Wstyd strach przed dotykaniem mężczyzn....."tam" ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 13 sty 2005, 10:09

Bender pisze:same jestescie sobie winne- wy i wasze feministyczne gazetki
ciagle tylko artykuly jakie robienie "loda" jest obrzydliwe

To zależy o jakie gazety ci chodzi. Bo w większości gazet typowo damskich właśnie jest odwrotnie. W większości proponuje się tego typu pieszczoty jako wspaniały początek seksu, jako dobrą gre wstępną. Więc to nie przez gazety.

Przełamać się jest trudno ale to jest jak zawsze z nowym doświadczeniem. Najważniejsze to jest to, abyś robiła to nie z przymusu czy dlatego iż większość osób to robi ale dlatego, że chcesz to zrobić. W innym wypadku będzie to dla ciebie jak tylko "odbębnienie" nieprzyjemnego zadania. I znięchęcisz się do dalszych takich ewentualnych pieszczot. A jeśli zrobisz to bo chcesz to będziesz pewna czy naprawde podoba ci się tego typu piszczoty czy nie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 sty 2005, 11:37

trojeczko - co ty jaralas ?
ja tam lodow nie bede robic - starosc nie radosc - brzuszysko uroslo i nie umiem juz sie tak zchylic zeby sobie jajka polizac :P co najwyzej moge sobei napluc haha

faktyczniwe w gazetach ostatnio pismacza w druga strone - jak to fajnie i w ogóle
pare lat temu w roznych filipinkach czy innych takich trafialo sie mase postow facetow zalacych sie na brak oralnej milosci



obecnie wystarczy poczytac forum durexa w ostatecznosci onet :D


co z tego ze kobieta robi facetowi dobrze ustami skoro robi to tylko po to zeby jemu bylo dobrze ? to ja dziekuje - wole co innego robic :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 sty 2005, 11:59

@koko myje sie raz na miesiac :D

Nie chodzi o to czy sie myjesz raz dziennie czy 50 razy, tylko o to, ze moze ktos miec w glowie takie cos, ze to jest fe, i prawie wszystkie dziewczyny ktore tego nie robily albo nie daly sobie robic tak maja :D

A ja po prostu nie czulbym sie komfortowo gdybym myslal ze mojej pani to nie odpowiada a robi to zeby mi bylo dobrze tylko i wylacznie bo tak naprawde nie chce. O to mi chodzi :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
thor
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2005, 14:37
Płeć:

Postautor: thor » 13 sty 2005, 14:02

w japoni przed stosunkiem i on i ona idą się umyć nawet jak chwilę wcześniej się kompali
jest to w ich tradycji jako wyraz szacunku dla partnera :)
myśle że zaszczepienie takich tradycji do polski też by się przydało
juz kilka razy miałem zdażenie że po wyjściu z klubu dziewczyna ciągneła do łużka
a zemnie się pot lał, z niej zresztą też ale dlamnie to było troche dykomfortowe i całyczas o tym myślałem że czuć odemnie potem
karol

Postautor: karol » 13 sty 2005, 14:14

A dla mnie nie stanowi to problemu , byle by wszystko było w normie , ze tak powiem , jak bede chciał isć do łóżka z czymś pachnącym to sobie kupie mydełko w hipermarkiecie ! :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 sty 2005, 14:19

karol pisze:A dla mnie nie stanowi to problemu , byle by wszystko było w normie , ze tak powiem , jak bede chciał isć do łóżka z czymś pachnącym to sobie kupie mydełko w hipermarkiecie ! :564:


z mydelkiem to ja bym radzil jednak ostroznie :P :564:
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 13 sty 2005, 14:48

z mydelkiem to ja bym radzil jednak ostroznie

zwłaszcza przy schylaniu, bo jeszcze nam znikniesz! :564: :D
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 sty 2005, 17:27

charlie ty jakis jestes niedopieczony :D najpierw sutki teraz mydelka hmm przyznaj sie, siedziales ?:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 sty 2005, 17:56

Hyhy pisze:charlie ty jakis jestes niedopieczony :D najpierw sutki teraz mydelka hmm przyznaj sie, siedziales ?:D


:D no teraz np siedze na tylku wlasnym :D i pisze dennego posta :P
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

Postautor: yhy;) » 13 sty 2005, 20:27

dzieki za odpowiedz(te nie na temat tez :P )jednym zdaniem:nie łam sie -przełam sie ;) sprobbuje....
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 13 sty 2005, 21:22

yhy zobaczysz jeszcze będzie Twój chłopak przed Toba uciekał :) Bo będziesz go tak męczyć....
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sty 2005, 21:36

charlie- specjalnie dla Ciebie mydelko :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38854148

Oczywiscie to taki maly zarcik ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 13 sty 2005, 21:52

Hmmm w sumie skoro nie możesz się przełamać to po prostu postaw przed nim sprawę jasno. Mówisz, że chcesza ale jest Ci trudno się przełamać i poproś go żeby Ci pomógł pokonać tę barierę. Do wszystkiego można się przyzwyczaić pod warunkiem, że się tego chce. Wystarczy trochę się ośmielić, potem pójdzie gładko i jak ktoś już przede mną napisał, sama się będziesz rzucać na jego Przyjaciela ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 sty 2005, 22:01

elspeth - ciekawe rzeczy znajdujesz na allegro ;) hihi
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 13 sty 2005, 23:39

Sybill pisze: Mówisz, że chcesza ale jest Ci trudno się przełamać i poproś go żeby Ci pomógł pokonać tę barierę.


Dzięki tobie Sybill zrozumiałem tą najbardziej ważną rzecz ktura mnie trapiła. Ach ten człowiek to się przez całe życie uczy .....
:564: :564: :564: :564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 sty 2005, 12:04

Elspeth pisze:charlie- specjalnie dla Ciebie mydelko :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38854148

Oczywiscie to taki maly zarcik ;)


zaraz zaraz - przeciez jezeli sie tego czegos :P uzyje zgodnie z zastosowaniem zasugerowanym wizualnym wykonczeniem produktu to moze dojsc chyba do jakichs podraznien nie?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2005, 12:31

Dlatego trzeba uprawiac bezpieczny seks = gumka w zestawie ;)
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 14 sty 2005, 23:15

Krzych(TenTyp) pisze:Dzięki tobie Sybill zrozumiałem tą najbardziej ważną rzecz ktura mnie trapiła. Ach ten człowiek to się przez całe życie uczy .....


Masz na myśli to, że należy dziewczynie pomóc, czy to, że chcemy a nie potrafimy złamać czegoś w sobie? :>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 sty 2005, 01:13

Sybill pisze:Masz na myśli to, że należy dziewczynie pomóc, czy to, że chcemy a nie potrafimy złamać czegoś w sobie? :>

Myśę ze dziewczynie nie należy pomagać . Ponieważ jeśli czegoś chce to to zrobi. Lecz jezeli jest taka delikatna bariera.Np jak umnie ze dziewczyna kładzie na moim udzie drżącą rękę podczas gdy ja śmiało pieszcze jej pierś. A czuję ze jej ręka pragdnie przesunąć się w wiadomym kierunku to czemu nie.......

Co soądzisz o tym ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 15 sty 2005, 20:43

Nie, no jasne, że trzeba wyczuć moment. Przecież jeśli za szybko przejmie się inicjatywę to zostanie to odczytane jako robienie czegoś na siłę. I właśnie gdy się taki moment wyczuje to dziewczyna będzie naprawdę bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc w przełamaniu jej oporów. :] /Wiem coś o tym :)/
villemo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:49
Płeć:

Postautor: villemo » 16 sty 2005, 16:59

Hmmm...kiedy my poznawaliśmy sie z moim Słonkiem...hmmm...na pewno jakieś tam obawy były i drobne zahamowania, ale chyba raczej nie było z tym większych problemów. Po prostu uległam chwili, a później już wszystko sprawnie poszło;)
"Bóg nie gra w kości ze wszechświatem."
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

Postautor: yhy;) » 21 sty 2005, 18:07

ja tez ostatnio uleglam chwili....i zakazdym razem jest coraz lepiej :D :D :D echhh panikara ze mnie nie bylo sie ani czego wstydzic ani tymbardziej bac ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 sty 2005, 18:44

Najbardziej podobało mi się jak moja pani nastepnego dnia powiedziała ze jednak mam cos w tych majtkach. :D:D:D:D:D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 462 gości