mam problem z łechtaczką mojej dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Pablo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2004, 20:00
Płeć:

mam problem z łechtaczką mojej dziewczyny

Postautor: Pablo » 22 gru 2004, 20:08

Problem polega na tym ,że po pewnym czasie pieszczenia łechtaczki, moja dziewczyna skarży sie że ją to strasznie łaskocze. Co mam robić ?? Jak mam ją doprowadzić do orgazmu??
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 22 gru 2004, 20:24

abys ja dopowadzil do orgazmu ona musi byc po pierwsze podniecona bo inaczej nic z tego
po drugie nie dazcie na sile do orgazmu bo liczy sie przyjemosc jaka plynie z tego co robicie razem a orgazm przyjedzie sam ;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 gru 2004, 21:57

kurde niezle, wiekszosc dziewczyn chyba boli jak za dlugo... :) a moze nie dotykaj jej piorkiem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 23 gru 2004, 00:48

Ja tam niewiem troszkę musi być wtedy nie ciekawie ty pewnie napalony namaxa a ona ci z takim textem wyjeżdża...... XD

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
fallensoul
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: fallensoul » 23 gru 2004, 00:56

Nio musi być najpierw Twoja kobietka podniecona! Nic na siłę bo bedzie klapa na całej lini!! A moze po prostu dotykasz jej nie w tym miejscu w ktorym powinienes i dlatego zamiast osiągnąć orgazm ją to łaskocze...No nie wiem...
Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 gru 2004, 01:19

U mnie i u mojej partnerki tez sie potwierdzaja slowa cytrynki , jesli nie jest sie podnieconym to pieszczoty po prostu strasznie laskocza :) Takze mysle ze to tez w tym tkwi problem :)
Awatar użytkownika
Chmielu
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2004, 01:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Chmielu » 23 gru 2004, 01:53

Jeśli chodzi o łaskotanie, to się za bardzo nie orientuj ponieważ moją Bejbe to nie łaskocze. Mogę tylko powiedzieć, że łechtaczka jest bardzo delikatna i nie można jej za mocno pieścić. Szczególnie po orgaźmie jest bardzo wrażliwa na dotyk.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 23 gru 2004, 13:20

moja pani też mówi że jš łaskocze, ale oboje wiemy, że wystarczy trochę piesczot, by była bardziej podniecona i sprawa załatwiona:) mniam :562:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości