Plener i sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Plener i sex

Postautor: saint » 02 mar 2004, 23:01

Moze ten moj temat bedzie chodliwy :-)

Plener a sex
Zastanawiam sie co sadzicie o seksie w " terenie" (czytac poza domem ) :-)
Czy jest to cos co przypadlo wam do gustu ?
Czy macie jakies marzenia jesli chodzi o takie miejsca ?
Czy spotkal was juz taki seks
Jednym slowem wszystko co chcecie powiedziec co doradzic i takie tam :-)

Ja osobiscie moge powiedziec ze jestem dosc obyty i bardzo mi sie podoba taka forma milosci (nie odbierac ze w domu juz nie uprawiam seksu ) :-)

Pozdrawiam
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 02 mar 2004, 23:06

.........Ja tam jeszcze nie jestem w ogóle obeznany z tym tematem, alemarzenia........marzenia zawsze pozostają

I TO JaKiE.............. :twisted:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 23:32

hehe marzyc zawsze mozna ale moze wypowiem sie jak czesc marzen wejdzie w zycie bo poki co to na dworze troche zimno i w ogóle nie bardzo sa warunki jak poza domem bo tyle ubran trzeba na siebie zakladac :/
nie to co latem ... spodniczka, bielizna niekonieczna 8) niech juz sie zrobi cieplo
jako ze wspolzyje od niedawna to jeszcze nei doswiadczylam tego ale za to seks oralny jak najbardziej. I odpowiadalo mi to, swieze powietrze, jeziorko, rzeczka albo lasek i ten dreszczyk ze ktos nas zaraz nakryje w krzaczkach ;)
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 02 mar 2004, 23:38

...... tak lasek......rzeczka.... albo polana......TYLKO UWAŻAJ NA MRÓWKI..... jak bedzie ciepło..... bo źle to zniesiesh...... no ale fakt faktem, mogłoby sie już ciepło zrobić.....

Aleniektórzy twierdza, ze wystarcza im gra wstępna...rozbieranie się ....pieszczenie it. a wiec musza lubieć zimę......bomają co z Siebie zdejmować :D 8)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 03 mar 2004, 00:21

Fajna sprawa. Ja bym chciał w nocy na plaży nad morzem , zajebisty klimat musi byc oraz gdzies na polance , cieplo slonko , trawka dookola WYPAS. W te wakacje wszystko spełnie :)
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 00:24

......stary też bym tak chcial......... już takie plany sobie szykowałem.....ale nic z tego prawko dopiero w nowym roku we wrzesniu odbiore jak dobrze oujdzie...........

To raczej taki wypad zaliczyłbym jako pierwsze wagary.......hehehehhe

Co do miejsca to spoko....... jutro opisze swoje..jak mi sie przyśni ide lulu
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 01:02

Miejsce? Park, las, jezioro dniem i noca, morze noca (plaza) to calkiem dobry pomysl :)
Zobaczymy jak to bedzie ale ja jestem na TAK (bo do tanga trzeba dwojga...) :d
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 08:45

Dobra, wszystko spoko, tylko co zrobicie, jak tu nagle wyskoczą jacyś ludzie i wam wszystko przerwą????

Ps: Również jestem za.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 mar 2004, 09:37

Szybkie numerki , mają swój urok . czy to plener , czy to winda , czy też klatka bloku ,czy jakiś zaułeki , czy też ubikacja w restauracji , a jesli ktos nas przyłapie ???? to jego problem , z czasem to zaczyna nie przeszkadzac
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 10:25

Sam nie wiem, jakbym się zachował przyłapując przypadkowo kogoś np: w toalecie w restauracji :wink: Prawdopodobnie pozwoliłbym im skończyć. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 10:33

mariusz pisze:Sam nie wiem, jakbym się zachował przyłapując przypadkowo kogoś np: w toalecie w restauracji :wink: Prawdopodobnie pozwoliłbym im skończyć. :mrgreen:


Ja gdyby mi sie coś takeigo przydażyło...to zkołowałbym tabliczke z napisem..........."NIE PRZESZAKDZAĆ"........... :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 mar 2004, 10:56

pewnie wyjde na jakas malo romantyczna
nie kreca mnie takie rzeczy, na lonie natury w wysokiej trawie......hmm trawa kłuje, dookoła robaki a do tego ktoś moze nas nakryc. spróbujcie sie postawic w roli "nakrywającego" jak on się musi czuć zażenowany. ja poczułabym delikatnie mówiąc niesmak widząc taka parkę np w ubikacji
zero przyjemności. wolę poswintuszyć we właśnym domu
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 11:32

Nidgy nie wiesz, czy przypadkiem nie trafisz kiedyś na taką parę. Jak się trafi, to jedyne co pozostaje, to odejść i im nie przeszkadzać.
Z drugiej strony nigdy nie wiesz, czy przypakdiem twój facet nie wpdanie na pomysł by kochac się akurat w trawie w dzień :wink:
Sam bym chyba czuł głupio, gdyby ktoś mnie przyłapał...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 mar 2004, 11:47

mariusz pisze: Z drugiej strony nigdy nie wiesz, czy przypakdiem twój facet nie wpdanie na pomysł by kochac się akurat w trawie w dzień :wink:

do tanga trzeba dwojga :wink:
jesli się nie zgodzę to mnie nie zmusi i na nic jego ochota :twisted:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 12:18

Ale związek polega czasem na kompromisach... :mrgreen:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 mar 2004, 13:09

mariusz pisze:Ale związek polega czasem na kompromisach... :mrgreen:

właśnie.....mam z nimi problemy :roll:
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 03 mar 2004, 13:21

plener...hm.. Fajnie musialoby być na dachu bloku latem... albo na masce samochodu :P na pewno gdzieś, gdzie nie byłoby ludzi! Może w łóce...nie wiem, jest to możliwe?... :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 mar 2004, 13:27

w łódce pewnie troche niewygodne :wink:
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 14:09

Z pleneru co bym chciała :)) Mam takie marzenie, żeby kochać się na plaży no i fajny byłby seks w lesie, ale nie wiem czy się na to odważe.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 15:25

Uważam, że wszystkie niepospolite miejsca są fajne:) Plaża, las... Chyba każdy ma gdzieś jakies skryte marzenie tego typu :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 15:59

Wy to macie problemy. Jak ktos by nakryl to siedzialby w krzakach i robil fotki komorka :twisted:
A tak pzoa tym to najlepsza jest w tym tan ietypowosc, to ze robi sie cos niby zlego choc calkiem normalnego! To ze moze ktos przylapac. A poza tym mozna wybrac takie miejsce ze nie przylapie.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 mar 2004, 16:09

mariusz pisze:Uważam, że wszystkie niepospolite miejsca są fajne:) Plaża, las... Chyba każdy ma gdzieś jakies skryte marzenie tego typu :wink:

hmm ja nie mam
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 16:31

......ja wiem..... podziel zdania wszystkich..... kazdy ma takie marzenia.....JA NEPEWNO ........ale są niedogodności.... przyłapanie ....przez jakiegos frglesa......albo co gorsza jakbyscie sie czuli, gdybyście sie dowiedzieli już po fakcie.........że po drugiej str jeziora siedział jakiś palant z kamerą ..lornetką...i niezłym obiektywem :D....... a tu kuku...........

.......ja bym chyba dostał censored.........(sorr za epitete ale tylko to mi przychodzi na myśl......)......

8)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 16:51

Jak to co bym zrobil, dorwal bym go i skasowal ze sprzetu :d
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 18:10

..Je bym mu najpierw ten obiektyw wsadził .....po uprzednim dowiedzeniu sie czy nie jest pedziem.....wsadził do odbuty.........(czemu bym sprawdził czy nie jest pedziem??.....zeby nie czerpał z tego przyjemności.........)

:D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 18:39

Ktoś kto podgląda ludzi w ten sposób na pewno ma niepoukładane pod sufitem.
gożej, jakby np: mama z tatą kogos podglądali przez lornetkę. To by była dopiero zwała.... :evil:
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 23:27

..stary........... nawet mnie nie strasz........ jeszcz nie zacząłem, a już się zastanawiam.......czy nie zaprzestać...........


<hehehe>.......(przyzwyczajenie z GG)........ jednak nie nie zastanawiam sie nad zaprzestaniem........ja bym chciał w jakimś odludnym zakatku z takim fajnym wodospadem........ i z ciepłymi pradami niedaleko......(oczywiście wodnymi)...... a obok jakiś taki fajny namiocik......Żeby komary w nocy nie przeszkadzały.......

.........p.s. MA KTOŚ POŻYCZYĆ NAMIOT...........;D......
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 05 mar 2004, 20:53

Ja to robiłam i w lesie, i na polanie, i na samochodzie, i ... hmm w morzu, hahaha, niedaleko od kąpiących się, i hmm.. nie pamiętam na teraz.
Ale uważam, że fajna sprawa, poza tym jeżeli ktoś chce czegoś takiego spróbować są przecie miejsca w plenerze, gdzie mamy niemal pewność, iż nikt nie zaglądnie! Poza miasto wyjechać, poszukać .. uda się, mnie się udało.
Robaki też nie występują wszędzie, zniwelować kłucie trawy można także przezd podłożenie coś pod pupę... :)

A chciałabym na plaży, nocą właśnie, jak to już ktoś pisał... a także w łódce...
Mały wyjątek- nigdy w ogólnodostępnej toalecie, nieważne gdzie, jakaś taka ujma...

Pozdrawiam
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 mar 2004, 21:36

Mały wyjątek- nigdy w ogólnodostępnej toalecie, nieważne gdzie, jakaś taka ujma...


mam identyczne zdanie jest wiele miejsc w ktorych chcialabym to zrobic ale toaleta jakos mnie odstrasza. malo to dla mnie higieniczne. Czesto sie slyszy o szybkim numerku w ubikacji ale ja nie potrafie sobei takiego wyobrazic :/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 mar 2004, 21:43

Mały wyjątek- nigdy w ogólnodostępnej toalecie, nieważne gdzie, jakaś taka ujma...

I znowu stereotyp! Przeciez to sie utarlo nam z filmow, ze kobieta ktora zwykle w wc to robi jest jakas taka... :) Ale to przeciez nieprawda!
Powiedzcie mi co za roznica robic to w lesie, w wc, w lozku, na stole w kuchni, na plazy noca? Fakt - rozne klimaty, nastroje. Ale to ze rozne nie oznacza ze gorsze! Oczywiscie, ze nie sposob szukac romantyzmu w kiblu, ale pozadanie i wyuzdanie tam w sam raz pasuje ;)
A poza tym niewazne gdzie wazne z kim!
HOWGH

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości