Zapach kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lut 2007, 23:39

co do higieny to ja używam żelu pod prysznic i myje się cała tym.
To zainwestuj w plyn do higieny intymnej - moze pomoze. Ja tez sobie kapieli 2 razyu wtygodniu nie wyobrazam. Syzbki prysznic codziennie byc musi a w okresie letnim - nawet ze 3.
nadia pisze:Sfera odpowiedzialna za odczuwanie zapachu jest w mózgu położona bardzo blisko sfery odpowiedzialnej za emocje - gdzieś to przeczytałam - juz nie pamiętam gdzie.
Dokladnie chodzi o płaty czołowe. Kora odpowiada za emocje, a kwestia węchu to tez te okolice.
Wilczyca pisze:le sama myśl co ginekolog robi jakie metalowe rzeczy tam wkłada to mnie przeraża.
Jakie znowu metalowe? :| Czy Ty w wieku lat 20 nigdy nie bylas u lekarza? :| I nawet n ie masz pojecia jak badanie wyglada? :|
Jarek pisze:Uzna Cię za nieuświadomioną i niedorosłą dziewczynkę (nie dojrzałą do sexu)
A nie powinien?
Awatar użytkownika
Wolfshade#
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:16
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Wolfshade# » 01 mar 2007, 01:34

Ja jednak myślę, że do ginekologa powinnaś iść. Takie badanie jeszcze żadnej kobiecie nie zaszkodziło. To nic strasznego (przeżyjesz:P) a przynajmniej będziesz miała pewność, że jesteś zdrowa i bez skrupułów będziesz mogła walnąć swojego faceta w łeb <mlotek>.
Nie kłóć się z głupcem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 mar 2007, 04:48

Wilczyca pisze:Pamiętam na początku naszego chodzenia i poznania już siebie chciał spróbować jak to jest ale ja jeszcze wtedy się za bardzo wstydziłam i nie pozwalałam. Pamiętam ze pchał się nawet tam i jakoś to mu nie przeszkadzało. Teraz jest zupełnie inaczej


I tu chyba leży pies pogrzebany.Na początku, jak zabiegał o to, żebyś mu dała,to mu nie przeszkadzało. A teraz ma pewnie "na zawołanie", to już mu nie pasi.
Wniosek: przytrzymaj go parę dni na dystans, to zatęskni za tym zapachem i zacznie mu pasić i przestanie marudzić.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 mar 2007, 09:26

Jarek pisze:Śmiem twierdzić, że wszystko z Tobą ok i tylko nie potrzebnie ośmieszysz się przed gin. Uzna Cię za nieuświadomioną i niedorosłą dziewczynkę (nie dojrzałą do sexu).

lepsze to niz zastanawianie sie, a moze jednak cos tam brzydko pachnie.
Mysiorek pisze:Wilczyca se znowu robi jajca, a reszta to przeżywa <hahaha> znowu ;P

a ja sie nabrac dałam :(
Ostatnio zmieniony 01 mar 2007, 19:12 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 01 mar 2007, 11:51

Moon ---- co do ginekologa to jeszcze nie byłam wiem powinnam dawno być ale jakoś tak nie było komplikacji wiec nie czułam takiej potrzeby. Co do wkładania metalowych rzeczy. To moja kuzynka chodzi do ginekologa i z jej opowieści jak ze przerażających wiem co się tam dzieje. Ginekolog żeby bardziej i dokładniej mógł sprawdzić co się dzieje to musi poszerzyć pochwę czymś metalowym nie wiem jak to się nazywa i wtedy bada wkładając palce.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2007, 19:12 przez Wilczyca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 mar 2007, 12:01

Wilczyca pisze:. Ginekolog żeby bardziej i dokładniej mógł sprawdzić co się dzieje to musi poszerzyć pochwę czymś metalowym nie wiem jak to się nazywa i wtedy bada wkładając palce.



Nasłuchałas sie zatem pierdół , jak wlozy to cos ... to nie po to by tam potem palce wkładac , bo po prostu sie nie da .Jak juz to wkłada to by tam luknąć <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2007, 13:10

Wilczyca pisze:Ginekolog żeby bardziej i dokładniej mógł sprawdzić co się dzieje to musi poszerzyć pochwę czymś metalowym nie wiem jak to się nazywa i wtedy bada wkładając palce.
Bzdury <zalamka> To jets wziernik i nie jest to metalowe.
I jak wlozy wziernik to palcow nie wsadzic nijak....
Wiec mysle z epowinnas odczuc potrzebe zeby na kretynke pryz kims nie wyjsc jak bedziesz o jakims strasznym m etalowym czyms gadac...
Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 01 mar 2007, 14:14

:? mnie tam zawsze po wzierniku , badał jeszcze palcami <boje_sie> to jego nadgorliwosc w badaniu czy co ?:D bo tak mowicie ze wychodzi na to ze palcami juz nie powinien ...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 01 mar 2007, 15:43

Heh, badanie za pomocą palców odbywa się najczęsciej po użyciu wziernika. Wszystko ok, Twój ginekolog nie jest zboczeńcem. :-)
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 mar 2007, 15:48

Fernir22, czytaj ze zrozumieniem. chodzi o to, że nie bada J-E-D-N-O-C-Z-E-Ś-N-I-E wziernikiem i palcami. może to zrobić K-O-L-E-J-N-O. kumasz? <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 mar 2007, 18:58

moon pisze: To jets wziernik i nie jest to metalowe.
..


bład <aniolek> sa i metalowe
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2007, 19:05

Andrew pisze:sa i metalowe
Pewnie ze sa, ale niewielu ich uzywa. Teraz glownie sa u lekarzy takie jednorazowki. Kiedys owszem - tylko metalowe.
Stormy

Postautor: Stormy » 01 mar 2007, 20:11

a ma ci lewarek w c... wsadzic? czyms musi cie poszerzyc zeby cie zbadac... wspolzyjesz i nigdy nie bylas u lekarza? a badania profilaktyczne? jak dla mnie nieodpowiedzialne (a mycie sie 2 razy na tydzien - dziwne)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2007, 20:13

Wilczyca pisze:U nas sa metalowe.
A bylas ze wiesz? Nie. Czesto jest uczucie jakby to metalowe byla a nie jest :)
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 11 mar 2007, 22:41

z tego co powiedzial mi moj luby oraz skromna lektura w tym zakresie, to smak/zapach zalezy od dni cyklu (u niektorych zmiany sa drobne, u innych ogromne). naturalnie zapach jest specyficzny, jednak nie powinien byc szczegolnie nieprzyjemny, bo takie 'perfumy' swiadczyc moga o jakims badziewiu co sie zaleglo(czyli nic nowego nie dodalam):P

a co do zapachu - kiedys mialam przeczulony wech i siedzac w klasie moglam powiedziec dokladnie ktora kolezanka ma okres:P ale mi minelo i umiem tylko w szczegolnych sytuacjach (przy tamponach za chiny nie wylapie;P)
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~
~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 11 mar 2007, 23:04

Ale jak wyczułaś u koleżanki to było ci to obojętne?? (chyba cie nie podniecało - tak myśle, chyba że sie myle)
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 11 mar 2007, 23:38

nie, kompletnie mnie nie podniecalo - po prostu jak stwierdzenie faktu, jak zauwazenie ze ktos ma zielone spodnie(czy jakiekolwiek porownanie sobie wybierzesz;P)
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~

~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 mar 2007, 14:41

Martuś pisze:iedzac w klasie moglam powiedziec dokladnie ktora kolezanka ma okres:P

to już nie kwestia zapachu kobiety, tylko braku higieny. oczywiście, że rozkładającą się na za rzadko zmienianej podpasce krew czuć <belt>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 mar 2007, 14:42

Ja tez potrafie stwierdzic kiedy kolezanki maja okres, ale bynajmniej nie po zapachu :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Anivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:44
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Anivi » 12 mar 2007, 18:41

Moje facetowi nie przeszkadza mój zapach;) . Spróbuj dziewczynę namówić na wspólną kąpiel, od razu po niej pobaw się trochę jej "myszką". Na moje zapach powinien być przynajmniej mniej intensywny. Jeżeli nadal Ci "myszka" źle będzie pachnieć to albo rzeczywiście jesteś na ten zapach nadwrażliwy albo ona ma jakąś chorobę. Zadurzona też ma rację. W odpowiednie pory roku natura obdarzyła nas odpowiednim systemem termoregulacji tegoż to urządzonka ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 mar 2007, 18:49

Anivi pisze:Na moje zapach powinien być przynajmniej mniej intensywny.


A na moje, to cipka musi pachnąć cipką, a nie mydłem czy jakimś innym kosmetykiem.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Anivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:44
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Anivi » 12 mar 2007, 18:51

No tak, ale jak się ją umyję ten zapach jest mniej intensywny.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 mar 2007, 18:58

Anivi pisze:No tak, ale jak się ją umyję ten zapach jest mniej intensywny.

Bo pachnie mydełkiem :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 mar 2007, 19:09

Anivi pisze:No tak, ale jak się ją umyję ten zapach jest mniej intensywny


Niech będzie mniej intensywny, ale żeby był naturalny (nie musi być wyczuwalny na odległość, bo on jest jak foremon i tylko dla mnie).

[ Dodano: 2007-03-14, 11:59 ]
Z resztą u zdrowej, dbającej o higienę kobiety ten zapach nie jest zbyt intensywny i wyczuwalny jest tylko z bliska. Jak dla mnie działa podniecająco .
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 24 cze 2007, 20:52

Ok. wracam ponownie. Pamiętacie mój problem z zapachem intymnym ?
Może przypomnę :
Mój partner uważa że mój zapach intymny jest nieciekawy ale 2 razy był ciekawy.
I uwaga dzisiaj tak z zaskoczenia mnie tam po dotykał powąchał i powiedział masz dzisiaj miły zapach. Mam go ale bardzo rzadko. Dlaczego ?? Dlaczego ten miły zapach mam tak rzadko ale przeważnie nie miły. Dzisiaj wypada mi 28 dzień po okresie wiec powinnam dzisiaj dostać. Czy to ma jakiś związek zapach i zbliżający się okres ??
Byłam u ginekologa i stwierdził ze jest wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 24 cze 2007, 22:00

Wilczyca pisze:Dzisiaj wypada mi 28 dzień po okresie wiec powinnam dzisiaj dostać. Czy to ma jakiś związek zapach i zbliżający się okres ??

Tak ma. Smak zapewne też masz troszkę inny.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 24 cze 2007, 22:31

Wilczyca, zapach, smak, skład wydzieliny zmienia się wraz z poszczególnymi etapami cyklu. normalka. pomyślałaś, że gust Twojego faceta jest taki, iż podoba mu się ten zapach w pewne dni, a w inne nie?
pozostaje tylko wybadać kiedy mu się podoba i w te dni dać mu się zabawić.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 25 cze 2007, 22:43

Tyle tylko, że większości facetom smak i zapach ich kobiet odpowiada zawsze. Fakt faktem czasami bardziej, czasami mniej, ale generalnie mało kto narzeka. Bardzo wybredny ten Wilczek jest ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 cze 2007, 23:46

extraho pisze:Wilczyca, zapach, smak, skład wydzieliny zmienia się wraz z poszczególnymi etapami cyklu. normalka. pomyślałaś, że gust Twojego faceta jest taki, iż podoba mu się ten zapach w pewne dni, a w inne nie?
pozostaje tylko wybadać kiedy mu się podoba i w te dni dać mu się zabawić.


Jasne i moze jeszcze stopy polizac, wczesniej cale mieszkanie wysprzatac, bo mu bedzie pylek przeszkadzal, a na twarz lisc kapusty, bo pryszcz sie pojawil, to on juz patrzec nie bedzie.
Wilczyco, to Twoj facet ma jakis problem i jeszcze Tobie go wmawia. Jak jest takim smakoszem, to powinien byc rowniez na tyle myslacy, zeby pomyslec, ze to on ma problem. Tak, pisz na forum, ganiaj po lekarzach, a pan i wladca bedzie wymyslal.
Myslalam, ze niewolnictwo w Polsce juz nie istnieje...
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 cze 2007, 00:51

Soul pisze:Tyle tylko, że większości facetom smak i zapach ich kobiet odpowiada zawsze. Fakt faktem czasami bardziej, czasami mniej.


W pełni się z tym zgadzam, pod warunkiem że kobieta dba o higienę. A komu to nie odpowiada powinien zrezygnowac z tego typu pieszczot. A kobieta znając upodobania węchowo-smakowe swego partnera zamiast naskakiwać, powinna rzec:"nie pasi-bez łaski, obejdzie się" (już widzę minę tego faceta po takiej odzywce).
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości