Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 gru 2004, 15:35

Sa subtelniejsze metody dowiedzenia sie czegos od kobiety. Po co pytac wprost? Zadaj pytanie albo powiedz cos na co odpowiedz rozwieje Twe watpliwosci. Tak ze to co chcesz sie dowiedizec zejdzie na drugi plan i nei bedzie tak razic oczu.
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 25 gru 2004, 00:57

moj byly spytal mi sie na jednej z pierwszych randek, gdy sie namietnie calowalismy, czy juz sie z kims kochalam. naturalne, nie widze powodu do obrazania sie. chyba ze ktos ma kompleks na punkcie posiadania swojego pierwszego razu przed albo za soba.
natomiast moja znajoma pyta na pierwszej randce albo nawet przed nia. srednio to sobie wyobrazam, no ale moze rozmowa schodzi na temat seksu i to jakos normalnie wyglada. dla mnie rozmawianie o moich doswiadczeniach z kims, z kim jeszcze w sumie nie jestem jest troche zbyt intymne.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 25 gru 2004, 01:44

bo to wszystko zalezy od kobiety trzeba wyczuc czy takie pytanie jest mozliwe bez oberwania w pysk czy nie :564:
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2004, 08:50

Walcie dziewczyny w pysk tych co pytaja o takie rzeczy, nich bierze to co dostaje albo ...won !! A ci co mają problemy z tym iż ich partnerki nie są dziewicami ...do psychologa odsyłam !! tam sie nadajecie i to za wczasu zanim zniszczycie zycie sobie i innym ! dziewictwo ???? rzecz zupełnie nie potrzebna i zbedna !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 gru 2004, 11:30

Oddaj sie facetowi ktorego naprawde bedziesz kochala, z ktorym bedziesz naprawde dlugo, unikniesz wyrzutow sumienia.

No tak fajne słowa tylko mają swoją wade. A co jeżeli kocha się tą osobe z którą się przeżyło swój pierwszy raz a dopiero po pewnym czasie od tego wydarzenia coś się popsuło i nie jest się już razem? Większość dziewczyn jak mi się wydaje robi to nie z chęci zaspokojenia się ale czuje, że to może być ta odpowiednia osoba. A jeżeli potem się okaże, że to nie była ta odpowiednia osoba to mam się spalić na stosie?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 gru 2004, 11:34

No i tu, jak zwykle, wychodzi niekonsekwencja wielu facetów: seks przed ślubem, bo po to staroświeckość i durny nakaz kleru, a z drugiej strony ona ma być dziewicą. Zaczynam popierać kler, przynajmniej wiedzą, co robią, bo chronią kobietę przed idiotycznymi wymaganiami mężczyzn.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 gru 2004, 12:07

mrt pisze:seks przed ślubem, bo po to staroświeckość i durny nakaz kleru, a z drugiej strony ona ma być dziewicą.


Kto powiedział ze po to staroświeckość?? Jezeli jest to decyzna dwojga to nie ma w tym nic złego. Wszystko zalezy na jakie osoby sie trafia w danym momencie. I nie mozna w zaden sposob tego uogolniać.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 gru 2004, 17:59

Lepiej zeby kobieta miala partnera w lozku badz kilku przed tym z ktorym bedzie brala slub niz pozniej ma robic skoki w bok. A jestem pewny ze w 80% przypadkow jezeli kobieta miala jednego faceta i z nim zwiazala sie na cale zycie , pojdzie w bok , bynajmniej z ciekawosci jak to jest z innym :)

A jesli chodzi o rozmowe na temat dziewicta to jakos nigdy nie spotklem kobiety ktora by sie obrazala z tego powodu czy w pysk dala :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 gru 2004, 23:18

facet tak samo... ja bym wolal sie umowic z przyszla zona ze kazdy z nas zrobi to z innym i jesli nie bedzie nam razem tak jak byc powinno to poszukamy sobie predzej czy pozniej kogos innego. Oczywiscie zapokajanie sie zanim znajdziemy tego/ta wchodzi jak najbardziej w gre :) nawet koniecznie hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 28 gru 2004, 00:30

ja bym wolal sie umowic z przyszla zona ze kazdy z nas zrobi to z innym

bla bla bla mozesz sobie gadac a jakbys pokochal naprawde kobiete to w zyciu bys tego nie zrobil!!!
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 28 gru 2004, 00:34

Ja kocham swoja kobiete i mysle ze to bedzie moja zona chociaz nic nie planujemy i ona tez tak mysli, tylko nie wiem co mysli o seksie z innymi :D hehehe :) ja narazie nie mysle o tym tylko wymyslilem takie wyjscie :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 28 gru 2004, 01:10

no to naprawde bede pod wrazeniem jesli spelnisz ten plan:)
Hey Joe...
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 28 gru 2004, 02:03

ja jak zwykle sie wylamie
nie wypowiem sie na ten temat bo przez ostatnie 7 miesiecy sam już nie wiem co o TYM mysle...
ciekawi mnie tylko jedno...
Jak Wy - kobiety/dziewczyny pojmujecie nasze dziewictwo...
wiec zakladam nowy topic :)
a jesli ktos sie czepnie dziewictwa u facetow to niech lepeij to sformuluje to zmienie...
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 gru 2004, 02:17

Wiesz Student. Jezeli zwiazek trwa juz jakis czas, ma mocne fundamenty, a oboje sa tak bardzo ciekawi jak to jest z innym to moga bawic sie w trojkaty. Tylko ze moga coniektorzy i tak zdradzic. Ale mysle ze zdradziliby bez wzgledu czy przed partnerka mieli 0 czy 100 innych kobiet.
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 28 gru 2004, 02:30

Maverick pisze:Wiesz Student. Jezeli zwiazek trwa juz jakis czas, ma mocne fundamenty, a oboje sa tak bardzo ciekawi jak to jest z innym to moga bawic sie w trojkaty. Tylko ze moga coniektorzy i tak zdradzic. Ale mysle ze zdradziliby bez wzgledu czy przed partnerka mieli 0 czy 100 innych kobiet.

cos w tym jest przede wszystkim w drugiej czesci wypowiedzi o trojkatach sie nie wypowiadam bo nigdy nie probowalem ale moze i byloby fajnie, ale jak narazie to wystarcza mi moja kobieta!
Hey Joe...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 28 gru 2004, 08:11

Najbardziej rozbraja mnie to że sporo facetów chce "zaliczyć" jak najwięcej dziewczyn a jednocześnie nie wyobrażają sobie stałego związku z NIEdziewicą.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 gru 2004, 09:24

Mowiłem ze to cioty !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 gru 2004, 13:53

Maverick pisze:Wiesz Student. Jezeli zwiazek trwa juz jakis czas, ma mocne fundamenty, a oboje sa tak bardzo ciekawi jak to jest z innym to moga bawic sie w trojkaty. Tylko ze moga coniektorzy i tak zdradzic. Ale mysle ze zdradziliby bez wzgledu czy przed partnerka mieli 0 czy 100 innych kobiet.


Tylko co wtedy gdy kobieta zobaczy ze tak naoprawde dobrze jest jej z tym nowym facetem. Ze pierwszy raz w zyciu przezyje ogromna rozkosz ,ktorej wczesniej nie doswiadczyla z mężem. Na pewno myślami bedzie wracać do tego i z czasem bedzie kolejny skok w bok :) W kazdym razie jestem za tym aby zanim sie wiąże z kimś juz do koca życia - mieć z dwóch partnerów w łóżku ,tylko po to aby mieć jakies porownanie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 gru 2004, 16:33

A co gdybys takich przezyc nie mial? Zucilbys dziewczyne, zaliczyl 2 panienki i wrocil? Hmm?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 gru 2004, 01:04

Widzisz akurat ten przypadek mnie nie dotyczy , takze nie musze odpowiadac co by było gdyby... :)
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Re: Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 07:22

Kaska pisze:Tak my, dziewczyny cenimy sobie nasza "niewinnosc" "czystosc" ... ale czy faceci potrafia to docenic w dzisiejszych dniach ...?

Ja tak.

Kaska pisze:Przeciez dziewica oznacza "niedoswiadczona" ... a facet potrzebuje byc dobrze zaspokojony przez swoja kobiete, ktora powinna >znac sie na rzeczy< .. ale chyba cos jest podniecajacego w tym dziewictwie ... tylko co to jest?

Tak jak wspomniałem, w którymś z innych moich postów, ja nie pokocham kobiety, która NIE jest dziewicą.
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... 3838#63838

Kaska pisze:Mam 18 lat i jestem dziewica, i jesli zrobilabym to to zrobilabym to z prawdziwej milosci i to nie po miesiacu bycia razem czy po dwoch, musialabym byc pewna tego ze chce ... czy jestem jakas inna? Teraz wsrod kumpel rzadko slysze podobne opinie ...

Widzę, że zgadzamy się tutaj w poglądach i to perfekcyjnie. Dla mnie nie jesteś inna.

Kaska pisze:Czy slowo "dziewica" ma teraz jeszcze jakies znaczenie .... ?

Ma i to bardzo duże, myślę, że odosobniony w swoich poglądach w tej materii nie jestem. I gratulacje za odwagę - bo trzeba ją niewątpliwie mieć, aby napisać post o takiej treści w dzisiejszych czasach.
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Re: Ideały raz jeszcze ;)

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 07:52

Keplianica pisze:Z doświadczenia wiem, że ideały w prawdziwym związku szlag trafia. Jak tylko poznałam mojego mężczyznę, od razu wyjasnił mi (ze względu na pewne skomplikowane okoliczności) co rozumie przez "sex". Stwierdził, że nie odważy się na to przed 3cim rokiem znajomości. Partnerami jesteśmy od roku i zdecydowaliśmy się. OBOJE. I czy to z kolei znaczy że jest z nim coś nie tak, bo złamał swoje postanowienie? Albo że to za krótko? Albo że on nalega a ja się podporządkowuję? Absolutnie nie. Ja tez tego chcę i tylko podśmiewam się pod nosem z tych "3 lat". Więc bez obrazy Mariuszu, większość idealistów musi wyrzucić ideały do kosza!

Ja bym się tak na Twoim miejscu tak nie cieszył - wnioskuje z tego co opowiadasz, że Twój ukochany jest niekonsekwentny. Wypada tylko życzyć Ci, aby taka niekonsekwencja, nie zdarzyła mu się w jakieś jeszcze ważniejszej obietnicy w stosunku do Ciebie.

zielony pisze:w sumie dlaczego kobieta mialaby czekac ze swoim pierwszym razem na swojego "jedynego" a mezczyzna nawet o tym nie pomysli? ja spedzilem swoja pierwsza upojna noc z kobieta ktora byla dziewica, a ja bylem prawiczkiem jestesmy ze soba juz 4 lata i naprawde jest nam swietnie ze soba..i psychicznie i fizycznie

Gratuluję. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Re: Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Postautor: Bender » 29 gru 2004, 08:35

Annihilator pisze:Tak jak wspomniałem, w którymś z innych moich postów, ja nie pokocham kobiety, która NIE jest dziewicą.


cholerny nietolerancyjny dyskryminator
snob - wszystko nowe musi miec

ja tam uwazam ze uzywane sa tak samo fajne jak nowe - a nie trzeba docierac :)


pozostaje ci tylko zyczyc zeby cie dopadlo i zebys sie zakochal w dziewczynie ktora po 3 latach chodzenia czy wiecej okaze sie nie dziewica - chociaz moze nei bo pewnie ja rzucisz

lepiej jakas emerytowana call-girl z operacyjnie rekonstruowana blona
bedziesz szczesliwym niesiwadomym hyhy

wez idz po rozum do glowy
kocha sie czlowieka a nie jego dziewictwo
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 09:53

Bender ! :564: ni ucz kogoś miłosci kto nie ma o tym zielonego pojecia !!
według jego chorego rozumowania sam skresla siebie !!
bo jezeli mu sie nie uda za pierwszym razem , czyli pozna dziewice , beda sie kochać , no bo w tym wieku wszyscy sie kochają , potem sie to stanie , bedzie sex ! po roku jednak sie okaze ze nie jest to to ! to co teraz ??? Ona juz nie dziewica , nikt ja nie pokocha , a On ??? to samo nie jest juz prawiczkiem , wiec i jego zadna dziewica nie pokocha , bedzie sam do konca swych dni !! ale chce byc przeciez pokochany ! wiec bedzie kolejna dziewica , ta jaką to sobie wymazył , tyle ze by przy nim ostała okłamie ja ze jest prawiczkiem , no bo inaczej odeszła by ! i tu pierwsze kłamstwo sie pojawia
to EGOISTA dziewczyny unikajcie takich , juz lepsze dranie sa !! :547: :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Re: Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 10:19

Bender pisze:cholerny nietolerancyjny dyskryminator
snob - wszystko nowe musi miec

ja tam uwazam ze uzywane sa tak samo fajne jak nowe - a nie trzeba docierac :)

pozostaje ci tylko zyczyc zeby cie dopadlo i zebys sie zakochal w dziewczynie ktora po 3 latach chodzenia czy wiecej okaze sie nie dziewica - chociaz moze nei bo pewnie ja rzucisz

lepiej jakas emerytowana call-girl z operacyjnie rekonstruowana blona
bedziesz szczesliwym niesiwadomym hyhy

wez idz po rozum do glowy
kocha sie czlowieka a nie jego dziewictwo

Ależ ja nic nie mam do NIE-dziewic, tylko po prostu nie mam zamiaru z nimi sobie życia układać.
I nie mówię o dziewictwie związnym z błoną, to jest bardzo stara definicja, a do tego bardzo mało miarodajna
(ponoć).

krzys pisze:Bender ! 564.gif ni ucz kogoś miłosci kto nie ma o tym zielonego pojecia !!
według jego chorego rozumowania sam skresla siebie !!
bo jezeli mu sie nie uda za pierwszym razem , czyli pozna dziewice , beda sie kochać , no bo w tym wieku wszyscy sie kochają , potem sie to stanie , bedzie sex ! po roku jednak sie okaze ze nie jest to to ! to co teraz ??? Ona juz nie dziewica , nikt ja nie pokocha , a On ??? to samo nie jest juz prawiczkiem , wiec i jego zadna dziewica nie pokocha , bedzie sam do konca swych dni !! ale chce byc przeciez pokochany ! wiec bedzie kolejna dziewica , ta jaką to sobie wymazył , tyle ze by przy nim ostała okłamie ja ze jest prawiczkiem , no bo inaczej odeszła by ! i tu pierwsze kłamstwo sie pojawia
to EGOISTA dziewczyny unikajcie takich , juz lepsze dranie sa !!

O, odezwał się ten co ma pojęcie - cudzołożnik, któremu zależy tylko na seksie i własnych potrzebach seksualnych, który oprócz żony posiada jeszcze kochankę(i). Przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienny pogląd na życie niż Ty? Czy koniecznie musisz wszystkich obrażać?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2004, 10:25 przez Annihilator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 10:20

To jeszcze gorzej z Tobą kolego , to jeszcze gorzej ! :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 11:39

Annihilator pisze:

O, odezwał się ten co ma pojęcie - cudzołożnik, któremu zależy tylko na seksie i własnych potrzebach seksualnych, który oprócz żony posiada jeszcze kochankę(i). Przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienny pogląd na życie niż Ty? Czy koniecznie musisz wszystkich obrażać?


Nie na sexie mi zalezy , ale na tym by być kochanym ! to z kolei wiaze sie z pragnieniem czyli i z sexem

Prawda Cie obraza ??? cóz
Ja też nigdzie nie piałem iz uwazam sie za człowieka dobrego ! jestem draniem i o tym wiem , sek w tym iz Ty nie widzisz swego zła , ze tak powiem !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 gru 2004, 11:47

Faktycznie Annihilator - cos ci sie chyba pomieszalo z tym dziewictwem... kto ci cos takiego wkrecil? Bo jezeli kosciol to Mav bedzie triumfowal ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2004, 13:21

bo trzeba ją niewątpliwie mieć, aby napisać post o takiej treści w dzisiejszych czasach.
Nie sadze.
Annihilator a interesuje Cie fizyczne przebcie blony dziewiczej czy tylko mzoe psychiczne dziewictwo? Bo co jesli dziewczyna blony nie ma a tego nigdy nie robila. Jest taka pol dziewica, to ja bedizesz kochal w 50%? Nie bedzie satysfakcjonujaca dziewica? Nie w pelni wartosciowa? A co jezeli juz ja rozdziewiczysz? Pojdziesz do innej dziewicy?

A, i czy byles ostatniej niedzieli w kosciele?
Ps: A jezeli kobieta juz to robila ale chirurg jej blone zszyl, to taka "dziewica" by Ci pasila?
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Re: Jak faceci/mezczyzni pojmuja nasze dziewictwo ....

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 13:37

krzys pisze:Nie na sexie mi zalezy , ale na tym by być kochanym ! to z kolei wiaze sie z pragnieniem czyli i z sexem

W Twoim przypadku to się chyba tylko z tym wiąże i niczym więcej. Jak się naprawdę kogoś kocha to kochanki są niepotrzebne. I to jest przykład egoistycznego zachowania - bo jeśli kogoś kochasz, to nie krzywdzisz go w ten sposób, a dla Ciebie liczy się Twoje własne pragnienie i aby je zaspokoisz, stosujesz zasadę ,,cel uświęca środki''. Potem ją tutaj wmawiasz każdemu na forum, obrażasz kobiety, które są mają pierwszy raz przed sobą i rzucasz się z pazurkami na innych, co chcą to zrobić zupełnie inaczej niż Ty. Dlatego powtarzam: wrzuć na luz.

krzys pisze:Prawda Cie obraza ??? cóz
Ja też nigdzie nie piałem iz uwazam sie za człowieka dobrego ! jestem draniem i o tym wiem , sek w tym iz Ty nie widzisz swego zła , ze tak powiem !

Widzisz, abym ja to gdzieś napisał? Ja tylko napisałem swój pogląd, nie musisz się z nim zgadzać, jak się nie zgadzasz to od razu nie pisz, że jestem taki i owaki. Twój pogląd mi też nie odpowiada, ale przecież Cie za to zabije - więc zachowaj dystans. Mi też daleko do doskonałości.

charlie81 pisze:Faktycznie Annihilator - cos ci sie chyba pomieszalo z tym dziewictwem... kto ci cos takiego wkrecil? Bo jezeli kosciol to Mav bedzie triumfowal

Nie kościół, sam sobie wkręciłem. Nie mam zamiaru być z kobietą, która jest w tym ,,doświadczona''. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: nie mam zamiaru być porównywany w łóżku z innym gościem (sam też swój pierwszy raz mam przed sobą i jak dojdzie do niego do chcę być z kimś, kto na tym też się jeszcze nie zna, kto tak jak ja pragnie się nauczyć tego z osobą, którą ja _naprawdę_ (celowo wyszczególnione słowo) kocha). Chcę wraz z osobą, którą będę kochał odkrywać się wzajemnie poraz pierwszy, bo to jest najpiękniejsze.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości