Dlaczego nie możemy przerwać błony??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 27 lut 2007, 22:33

złotooka kotka pisze:Na moj gust na jezdzca to zrobicie to na Twoje 85 urodziny, nie wczesniej.

<hahaha>

a tak serio Soul, proponuje mala zabawe wstepna z twoim chlopakiem (znaczy Ty i on) paluszek minetka pocieranie ocieranie musisz sie wpelni rozluznic - spokuj, a nie ze ma to zrobic tu i teraz w tym momencie, moze dzis moze jutro (wszystko zalezy od twojego "chlopca" na ile jest wytrzymaly na ile Cie kocha i ile moze czekac (oczywiscie 85-chyba odpada, ja chyba bym tego nie zniosl:)
)) czy na jezdzca? nie wiem (jestem tylko facetem) moze on powinien przejac inicjatywe i jednak klasycznie-misjonarz-chyba taka nazwa -nasze babcie ponoc tak to robily ;)
ja uwazam ze decyzja powinna nalezec do ciebie dlatego preferuje jezca alle wyznaje moze durna zasade "raz kozie smierc" i ja tak postepuje
dentysta - rwij raz a dobrze, w ryj raz a porzadnie, seks raz a zajebiscie, a nie na raty przez rok
ale to tylko moje zdanie, ale jesli wszystko ok,no t "just do it"
nike :)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 02 mar 2007, 14:24

Jarek, rzeczywiście szczegółowo za co barzo dziękuje przy najbliższej okazji tak spóbujemy a nuż się uda :D
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 05 mar 2007, 04:58

Rebeca2006 pisze:Jarek, rzeczywiście szczegółowo za co barzo dziękuje przy najbliższej okazji tak spóbujemy a nuż się uda


Musi się udać. Innej opcji nie ma...i nie zapomnij nas tu powiadomić jak wyszło.
Do tej pory już chyba była okazja, bo trochę czasu minęło. Domyślam się, że ranka już się pięknie goi i czekacie na kolejny raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 06 mar 2007, 16:01

Niestety okazji jeszcze nie bylo wiec nie mam sie czymchwalic ale niecierpliwie czekam az bedzie po wszystkim :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 07 mar 2007, 11:01

trzeba sie odprezyc i sie nie bac po prostu raz a porzdanie...chociaz roznie bywa kazdy odczowa to inaczej...i jesli to naprawdwe nie wychodzi i bardzo boli naprawde warto skonsultowac sie z ginekologiem...
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 15 mar 2007, 15:37

Witam, powracam ponownie majac taki sam problem jak Rebecca. Rebecca zapewne mnie pamietasz? :) dzisiaj zapisalam sie do ginekologa ( oczywiscie innego bo do tamtego rzeznika juz nigdy nie pojde... ) 11.04 mam wizyte wiec musze troche poczekac. Mam nadzieje ze przpisze mi jakies masci albo srodki rozluzniajace i bedzie dobrze :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 mar 2007, 02:28

patinka246 pisze:Mam nadzieje ze przpisze mi jakies masci albo srodki rozluzniajace i bedzie dobrze

Maści rozluźniających, z tego co wiem, to nie ma. Jako środek rozluźniający proponuję drinka albo lampkę szampana i obejdzie się bez lekarza (nie ty pierwsza i nie ostatnia).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 17 maja 2007, 22:04

Patinka, pamiętam. I co Ci poradził lekarz??Daj znac czy istnieje coś rozluxniającego .....ale cyhba takich cudów nie ma..
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 13 cze 2007, 00:17

no moze nie ma ich zbyta wiele ale sa!
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 15 lis 2007, 00:20

Witam, mam "podobny" problem.

Chodzi o to ze jak założę prezerwatywę i probuje wejść w partnerkę (dziewica) to ten ucieka i nie mogę nic zrobić po prostu flaczeje... Jak już sie udało włożyć to i tak nie przebiłem błony, ani nie poczułem, że jestem w środku. Ją to strasznie bolało, probowaliśmy kilka razy, ciągle to samo (jednego dnia). Chciałbym już to mieć za sobą, bo ciężko mi z tym ze ją to boli, wręcz plącze...

Po prostu penis flaczeje, ale tylko w prezerwatywie :/ bez niej stoi sztywno.

Co ja mam zrobić?

Używałem Durexa z nawilżaniem grube.

Dodam także ze z poprzednia partnerka nie miałem takiego problemu...

[ Dodano: 2007-11-15, 20:28 ]
Pomoże ktos? :(
Obrazek
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 15 lis 2007, 23:09

moj chlopak ma tak samo, niestety prezerwatywy w ogole odpadly z tego powodu. wiec trzebaby chyba znalezc inny sposob antykoncepcji-dopiero zaczynacie wiec nie doradzam pigulek ale plastry sa mniej szkodliwe (z kolei troche drozsze) a na przyklad sa globulki plemnikobujcze- dodatkowo sie pienia i daja poslizg, przy pierwszym razie to atut. tyle, ze nie sa zbyt skuteczne, wiec najlepiej w dni nieplodne stosowac -ona sprawdza, kiedy bedzie miec okres, idziecie do daty dwa tygodnie wczesniej- to jajeczkowanie, wtedy jest plodna, po jajeczkowaniu odczekujecie jakies 10 dni, dla pewnosci, albo najlepiej przed samym okresem, bo pewnie mloda, to moze miec cykle nie dosc regularne. nie mowie, zeby polegac na dniach plodnych i nieplodnych, tylko sie nimi wspomoc w razie potrzeby
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2007, 00:01

Za bardzo to bierzesz do siebie. Bedzie ja bolec i nic na to nie poradzisz. Po prostu olej to na ten jeden raz, potem mozesz sie z powrotem przejmowac. Bo wnioskuje ze z poprzednia dziewczyna z gumkami nie miales problemow. A teraz sie po prostu stresujesz. Wrzuc na luz, kiedys musi miec ten pierwszy raz za soba. Jak nie z Toba to z innym, wiec lepiej z Toba :P Jestem przeciwnikiem mitologizacji 1 razu. To zlo konieczne ktore musi byc za czlowiekiem, potem jest juz tylko lepiej.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 16 lis 2007, 10:11

zielony kot pisze:niestety prezerwatywy w ogole odpadly

Ale wcześniej nie miałem takich problemów, może to jednak stres za mocno sie przejmuje ponieważ pierwszy raz kocham sie z miłości to mój pierwszy poważny związek, jesteśmy ze sobą pól roku. To ona podjęła decyzje, ja nie napierałem wręcz odwlekałem, bo nie chciałem "spieprzyć" związku, ale ostatnio oboje nas naszła ochota by to zrobić. Dziś kolejna próba mam nadzieje ze sie uda. Zmieniłem prezerwatywy, ponieważ wydaje mi sie ze to właśnie one to spowodowały.


Maverick pisze:Za bardzo to bierzesz do siebie. Bedzie ja bolec i nic na to nie poradzisz. Po prostu olej to na ten jeden raz, potem mozesz sie z powrotem przejmowac.

Ciężka sprawa, trudno mi "olać" ból ukochanej...
Mak21
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 gru 2007, 23:55
Skąd: Wa-wa
Płeć:

Postautor: Mak21 » 27 gru 2007, 21:42

może jakiś żel, który ułatwi Ci wejscie w nią hm? i ją bedzie mniej bolało.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2008, 12:23

zielony kot pisze:a na przyklad sa globulki plemnikobujcze- dodatkowo sie pienia i daja poslizg, przy pierwszym razie to atut

taaaa jak cholera. w odpowiednim czasie trzeba włożyć, pieni sie to niesamowicie, paskudnie wygląda, jak dla mnie bleeee

Młody pisze:Ciężka sprawa, trudno mi "olać" ból ukochanej...

to rób tak by był jak najmniejszy. Czyli stanowczo przerwij te błonę, jasne, ze może być mocny ból, ale to lepiej niż za przeproszeniem dźgać ja po kawałeczku, bo to to dopiero jest nieprzyjemne. Im więcej prób tym gorzej.
fury
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 gru 2006, 18:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: fury » 02 sty 2008, 15:31

Dużo dobrych rad tu padło... ja przede wszystkim radziłbym trochę zluzować, założyć, że to może się stać dopiero za kilka tygodni np., albo lepiej, licząc w próbach, za którymś tam podejściem. Ważne, żeby nie robić z tego jakieoś uciążliwego obowiązku, stresu. Próbujemy, nie wychodzi, to nie mówimy, że się nie udało, tylko pieścimy się, są paluszki, jest język. Swoją drogą, te paluszki i język mogą przydać się też wcześniej, może Twój chłopak powinien najpierw zaspokoić Cię ustami, albo spróbować wsunąć w Ciebie palce, nie wiem? Trzyma kciuki, bardzo mocno, bo miałem ten sam problem; też zdecydowaliśmy się nie spieszyć, nie stresować, a potem nagle się rozstaliśmy, i dupa. Mam nadzieję, że Wam pójdzie lepiej:)
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 07 sty 2008, 23:52

Dopowiem ze udalo sie za drugim razem :D potem jeszcze kilka stosonkow nie przynosilo przyjemnosci ale wkoncu cipka sie jej rozciagnela i jest juz wszystko ok
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sty 2008, 00:08

Młody pisze:potem jeszcze kilka stosonkow nie przynosilo przyjemnosci ale wkoncu cipka sie jej rozciagnela i jest juz wszystko ok

jak to rozciągnęła ??
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 sty 2008, 20:20

Dzindzer pisze:Młody napisał/a:
potem jeszcze kilka stosonkow nie przynosilo przyjemnosci ale wkoncu cipka sie jej rozciagnela i jest juz wszystko ok

jak to rozciągnęła ??

Chyba mu chodziło o pochwę.

Nawilżenie to podstawa. Jak kobietka jest nawilżona to i ogromny mutant wejdzie, i się przerwie błonę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości