Pękające gumki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Pękające gumki

Postautor: Sybill » 15 sty 2005, 21:07

Może topick nie wnosi zbyt wiele na forum ani nie jest też jakiś górnolotny,ale to po prostu nieskomplikowane pytanie ;) --> Ile razy pękła wam gumka podczas stosunku? :>
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 sty 2005, 21:08

Było na ten temat sporo na forum. Poszukaj i ewentualnie odkurz stary temat...
karol

Postautor: karol » 15 sty 2005, 21:23

TA DOBRA , ANI RAZU ale było to fakt !! rzecz w tym by ja poprawnie złozyć , , te dziadowskie pekały jak szalone , ale zawsze , podkreslam ..zawsze czułem ze pekła ! :564:
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 15 sty 2005, 21:27

Student pisze:Było na ten temat sporo na forum. Poszukaj i ewentualnie odkurz stary temat...

Wiem, nawet czytałam, przed chwilą też bo sobie szukałam topicków o tym,ale mimo wszystko jeśli komuś ten temat przeszkadza to można zamknąć. Natomiast jeśli moglibyście jeszcze raz napisać to będzie mi miło. po prostu żeby wszystko było zebrane w jednym temacie i tylko o pękaniu a nie przy okazji innych rzeczy, bo chodzi mi o podsumowanie ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2005, 01:58

To zrob podsumowanie w starym topiku, bez sensu na nowo pisac.
A off topiki i tak beda.
Zamykam.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 466 gości