Niesamowita wrażliwość członka

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Michael_69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2007, 00:03
Skąd: Polska
Płeć:

Niesamowita wrażliwość członka

Postautor: Michael_69 » 16 lut 2007, 14:46

Od kiedy zaczęliśmy współżyć z moją partnerką... i uprawiać seks oralny... podczas "zabawy" głównie ssania okolicy napletka odczuwam silne uczucie łaskotania (nie wiem jak to opisać), ale nie jest to zwykłe "łaskotanie"... tylko uczucie doprowadzające do szybkiego przerwania stosunku... najdziwniejsze jest to, że współżyjąc z innymi partnerkami nie odczuwałem czegoś takiego... chciałem zauważyć, że ostatnią partnerkę seksualną miałem ok 1,5 roku temu... i dosyć często zaspokajałem niedosyt ręką... miał ktoś coś podobnego? Co można z tym zrobić?

Bardzo proszę o pomoc, bo to naprawdę utrudnia kochanie się.
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 16 lut 2007, 15:09

może masz to miejsce bardziej wrazliwe i takie silne bodzce jak ssanie sprawia cos w rodzaju bolu. Po prostu najlatwiej bedzie przystopowac z tak intensywna pieszczota. Nie mam namysli zaprzestania seksu oralnego ale taki rodzaj pieszczenia tej czesci czlonka.
giry
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2007, 18:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: giry » 18 lut 2007, 11:06

Wątpliwe, że jest to wina samozaspokajania się. To raczej prowadzi do spadku czułości malego :|
Najlepiej pogadaj z partnerką i zmieńcie nieco formę tej pieszczoty. Trzeba potestować 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 18 lut 2007, 16:22

Michael_69 pisze:to naprawdę utrudnia kochanie się

może spróbuj założyć grubą gumkę np durex extra safe??
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 19 lut 2007, 12:25

Jeśli to występuje tylko przy oralu to parterka musi nieco zmienić technikę :) Ja też tak mam... tzn. musiałem niektóre dziewczyny poinformować, a potem było już milutko :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości