Ból przy stosunku a nowotwór

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Deirdre
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2011, 00:28
Skąd: Polska
Płeć:

Ból przy stosunku a nowotwór

Postautor: Deirdre » 06 sty 2011, 01:24

Czytam forum od dłuższego czasu, mnie również dotyczy problem bolesnych stosunków, wiele osób poruszało już ten temat. Większość postów pocieszała mnie, myślałam, że to normalne przy rozpoczynaniu współżycia nawet, jeśli trwa to już od jakiegoś czasu i nie dotyczy jedynie "pierwszego razu". Przeczytałam jednak w internecie pewien artykuł, który szalenie mnie zaniepokoił; wynika z niego, że ból podczas stosunku może być objawem raka macicy!!! Co o tym myślicie? Strasznie mnie to zmartwiło i przestraszyło <bojesie>

Czy moje bolesne stosunki mogą być objawem raka macicy? Co robić ;( ???
Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 10:45 przez Deirdre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 06 sty 2011, 04:22

Mało prawdopodobne ale skoro się bardzo boisz to idź do ginekologa i opowiedz na czym polega dyskomfort i jeżeli będzie trzeba to lekarz zleci potrzebna badania. Sugerowanie się Internetem może wywołać hipochondryzm u podatnych, albo z drugiej strony sprawić, że osoba oleje symptomy bo inni piszą, że to nic groźnego.
Z tego typu bólem i tak trzeba się zgłosić do ginekologa bo są różne sposoby na pozbycie się tego problemu, ale raczej z rakiem macicy u kobiety/dziewczyny, która dopiero zaczęła współżycie i nie rodziła (tak przynajmniej wnioskuję z posta) to nie ma co się rozpędzać.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sty 2011, 09:53

Dobra ! ... Gdzie Ciebie boli !?? i co ? bo tu jest troche tego ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2011, 12:59

Deirdre, jeśli uważasz, że coś z Tobą nie tak to idź zrób badania/poproś o radę lekarza.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości