zero przyjemnosci z seksu ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tajemnicza6767
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2007, 22:45
Skąd: polska
Płeć:

zero przyjemnosci z seksu ?

Postautor: tajemnicza6767 » 14 kwie 2007, 14:29

miałam swoj pierwszy raz... przyjemnosci za bardzo oboje nie widzielismy.. ja to głównie ból( wiem, ze to normalne..) ale przyjemnosci prawie żadnej!;/.. probowalismy 2,5 h zeby sprawiało to przyjemnosc i nici z tego ;/... może jakieś rady ? ( chcielismy tego i bylismy gotowi)
Ps. wczesniej próbowalismy pettingu i wszystko było ok...
Licze na odp. :(
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 14 kwie 2007, 15:19

A tak sie dzieje dosc czesto. Moj pierwszy "pierwszy raz" tez byl o kant dupy potluc.
Najwazniejsze-> nie przejmujcie sie tym, sprobujcie za jakis czas tyle ze na wiekszym luzie (wiemwiem, latwo sie mowi ale stres tylko was przyblokuje i bedziecie sie tylko zamartiwac).
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 14 kwie 2007, 16:35

Chyba nie znam osoby, która przy swoim pierwszym razie odczuła dużą przyjemność, sama takowej też nie odczułam, wręcz przyznam się, że nic nie czułam...ale tak właśnie bywa :) jest to raczej normalne. Żeby odczuwać przyjemność trzeba poznać siebie...mam na myśli to co się lubi, jaki sex się lubi, czy szybko czy wolno, głęboko czy płytko, mocno czy płynnie i delikatnie, także to w jakiej pozycji jest wam najlepiej. Odbywając z kimś 1 stosunek niestety ale się tego nie wie, nie zna się też rozmiarów partnera (jak się miewa do budowy partnerki).
Musicie próbować, poznawać siebie na wzajem, z czasem samo przyjdzie.

Dodam od siebie, że na swój regularny (z małymi wyjątkami ;) ) orgazm czekałam ponad rok :) teraz jest ich czasem nawet po kilka <aniolek>
tajemnicza6767
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2007, 22:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: tajemnicza6767 » 14 kwie 2007, 17:00

ze to normalne to sie domyślam.. dzieki za odp, hmm.. ok. rok.. ciekawe .. mam nadzeje, że szybko minie :D bo narazie to nic zbyt przyjemnego to nie było... przereklamowane ;P.. a co do stresu to w ogóle sie nie stresowalam ;D pełen luuz ;d jakos bol nie byl mi straszny w wyobraźni ^^ :P
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 14 kwie 2007, 17:09

tajemnicza6767 pisze: hmm.. ok. rok..


nom, kobieta z czasem uczy się osiągać orgazm, możliwe, że mój były partner był nieodpowiedni

tajemnicza6767 pisze:przereklamowane ;P


poznasz, to zmienisz zdanie :)

tajemnicza6767 pisze:.. a co do stresu to w ogóle sie nie stresowalam ;D pełen luuz ;d jakos bol nie byl mi straszny w wyobraźni ^^ :P


no i bardzo dobrze, jak się mniej stresujesz tym mniej boli i szybciej zacznieś odczuwać przyjemność :)
Trochę czasu i praktyki i zobaczysz, że będzie dobrze <browar>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 kwie 2007, 17:55

tajemnicza6767 pisze:probowalismy 2,5 h zeby sprawiało to przyjemnosc i nici z tego

Nawet przy 189 razie 2,5 h i nadgorliwosc moze zadzialac odwrotnie. Musisz sie przyzwyczaic i tyle.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
fortunaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2006, 20:14
Skąd: wz.nadzieji
Płeć:

Postautor: fortunaaa » 14 kwie 2007, 21:15

oj ja długo czekałam na moment w którym zaczełam czerpac przyjemnosci;] Z pewnoscią chodzi o czas i odnalezienie swoich potrzeb.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 14 kwie 2007, 23:26

mojej dziewczynie przez pierwsze tygodnie trudno bylo czerpac przyjemnosc z tego..a teraz jest okej :]
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
wildcard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 25 sie 2006, 02:17
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wildcard » 16 kwie 2007, 01:32

Bedzie na pewno ok,tylko musicie sie nauczyć smiać z niepowodzeń ! <regulamin>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 kwie 2007, 08:41

Juz samo dotykanie powinno sprawiac przyjemnosc , a skoro jest inaczej , ze nie sprawia przyjemnosci sam sex , to ja zapytam, co Ci sprawia przyjemnosc ? potrafisz ja odczówac ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 kwie 2007, 11:39

Nic na siłę.. a u autorkli widze czekanie jak na PKS.. i to samo rozczarowanie na końcu.. :) Z tego się trzeba cieszyć i nie czekać na wielki finał.. :) Jeśli przyjdzie też będzie fajnie :P Ale generalnie trzeba czerpać z tego co jest.. :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 16 kwie 2007, 14:00

Mychola pisze: orgazm czekałam ponad rok teraz jest ich czasem nawet po kilka

Pewnie nie u każdego rok, ale z czasem to na pewno (i chyba zależy od intensywności uprawiania sexu). A na razie trza się cieszyć bliskością ciał i tym co jest. Jeśli zaś mówimy o orgaźmie pochwowym, to kobieta musi się go nauczyć i to też wymaga czasu niestety.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 kwie 2007, 19:15

Ale Wy tu o jednym , a przeciez sex sam sobie jest przyjemny , nawet jak sie orgazmu nie ma .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 16 kwie 2007, 19:36

No ja właśnie w tym sensie, ale jak ktoś chce jeszcze więcej przyjemności, to niestety musi poczekać.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 17 kwie 2007, 16:42

A ja sie pochwale i powiem ze mialem wraz z dziewczyna udany pierwszy raz. I najmilej go wspominam ;p
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 16:59

mój pierwszy raz był wspaniały. ale to sprawa indywidualna. pewnie niedługo wszystko będzie dobrze. troche czasu dobrze zrobi.
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości