pierwszy raz, jak zwykle obawy i problemy zdrowotne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Amelia

pierwszy raz, jak zwykle obawy i problemy zdrowotne

Postautor: Amelia » 20 gru 2004, 18:39

Hej wszystkim!
Mam 15 lat. Mój mężczyzna ma 20. Jesteśmy ze sobą od pół roku i 10 dni :D On jest prawiczkiem (jestem jego pierwszą dziewczyną) ja jestem dziewicą. Tzn., nigdy nie współżyliśmy, ale pieścimy się już dosyć długo, ło, od ponad 4 miesięcy i straciłam moją błonę dziewiczą. Jestem mu bardzo wdzięczna bo nie naciska na mnie w sprawach seksu, mimo że ma tyle lat. Rozmawiamy o tym dużo i na bieżąco. Kwestie zabezpieczeń też mamy omówione. Tłumaczyłam mu co i jak. W najbliższym czasie mam zamiar zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, żeby mój młody organizm się przyzwyczaił. Poza tym może się okazać, że muszę zmienić tabletki. Mówiłam mu, że jeszcze nie czuję się gotowa w 100%. On cierpliwie czeka. Wiem, że mnie bardzo pragnie. Zresztą, często mi to mówi. Ja jemu też. Uwielbiamy nasze wspólne igraszki. Zabawiamy się w różnych miejscach, sytuacjach, pozycjach. Staramy się wprowadzić do naszego życia seksualnego wiele urozmaiceń. Jestem z nim bardzo szczęśliwa. Nasz związek nie opiera się tylko na pettingu oczywiście. Kochamy się bardzo mocno. Wiem, że to jest taki typ faceta, który raz poznał, i już nigdy nie zostawi.
Niestety miałam wiele problemów zdrowotnych i właśnie przez nie mam wiele wątpliwości co do seksu z moim partnerem. W ciągu ostatnich 6 miesięcy miałam 3 nawroty choroby pochwy. Miałam nieprzyjemne upławy, zapach wydobywający się z pochwy nie był normalny. Poszłam z tym do lekarza. Za każdym razem dostawałam antybiotyki, maście i tak dalej. Leczyłam się naprawdę skrupulatnie. Zresztą dbał o to też mój chłopak. Niestety pewnie przez tą dużą dawkę leków, moja flora bakteryjna uległa osłabieniu. To pewnie przez to były te nawroty.
Teraz, kiedy już od jakiegoś miesiąca mam spokój z tą dolegliwością nasze życie seksualne wróciło do normy. Ale znowuż nie na długo. Uwielbiam kiedy mój mężczyzna mocno, bardzo energicznie wkłada we mnie palec. Raz mnie przez przypadek zadrapał. Trochę krwi poleciało. ałć :567: Teraz ciągle mam z tym problem. Wiem, że nie mam tam żadnych ran od jego paznokci czy czegoś takiego, ale za każdym razem kiedy on włoży w moją pochwę swój palec, mocno i do samego końca zaczyna mi lecieć krew. Nie wiem dlaczego. To mi sprawia wielki dyskomfort psychiczny :( :553:
Coraz częściej zaczynam myśleć o rozpoczęciu współżycia z Bartkiem, ale teraz boję się, że jak włoży swojego dużego penisa do mojej pochwy to krew będzie się lała trzy razy bardziej! Próbowaliśmy z dwoma paluszkami, ale to mnie bardzo bolało. Nie wiem co mam robić. Czy coś mi dolega? Czy może po prostu zaprzestać tak mocnych pieszczot?
Wiem, że z dnia na dzień coraz bardziej pragnę złączyć się z nim w jedno ciało, ale moje obawy psują cały nastrój i nastawienie. Czy moja pochwa jest jeszcze za mała na jego dużego penisa? Czasami myślę, że on może zrobić mi krzywdę…
Proszę o pomoc doświadczone dziewczyny. Nie chcę ryzykować. Nie chodzi o to, że podchodzę do sprawy zbyt rzeczowo, ale nie chcę aby na mojej psychice zostały ślady złego tego tak ważnego, pierwszego razu. Nie chcę mieć popsutego przyszłego życia seksualnego….
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 20 gru 2004, 18:43

Raz mnie przez przypadek zadrapał. Trochę krwi poleciało. ałć Teraz ciągle mam z tym problem
i bedzie ci sie teraz chrzanic caly czas to
za kazdym razem bedziesz miala zakazenie choc juz sie wyleczylasz chyba ze twoj facet bedzie bardzos sterylny a to tez nie zawsze ;)
Czy może po prostu zaprzestać tak mocnych pieszczot?
mysle ze tak i mysle ze powinnac powiedziec o tym swojemu ginekologiwi
pozdr
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 gru 2004, 22:34

To może na razie (i to nie tylko ze względu na swój wiek) skupcie się na seksie oralnym, a tabletki w tym wieku zdecydowanie odradzam.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 20 gru 2004, 22:45

Tabletki moim zdaniem też odpadają, oczywiście te doustne, bo wedle moich wiadomości i osobistych wniosków niekorzystnie wpływają na proces dojrzewania. Lepiej pomyśl o chemicznych środkach dopochwowych (środki plemnikobójcze) łączonych z prezerwatywą. :]
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 gru 2004, 22:51

Sybill, ale dziewczyna wspominała o podrażnieniu pochwy, więc chemia będzie powodować pieczenie a lateks ból.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 20 gru 2004, 23:38

Ej no jedynym wyjsciem jest wybranie sie do ginekologa.. to przeciez nic nie boli ? a przynajmniej bedziesz wiedziec co i jak :) najpewniej nie jest to nic strasznego i nie nalezy sie tego az tak bardzo bac... zycze poprawy i udanego '1 razu' ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 gru 2004, 00:04

Jzus maria jak to przeczytałem to mi się łezka zakręciła w oku nie mogę na to patrzeć bezczynnie. nawet nieiem od czego zcząć. Jestem nawet oszołominy. Przede wszyskim mam prośbę do osoby która zaczeła ten temat. Abyś przeczała aż wszystko się unormuje i dopiero zaczeła ponownie działąć w tym kieunku.

MONA ratuj .........

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2004, 08:50

A co tu ratowac !! trzeba dac klapsa dziewczynie , a chłopakowi w ryja ! :564: zabiera sie za coś i to w taki sposób ze płakać sie chce !

" Wiem, że to jest taki typ faceta, który raz poznał, i już nigdy nie zostawi."

To zdanie mnierozbawiło :547:
a co do reszty ....? coz czas pokaze .Ty juz mamsz slady w psychice i popsute zycie sexualne , trzeba je teraz naprawiac !! pierwszy raz nie jest taki straszny , przezyjesz go jak kazda przezyła !
ale jestes na to jeszcze za młoda !!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 gru 2004, 11:32

Kurde Krzys jakie slady w psychice i nieudane zycie seksualne? Tak samo Amelia, nie rozumiem tekstow w stylu ze pierwszy raz zutuje na cale pozniejse zycie seksualne. Co za bzdura! Moze bedzie rzutowac na 2gi, 11ty, czy 20ty raz, ale pozniej jak nabierzesz troszke doswiadczenia, beda mile wspomnienia itd to 1wszy raz nie bedzie Cie specjalnie obchodzil. w ogóle uwazam ze kobiety powinny sie rodzic rozdziewiczone :D
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 gru 2004, 11:33

Jeszcze kilka tematow temu wszyscy pisali ze w sumie to wiek nie ma nic do znaczenia itp itd... ze kazda kobieta ma innyorganizm i moze w innym wieku zaczac... 15 lat to jest granica po ktorej przekroczeniu prawo pozwala na inicjacje seksualna...c zemu mowicie ze jest za mloda ? moze bardzo tego chce, jest wszystkiego swiadoma itp itd... znam kilka kobiet ktore zaczely w wieku 15 lat... i do teraz maja sie d obrze i niczego nie zaluja (maja juz ponad 20)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2004, 13:10

Młoda w sensie iż wyszto jeszcze przed nią i wszystko sie ułozy :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sybill
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: Sybill » 21 gru 2004, 17:08

Jarek pisze:Sybill, ale dziewczyna wspominała o podrażnieniu pochwy, więc chemia będzie powodować pieczenie a lateks ból.

Spoko, racja, tylko że wiesz jeśli ktoś ma taki problem to dla mnie oczywiste jest, że należy wybrać się do ginekologa... ;) A poza tym to rady mogą być na przyszłość<:
Amelia

Postautor: Amelia » 21 gru 2004, 18:39

Dvorak pisze:Ej no jedynym wyjsciem jest wybranie sie do ginekologa.. to przeciez nic nie boli ?

Dvorak, no przecież już pisałam, że byłam u ginekologa. lekarz jak każdy inny. trza chodzić ;) tyle, że w tej naszej chorej przychodni trzeba czekac spoko ze dwa miesiące! na prywatnego i to porządnego jak już trzeba mieć pieniądze. poza tym, nie mam jeszcze 16 lat i jeśli pójdę bez rodzica to lekarz może udzielić mi tylko porady, żadnych badań, nic. no a przecież nie powiem mamie: "Mamo, chodź ze mną do ginekologa, bo jak chłopak pieści mnie mocniej palcem to mi leci krew". chyba szczena by jej opadła. tzn. głupia nie jest, domyśla się, że rączek przy sobie zawsze nie trzymamy, ale to dla niej bedzie na razie zaduzy szok ;)
pozdrawiam
Amelia

Postautor: Amelia » 21 gru 2004, 19:01

nie rozumiem tekstow w stylu ze pierwszy raz zutuje na cale pozniejse zycie seksualne

Maverick... sama sobie tego nie wymyśliłam ;) tak jak jest napisane w regulaminie, zanim doda sie nowy temat najpierw trzeba poszukać czy wcześniej nie było podobnego. jak kazali tak zrobiłam. no i przy tym naczytałam sie o to właśnie takich rzeczy. hm, potwierdzało się to tyle razy w wypowiedziach, że przyjęłam to za prawdę. ale miło mi usłyszeć że to bzdura :) dzieki za pocieszenie ;) wielka ulga :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 gru 2004, 19:05

W regulaminie jest tez napisane zeby nie pisac 1ego posta za drugim! Ale pozwolilem sobie dac Ci druga szanse i zamiast bana skasowac 2 posty.
Amelia

Postautor: Amelia » 21 gru 2004, 19:07

moze bardzo tego chce, jest wszystkiego swiadoma
wiesz Dvorack... myślę, że "początkująca" kobieta nigdy nie może być wszystkiego świadoma. przecież dopiero zaczyna. ale myślałam na ten temat bardzo długo. znam siebie. nigdy do niczego się nie zmuszam. poza tym, pytam się was o te rzeczy teraz, żeby później nie było za późno. to, że napisałam takiego posta nie oznacza, że chcę zacząć już, teraz, zaraz! niee . rozpoczęcie współżycia to jest podjęcie się wielkiej odpowiedzialności. poza tym, może jesteśmy z moim chłopakiem spragnieni swoich ciał, ale wiem, że to nie wydarzy się tak szybko! na to musi nadejść właściwy moment. wiem, że jeszcze nie teraz. po prostu interesuję się tematem. chyba mam prawo, czyż nie?
i nie wyskakujcie mi tu, że jestem za młoda, że 15latki to myślą tylko o tym żeby iść z kolesiem na jeden raz do łóżka. pozwólcie , że sama ocenię jaka jestem. poza tym, jeśli dopytuję się o takie rzeczy, was, doświadczonych (najczęściej, w każdym razie bardziej ode mnie) to znaczy że nie jest to dla mnie takie hop siup , bzyknij mnie , będzie fajnie. nie traktuje tego tak..
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 21 gru 2004, 21:46

hm... no wiesz, chodzi o to, żeby nie pisać dwóch postów naraz tylko jak masz coś jeszcze do dodania to użyj po prostu opcji edit i dopisuj do jednego postu niedopowiedzianą resztę, zamiast strzelać 3 pościki pod rząd (tak jak właśnie zrobiłaś to wyżej) - bo to jest zwykłe nabijanie
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 21 gru 2004, 21:51

Ja też zawsze edytuję... tylko nie wiem dlaczego? Jakby nie można było napisać drugiego postu? Komu to szkodzi? Nabijanie postów? O czym my mówimy? Ktoś się czuje lepszy mając wiącej postów od drugiej osoby? Jeśli ktoś zazdrości Amelii to niech sam wysyla 1 po 2 (tylko nie takie same :P) i też se nabija w ten sposób :D
Ale z drugiej strony na straży porządku stoi Mav :P a i potrzeba pisania 3 postów pod rząd przez Amelię nie była wielka :D
Kurde... już sam nie wiem :D :564:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 gru 2004, 23:42

Nie chodzi o nabijanie postow a o to ze to sie zle czyta i strasznie to wyglada. Forum to nie gg.
Poza tym wystarczy ze odpowiesz wszystkim w jednym poscie, to takie trudne?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 gru 2004, 08:11

Witaj Amelio!

Przede wszystkim biegnij do ginekologa!

Hmm...Nie chce Cię strofować,bo widzę,że doskonale wiesz o czym piszesz.Pomimo 15-tu lat piszesz dojrzale.Moja córka 15-tolatka w porównaniu z Tobą,to dzieciak.
Jednak sądzę,że Twoje kłopoty zdrowotne,które "wychodzą" podczas sexu mogą być związane z tym,iż Twoje ciało nie jest gotowe jeszcze na sex.

Sprawdź to i życzę Ci szczęścia Amelko!

Pozdrówka
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 22 gru 2004, 08:21

Mona Lisa pisze:Pomimo 15-tu lat piszesz dojrzale.Moja córka 15-tolatka w porównaniu z Tobą,to dzieciak.

A skąd wiesz co córeczka robi na prywatkach (nazwijmy je noc u koleżanki albo przyjęcie urodzinowe) :P a tym bardziej jak myśli....?
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 gru 2004, 10:44

Hmm...

Hardcore - moja córka jeszcze nigdy nie była na prywatce ani nie nocowała u koleżanki!

Ona ma 15 lat Hardcore!Takie prawdziwe 15,a nie udawane na 19!
Ostatnio zmieniony 22 gru 2004, 11:12 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Amelia

Postautor: Amelia » 22 gru 2004, 11:05

Hardcore, ptaszek i inni. mi nie chodzi o nabijanie postów? co to da? jakaś dzieciniada, no dajcie spokój. tylko po prostu jak chce komuś z was odpisać no to konieczny jest nowy post. przecież nie bedzie wam sie chcialo od nowa czytac mojego pierwszego postu w poszukiwaniu nowych informacji. hm... wiecie, nowa jestem ;) spokojnie, naucze sie :D pozdrawiam wszystkich czepiających się, hehe, żartuję.

oki, zapoznałam się baardzo dogłębnie z regulaminem tego forum i teraz będę się już do niego stosować w 100% (najczęściej ;) hehe). przepraszam za kłopoty ze mną.

Mona Lisa- dziękuję Ci bardzo, to był dla mnie wielki komplement :D :D pozdrawiam córkę ;)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2004, 11:57 przez Amelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 gru 2004, 11:17

Amelia - w regulaminie kwestia 1ego posta za 2gim jest dokladnie opisama i wyjasniona kiedy co i jak.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 22 gru 2004, 12:01

Bzium ? :|. Nierozumiem jednego :| skoro stracilas juz blone dziewicza ... to z jakiego powodu boli wsadzenie 2 paluszkow :| zawsze myslalem ze to tylko i wylacznie wina blony ... Co do zadrapania ... kaz draniowi czesciej paznokcie obcinac ? co by sie to niepowtorzylo ... pozatym na cholere ma tak gleboko wkladac palce ? punkg G podobno jakies 3-4 cm w glab pochwy jest ... a lechtaczka nazewnatrz ... toz to niemoze tych 2 fragmentow twojej "kaczuszki" piescic ?. Pozatym mowilas ze mialas jakies tam problemy ... niedokladnie to opisalas ale mniejsza z tym ;> lekarza ginekologa na forum niemamy ;> a ty masz konkretniejszy problem ktory raczej wymaga fachowej wiedzy. Pozatym dlaczego niepowiedziec by o tym mamie ? :O. Ja tam oporow nigdy niemialem ;>. Pamietam jeszcze jak robiac sobie przy okazji jaja ;> powiedzialem "Mamo mamo mam stulejke :O, skad wziasc skierowanie do urologa" ;> i sie ladnie dowiedzialem ;]. No ale coz ... kazdy ma innych "starych".

Tak w ogóle 15 lat ... :| coz ... kazdy zaczyna kiedy chce ... ale ze wy po 4 miesiacach chcecie ... :| cos mi sie wydaje ze on jednak wymusza troszke to na tobie ... :> caly czas powtarzajac jak bardzo cie pozadna na przyklad ... ale to takie moje skromne zdanie ...

PS. Jak jest z gojeniem sie ran w pochwie ? przecierz to niezbyt sprzyjajace srodowisko do tworzenia sie strupkow itp ... chyba sie to dlugo babrze ... :|
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Amelia

Postautor: Amelia » 22 gru 2004, 14:28

cos mi sie wydaje ze on jednak wymusza troszke to na tobie ... caly czas powtarzajac jak bardzo cie pozadna

po napisaniu tego całego posta do was, porozmawiałam, zresztą kolejny raz, o tym wszystkim z moim chłopakiem. wiele spraw się wyjaśniło :) np. to jego ciągłe powtarzanie. powiedzmy, że było w tym trochę racji, ale wynikło to z innego powodu bliżej wam nieznanego. w każdym razie, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. zrozumiałam, że może mimo iż czuję się gotowa na rozpoczęcie współżycia, to to jeszcze nie ten moment. po pierwsze ze względu na moje ciało (na tabletki narazie za wcześnie) po drugie ze względu na ... ogólną sytuację.
stwierdziliśmy z chłopakiem, że jeszcze poczekamy. kocha to poczeka. hehe.
dziękuję jeszcze raz :D :) :D
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 gru 2004, 14:32

Amelko!
To bardzo dojrzała decyzja!na pewno nie będziesz żałować tej decyzji!

Tak trzymaj!

Ściskam!

P.S.Widzicie?Są jeszcze mądre 15-tolatki na tym świecie!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
20lat

Postautor: 20lat » 23 gru 2004, 15:37

Amelia pierwszy raz widze zeby 15-latka tak ładnie i dojzale wypowiadala sie,uwazam ze jestes gotowa psychicznie na sex,jednak twoje cialo chyba nie,radze poczekac jeszcze troche(szkoda mi tylko twojego chlopaka,biedaczek).
Amelia

Postautor: Amelia » 23 gru 2004, 17:31

(szkoda mi tylko twojego chlopaka,biedaczek).

hm? dlaczego? wytrzymał 20 lat , to jeszcze troche mu nie zaszkodzi. on też stwierdził ostatnio, że: NIE TO JESZCZE NIE TERAZ. I TO DLA NAS OBOJGA. może to dziwne u 20latka, ale ja się cieszę :) oboje zachowamy się dla siebie :)
a co do mojego "dojrzałego wypowiadania się". hm, to, że ładnie, nie oznacza że dojrzale ;) ma się tę gadkę :) szczególnie w przypływie weny twórczej. ale dziękuję, dziękuję :)
pozdrawiam gorąco

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 490 gości