prosty i autonomiczny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

nonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 13 paź 2004, 20:12
Płeć:

prosty i autonomiczny

Postautor: nonim » 15 paź 2004, 15:36

witam!
mam do was takie pytanie:

jak wyglada ksztalt scianek prezerwatywy:
1. autonomiczny ksztalt scianek
2. prosty ksztalt scianek

Na pierwszy raz jaki typ (nazwa) kondoma polecacie? :) lepsze beda z sordkiem plomnikobujczym, nawilzane, o cienkich sciankach...? (jesli chodzi o firme to wyczytalem tu ze najlepsze sa durexy).
Naczytalem sie tu duzo o tym rodzaju zabezpieczen, ale tego nie znalazlem :(

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 paź 2004, 15:40

według mnie nie ma różnicy jakiego prezesa używam ale dziewczyny lubią czuć się bezpiecznie więc polecam Durex - Extra Safe
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 15:41

A kogo obchodzi jak wygląda kształt ścianek, maja być bezpieczne jeśli juz w ogóle muszą być.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
nonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 13 paź 2004, 20:12
Płeć:

Postautor: nonim » 15 paź 2004, 15:58

fish no ok, ale pytam z ciekawosci. prosty ksztalt wiem jaki jest a autonomiczny to taki ktory ma ksztalt podobny do penisa? jest tak to jaka to ma roznice w praktyce? :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 15:58

censored mnie niemilosiernie ... jak ktos mowiac o gumkach mowia tka jak tutaj fish "jak juz musza byc" a czy tu jak zaczynales swoja przygode z sexem ich nieuzywales ?. Teraz masz stala partnerke ktora pewnie bierze pigulki ... i co no gratulacje dla ciebie ... ale inni ktorzy niemaja tak komfortowej sytuacji uzywaja gumek... a dowalanie ze gumki to ostatecznosc itp wcale niepoprawia niczyjego nastroju ... :561:

Edit:

Pewnie niema zadnej roznicy ... procz tego ze twoj penis mosi byc rozmaiarowo i ksztaltowo prawie ze idealnym odpowiednikiem tego pod ktorego owe gumki zostaly zrobione ? ... ;> jak juz chcesz dziwnych krztaltow to kondomow z udziwnieniami jest pelno :P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 16:00

Młody jesteś, jak ja zaczynałem to były tylko Stomile po które trzeba było stać godzinami w kolejce do kiosku i były do dupy bo przez nie wpadłem.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 paź 2004, 16:01

kształt gumek nie może być autonomiczny... co najwyżej anatomiczny :)
Ostatnio zmieniony 15 paź 2004, 16:02 przez Hardcore, łącznie zmieniany 2 razy.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:02

A do pewexu nielaska bylo skoczyc ? :P. Duzo ludzi wpadlo w tamtych latach ;>
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 16:03

Tak, tak, bony i dolary siedemnastolatkom rozdawali na ulicy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 16:03

Hardcore pisze:kształt gume nie może być autonomiczny... co najwyżej anatomicznt :)


No wlasnie. Cos mi sie nie zgadzalo z tym "autonomicznym", heh.

A co do gum, to sie nie znam, bo nie cierpie i nie uzywam (tzn. nie ja osobiscie :p)...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:07

Eee Sophie zawsze mi sie wydawalo ze kobieta gumki nieprzeszkadzaja ;>.
fish niewiem moze rozdawali ;> bardzo malutki wtedy bylem ^_^
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 16:10

tr3sor pisze:Eee Sophie zawsze mi sie wydawalo ze kobieta gumki nieprzeszkadzaja ;>.


No to ci powiem, ze mi tak i kilku moim kolezankom tez.
Zwlaszcza mojej przyjaciolce uczulonej na latex. Dla niej kazde uzycie normalnej prezerwatywy (nie wiem czy nielatexowe sa juz dostepne w Pl) konczy sie ponad tygodniowym bolem i smarowaniem non stop masciami itd.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:12

Tak sa juz dostepne nielatexowe ;> Durex Avanti Pierwsze i jedyne tego typu gumki w Polsce! Nielateksowe - wykonane z poliuretanu. ;> Durex rox !! :P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 16:16

Pewnie sa od jakiegos miesiaca max 2, nie? My w sierpniu wyjechalysmy z Pl.
Ona sobie kupowala z reguly od lat za granica, ale i tak ogolnie uzywa tabletek.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:21

sophie pisze: (nie wiem czy nielatexowe sa juz dostepne w Pl)


Dlatego napisalem ze sa ;> chodzilo o to ze sa w polsce ;> jak narazie jedynie durexy` ;P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 16:26

Wiem, przeczytalam, przyjelam do wiadomosci ze sa. Nie rozumiem tylko czemu cytujesz mojego poprzedostatniego posta. A w ostatnim pytalam od jak dawna...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:29

Ahehehehe ... ;> male nieporozumienie ;> niezauwazylem ego jednego male ale jak wiele znaczacego znaczka ;D "?" niewiem od kiedy dokladnie ... od jakis 2 moze 3 tygodni :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 paź 2004, 23:02

tr3sor pisze:censored mnie niemilosiernie ... jak ktos mowiac o gumkach mowia tka jak tutaj fish "jak juz musza byc" a czy tu jak zaczynales swoja przygode z sexem ich nieuzywales ?. Teraz masz stala partnerke ktora pewnie bierze pigulki ... i co no gratulacje dla ciebie ... ale inni ktorzy niemaja tak komfortowej sytuacji uzywaja gumek... a dowalanie ze gumki to ostatecznosc itp wcale niepoprawia niczyjego nastroju ... :561:

Edit:

Pewnie niema zadnej roznicy ... procz tego ze twoj penis mosi byc rozmaiarowo i ksztaltowo prawie ze idealnym odpowiednikiem tego pod ktorego owe gumki zostaly zrobione ? ... ;> jak juz chcesz dziwnych krztaltow to kondomow z udziwnieniami jest pelno :P


To i ja tu dorzuce cos do tematu a ze jestem najstarszy jak mniemam to jak ja zaczynałem w ogóle nie słyszałem o gómach ;)
I jakos sobie radziłem , co juz tu opisywałem , nie miałem wrtedy stałej partnerki , natomiast byłem oczytane w tej kwesti co sie tyczy kiedy kobieta jest płodna a kiedy nie jest , i jakos nie wpadłem , i do dzis nie wpadam , ale powtarzac sie nie bede , wasza nie wiedza wynika ,powtórze , z lenistwa albo ze strachu !
:D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 23:06

Mi na obecna chwile nie przeszkadza moje lenistwo (biore tabletki). A jesli w przyszosci cos nie bedzie grac (tfu tfu), to bede sobie wtedy plula w brode, ze bylam taka glupia. Trudno, poniose konsekwencje swojgo czynu. A wlasnie, dzisiejsza tabletka... :)
Nie mam zamiaru sie stresowac przez moj nieregularny cykl (tzn. byl takie dopoki nie zaczelam brac tabletek)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 paź 2004, 05:46

krzys mojim guru .... jesli byles wstanie odkryc kiedy niestale partnerki maja dni plodn kiedy nieplodne to jestem pod wrazeniem ... przed pojsciem do lozko padalo pytanie "Terminy misiaczek przez ostatnie 11 miesiecy ? ... pozatym z reguly wiekszosc kobiet ma miesiaczki nieregularnie ... :549: no ale skoro ci sie udawalo :551: RESPECT :564: , a co do naszego lenistwa/niewiedzy to powiedz mi na jaka cholere mam to wiedzie ? skoro na rynku jest tyle zabezpieczen ?. Dodatkowo niemogles uprawiac sexu wtedy gdy miales ochote ;> bo anoz sie zdazy ze akurat dni plodne i zabawe szlag trafia ! :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 paź 2004, 08:28

Tresor - wystarczy, że poobserwujesz systematycznie swoją kobietę, pomierzysz jej temperaturę (albo niech se sama mierzy :D), a jak jej dobrze języczkiem będziesz robił to przy okazji zbadaj konsystencję i SMAK śluzu. To dużo mówi. :P
Jako że moja pani nie bierze tabletek na razie to ja ją bardzo uważnie obserwuję, jeszcze se może zeszyt założę i będę notował swoje wyniki. ;):D
I powoli dochodzę już do wniosków. Na razie niepewne te wyniki ale z biegiem czasu...
Da się zrobić tylko trzeba chcieć. :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 18 paź 2004, 21:44

Emperor pisze:Tresor - wystarczy, że poobserwujesz systematycznie swoją kobietę, pomierzysz jej temperaturę (albo niech se sama mierzy :D), a jak jej dobrze języczkiem będziesz robił to przy okazji zbadaj konsystencję i SMAK śluzu. To dużo mówi. :P
Jako że moja pani nie bierze tabletek na razie to ja ją bardzo uważnie obserwuję, jeszcze se może zeszyt założę i będę notował swoje wyniki. ;):D
I powoli dochodzę już do wniosków. Na razie niepewne te wyniki ale z biegiem czasu...
Da się zrobić tylko trzeba chcieć. :564:


Hmmm to i smak tez ? Trzaby poszukac na forum czy ktos pisał już o smaku śluzu :556:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 paź 2004, 21:51

Wedlug wiekszosci jest to malo bezpieczny sposob antykoncepcji ... :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2004, 08:22

Bo wiekszosć sie nie zna i są leniami !! :564:
to bardzo skuteczna metoda , ale poznanie jej wymaga czasu i cierpliwosci :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 21 paź 2004, 01:05

tr3sor pisze: a co do naszego lenistwa/niewiedzy to powiedz mi na jaka cholere mam to wiedzie ? skoro na rynku jest tyle zabezpieczen ?.
a co było gdyby tych zabezpieczeń nie było :P żart. LEpiej jest co nie co wiedzieć a niżeli być zielonym.
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 paź 2004, 01:31

fish pisze:Młody jesteś, jak ja zaczynałem to były tylko Stomile po które trzeba było stać godzinami w kolejce do kiosku i były do dupy bo przez nie wpadłem.



Hhehehehehe sory ze sie smieje ale rozjebal mnie ten tekst :D normalnie tak to fajnie ujales :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 30 paź 2004, 10:10

Gluie pytanie ! ot co :P
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 03 lis 2004, 23:55

A skoro już jesteśmy przy różnicach w gumach anatomicznych i normalnych to nasunęło mi się takie oto pytanie. Czym się różnią durexy normalne od durexów "easy-on"? Jak to jest rozwiązane, że te drugie (podobno) są łatwiejsze do założenia?
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 481 gości