A JAK DZIEWCZYNY ? :>

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

grzesiek15
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2004, 17:35
Płeć:

A JAK DZIEWCZYNY ? :>

Postautor: grzesiek15 » 15 sty 2005, 17:07

powinienem sie zwracac per panie :P ale no juz trudno... wiec jak to jest z wami, kobietami, w jakim wieku juz myslalyscie o swoim pierwszym razie ? jak wczesnie was do tego ciaglo ?
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 15 sty 2005, 17:52

a że tak spytam do czego ma nas niby ciągnąć?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 sty 2005, 18:40

Nie wiem 15-tatku po co stawiasz takie pytanie, czyżbyś myślał, że w tym względzie obowiązują jakieś reguły, albo prowadzisz badania statystyczne? Myślę, że każdy zaczyna myśleć o "tym" kiedy w pełni dojrzeje (czuje się gotowy) i kiedy poczuje potrzebę w ten sposób okazania swoich uczuć w stosunku do drugiej osoby.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 sty 2005, 18:54

Jarek pisze: Myślę, że każdy zaczyna myśleć o "tym" kiedy w pełni dojrzeje (czuje się gotowy) i kiedy poczuje potrzebę w ten sposób okazania swoich uczuć w stosunku do drugiej osoby.



tu sie z Toba nie zgodze Drogi jarku,chyba troche przesadziles.

Chcesz mi powieidziec ze czlowiek zaczyna myslec o seksie kiedy jest juz w pelni dojrzaly??i ze mysli o nim jako o sposobie wyznania dozgonnej milosci??:P
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 sty 2005, 18:59

Sorry, LJ, ale nic nie wspominałem o "dozgonnej", ale nadal myślę, że sex jest najwyższą formą wyrażania swoich uczuć (to zespolenie dwóch ciał i wzajemne sprawianie sobie rozkoszy).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 sty 2005, 19:18

oczywiescie.pieknie napisane.zgadza
m sie z Toba.

nie zgadzam sie jedynie z tym ze czlowiek zaczyna myslec o seksie gdy jest juz w pelni dojrzaly i czuje sie gotowy...
nie musiales sie przyczepic mojego okreslenia "dozgonna milosc" (gdyz bylo ono raczej zartobliwe,myslalam ze zauwazysz to...) bo to nie bylo glowna czescia mojej wypowiedzi
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 sty 2005, 19:26

no trudno, nie mogę się nadal z tobą zgodzić, sex nie jest dla dzieci. To tak apropo's, bo ty z kolei przyczepiłaś sie do "dojrzały".
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 sty 2005, 19:34

Jarek,ja sie z Toba zgadzam...seks nie jest dla dzieci.chce wiedziec jedynie czy na prawde sadzisz ze czlowiek zaczyna o nim myslec dopiero gdy jest dojrzaly???

i nie przyczepilam sie do "dojrzaly",jestes w bledzie.Ja sie po prostu nie zgadzam z twoim zdaniem i troszke nie chce mi sie wierzyc,ze Ty sam,kiedy byles chlopcem,nie zastanawiels sie jak to jest,ze fajnie by bylo bo to takie dorosle i tak dalej,nie zastanawiales sie jak panowie robia dobrze paniom...czy po prostu nie myslales o nim nie bedac jeszcze dojrzalym..

ehh..juz jasniej nie moge :) :564:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 sty 2005, 19:49

Mysleć o sexie zaczyna się jak dowiadujemy sie ze cos takiego istnieje.

Jarek zapomniał dodać, że zaczyna sie go "uprawiać" jak się do tego dojrzeje i spotka kogoś z kim chce sie to zrobić.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 sty 2005, 19:54

i o to mi wlasnie chodzilo :)

chociaz niestety nie zawsze zaczyna sie go uprawiac gdy sie juz do tego dojrzeje...ale to inna bajka :564:
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 15 sty 2005, 20:24

O tym, że sex istnieje wiem od niepamiętnych dla mnie czasów bo zawsze byłam uświadamiania, natomiast jeśli chodzi o myślenie o nim w kategoriach realizacji, a nie w fantazjach (z brakiem zamiaru przeniesiania ich na życie) to zaczęło mi się dopiero kilka miesięcy temu, przedtem sama się sobą zajmowałam i to mi wystarczało :D
grzesiek15
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2004, 17:35
Płeć:

lol

Postautor: grzesiek15 » 15 sty 2005, 21:53

w sumie jak juz mnie tak zjechaliscie to nie wiem co pisac :) to ja moze juz nie bede pisal postow tylko sobie czytal ;)
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 15 sty 2005, 22:10

Grzesiek, nie zrażaj się, to po prostu wymiana poglądów która przybiera różną formę, a na forum ma prawo udzielać się każdy choćby niewiadomo jaki był (pomijam łamanie regulaminu) ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2005, 23:33

Jakieś głupue to pytanie w tym topicu.
Równie dobrz można się spytać od kiedy myślisz o .... czymśtam :/
Jak się dowiadujesz o czymś takim jak sex ciut więcej niż, że z tego jest braciszek lub siostrzyczka to zaczynasz o tym myśleć i już. A jak masz te nascie lat i Ci hormony buzują to masz ochotę to jeszcze robić.
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 16 sty 2005, 18:28

A mi sie wydaje, ze zaczynamy myslec wtady, gdy SEKS przestaje byc dla nas tematem tabu. Albo - jest jeszcze jedna opcja: gdy któraś z naszych znajomych straci dziewictwo... Wtedy zaczyna sie myslec: "a co by bylo gdyby..."
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 sty 2005, 08:57

A mi sie wydaje, ze zaczynamy myslec wtady, gdy SEKS przestaje byc dla nas tematem tabu


Tematem tabu już nie jest w podstawówce :)
Może być przy rozmowie z rodzicami ale w szkole wszyscy o tym gadają :)
Jarek może miał na myśli tylko współżycie ale seks w wieku 13-16 lat nie dotyczy tylko samego aktu. To jest dużo szersze pojęcie. A myśleć oczywiście, że wszyscy myślą juz od młodego wieku. Może nie wiedzą jak to zrobić ale na pewno o tym myślą :)
Przy onanizowaniu w wieku 13 lat chłopaki raczej nie myślą o lekturach szkolnych tylko o tym jak, gdzie i z kim to zrobić :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości