Masturbacja !!! ja juz niechce!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Masturbacja !!! ja juz niechce!!!

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 09 lut 2005, 00:05

Witam..
Znam kolege który mnie poprosił o zapytanie was forumowiczów o Masturbacje.

A raczej jak sie od uczyć.Mówi ze ostatnio z dziewczyną spróbowli sexsu (jego pierwszy raz) niestety nie wyszło mu byl w połowie podniecony i jego falus ledwo naprezony :-)

Nie chodzi o parrtnerke jest naprawde spora i jest za co złapać .
Mysli ze to winna masturbacji woli sie pomiziać z dziewczyną a potem jak od niej wraca to jedzie gruche w domu.

Dziwie sie ze mi to powiedział zdziebko bylem w szoku.No ale wsumie to przyjaciel.
Chce mu jakoś w tym pomóc.

Kolega w kopleksy niedługo wpadnie bo coś mówił ze jak mu lodzika robiła to nawet nie czuł jjej jak to robi.

I jak wszedł w nią tez nic specjalnego nie poczuł, po tej nocce stwierdza ze sexs jest do dupy i niewie co ludzie w tym widzą takiego fajnego..



Co wy na to? co moze być powodem??
I jak z tym skonczyć z tym nałogiem trzepank pod kolderką??
:553: :553: :553:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 00:23

No to faktycznie musiał go nieźle trzepać :P Sądzę ze chwilowa abstynencja od samozadowalania mu pomoże :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lut 2005, 00:44

Jak chce przestać to niech po prostu przestanie.

Miesiąc bez konika i będzie mu z dziewczyną super.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 09 lut 2005, 01:10

a ludzie gadają, że nie ma mowy o tym żeby onanizm był szkodliwy - no to mamy przykład na to, że w nadmiarze wszystko szkodzi
a co do rady to ja jak wyżej proponuję
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lut 2005, 01:31

Bo nie jest szkodliwy! Jakby zamiast walic konia bzykal sie tyle samo razy lub czesciej z inna laska to tez by ze swoja nie mogl i co? Powiedzielibyscie ze seks jest szkodliwy?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 01:34

Massz rację :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 09 lut 2005, 02:23

ja nie o niemocy seksualnej, tylko o główce mówię - koleś stwierdził, że seks jest do bani i że się wytrzepać woli miast dziewuchy młócić - nie twierdzę, że onanizm jest sam w sobie zawsze szkodliwy, ale temu konkretnemu panu trochę się pochrzaniło i to właśnie od tego
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 lut 2005, 08:40

Nie jest szkodliwy a chłop narazie przyzwyczajony jest do innego rodzaju doznań. On wie jak ma swojego sokoła złapać aby mu było dobrze. Niech pokieruje dziewczyną żeby robiła podobnie do niego to zacznie nu się podobać. Dziewczyna też pewnie niespecjalnie doświadczona w robieniu loda. Jak można nic nie czuć? Może robi to tylko ustami a tu już trochę trzeba być mistrzem i mieć wprawę. Jak nie pomoże sobie ręką to faktycznie doznania mogą być mniejsze.
Z czasem stwierdzi, że jednak seks z kobietą jest lepszy niż samodzielne walenie gruchy. Niech sobie rączki przywiąże na tydzień i dopiero leci do kobiety.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 09 lut 2005, 17:01

po prostu musi sie zblizyc do dziewczyny, jak ja zadko widuje to co sie dziwic chopakowi! Teskni i wytrzymac nie moze a z tym sexem - to ja jakbym cos podobnego czuł. To nie jest takie smieszne. Ja czasami mysle dosc podobnie jak ten Twoj kolega...
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 09 lut 2005, 18:20

jak masturbował się bezpośrednio przed pierwszym razem to w sumie mu się nie dziwie, a masturbacja szkodliwa w najmniejszym stopniu nie jest :!:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 09 lut 2005, 22:26

Wsumie widzą sie tylko w weekend i czasami w Środy.
Dziewczyna naprawde jest spoko. Robi jej dobrze czyli palcówka i ostatnio minete robił jej ;-).
Mówił jeszcze ze jak przyjezdza do niej wtedy mu niesamowice staje po czasie przestaje mu drygać po 2 godzinach zaczynają sie miziać całowanie potem rozpinanie stajniczka by dostać sie do piersi lizanko potem palcówka wczasie robienia palcówki stoji ale potem opada i lipa...

Wydaje mi sie ze laska go zdziebo wykorzystuje i mu nic nie daje w zamien.
Pytałem sie czy choć raz dotkneła lub czy zrobila to co on jej robił.Negatywna odpowiedz.

to kazał mi napisać.

Jeszcze dodam od siebie ze wydaje mi sie ze masturbajcja po czasie dłuzszym zaczyna wpływac na psychike i woli samemu sobie dobrze zrobić. Terz tak miałem i odrazu pzestałem.

Chłopak jest w małym szoku bo napisaliscie ze ma przestać walić gruchy, A dla niego WALENIE GRUCHY to jak narkotyk :-) ((BOŻE!!!)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 09 lut 2005, 23:21

skoro Twoj kolega nie jest doswiadczony w tych sparwach to nie dzieiwe sie ze tak jest.norma...powinno pzrejsc
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 09 lut 2005, 23:30

Tez tak czasem mam ze bardzo silnie dziala na mnie podniecenie- i rzeczywiscie jesli długo sie z dziewczyna nie widze to działą jak narkotyk. Ale to raczej w formie takiej jak spora wiekszosc ludzi- tak bynajmniej mi sie wydaje.
Mi sie wydaje ze dziewczyna jest jakos mało nim zainteresowana, On powinien patrzec zeby jej było miło a Ona zeby jemu było równie miło.
Rzeczywiscie moze to byc spowodowane tym ze moze za mało przebywał z dziewczyna - w takich intymnych sytuacjach, i bardzo mało sexu uprawiali. A właśnie - ile razy to zrobili? Moze jesli niewiele to wlasnie zrazilo go miejsce, biernosc dziewczyny - o ile była dziewica a moglo byc to spowodowane bolem lub samym szokiem i przezyciami wynikajacymi z tego faktu.

Ja przezywam wszystko dosc podobnie ale nie mam ochoty samozadowalac sie po spotkaniu z dziewczyną. Mi Ona wystarczy.
A objawy tego członka przy sexie- tez to mam :/ i mysle ze to jest wlasnie spowodowane wlasnie tym onanizmem. Ale ja ... ja robilem to niewiele raz wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie okej!
RADA: Niech zajmie sie innymi rzeczami - zeby nie myslal i nie podniecał sie tak bardzo. I nie myslal o onaniznie. Niech zbliży sie do dziewczyny... Niech porozmawia z Nia ze czerpiesz z tego za mało przyjemnosci ... i takie tam, zeby Ona sie bardziej skoncentrowała na Tobie.
PZDR
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 10 lut 2005, 11:01

GUMAS CHLOPIE USPOKOJ SIE ZAPRZESTAN TRZEPANKI!!! A ta laske z szacunkiem traktuj a nie (lodzika mu robila itd) kazdy wie ze to o ciebie chodzi kazdy tak mial jak zaczynal poznawac zycie seksualne ! Frajer musisz sie troche pouczyc ! Z tymi "super Zajebistymi igraszkami ":D:D censored hahahah chcialbym cie poznac bo smieszny jestes !!
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 10 lut 2005, 22:54

Ostry 2 pisze:hahahah chcialbym cie poznac bo smieszny jestes !!


ee a w jakim sensie ostry?? znasz mnie ze wiesz ze jestem smieszny??
KURDE!! :550: :566:

KTO UWAŻA ZE JESTESTEM SMIESZNY NIECH SIE PODPISUJE DALEJ !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lut 2005, 23:41

A ja myślę, ze to nie miejsce na takie podpisywanie się :?
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 11 lut 2005, 00:28

ja sie dopisuje...
...wystarczy tylko na avatarka spojzec (nie mowiac już o nicku...)
nie martw sie - to da sie leczyc... :564:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 11 lut 2005, 11:17

moron pisze:ja sie dopisuje...
...wystarczy tylko na avatarka spojzec (nie mowiac już o nicku...)
nie martw sie - to da sie leczyc... :564:


buehehehehe :564:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 601 gości