ona ucieka.... jak wyczuje u mnie podniecenie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

ona ucieka.... jak wyczuje u mnie podniecenie

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2004, 01:03

Elo.
To nie taki mały problem ponieważ szybko się przy niej rozgrzewam. Jak się całujemy albo przytulamy "miziamy" :D , to oczywiste ze muj "dżordż" sie budzi ze snu i czasami się zdemaskuje skubany. I gdy ona to wyczuje momętalnie ucieka odemnie bo musi iść coś sprawdzić albo iść do łażienki. :551: Jak by tu ją oswoić moją Panią z myślą ze tak będzie zawsze. I zeby ten fakt jej nie odstraszał lecz cieszył. Jak jest w przypadku innych dziewczyn. Np. dziewczyny mojego brata....


POMOCY :557: :551:

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 03:21

Wstydzi sie ^^ ... :|.

Jak ja z tym "oswojic" ... chyba mosisz dac jej troszke czasu ... a jesli czas niedarady to moze "na sile" ;> kaz jej kiedys zostaw w takiej sytuacji ... powiedz ze to normalne ze sie fumfel budzi w takich sytuacjach .... powiedz ze ona po prostu tka na ciebie dziala .... ze baaaardzo cie podnieca itp ... :|.

Dac jej czasu to chyba lepsza opcja ... :P.

PS. Cos czuje ze bedziesz z nia mial kupe zabawy :D
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 07 gru 2004, 04:56

nie wiem co jest gorsze
jak uciekaja czy jak zaczynaja skakac z radosci jakby ameryke odkryly :/
Ostatnio zmieniony 07 gru 2004, 08:53 przez kurek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 07:17

Powiedz jej ze za kilkadziesiat lat to bedzie sie cieszyc jak raczy stanac, wiec zeby tym tak nie gardzila ;)
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 07 gru 2004, 08:52

@Krzych(TenTyp)
A ile ona ma lat i czy jesteś jej pierwszym? Też sądzę, że będziesz z nią miał ciekawe chwile skoro tak się zachowuje ;) . A próbowałeś się jakoś "tłumaczyć" z tego faktu? Zawsze też można spróbować spytać wprost dlaczego ucieka jak tylko poczuje, że "coś się zmieniło" :D .
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 07 gru 2004, 09:13

Łoj !

Wstydzi się i boi, najlepiej porozmawiaj z nią szczerze, powiedz, że zauważyłeś w niej taki odruch, ona może powie Ci, czego się obawia, a Ty będziesz mógł ja przekonać, że krzywdy jej nie zrobisz ;-P
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 09:25

Pewno mysli ze skoro wstal to zaraz go bedziesz chcial gdzies wepchnac ;P.

Odpowiem za krzycha ;> ona ma 16 lat i on jest jej pierwszym ... chociarz moze nie pierwszym chlopakiem ale ona jeszcze nie ten tego ;P.

Chyba najrozsadniej pogadac ... powiedziec ze to normalne ... ze podnieca cie to ze jestescie blisko ... ze cie caluje .... ze czujesz cieplo jej ciala ... kiedys bedzie mosiala to zrozumiec :D albo do zakonu :569: :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2004, 10:34

tr3sor pisze: kaz jej kiedys zostać w takiej sytuacji ...

Tego jeszcze nie prubowałem.
tr3sor pisze: powiedz ze to normalne ze sie fumfel budzi w takich sytuacjach ....

To już mówiłęm :D
tr3sor pisze: powiedz ze ona po prostu tak na ciebie dziala .... ze baaaardzo cie podnieca itp ... :|.


też to mówiłem przaktycznie tak jak powiedziałeś......

Maverick pisze:Powiedz jej ze za kilkadziesiat lat to bedzie sie cieszyc jak raczy stanac, wiec zeby tym tak nie gardzila ;)


Bardzo dobry pomysł :D :564:

natasza pisze:Łoj !

Wstydzi się i boi, najlepiej porozmawiaj z nią szczerze, powiedz, że zauważyłeś w niej taki odruch, ona może powie Ci, czego się obawia, a Ty będziesz mógł ja przekonać, że krzywdy jej nie zrobisz ;-P

Powiedziałem że takowy odruch zauważyłem i dostałem odpowiedz ze owa reakcjadziała u niej jak automat jak coś wyczuje to po prostu nie może się powstrzymać i nie uciec :(

Postaram się jakoś ją z tym oswoić ..... Już jej nawet powiedziałem iż mam już swoje potrzeby.... Lecz się powstrzymuję i czsem sprawia to bul..... (napięcie jest tak wielkie ze jaja mi rozsadza) :D Proszę o więcej wypowiedzi również zachęcam do tego innych forumowiczów.......

pS. BŁAGAM TYLKO NIE DO ZAKONU !!!!!!!!! 9tr3sor nie kracz pleez) :564:
pS2. CO rozumiecie przez to ze będę miał z nią dużo zabawy (pozytywnej jazdy) ???

POZDRO 4 ALL
Ostatnio zmieniony 07 gru 2004, 10:38 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 gru 2004, 10:35

Tak,racja - Ona ma 16 lat i jestem pewna,że sie po prostu wstydzi.na pewno wie co Krzychu ma w spodniach i przyjdzie czas,że skorzysta z tego g:P
Będzie ok.Ja to wiem :P


Cierpliwości Krzychu! :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 07 gru 2004, 10:59

Zle patrzysz... sama moze miec pomoczone gatki i sie wstydzi :D Zadyla do kibelka sie podetrzec czy cos ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 11:18

Zabawy w sensie takim, ze bedzie sie musiala bardzo dlugo oswajac zeby chociaz bluzke jej zdjac ;)

A ona nie ma jakichs zlych doswiadczen w tej materii? No bo to dziwne troche...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 13:05

Skoro ucieka jak przez spodnie widzi czuje kutasa w jego pelnej okazalosci to watpie zeby mowila mu o takich problemach jesli takowe ma ...

W co sam watpie ... otoz moja myszka pochodzi z rodzinki gdzie hmm jest dosc specyficzne wychowanie co niedziela kosciol itp ... no ale coz ... ona juz ma swoje 18 latek i jako taki poped seksualny ;P ale ma siostre ktora ma 15 lat ... i przy niej nawet o kobiecych piersiach niemoge wspomniec ... nawet nie w jakims erotycznej koncepcji ... tylko mowiac o badaniu piersi (jesli chodzi o raka piersi) powiedzialem ze umiem wybadac :D bo jako ze mieszkam z siostra i mamuska ;> to dosc babska halupka niebiorac mnie pod uwage ... ;> i naslucham sie o miesiaczkach rakach piersi i innych kobiecych dolegliwosciach ;> jak opowiadalam przy niej smieszna historie z tym zwiazana oburzyla sie jak glupia ;> i krzyczec mi zebym przy niej o takich zeczach niemowil ;>.

Wiec moze twoja pani tez zostala wychowana bez zadnych info d rodzicow o seksie itp ... grzeczna dziewczynka z grzecznego domu ... po prostu za pozadna zeby oswojic sie z kutasem ;P. Kiedys z tego wyrosnie ;P.

A zabawy bedziesz mial mnostwo ;] i na pewno pozytywnej ;D nic bardziej niecieszy jak widok kobiecych piersi po 3 miesiacach 6 miesiacach czy bog wie jakim czasie ;D.
Caly czas bedziesz mosial ja zdobywac ;> bo co za frajda odkryc wszystko odrazu :D. No chyba ze w pozniejszych latach ;> gdzie na takie zabawy juz sie chyba niema ochoty ;] i jak juz sie zaczyna rozbierac partnera/partnerke przechodzi sie prawie odrazu do sedna ;P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 13:24

W sumie, to jak by sie tak nad tym zastanowic to wcale nie nazwalbym "grzeczna dziewczynka" osobe ktora wstydzi sie mowic nawet o piersiach w sensie zdrowotnym, bez podtekstow i majaca na dodatek 15 lat... To raczej zacofanie, ciemnogrod, powod do wstydu i co wazne - niepokoju. Swiadczy ponadto o braku edukacji w tym zakresie, o bledach w wychowaniu i o tym ze rodzice takiej osoby to tylko po bozemu, pod koldra i przy zgaszonym swietle raz na miesiac stosujac kalendarzyk. Ja bym takie osobniki (dorosle) poddawal natychmiastowej terapii i trzymal z dala od pedziow w czerni.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 07 gru 2004, 14:04

a moze ona sie "go" po prostu boi, jakies wielgachne monstrum albo niczym godzilla i martwi sie jak "to" sie zmiesci...:D
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 14:52

Te zelowy misiu ... badz powazny ... :| :P :564:

Skoro ucieka jak widzi u niego erekcje to raczej na 100% niemysli o tym ze to sie moze gdzies miescic lub nie :]
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2004, 15:00

Tr3sor nie musisz wieżyć ze mogę sobie z nią porozmawiać na wszystki tematy.....
Faktem jest ze jest religijna i bardzo grzeczna lecz ma swój charakterek i skłonności ro rużnych "złych" rzeczy poza jedną sexem.....

Ps. Możliwe ze zdaje się jej skoro stoi to zaraz będzie chciałgo gdzieś włożyć.... NIe prawda i właśnie tu tkwi szkopuł jak ją odwieść od tych nie kontrolowanych odruchów. Zresztą już jej powiedziałem ze to że mi stoi to nie znaczy ze będę odrazu chciał sexić. Bo są inne sposoby na zadowolenie prartnera .......

Ps2: Kurcze jeszcze ten shemat z pedziami w czerni ale to wam opowiem innym razem :!!:

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 gru 2004, 15:08

nic bardziej niecieszy jak widok kobiecych piersi po 3 miesiacach 6 miesiacach czy bog wie jakim czasie

Hmm...mój facet zobaczył moje piersi po prawie roku. CZy jestem nienormalna? :065:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 15:11

Nie moze masz jakis kompleks na ich punkcie ;>

Jak by to ktos powiedzial bez temperamentu jestes ;>.

A tak dla mnie ... coz kocham odkrywac cialo mojej myszki ... ale jak bym po roku mial ujzec te 2 pieknosci :> to czy bym wytrzymal tyle oczekiwan ... hmmm no z Kasia moze tak ... ale z poprzednimi za cholere :P.

PS. Congratz za cierpliwego chlopa ^^ :P.
PSS. Ja zobaczylem ... hmmm po ponad 4 miseiacach :P. Dotykac pozwolila wczesniej ^^ :P :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2004, 15:20

:570: szczęściaż jesteś ja tam będę czekał ten rok jak nie to 2 a potem przyjedżcie mnie odwiedzić w hospicium dla umysłowo chorych .....
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 07 gru 2004, 16:38

ja po 4 miesiacach widzialem i dotykalem juz wszystko ale seksu jak nie bylo tak nie ma,juz ponad 22 miesiace i nadal wytrwale czekam :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 gru 2004, 16:58

Krzychu- ona pewnie jest nieśmiała i totalnie niedoświadczona, muisz ją oswajac -oczywiscie delikatnie :)
Ale Twoja cierpliwośc zostanie nagrodzona- chyba nic nie jest tak fajne jak wprowadzanie ukochanej osoby w świat seksu.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 07 gru 2004, 21:01

tr3sor pisze:Te zelowy misiu ... badz powazny ... :| :P :564:

Skoro ucieka jak widzi u niego erekcje to raczej na 100% niemysli o tym ze to sie moze gdzies miescic lub nie :]

nie no ja jestem smiertelnie powazny!! :564: spoko, nie przejmuj sie Krzych, po prostu dziewczyna serio sie boi, albo jej ktos nagadal glupot o ciazach itp, ze prezerwatywa nie zabezpiecza itp. siadz z nia i po prostu zapytaj o co chodzi, no bo TY nie mozesz tego zniesc ze ucieka od Ciebie itp. moze wytlumaczy... a moze sie przelamie...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 gru 2004, 21:11

No przecież Ona ma 15 lat!
Liczyłeś na demona sexu w tym wieku?
Może Ona chce Cię uratować przed prokuratorem?... gdybyś nie zdzierżył? ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2004, 22:08

Aga pisze:Krzychu- ona pewnie jest nieśmiała i totalnie niedoświadczona, muisz ją oswajac -oczywiscie delikatnie :)
Ale Twoja cierpliwośc zostanie nagrodzona- chyba nic nie jest tak fajne jak wprowadzanie ukochanej osoby w świat seksu.


Swięta racja siostro.......
Niwiem czy będzie to mi dane bo dziś wydażyło się coś czego żałuję niepotrafię kłamać i palnołem coś co może zaważyć na naszym związku......
Jest to śmieszne dla mnie jak ona zareagowała i zjakiego powodu więc nie będę się o tym rozpisywał może w innym topicu....
Dziś jestem załamany i czuję się nikim...... Cemu ja nie kłamię !!!! A mogłem skłamać i by było wszystko ok. Załamka na całej lini i tyle.

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 gru 2004, 22:37

To powiedz jej że mogłeś skłamać, ale tego nie zrobiłes bo ją szanujesz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 22:40

A co takiego powiedziales?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 gru 2004, 00:02

Krzych(TenTyp) pisze:Ps2: Kurcze jeszcze ten shemat z pedziami w czerni ale to wam opowiem innym razem :!!:


Powiedziałem ze nie wieżę w Boga :!!: . Bo tak jest ale powiedziałem to w najbardziej sprzyjających warunkach po rekolekcjach na których byliśmy gdzie się fantastycznie bawiliśmy..... Lecz potem zaczoł się horror....
Ale już się z tego śmieję bo jeżeli przez to rozsypie nasz związek to znaczy ze nie był wart funta kłaków.....

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 gru 2004, 04:47

MAsz racje. A swoja droga zadziwia fakt ze tak wielce wierzacy chrzescijanie i katolicy, a tolerancji dla ateistow nie ma w nich za grosz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2004, 08:28

powiem krótko .....? przerost formy nad trescią!
inny nie w takich pierdołaqch ja bedzie okłamywał a z nim bedzie , j jeszcze mało to bedzie szczesliwa ! a okłamywana bedzie 2 x dziennie !! ludziom czasem cza dać to co chca !! by funkcjonowali normalnie !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 10:01

Mysiorek ona ma 16 ;> wiec prokurator juz niegrozi ;>. A tak w ogóle to podobno z 13 latka mozna uprawiac seks i policja moze ci skoczyc jesli ta 13 letnia dziewuszka powie ze jest wszystko OK i ze sama chciala ;]


Na cale szczescie moja ukochana te zjest gleboko wiezaca ... ;> ale nie w tym jest to szczescie ;] ona mi za zle tego i niewieze niema ;>.

Maverick brak tolerancji do ateistow krk w nich zaszczepia ;] radio maryja itp ^^ :P. Zydow pewnie tez nielubia po obejzeni pasji bo zdali sobie sprawe ze to oni zabili Jezusa ? :O :|
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości