...dziewica?:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

...dziewica?:)

Postautor: yohana » 29 lis 2006, 21:37

Witam:)

Potrzebuje obiektywnego spojrzenia na pewna sprawe... nie jest to bardzo istotna kwestia acz nurtuje mnie to i chcialabym wiedziec co wy o tym myslicie;)
Otoz ze swoim chlopakiem jestem od kilku tygodni, na seks sie jeszcze nie zdecydowalismy (choc on jak to facet juz by pewnie chcial:D). Ja jestem dziewica (albo juz nie?;) -> czytaj dalej). Pewnego wieczoru (a raczej nocy;)) doszlo miedzy nami do bardzo zaawansowanych pieszczot. Problemem jednak jest to, ze rano, ku mojemu zdziwieniu dopatrzylam sie na przescieradle krwi... domyslam sie wiec ze chlopak dosc bezbolesnie (choc teraz pamietam ze byl moment kiedy troszke zabolalo) przerwal moja blone dziewicza i stad krew... oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze blone mozna przerwac nie tylko przez pelen seks, ale i pieszczoty... dodam, ze zadnych ran w okolicach pochwy sie nie dopatrzylam i wlasnie to najbardziej zbija mnie z tropu...
Moje pytanie brzmi wiec, czy kiedy zdecydujemy sie na nasz pierwszy raz, stosunek bedzie dla mnie bolesny? Czy to mozliwe ze chlopak tylko czesciowo naderwal moja blone tak ze nie doszlo jeszcze do jej calkowitego zerwania? Jest to dla mnie na tyle istotne ze decydujac sie na pierwszy seks bede wiedziala czy spodziewac sie bolu, czy nie:) wiec jak?
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 29 lis 2006, 21:44

podaj procentowy stosunek uszkodzenia twojej błony! :)

a kto ci to powie??
jak naderwał błonę to pewnie tylko troszkę, więc pewnie niewiele to zmieniło, chociaż ciężko cokolwiek stwierdzić, bo nie ma na to schematu.
moim zdaniem i tak przy pierwszym razie dopiero błona się do końca przerwie, i pewnie będzie boleć, choć nie musi.

nastaw się że zbyt gładko nie pójdzie, a jak pójdzie bezboleśnie, to będziesz mogła być szczęśliwa :)
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 29 lis 2006, 22:01

Bardzo mozliwe, ze blonka jest w calosci lub jest tylko naderwana, jak i ze calkiem zerwana. Jednak nikt tutaj ci nie poda stanu faktycznego -> mission impossible <diabel>
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2006, 22:32

yohana pisze:zy spodziewac sie bolu
Tak. Musialby Ci chyab cala lape tam wsadzic zeby ja calkowicie przerwac. Naderwana pewnie jest i tyle.
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 29 lis 2006, 22:49

Będzie dobrze... ;) moją nie bolało... niektórzy mówią, żeby rozgrzać dobrze się przed stosunkiem, niektórzy, że nie... no zdania są podzielone...
MY byliśmy rozgrzani po jakiejś godzince pieszczot moja powiedziała mi, że nawet nie poczuła kiedy poszło a no i też jej nieco naderwałem błonke cześniej... no ale nie wiadomo jaką mocną masz tą błonke... ;) nie przejmój sie... Każda przez to przechodzi... TYLKO SIĘ NIE STRESUJ!! Bo się zaciśniesz i będzie troszke gorzej dla was... Życzę powodzia...

PS poczytaj sobie tym jak sie ustawić, żeby było to wszystko mniej bolesne... Choć czy to pomoże... hmm także na ten temat są zdania podzielone... ale pewnie nie zaszkodzi... ;]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 lis 2006, 22:52

Stracenie blony nie jest rownoznaczne ze straceniem dziewictwa, tak samo jak jej posiadanie z byciem dalej dziewica. Bo blona przerwana wibratorem albo ogorkiem nie powoduje straty dziewictwa, tak samo jak kobieta majaca blone, ale uprawiajaca od lat seks oralny, albo analny (choc to drugie raczej niespotykany przypadek) nie jest juz dziewica, mimo ze ma blone. A juz slyszalem o takich artystkach, lachociagach dyskotekowych, ktore mowia o sobie ze sa nadal dziewicami, bo maja blone <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 29 lis 2006, 22:59

TFA, ale jej chyba bardziej chodziło jak to wpłynie na ich pierwszy raz,
również uważam, że dziewica to taka, która z seksem pod żadną z postaci ma niewiele wspólnego.
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 29 lis 2006, 23:20

proponuje abys przeczytala teksty zawarte na stronie agnieszki nt. rodzajow blon. mysle ze to moze pomoc. dowiesz sie min ze do 1 porodu bedziesz miec w sobie czesci blony albo ze 1 raz niekoniecznie musi wiazac sie z bulem.
yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: yohana » 30 lis 2006, 12:18

dziekuje bardzo za zainteresowanie i odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 16 gru 2006, 07:24

jak dla mnie to dziewica, bo nie dała wpuścić w siebie nieznajomego 8) Co do krwawienia i bólu to może boleć, ale nie musi, jedno ważne! Nie myśl o tym 8) Pozdrawiam
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości