wstydze sie jego dotyku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

wstydze sie jego dotyku

Postautor: Audrey20 » 08 lut 2005, 19:30

Juz ponad rok jestem z moim chlopakiem. Jestem pewna swojego uczucia do niego i wiem, ze on tez bardzo mnie kocha. Mimo to nie potrafie się przełamac i wstydze się kiedy dochodzi do pieszczot.
Lubie go dotykać i pieszczenie go nie sprawia mi kłopotu. Sama tez sie zaspokajam więc nie mam jakichs uprzedzeń ale...
Kiedy tylko on chce dotknąć mnie TAM zaczynam sie krępować, cala sie spinam i natychmiast odciagam jego ręke.
Boje sie, ze gdy zacznie mnie tam dotykac i zobaczy, ze jestem podniecona to zle o mnie pomysli :( Boje sie, ze mu sie to nie spodoba i boje sie tez tego co bedzie kiedy bede miala orgazm. Krepuje się tych wszystkich rzeczy (jego dotyku, mojego podniecenia) i nie wiem co z tym zrobić.
Rozmawialam z nim o tym ale wydaje mi sie, ze on tego nie rozumie. Ale nie zmusza mnie do niczego.
Poradzcie cosik
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 19:36

Ja też miałam coś takiego... mine to z czasem. Jednak gdy pozwolisz mu się dotknąc i pokażesz, ze jestes podniecona, uważam, ze nie powinien tego źle odebrać, to znaczy, ze daje Ci przyjemność. A on pokazuje, ze się podnieca gdy go dotykasz??
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 lut 2005, 19:46

Poczekaj jeszcze troszkęaż przywykniesz do tego :D ze on pragnie abyś była podniecona ...... Bynajmniej tak mi się wydaje, skoro cie pieści :D
Nie wstdź się tego ze sie podniecasz. To jest właśnie extra jak wiem ze moja Pani jest podniecona jeszcze bardziej mnie to nakreca. I myślę o niej jak najbardziej pozytywnie. Bo wiem ze ją podniecam :P

POZDRÓWKI
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 08 lut 2005, 20:28

Kiedy tylko on chce dotknąć mnie TAM zaczynam sie krępować, cala sie spinam i natychmiast odciagam jego ręke.
Boje sie, ze gdy zacznie mnie tam dotykac i zobaczy, ze jestem podniecona to zle o mnie pomysli


nie krepuj sie ! Zastanów sie czy chłopak piesciłby cie gdyby było to dla niego obrzydzajace??? Pamietaj ze robi to aby było Wam dobrze! gdyby myslał tak jak Ty w ogóle by cie nie dotykał bo bałby sie ze źle o nim pomyslisz!! Dotykanie sie jest naturalne w ten sposób zaspakaja sie naturalne potrzeby i pokazuje drugiej osobie ze jest kims wyjatkowym(wszak pieszczota nie jest forma rozrywki praktykowana ze wszytskimi znajomymi)...pamietaj ze dla chłopaka to bardzo podbudowujace gdy wie ze potrafi sprawic ci przyjemnosc!!
głowa do góry!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 lut 2005, 20:36

Zapewniam Cię, że "namacalne" uczucie podniecenia się przez kobietę jest nagrodą dla faceta :) :)
Nie ma nic fajniejszego jak podniecająca się Kobieta z naszego powodu.
Dla niego to nagroda. Wyluzuj, jeśli możesz. Jesli jeszcze nie możesz... to zamknij oczy!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 08 lut 2005, 21:49

Nie ma sie czego bać, wstydzisz sie ... to po prostu doprowadz do intymnej sytuacji ale po ciemku.
Mi np. sprawia przyjemnosc gdy doprowadze moja dziewczyne do orgazmu, to jest cos wspanialego i ciesze sie razem z nia , a to ze jestes podniecona - mokra to jest objaw jak najbardziej normalny - tzn ze po prostu działa na Ciebie tak jak powinien =)
Głowa do góry i powodzenia
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 lut 2005, 21:53

zadziwilo mnie to pytanie.Przeciez kazdy facet sie cieszy gdy podnieca sswoja kobiete a tym bardziej gdy potrafi ja doprowadzic do orgazmu...

Niew powinnas wstydzic sie,czy obawiac waszych zblizen>jesli tak jest znaczy to ze po prostu nie jestes jeszcze gotowa.
Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

Postautor: Audrey20 » 09 lut 2005, 00:17

Macia - tak, on pokazuje, ze mu się podoba kiedy go dotykam
Teoretycznie wiem, ze on chce mnie tam dotykac i ze sprawi mu przyjemnosc moje podniecenie ale w praktyce wcale nie wyglada to tak łatwo

Chyba faktycznie nie jestem gotowa. Radzicie poczekac (z poprzednim chlopakiem było tak samo) czy raczej przełamac strach (niechetnie) i miec to za sobą?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 00:20

Podchodzisz do tego jak by to miało być okropne i w ogóle tragedia. Wczuj się w tę przyjemność. Jeżeli on potrafi ją tobie zagwarantować
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

Postautor: Audrey20 » 09 lut 2005, 00:22

Racja Krzych! :)
Sie wczuje
The only thing that looks good on me is You
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 09 lut 2005, 01:36

Zawsze możecie spróbować kieliszeczek bądź dwa dobrego wina przed zabawami, to Cię rozluźni :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 lut 2005, 07:46

Radzicie poczekac (z poprzednim chlopakiem było tak samo) czy raczej przełamac strach (niechetnie) i miec to za sobą?

tylko nie to drugie rozwiazanie!!!!! Przede wszystkim do niczego sie nie zmuszaj!!!!!!Jezeli masz miec póżniej niemiłe wspomnienia to lepiej poczekaj!!ALE: nie czekaj biernie!!!Rozmawiam ze swoim chłopakiem,popros aby pomógł ci przełamac te psychiczna bariere....jesli masz bliska przyjaciółke moze ona Ci pomoze??
pozdrawiam
karol

Re: wstydze sie jego dotyku

Postautor: karol » 09 lut 2005, 08:43

Audrey20 pisze:Juz ponad rok jestem z moim chlopakiem. Jestem pewna swojego uczucia do niego i wiem, ze on tez bardzo mnie kocha. Mimo to nie potrafie się przełamac i wstydze się kiedy dochodzi do pieszczot.
Lubie go dotykać i pieszczenie go nie sprawia mi kłopotu. Sama tez sie zaspokajam więc nie mam jakichs uprzedzeń ale...
Kiedy tylko on chce dotknąć mnie TAM zaczynam sie krępować, cala sie spinam i natychmiast odciagam jego ręke.
Boje sie, ze gdy zacznie mnie tam dotykac i zobaczy, ze jestem podniecona to zle o mnie pomysli :( Boje sie, ze mu sie to nie spodoba i boje sie tez tego co bedzie kiedy bede miala orgazm. Krepuje się tych wszystkich rzeczy (jego dotyku, mojego podniecenia) i nie wiem co z tym zrobić.
Rozmawialam z nim o tym ale wydaje mi sie, ze on tego nie rozumie. Ale nie zmusza mnie do niczego.
Poradzcie cosik


Zabierasz mu to , co dla niego najwazniejsze !!! kiedy Ty bedziesz miala orgaz On bedzie w siudmymm niebie ! zresztą sama zobaczysz , dziecinada juz mnie wkuza ! musze odsapnąć ! ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 lut 2005, 08:48

Kobito wyluzuj. Jak można się swojego faceta wstydzić przez rok czasu?
Odsapnij, daj mu robic to co Wam (podkreślam WAM) sprawia przyjemność. Ty jesteś podniecona to dla niego jest to dodatkowy afrodyzjak !
Luuuuzzzzzz, seks to przyjemność którą czerpiecie oboje !
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 lut 2005, 11:19

a ten.... jakby to powiedziec... mozna wiedziec ile masz lat ? :562:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
woman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 lut 2005, 14:25
Płeć:

Postautor: woman » 09 lut 2005, 13:08

Witam!
Miło mi Was wszystkich poznać:]

Myśle, że skoro wstydzisz, boisz się jego dotyku, to widocznie nie dojrzałaś to tego typu pieszczot. Musisz zaakceptować siebie. To bardzo dobrze, że się podniecasz. Mielibyśmy problem, gdyby Twoj chłopak w ogole Cie nie krecil, a z tego co czytam to tak nie jest. Trzeba się przełamać. Zawsze ten pierwszy raz jest najtrudniejszy. Każdy pierwszy raz;]
pozdrawiam
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 09 lut 2005, 18:00

a moze powinna z nim o tym pogadac...?
moze on nie wie o co chodzi a tak to by ja przekonal?

ludzie to maja problemy... :562:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

Postautor: Audrey20 » 09 lut 2005, 18:16

No ja mysle, ze u mnie to wynika raczej z braku pewnosci siebie i pewnie ze strachu.

Probowalam z nim o tym rozmawiac ale gdy powiedzialam mu, ze sie wstydze powiedzial tylko "o jezu, przeciez nie masz czego" a kiedy znowu odciagnelam jego reke (wiem, ze jestem okropna ale nie potrafie!) po prostu sie odwrocil i zezłoscił.
To był koniec tematu.
Zawsze kiedy go pieszcze, on tez probuje mnie dotykac ale poniewaz ciagle sie wykrecam wiec w koncu on sie denerwuje, wywraca oczami,dąsa się i obraza
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 19:56

Sorki ale muszę "DEBIL"........ Poco sie obraza :/
A daj spokuj już. Dość! ta bariera musi zniknąć. Bo moze to zaszkodzić......Sądzę z tego co tu piszesz.Jesteście parą heterosexualną więc z tego kozystajcie :D:D:D:D OBOJE Ale bądź spokojna wszystko przyjdzie z czasem, i jeżeli on jest ciebie wart poczeka. :D
POZDRO
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 09 lut 2005, 21:05

Audrey20 pisze:No ja mysle, ze u mnie to wynika raczej z braku pewnosci siebie i pewnie ze strachu.

Probowalam z nim o tym rozmawiac ale gdy powiedzialam mu, ze sie wstydze powiedzial tylko "o jezu, przeciez nie masz czego" a kiedy znowu odciagnelam jego reke (wiem, ze jestem okropna ale nie potrafie!) po prostu sie odwrocil i zezłoscił.
To był koniec tematu.
Zawsze kiedy go pieszcze, on tez probuje mnie dotykac ale poniewaz ciagle sie wykrecam wiec w koncu on sie denerwuje, wywraca oczami,dąsa się i obraza


No ja mu się nie dziwię, czuje się chłopak niespełniony, myśli że kłamiesz, że nie sprawia Ci przyjemności...nie chcę być złym prorokiem ale jeszcze pare(naście/dziesiąt) takich prób i po związku... znajdzie sobie taką która go będzie pieścić i którą sam będzie mógł pieścić :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron
Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

Postautor: Audrey20 » 09 lut 2005, 21:23

I myslicie ze z powodu tych klopotow w lozku on moze mnie zostawic?
No jesli chlopak ma ze mna zerwac z takiego powodu to po co mi taki chlopak? Przeciez zwiazek tym rozni się od jednorazowej przygody, ze polega na zwalczaniu takich problemow.

No a z reszta przeciez nie mowilam ze NIGDY nie dam mu sie dotknąc. Dlatego poprosilam was o pomoc bo chce z tym skonczyc i myslalam, ze macie jakies pomysły ;-) na to zeby przełamac strach

No ale dziekuje za obiektywne opinie :P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 21:29

Wiesz moja dziewczyna nie bała sie i przełamała ten strach...... :] Sama zaczeła dotykac mnie po wacku. A ja się odwzajemniłem z nawiązką :]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Audrey20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2005, 19:12
Płeć:

Postautor: Audrey20 » 09 lut 2005, 21:36

No ja jego tez dotykam ;-)
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: castrolek » 09 lut 2005, 21:52

czyli juz po problemie :) kwestia czasu i ... :) podejścia takie jest moje zdanie..... hehe :) ile to forum potrafi zdziałać hihi albo ianczej ile ludzie mogą tu zdizałać doradzajac sobie nawzajem
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 lut 2005, 22:25

Zabierasz mu to , co dla niego najwazniejsze !!! kiedy Ty bedziesz miala orgaz On bedzie w siudmymm niebie !

dzis mój Ukochany powiedział że jest tak bardzo szczesliwy gdy wie ze moze mi sprawic przyjemnosc,ze to dla niego naprawde wielka frajda gdy widzi ze jest mi z nim dobrze.....On dobrze wie ze ja sie troszeczke krepuje mówic o tym On jest bardziej otwarty :) ale nie potrafie przy nim ukrywac swych uczuc gdy jest mi dobrze po prostu to okazuje!!
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 10 lut 2005, 01:26

Prokurator ZGADZAM SIE W 100% kilka jazd i po sankach ! a ty co napisalas ten post to nie wiesz ?? jesli nie to wyczuj koles potrzebuje tego skoro nie odpuszcza tzn ze to lubi wiec daj albo czekaj !
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 06 maja 2005, 17:28

Nie chcę tu rozwiązań radykalnych proponować ale może warto by się było do seksuologa/psychologa przejść? RAZEM...a jesli to nie wchodzi w grę to pozostaje chyba tylko metoda drobnych kroczków.pozdro!
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 08 maja 2005, 09:33

Audrey20 pisze:Chyba faktycznie nie jestem gotowa. Radzicie poczekac (z poprzednim chlopakiem było tak samo) czy raczej przełamac strach (niechetnie) i miec to za sobą?

Tak, ja radzę jeszcze poczekać.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 maja 2005, 10:17

Jarek pisze:Tak, ja radzę jeszcze poczekać.

Ide się pochlastać szarym mydłem .... <pijak> :565:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 08 maja 2005, 15:14

nie lam sie przelam sie :D jak juz zobaczysz jaka to przyjemnosc to bedziesz chciala caly czas :D a podniecenie ? tak jak wszyscy mowia dla faceta to bedzie najlepsza nagroda :) po prostu zamknij oczy i oddaj sie przyjemnosci :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 593 gości