Kilka bardzo ważnych pytań!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Kilka bardzo ważnych pytań!!!

Postautor: user87 » 09 gru 2006, 03:49

Mam kilka pytań, więc wolę napisać w jednym wątku. Pytania są z życia i z ciekawości. No to zacznijmy:

1. Dziewczyna nie potrafi rozpoznać czy ma orgazm. Jest jej bardzo przyjemnie ale skąd ona ma wiedzieć, że to orgazm?
2. Czy 16 letnia dziewczyna może być za młoda na orgazm? Zakładam, że dziewczyna jest bardzo nieśmiała i bardzo wstydliwa!
3. Czy jeśli podczas sprawiania przyjemności kobiecie, tzn. "wkładając palce w jej myszke" dostaje ona lekkich skurczy świadczy to o uczuciu bliskiemu oragazmowi czy też jemu samemu? Pytanie raczej do kobiet
4. Czy brak błony dziewiczej jest normalny? W każdym razie dziewczyna jest bardzo zdziwiona jej brakiem! Facet tego nie zrobił, a ona sama kilka razy w życiu sprawiała sobie przyjemność, lecz wygląda na to, że ona sama sobie tego nei zrobiła.
5. Co zrobić, gdy dziewczyna w wieku 17 lat nie zna własnej budowy i jej wiedza na tematy seksualne ogranicza się do podstaw miesiączki?
6. Czy można na pierwszy raz użyć prezerwatywy + pianka przeciw plemniką? Czy pianka czasem nie zadziała źle na gumkę?
7. Czy nalegać na to, aby dziewczyna zaczeła stosować tabletki antykoncepcyjne? Zakładamy, że jest kompletnie przeciwko tabletką, ponieważ boi się ich skutków.
8. Dziewczyna chce sprawić chłopakowi przyjemność w postaci pieszczenia jego intymnego miejsca używając ust, lecz wstydzi się bardzo i dostaje przez to wyrzutów sumienia, że jest przez to beznadziejna. Jak sprawić, żeby pozbyć się jej wyrzutów i nieśmiałości? Ona bardzo tego chce ale jak przychodzi do pieszczot to widać, że chce zejść niżej, ale strach ją paraliżuje.
9. Czy jeśli dziewczyna ma jedną pierś większą od drugiej i facetowi to nie przeszkadza, to powinien z nią o tym porozmawiać? Może robi się jej smutno przez to i trzeba byłoby poruszyć ten temat?
10. Co zrobić jeśli dziewczyna wszystkiemu się dziwi i się wstydzi każdej pozycji podczas pieszczenia jej? Chce tego, ale odruchowo mówi, że nie.

Bardzo Proszę o Pomoc w tych sprawach.

P.S. Czego to się nie robi dla miłości <aniolek>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 09 gru 2006, 05:00

user87 pisze:1. Dziewczyna nie potrafi rozpoznać czy ma orgazm. Jest jej bardzo przyjemnie ale skąd ona ma wiedzieć, że to orgazm?


jakby miała to by wiedziala, że to jest TO

user87 pisze:Czy 16 letnia dziewczyna może być za młoda na orgazm? Zakładam, że dziewczyna jest bardzo nieśmiała i bardzo wstydliwa!


ano może

user87 pisze:Czy jeśli podczas sprawiania przyjemności kobiecie, tzn. "wkładając palce w jej myszke" dostaje ona lekkich skurczy świadczy to o uczuciu bliskiemu oragazmowi czy też jemu samemu? Pytanie raczej do kobiet


znaczy to o podnieceniu

user87 pisze:Czy brak błony dziewiczej jest normalny? W każdym razie dziewczyna jest bardzo zdziwiona jej brakiem! Facet tego nie zrobił, a ona sama kilka razy w życiu sprawiała sobie przyjemność, lecz wygląda na to, że ona sama sobie tego nei zrobiła.


hmmm a po czym ona to stwierdziła ?? była u gina ??

user87 pisze:Co zrobić, gdy dziewczyna w wieku 17 lat nie zna własnej budowy i jej wiedza na tematy seksualne ogranicza się do podstaw miesiączki?


niech troche poczyta nic jej się nie stanie !!

user87 pisze:Czy można na pierwszy raz użyć prezerwatywy + pianka przeciw plemniką? Czy pianka czasem nie zadziała źle na gumkę?


poczytaj na opakowaniach niektóre środki nie mogą byc stosowane razem

user87 pisze:Czy nalegać na to, aby dziewczyna zaczeła stosować tabletki antykoncepcyjne? Zakładamy, że jest kompletnie przeciwko tabletką, ponieważ boi się ich skutków.


NIE !!

user87 pisze: Dziewczyna chce sprawić chłopakowi przyjemność w postaci pieszczenia jego intymnego miejsca używając ust, lecz wstydzi się bardzo i dostaje przez to wyrzutów sumienia, że jest przez to beznadziejna. Jak sprawić, żeby pozbyć się jej wyrzutów i nieśmiałości? Ona bardzo tego chce ale jak przychodzi do pieszczot to widać, że chce zejść niżej, ale strach ją paraliżuje.


praktyka czyni mistrza <banan> nie wymagaj cudów od 16-latki !! cierpliwości !!

user87 pisze:Czy jeśli dziewczyna ma jedną pierś większą od drugiej i facetowi to nie przeszkadza, to powinien z nią o tym porozmawiać? Może robi się jej smutno przez to i trzeba byłoby poruszyć ten temat?


a po jaki kij chcesz z nią o tym gadać !!

user87 pisze:Co zrobić jeśli dziewczyna wszystkiemu się dziwi i się wstydzi każdej pozycji podczas pieszczenia jej? Chce tego, ale odruchowo mówi, że nie.


ja pierdziele jak ona ma 16 lat a Ty oczekujesz od niej cudów to się jej nie dziwie !! Pokaż jej, że Ci na niej zależy, kochasz ja i takie tam...to będzie bardziej otwarta...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 09 gru 2006, 08:59

ja na nic nie nalegam!! To ona sama chce wszystkiego... lecz się wstydzi. Ja chce rozmawiać o niektórych sprawach, żeby się właśnie nie wstydziła... Najlepiej to mnie skrzyczeć było i zbesztać <foch> A dowodów miłości ma mnóstwo, proszę mnie nie utożsamiać z jakimś macho, który chce seksu!! Mam 19 lat, jestem roamntykiem i delikatnie do wszytskiego podchodzę i po prostu zadałem pytania, na które chcę poznać wasze odpowiedzi, bo czasem warto posłuchać innych osób, tyle co napisałaś to wiem. Pozdro
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Małgorzata
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2006, 14:57
Skąd: z wenus
Płeć:

Postautor: Małgorzata » 09 gru 2006, 11:08

Po prostu ,daj jej czas.Jest mloda ,musi dojrzec do pewnych spraw.I to na pewno ,nie stanie sie w tempie expresowym.dziewczyna w wieku 16 lat nie doijrzewa z dnia na dzien.Powolito zroizumiela ze ma na cos ochote ale sie jeszcze wstydzi to kwestia dojrzalosci psychicznej itp..Powinienes byc czuly ,opiekunczy ,wyrozumiały.uwzam ze on amusi sie z toba "oswoic".pewnie jestes jej pierwszym facetem z tego c o piszesz ,tak wnioskuje.Natomiast ,.jesi chodzi o piers, to jest to naturalne bardzo wiele kobiet (jak nie wiekszosc) ma minimalnie mniejsza jedna piers od drugiej,lecz jest to prawie niezauwazalne.Pozatym twoja dziewczyna jeszcze sie rozwija,wiec dysprporcje moga sie zatrzec w przyszlosci.nie ma sensu z nia o tym ,rozmawiac ,niczego to nie zmieni.A moze sprawic ze stanie sie mniej otwarta jeszcze w tych sprawach ,i mniej pewna siebie ,a przeciez tego nie chcesz.
Małgo

"QUOD ME NUTRIT ME DESTRUIT" :
To co trzyma mnie przy życiu,jednoczesnie mnie zabija.
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 09 gru 2006, 11:36

_normalna_ napisalas

"praktyka czyni mistrza <banan> nie wymagaj cudów od 16-latki !! cierpliwości !! "

czy w takim razie ja tez nie moge jeszcze tego wymagac od swojej dziewczyny 20-letniej ?
user87 napisal ze ona wszystkiego chce czyli nie chodzi o to ze ma dopiero 16 lat, tylko sie chwilowo wstydzi i mysle ze za kilka dni/tygodni jezeli dalej bedziecie praktykowac swoje zabawy to przestanie sie tak bardzo wstydzic

btw jak ustawic cytaty tak jak ty masz _normalna_ ? czyli np user87 napisał/a: ??
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.
Zbrodnia poczucie winy karmi.
Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.
W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.
Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"

OSTR
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 gru 2006, 12:49

user87 pisze:1. Dziewczyna nie potrafi rozpoznać czy ma orgazm. Jest jej bardzo przyjemnie ale skąd ona ma wiedzieć, że to orgazm?
Jak by miala to by wiedziala.. jak nei wie - nie ma.
user87 pisze:2. Czy 16 letnia dziewczyna może być za młoda na orgazm? Zakładam, że dziewczyna jest bardzo nieśmiała i bardzo wstydliwa!
Zalezy jaki - pochwowy tak. Moz enie umiec go przezywac. Łechtaczkowy nie.
user87 pisze:3. Czy jeśli podczas sprawiania przyjemności kobiecie, tzn. "wkładając palce w jej myszke" dostaje ona lekkich skurczy świadczy to o uczuciu bliskiemu oragazmowi czy też jemu samemu? Pytanie raczej do kobiet
Roznie to bywa. Zalezy od sily i czestotliwosci.
user87 pisze:4. Czy brak błony dziewiczej jest normalny? W każdym razie dziewczyna jest bardzo zdziwiona jej brakiem! Facet tego nie zrobił, a ona sama kilka razy w życiu sprawiała sobie przyjemność, lecz wygląda na to, że ona sama sobie tego nei zrobiła.
Tak niektore sie w ogole rodza bez blon albo pewkaja im np na WFie. Bywa.
user87 pisze:5. Co zrobić, gdy dziewczyna w wieku 17 lat nie zna własnej budowy i jej wiedza na tematy seksualne ogranicza się do podstaw miesiączki?
Podeslac jej ksiazki materialy itd zeby sie pouczyla. Bo to jest tragedia jakas :/
user87 pisze:6. Czy można na pierwszy raz użyć prezerwatywy + pianka przeciw plemniką? Czy pianka czasem nie zadziała źle na gumkę?
Nie. Nie powinna. Z tym ze moze ja uczylic np.
user87 pisze:7. Czy nalegać na to, aby dziewczyna zaczeła stosować tabletki antykoncepcyjne? Zakładamy, że jest kompletnie przeciwko tabletką, ponieważ boi się ich skutków.
Absolutnie nie nalegac!
user87 pisze:8. Dziewczyna chce sprawić chłopakowi przyjemność w postaci pieszczenia jego intymnego miejsca używając ust, lecz wstydzi się bardzo i dostaje przez to wyrzutów sumienia, że jest przez to beznadziejna. Jak sprawić, żeby pozbyć się jej wyrzutów i nieśmiałości? Ona bardzo tego chce ale jak przychodzi do pieszczot to widać, że chce zejść niżej, ale strach ją paraliżuje.
Czas i nie naciskac.
user87 pisze:9. Czy jeśli dziewczyna ma jedną pierś większą od drugiej i facetowi to nie przeszkadza, to powinien z nią o tym porozmawiać? Może robi się jej smutno przez to i trzeba byłoby poruszyć ten temat?
Nie powinno sie bo moze ona nawet tego nie zauwaza a zinterpretuje taka roz mowe jako to ze Ty na to zwracasz uwage.
user87 pisze:10. Co zrobić jeśli dziewczyna wszystkiemu się dziwi i się wstydzi każdej pozycji podczas pieszczenia jej? Chce tego, ale odruchowo mówi, że nie.
j.w.

[ Dodano: 2006-12-09, 12:54 ]
Fenix_ pisze:jak ustawic cytaty tak jak ty masz _normalna_ ? czyli np user87 napisał/a: ??
Cytowanie slekektywne zaznaczasz obszar do cytowania i klikasz cytowanie selektywne w prawym gornym rogu tego postu.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 09 gru 2006, 15:33

user87 pisze:Co zrobić jeśli dziewczyna wszystkiemu się dziwi i się wstydzi każdej pozycji podczas pieszczenia jej? Chce tego, ale odruchowo mówi, że nie.

Jeśli tak robi, to wybacz, ale ona nie chce tego. Pierwsze reakcje przeważnie bywają słuszne. Z, jak sam to określiłeś, zerową wiedzą na temat seksu i obawą, że może szybko wpaść (bo na pewno o tym myśli) nie powinna jeszcze zaczynać...
user87 pisze:P.S. Czego to się nie robi dla miłości

Czy aby na pewno :> Bo ja to jednak trochę inaczej widzę... Wiesz, jest takie stare przysłowie: Jak kocha, to poczeka...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 09 gru 2006, 21:12

<aniolek> No nareszcie mnie lepiej odebraliście. Mówię ja jestem romantykiem i uważam miłość za coś lepszego od seksu! Ja sie nie kochałem i ona też i ja mogę nawet poczekać jak bedzie miala 20 lat, sam jej tak mówię. Ona się mnie w ogóle nie boi, bo ją o wszystkim zapewniam, staram się z nią przełamywać przeróżne bariery, wybrałem dziewczynę bardzo bardzo delikatną, wrażliwą, uczuciową, więc muszę delikatnie postępować. Jeśl chodzi o pozycje to chodziło mi o to, żeby się położna na brzuchu, na plecach, bokiem, itp. Dobra, w sumie wiem co i jak. Najbardziej się cieszę, że pomimo jej wstydliwości, nieśmiałości ona przy mnie robi się bardzo odważna i bierze górę nad emną czasem, staje sie nawet tygryskiem, ale mówię do wszystkiego trzeba czasu, mi się nie śpieszy, jestem jak najabrdziej zadowolony z niej, pomimo nieśmiałości, która czasem ma swoje plusy nawet heh <aniolek>. Seks nie wchodzi w grę, teraz widzę, że coraz lepiej jej idzie w zabawach i sama mnie do pokoju zaciąga i się ze mną bawi, co jest po prostu super na maksa! Już się trochę upewniłem, dzięki wielkie za dobre słowa <aniolek> Pozdrawiam
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 440 gości