazowy sie pomyli jest zdaje sie mniejsze niz 3% a ona zrobila trzy testy i zaden nie pokazal ciazy.
Co to byly za tabletki? Przeczytaliscie ulotke? Moze chorowala?

Co do objawow ciazy - sa one rozne, nie zawsze musza wystepowac, ale na 99% jestem przekonany ze nie wystapuja w 2 tygodniu tylko pozniej. A spoznianie sie okresu wytlumaczylbym stresem jaki przechodzi czekajac za nim (paradoksalnie - im bardziej sie stresuje tym okres jest pozniej, a im pozniej to tym wiekszy stres).

Ponadto przeciez praktycznie caly stosunek byl w prezerwatywie. Te kilka pierwszych wejsc sie nie liczy. Mala szansa na plym przedejakulacyjny, a nawet jezeli byl to i on nie gwarantuje zaplodnienia.

Ja bym przede wszystkim radzil sie nie stresowac (latwo powiedziec), zrelaksowac (chocby goraca kapiel) i sprobowac o tym zapomniec.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 12:54

Dvorak, czekamy teraz na zaproszenie na pępkowe i na chrzciny, takie są niestety skutki lekkomyślności (bo nie nieuświadomienia).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 13 kwie 2005, 17:44

Dzisiaj moja dziewczyna byla u lekarza... i ten jej powiedzial ze to na nic innego nie wskazuje jak na ciaze :/ ale jutro dla pewnosci USG zrobi... ja tam temu lekarzowi nie wierze bo on czesto jakies glupoty gada, ale moja sie uparla ze to dobry lekarz (moze jej tam jakies komplementy sprawi) no nic :) mam nadzieje ze jutro sie to wszystko wyjasni

Maverick -> na tescie nawet jest napisane ze mozliwosc pomylki to tylko 1% :) w sumie dziwne jest to ze testy reaguja na ten sam hormon, co powoduje ze kobieta sie zle czuje, a wiec jesli nie ma tego hormonu to czemu ona sie tak czuje ? no ja tam nie wiem :) jutro sie wyjasni i bede mogl odetchnac z ulga... bo najgorsze jest to czekania, lubie stac na pewnym gruncie.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 13 kwie 2005, 18:18

Dvorak pisze:testy reaguja na ten sam hormon, co powoduje ze kobieta sie zle czuje, a wiec jesli nie ma tego hormonu to czemu ona sie tak czuje ?

ciążą to nie choroba
a ten hormon, który jest wykrywany przez testy, nie ma nic wspólnego ze złym samopoczyciem :566:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 13 kwie 2005, 20:51

dalbym glowe, ze gdzies na powaznej stronie to wyczytalem, ale nie mam teraz glowy aby szukac :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 kwie 2005, 02:16

Nie dawaj głowy bo to bzdura.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 kwie 2005, 08:07

Dvorak pisze:Maverick na tescie nawet jest napisane ze mozliwosc pomylki to tylko 1%

No widzisz. A zrobila 3 testy. zansa ze 3 wyszy zle to jakies 0,0001% o ile sie nei myle.
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 14 kwie 2005, 09:23

ok, dostala okres :) wiecie co... to cialo kobiety to jedna wielka bzdura :P a tego lekarza to powiesze.. mowilem ze go nie lubie ? :)
Awatar użytkownika
CerroTorre
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:50
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: CerroTorre » 14 kwie 2005, 16:39

Dokładnie. Jak się dziewczynie wydaje że jest w ciąży to się stresuje i to powoduje opóźnienie okresu.

Poza tym wszystkie "fizyczne" objawy ciąży występują o ile się nie mylę dużo dużo później, dopiero gdzies w 2 miesiącu się zaczyna coś odczuwać.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 14 kwie 2005, 16:50

a co jesli jest 0 stresu okresem (troche stresu szkola) troszke choroby i 2 miechy bez okresu?
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 14 kwie 2005, 18:35

to znaczy, że trzeba wybrać się do lekarza....bo to nie jest normalne... zwykle świadczy o problemach z płodnością
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 kwie 2005, 19:12

Nie chcę bardziej dołować Dvoraka, ale słyszałem od Swojej, że kobieta nawet w 3-cim miesiącu ciąży może jeszcze miesiączkować. Oby tak nie było w tym przypadku.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 14 kwie 2005, 19:26

Kobieta sama czuje czy jest w ciązy tak moja Przyjaciółka powiedziała...

Niewiem do konca czy to prawda..

Zycze udanej eksplatcji z dzieckiem :-) :562: :562:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości