Nauka "strzelania" - przedwczesny wytrysk

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

nonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 13 paź 2004, 20:12
Płeć:

Nauka "strzelania" - przedwczesny wytrysk

Postautor: nonim » 12 sty 2005, 22:49

Co sądzicie o metodzie przedluzajacej stosunek wymyslonej przez chinczykow? ktos probowal tego? czy to naprawde dziala?

(chodzi mi o tekst zamieszczony na tej stronie w dziala SUPER SEX pt. Nauka strzelania - przed wczesny wytrysk.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 12 sty 2005, 22:59

Generalnie rzecz biorąc, z tego co tam jest wynika, że masując odcinek między moszną a obytem można zminimalizować podniecenie - tyle, że o ile dobrze pamiętam to w podobny sposób stymuluje się męski punkt G (jest to druga metoda, zaraz po stymulacji bezpośredniej).Nie wiem co o tym myśleć. Moim zdaniem nie ma sensu czytać o setce metod, tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 13 sty 2005, 01:03

pewnie ze tak
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 sty 2005, 21:47

Na mnie ta metoda nie działa :)
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 17 sty 2005, 08:31

ten ucisk nie może byc krótki. Kilkanaście sekund minimum. Ale za dużo dodatkowego czasu to to nie daje... Przynajmniej mi.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 480 gości