Magiczna niemoc zaraz po (jej)orgazmie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:25

Rozmowa to klucz do tej sytuacji..
Bo w rozkladanie i skladanie nog to sie mozecie dlugo bawic..

A no i rozmowa to nie zawsze otwarta batalia ;)
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:26

" <placze> nie traktuj mnie jak dziwke! ok, nie piesc mnie!<placze> ja chcialam tylko maly masaz"


<zalamka>
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:27

Eee to ja juz nie wiem co poradzic..
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 gru 2006, 00:31

Gt10 pisze:nie traktuj mnie jak dziwke!
Niby gdzie i kiedy ona się zachowuje jak dziwka? Robi Ci dobrze? Nie...
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 31 gru 2006, 00:34

Najwazniejsza jest szczera rozmowa...Bez tego ani rusz...U mnie z kolei jest z reguly na odwrot - najpierw Ona mi a pozniej ja Jej, czasami 6-9..A co do ograzmu - nigdy nie bylo tak zeby - ''nie dotykaj,boli itp'' - zawsze potrzebuje czulosci,bliskosci,pocalunkow,chwili snu....
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:40

napisalem jej ze traktuje ja raczej jak bostwo, ktoremu trza zapewnic przyjemnosc zawsze i wszedzie i na wszystkie sposoby... to ja raczej robie za dziwke..

ach ciekaw jestem odpowiedzi...
Obrazek
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 gru 2006, 00:43

to ja raczej robie za dziwke..
Serio tak napisałeś?
Jesli tak, to też jestem ciekawa, co - o ile w ogóle - odpisze...
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:50

sophie: spokojnie.. znam ja.. 2 lata znajomosci dalszej i ponad rok blizszej do czegos zobowiazuja.. to byl pewniak, ze odpisze, ba nawet juz to zrobila! i w koncu udalo sie zejsc na normala rozmowe, zadnych wrzaskow i placzow, powiedziala mi, ze ona nie uznaje "szybkich numerkow" ze intymny kontakt powinno otaczac swoiste sacrum blabla bla...i ze nie uwaza pieszczot za obowiazek, a ja zaczalem teraz uzywac adekwatnych stwierdzen i strescilem jej cala irracjonalnosc jej postepowania, czekam na wyniki

[ Dodano: 2006-12-31, 00:52 ]
"ale Ty tez mnie pociagasz, mis chodzi o to ze nie mowilac CI o tym ze od dawna nie robie sie wilgotna i mam bardzo slabe orgazmy, pomoz mi..."

heh.. troche to dziwne dla mnie... zwykle jestem caly upackany w jej soczkach, a przy orgazmach krzyczy niemilosiernie.. tylko co to ma wspolnego ze mna? tzn z pieszczotami mnie? moze jakas kobieta pomoze mi to zrozumiec...
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 31 gru 2006, 00:52

Gt10 pisze: ze intymny kontakt powinno otaczac swoiste sacrum blabla bla...


Powinno, powinno...Choc czasami szybki numerek np w sklepowej przymierzalni tez jest wskazany <banan>
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:55

themadablues pisze:
Gt10 pisze: ze intymny kontakt powinno otaczac swoiste sacrum blabla bla...


Powinno, powinno...Choc czasami szybki numerek np w sklepowej przymierzalni tez jest wskazany <banan>



ja w ogóle nie rozumiem, jak jakiegokolwiek kontaktu miedzy zakochana para moze nie otaczac to sacrum.. niewazne czy jest to masaz przy setkach swiec na aksamitnej poscieli czy fellatio w windzie miedzy pietrami...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 gru 2006, 00:56

Gt10 pisze:nie uwaza pieszczot za obowiazek
No widzisz, masz punkt odniesienia w sprawie "olania" jej pod tym względem :)

Gt10 pisze:troche to dziwne dla mnie... zwykle jestem caly upackany w jej soczkach, a przy orgazmach krzyczy niemilosiernie.. tylko co to ma wspolnego ze mna? tzn z pieszczotami mnie? moze jakas kobieta pomoze mi to zrozumiec...
To nie ma nic wspólnego z Tobą w sensie "ona Tobie". Jak dla mnie, to zwrócenie na siebie uwagi, żeby odsunąc temat o jej zachowaniu w stosunku do pieszczot Ciebie. Bądź po prostu o tych pieszczotach w ogóle nie mysli, a coś jej się zmieniło i chce jakiejś zamiany w tym, co Ty jej robisz. Ale i tak stawiam na to pierwsze.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 31 gru 2006, 00:58

Gt10 pisze:nie traktuj mnie jak dziwke!

no i czy tu nie wychodzi jej podejście do tych spraw ?? może ktoś jej powiedział, że do buzi biorą tylko dziwki i stąd ma niechęć do tego, by ci sprawiać przyjemność... ale to jest tylko gdybanie... taka zabawa z dziewczyną, która podchodzi do tych spraw z podejściem "chciałabym, ale się boją" musi być cholernie ciekawa... pogadaj z nią szczerze i delikatnie o tym, co ciebie gryzie, bo ona albo nie wie, że sprawia ci przykrość, albo ciebie po prostu wykorzystuje...
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 01:08

dobra, wytlumaczyla mi wszystko, wychodzi na to, ze moje obawy byly sluszne...przynajmniej pozornie, wiem, ze zostane przez wielu osob uznany za makowa panienke po raz kolejny... no ale coz..

kto zna historie z wakacji i uwierzyl w nia, to musi rozumiec, jak malutka zakompleksiona dziewczynka musiala to przezywac z jej punktu widzenia, a takie mocne przezycia moga byc chyba pogromca przyjemnosci plynacej z seksu, prawda?
znajac ja do glebi, wierze w to,ze ona mi nie chciala odmawiac bo bala sie ze mi bedzie przykro...znam ja.. taka jak zawsze byla.. taka jaka byla przed tym calym cyrkiem..
a dlaczego sie tak zloscila kiedy zwracalem uwage? no coz dziecko to jest...

wydaje mi sie, ze sposob w tym wypadku na "makowa panienke" zdal egzamin spiewajaco, bo meczyc dziewczyny nie byloby sensu dalej tak jak pare osob sugerowalo...

napisala mi rowniez ze wtedy u mnie zdobyla sie na pieszczoty mnie bo kiedy nie bylo nikogo to czula sie tak bezpiecznie... a kiedy "rodzina za sciana" to boi sie panicznie.. to pasuje wszystko do siebie, ukladanka skonczona, tu potrzebna jest pomoc, a nie walka oko za oko o pieszczoty...

ale dzieki za pomoc wszystkim, podsuneliscie mi wiele nowych alternatyw dla takiego zjawiska...

stanowczo odrzucam wszelkie swiadome badz podswiadome proby odciagniecia mnie od glownego tematu, ale na wszelki wypadek przypomnialem jej o tym w kolejnym smsie;]

jezeli rzeczywiscie taka pomoc, nie pomoze kolejny raz... to bede wiedzial, co robic;]

a teraz jedzcie po mnie <fuckoff>
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 31 gru 2006, 01:12

nie trzeba było tak zrobić od razu? porozmawiać szczerze? ludzie kiedyś nie mieli internetu i jakoś radzili sobie z problemami, a w dzisiejszych czasach... najpierw biegnie się po pomoc do innych, bo samemu pomyśleć trudno... <zalamka>
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 01:14

rozmowy byly prowadzone... wielokrotnie... ale do niczego nie prowadzily.. dopiero jak sie na nia huknelo to przyznala sie szczerze... dobre i to
Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 31 gru 2006, 02:06

Mowilem ze trzeba je przywalic z grubej rury zeby sie ruszyla i zaczela myslec? ;DD
Ciency jestescie w klocki zwane "plec piekna" :P
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2006, 08:46

Dobra rade Ci dam ! przytulaj ją , piesc ją , ale omijaj to miejsce ! póki Ona nie odda ci tego co ci sie należy , tak postępuj . Na dodatek powiedz jej to w oczy ! W sexie - jak sie mówi A - to i B powiedziec trzeba , skoro ona mówi tylko A - to nie ma sensu sie wysilac !

[ Dodano: 2006-12-31, 08:50 ]
Gt10 pisze:znajac ja do glebi, wierze w to,ze ona mi nie chciala odmawiac bo bala sie ze mi bedzie przykro...znam ja.. taka jak zawsze byla.. taka jaka byla przed tym calym cyrkiem..
a dlaczego sie tak zloscila kiedy zwracalem uwage? no coz dziecko to jest...


CZłOWIEKU - tylko Ci sie wydaje , ze ją znasz i mówi Ci to facet który jest 20 lat w zwiazku malzenskim ,a którego zona zaskakuje do dzis .

Mogę isc o zakład , ze gdybym ja ją naprzyklad poderwal , albo ktos inny , mnie podobny , to robila by ze mna takie rzeczy w łózku i nie tylko , ze gdybym ci o tym opowiedzial włos by ci na głowie stanoł jezem !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 gru 2006, 09:53

A mnie cos dziwi, nie rozumiem, czemu co spotkanie musza byc pieszczoty zakonczone orgazmem. Wychodzi na to, że chjcecie sie spotykac głównie by sie pieścic.
A wjej kolejna historie srednio wierze, srednio bo to kolejna
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 11:16

andrew: moze i masz racje, ale kiedy ona byla z poprzednim facetem to sie dotknac nie dala, tylko na pocalunki pozwalala, znalem ja jako kolezanke i pamietam jak przysiegala,ze do buzi w zyciu nie wezmie... <diabel> wystarczylo pare dni a przy mnie zaczela szalec, z wlasnej woli, na rimmingu konczac, znajdz mi 17latke z krzyzem na plecach, ktora bardziej rozochocisz ;]


dzindzer: zgadzam sie w 100%, nie powinno byc zadnych takich regul, tylko ona to bierze troche za bardzo do siebie, bo ja poszcze juz 3 miechy...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2006, 11:23

Gt10 pisze:andrew: moze i masz racje, ale kiedy ona byla z poprzednim facetem to sie dotknac nie dala, tylko na pocalunki pozwalala, znalem ja jako kolezanke i pamietam jak przysiegala,ze do buzi w zyciu nie wezmie... <diabel> wystarczylo pare dni a przy mnie zaczela szalec, z wlasnej woli, na rimmingu konczac, znajdz mi 17latke z krzyzem na plecach, ktora bardziej rozochocisz ;]


dzindzer: zgadzam sie w 100%, nie powinno byc zadnych takich regul, tylko ona to bierze troche za bardzo do siebie, bo ja poszcze juz 3 miechy...

no wlasnie !! pierwszy byl inny i dostal tyle , ty jestes inny - dostajesz tyle , powiedzmy ze kolejny , gdy bedzie to facet pokroju mnie - dostanie wszystko - zupelnie wszystko i w kazdym miejscu - jesli wiesz co to oznacza !
Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 11:26 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 gru 2006, 11:24

Gt10 pisze:ooo wlasnie dostalem smsa...
"wiesz, ze mocno Cie kocham? ukarales mnie, a myslalem ze mam niezadbane cialo i nie przyjemnie byloby byloby go dotykac i dlatego nie chcesz mnie juz masowac..wstydzilam sie samej siebie.. swojego wygladu, mis! kocham CIE!!!"
GT10, błagam, nie daj się podejść! Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz! Będzie uderzała od tej strony na zasadzie szantażu emocjonalnego! nie daj się, proszę! Nie złap się na to.

[ Dodano: 2006-12-31, 11:28 ]
No tak. Sierota z Ciebie, a ona niezła manipulatorka. Gdyby było tak, jak piszesz, to nie chciałaby żadnego seksu, a nie tylko Twojego. A ona dla siebie chce wszystko, dla Ciebie nic.

[ Dodano: 2006-12-31, 11:29 ]
Swoją drogą dziewczyna niezły patent sobie opracowała.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 11:33

mrt pisze:
Gt10 pisze:ooo wlasnie dostalem smsa...
"wiesz, ze mocno Cie kocham? ukarales mnie, a myslalem ze mam niezadbane cialo i nie przyjemnie byloby byloby go dotykac i dlatego nie chcesz mnie juz masowac..wstydzilam sie samej siebie.. swojego wygladu, mis! kocham CIE!!!"
GT10, błagam, nie daj się podejść! Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz! Będzie uderzała od tej strony na zasadzie szantażu emocjonalnego! nie daj się, proszę! Nie złap się na to.


troche pozno ta rada, ale nie dalem sie zlapac;] wypialem sie i powiedzialem swoje,


andrew: no chodzi Ci raczej o seks i wszelakie jego odmiany, bo watpie, zebys chcial sie z nia w pissingi nie pissingi zabawiac;] seks tez moge miec od reki, ale ja tutaj sie chyba bardziej boje konsekwencji u jej rodzicow tego... konkretnie u jej matki, juz przezywalem niezle, kiedy jej matka odkryla, ze na dwudniowy wypad we dwojke, jej corka sie dokladnie wygolila... cudem sie z tego wykaraskalismy, zapytacie pewnie skad ona wie czy jest wygolona czy nie? po prostu kazala jej sie rozebrac... nie raz juz widzialem podlozne siniaki na ciele ukochanej od wilgotnego pasa.. nic mnie nie zdziwi

ps andrew: tamten koles nie mial w sobie ani odrobinki kluchy... mial jaja jak pilki do nogi i gowno z tego mial
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2006, 11:36

Gt10 pisze:
ps andrew: tamten koles nie mial w sobie ani odrobinki kluchy... mial jaja jak pilki do nogi i gowno z tego mial


Po co mi to napisaleś ? to nic nie zmienia , to nie o jaja tu chodzi <browar>

[ Dodano: 2006-12-31, 11:38 ]
Gt10 pisze: seks tez moge miec od reki,l

taaaaaa ... ty mozesz miec tylko tyle ile Ci Ona da !zas ile daje to my tu sobie wlasnie czytamy ! wiec prosze Cie ! miec sex - to dalej za mało !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 11:39

Andrew pisze:
Gt10 pisze:
ps andrew: tamten koles nie mial w sobie ani odrobinki kluchy... mial jaja jak pilki do nogi i gowno z tego mial


Po co mi to napisaleś ? to nic nie zmienia , to nie o jaja tu chodzi <browar>



w tym topiku wielokrotnie pojawialy sie stwierdzenia typu "poleci do tego z jajami", wiec postanowilem to dopisac, ale skoro nie chodzi o to, to o co?
jaki jest Twoj sekret? :>

[ Dodano: 2006-12-31, 11:41 ]
taaaaaa ... ty mozesz miec tylko tyle ile Ci Ona da !zas ile daje to my tu sobie wlasnie czytamy ! wiec prosze Cie ! miec sex - to dalej za mało !


ale warto zaznaczyc ile dawala przed tym calym zdarzeniem w wakacje opisanym w innym topiku, gdyby nie to wszystko to nie cackalbym sie tak, bo po prostu nie mialaby wytlumaczenia, bo co moge teraz zrobic? zmusic ja na sile? to chyba nie o to chodzi..

[ Dodano: 2006-12-31, 11:44 ]
powiedziala, ze tak naprawde nie chciala tych pieszczot dla siebie i ze nie chce, wiec poki co bede jej dawal to, co chce - czyli nic, zobaczymy jak sie sprawy potocza,
ale mowie wam, z opowiadan jej matki, kiedys kiedys tam wynika, ze ona szczerze jest zdolna do takich rzeczy,ze np. bala sie mi powiedziec,ze nie chce zeby mi przykrosci zrobic, cos tam troszke ma z psychika..
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 gru 2006, 11:51

Gt, ale zrozum, o co nam chodzi - o to samo, o co w topiku "Kto się boi ciąży". Zjawi się taki, że jej będzie wszystko jedno - i matka też, rozumiesz? I chodzi o to, że każdy, przy kim jej nie jest wszystko jedno, jest potencjalnie zagrożony pojawieniem się takiej osoby w jej życiu. Bo takie osoby istnieją.

[ Dodano: 2006-12-31, 12:00 ]

No. Poczytać i zaraz wykasuję post. Nie chcę, żeby tu jakieś takie szczegóły o mnie były.

Ok, już wykasowałam. Kto zdążył przeczytać? :D
Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 12:11 przez mrt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 12:02

tak, rozumiem, tylko tutaj sie pojawia pytanie: jak trafic z postepowaniem, zebym to ja byl postrzegany przez nia za taka osobe?

ale nadal nie do konca rozumiem to wszystko, moge zrozumiec takie zachowanie dla dojrzalej kobiety, a tu mamy przyklad z dziewczyna, ktora tydzien temu skonczyla 17tke...
to chyba za wczesnie na takie schematy, a z tamtym poprzednim facetem jak byla to miala ledwo 15 lat, takze nie wiem andrew co bys wyciagnal od tak mlodej dziewczyny...


edit:
heh ja przegapilem:D
Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 12:17 przez Gt10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 gru 2006, 12:10

Gt10 pisze:ale nadal nie do konca rozumiem to wszystko, moge zrozumiec takie zachowanie dla dojrzalej kobiety, a tu mamy przyklad z dziewczyna, ktora tydzien temu skonczyla 17tke...
17-latka głupia nie jest i dzieckiem też nie jest. Skoro jest na tyle dojrzała, żeby takie rzeczy robić, to i na tyle dojrzała, aby być świadomą, o co w tym lata. A Ty ją traktujesz jakby była dzieckiem i ciągle usprawiedliwiasz. Rzekłabym, że ja w wieku 17 lat byłam cwańsza niż jestem teraz, przynajmniej w tematach okołołóżkowych. Nie doceniasz dziewczyn i dlatego właśnie miewamy na Was sposoby, które pozwalają nam egzekwować to, co chcemy my. Chyba że trafi się taki, przy którym wszystkie nasze sztuczki biorą w łeb. Wtedy tracimy dla takiego głowę.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 12:18

mrt pisze:
Gt10 pisze:ale nadal nie do konca rozumiem to wszystko, moge zrozumiec takie zachowanie dla dojrzalej kobiety, a tu mamy przyklad z dziewczyna, ktora tydzien temu skonczyla 17tke...
17-latka głupia nie jest i dzieckiem też nie jest. Skoro jest na tyle dojrzała, żeby takie rzeczy robić, to i na tyle dojrzała, aby być świadomą, o co w tym lata. A Ty ją traktujesz jakby była dzieckiem i ciągle usprawiedliwiasz. Rzekłabym, że ja w wieku 17 lat byłam cwańsza niż jestem teraz, przynajmniej w tematach okołołóżkowych. Nie doceniasz dziewczyn i dlatego właśnie miewamy na Was sposoby, które pozwalają nam egzekwować to, co chcemy my. Chyba że trafi się taki, przy którym wszystkie nasze sztuczki biorą w łeb. Wtedy tracimy dla takiego głowę.



tyle, ze ona do tych cwanych nie nalezy... od zawsze tak bylo, albo mi sie przynajmniej tak wydawalo...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 31 gru 2006, 14:00

Gt10 ale skoro twierdzisz że ona jest jeszcze dzieckiem to czego Ty od niej oczekujesz?
Jak dla mnie sytuacja jest beznadziejna. Dziewczyna Cię wykorzystuje a potem bierze na litość. Powinna się zdecydować w jedną albo drugą stronę - albo sprawiacie sobie oboje przyjemność albo wcale. Bo nie można być gotowym tylko w połowie - bzdura jakaś. I nie wymiękaj dzisiaj. Sam jej na to pozwalasz i potem załamujesz się na forum że jak to ona może się tak zachowywać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 14:09

nie mam zamiaru wymiekac, przeciez wyraznie powiedziala, ze teraz czesto nie jest to dla niej przyjemnie, wiec zle jej robic nie bede <evilbat>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości