Mały problem.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

PerfectDrug
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2005, 17:37
Skąd: Znienacka
Płeć:

Mały problem.

Postautor: PerfectDrug » 01 gru 2006, 13:57

Sprawdzałem najczęściej poruszane tematy i nie znalazłem konkretnie tego co by mnie interesowało.

Problem jest dość wstydliwy... Nie chodzi o żadne kompleksy ale o nie kontrolowane zajście...
Mianowicie kiedy jestem z dziewczyną i nawet nic nie robimy a po prostu rozmawiamy, na tematy związane z erotyką gdzie następuję podniecenie u mnie i po dłuższej takiej rozmowie idąc do łazienki zauważyłem ślady świeżej spermy w małych ilościach... jest to dość kłopotliwe. Obawiam się tego, że może mnie to wyeliminować z gry wstępnej. Chociaż samo zajście jakoś nie hamuje podniecenia i chęci ale jest to dość nie przyjemne kiedy się odczuwa to, że ma się mokro. Zapewne nie zbędne są informacje na temat mojej osoby. Mam 19.5 lat, nie współżyłem jeszcze.Jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje aby pomóc wam odpowiedzieć to proszę pisać, dodam potrzebne informacje.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Was i że temat (jeżeli jest śmieszny) zostanie potraktowany poważnie, gdyż mnie to osobiście bardzo niepokoi. Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi i sugestie.
Pozdrawiam
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 01 gru 2006, 14:09

PerfectDrug pisze:Obawiam się tego, że może mnie to wyeliminować z gry wstępnej.
NO CO TY...
Dlaczego?? Przecież to jest normalne... Wszyscy (lub prawie) mają mimowolny wyciek... Ale to nie jest sperma... chodzi tu o płyn przedejakulacyjny.

Ale w grze wstępnej to Tobie ta wydzielina nie przeszkodzi...

PS. Prawdopodomnie "zjad na ręcznym" może ograniczyć wyciek tego śluzu...

Powodzenia...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 gru 2006, 16:06

Misiek_1988 pisze:Prawdopodomnie "zjad na ręcznym" może ograniczyć wyciek tego śluzu...

tylko po co? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 01 gru 2006, 16:36

Mały problem? To żaden problem. Jest to jak najbardziej normalna rzecz, która nie powinna przeszkadzać żadnej dziewczynie. A nawet lepiej dla Ciebie, że jest wilgotny a nie suchy (przy zabawach recznych).
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 gru 2006, 22:55

PerfectDrug, przeciez kazdy tak ma :|
To najnormalniejsza rzecz na swiecie.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 03 gru 2006, 15:09

no właśnie, też tak mam kiedy się podniecę, ale to normalne!

nie przeszkadza w niczym, po prostu tak już jest!!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 gru 2006, 15:18

PerfectDrug pociesz sie tym, że jak Twoja dziewczyna sie podnieci tak bardziej, to w majteczkach tez zupelnie sucho nie ma ;)
a tak poza tym to chyba nie mam co dodawac, normalne i nie ma se czym stresowac.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 gru 2006, 18:00

To normalne.
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 03 gru 2006, 18:02

Dzindzer pisze:PerfectDrug pociesz sie tym, że jak Twoja dziewczyna sie podnieci tak bardziej,to w majteczkach tez zupelnie sucho nie ma

By było cieżko gdyby miała w ogole sucho... <boje_sie>
Awatar użytkownika
stepien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2006, 17:30
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: stepien » 03 gru 2006, 18:06

heh tez mnie to niepokoilo, ale dzieki temu forum moje watpliwosci zostaly rozwiane :)
"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy sie zbytnią popularnością..." :):)
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 03 gru 2006, 19:25

hehe nie masz żadnego problemu nawet najmniejszego!Wyluzuj i nie przejmuj się, z tego co wiem to wszyscy meżczyźni tak mają, ja mam <browar>
Awatar użytkownika
stepien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2006, 17:30
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: stepien » 03 gru 2006, 19:27

a tak bardziej drazac, to znika po jakims czasie? w miare doswiadczenia? czy nie?
"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy sie zbytnią popularnością..." :):)
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 03 gru 2006, 20:43

stepien pisze:a tak bardziej drazac, to znika po jakims czasie? w miare doswiadczenia? czy nie?

Hmm... Wtedy antykoncepcja była by dla początkujących... ;) Wydaje mi się, że tej wydzieliny się nie pozbędziemy... Niech ktoś kto ma większy staż sie wypowie na ten temat... 8)

pozdro...

PS. Przez tą wydzieline teraz tak i przez następne pare dni będę wyglądał> <hmm> lub czasem :? a póżniej <banan> albo <chory>...
Awatar użytkownika
stepien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2006, 17:30
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: stepien » 03 gru 2006, 20:50

heh to czapa, bo jak czasami jak mam blizsze zetkniece z dziewczyna (ale w ubraniach caly czas bo rodzice sa w domu <banan> ) to az do spodni mi to przebije... i taka chamska mokra plama jest.... i wbrew pozorom to nie jest smieszne wiec prosze sie nie smiac :D <cisza> <cisza>
"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy sie zbytnią popularnością..." :):)
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 03 gru 2006, 20:58

stepien pisze:i wbrew pozorom to nie jest smieszne wiec prosze sie nie smiac

Kto tu się śmieje... Chłopie... Zjedz sobie przed spotkaniem... ;) :)
stepien pisze:az do spodni mi to przebije... i taka chamska mokra plama jest....

W miałeś już tak, że Ci przebijało przez spodnie? Stary, jak tyle Ci leci to może masz jakieś problemy ze sobą... hmm? :?

A co do plamki to mądry nie zauważy a głupi pomyśli, że tak musi być... <browar>
Pozdro...
Awatar użytkownika
stepien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2006, 17:30
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: stepien » 03 gru 2006, 21:03

no własnie tez mi sie wydawalo ze tego troche za duzo jest... i dlatego sie pytam
"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy sie zbytnią popularnością..." :):)
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 03 gru 2006, 23:19

ludzie ale problemy,

mi nigdy dziewczyna uwag nie robiła, ja jej też nie, a nieraz oboje sucho nie mieliśmy :), jeszcze zanim się za siebie zabraliśmy,

normalna sprawa

nie rozumiem, po co miałby sobie zjeżdżać!!!
to może lepiej podpaski zacząć nosić <aniolek>
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Lukasz » 04 gru 2006, 00:14

stepien pisze:a tak bardziej drazac, to znika po jakims czasie? w miare doswiadczenia? czy nie?

Nie znika. Każdy normalny facet to ma - jeden mniej drugi wiecej - i doswiadczenie nie ma nic do tego. Zaakceptowac to i juz:) Taka jest nasza fizjologia :)
Eltonos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2006, 22:18
Skąd: Skontinont
Płeć:

Postautor: Eltonos » 07 gru 2006, 14:48

U mnie taki wyciek nie wiadomo czemu powoduje zanik erekcji.. trudno to zaakceptowac:)
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 07 gru 2006, 20:14

hmm ale przed wytryskiem zanik erekcji??
to chyba nie do końca prawidłowe?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 gru 2006, 10:40

vkajot pisze:mi nigdy dziewczyna uwag nie robiła,

bo niby czemu miała robic. widziała jak na ciebie działa ;)
Eltonos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2006, 22:18
Skąd: Skontinont
Płeć:

Postautor: Eltonos » 08 gru 2006, 14:05

vkajot pisze:hmm ale przed wytryskiem zanik erekcji??
to chyba nie do końca prawidłowe?


erekcja jest, nastepuje 'wyciek' i czlonek opada, robi sie miekki, po jakims czasie znowu erekcja a potem znowu wyciek.. itd ;P
Ania 96
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2006, 21:15
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Ania 96 » 12 gru 2006, 21:42

PerfectDrug jesteś normalnym facetem, <tak> , nie masz żadnych powodów do zmartwień, jest to całkowicie normalne. Kiedy trafisz na kobietę znającą sie na Tych sprawach będzie wiedziała o co chodzi.
Dzięki tej (tym) kropelce wiem, że mój mężczyzna jest zdrowy i jego organ funkcjonuje ze 100% sprawnością. Podczas zabaw moim mężczyną staram się aby było ich jak najwięcej, są dla mnie nagrodą. Nie piszę tu o wytrysku tylko o płynie nasiennym. Nazywam je Kropelkami Rozkoszy. Podczas rozmowy, nawet niewinnych pocałunków czy drobnych pieszczot w ciągu dnia, nic nieznaczącego przytulania, mimo 10 letniego stażu z tym samym chłopem, dzięki tym kropelkom wiem, że cały czas działam na Niego tak jak na początku. A o kropelkach często mówi mi sam "- że krochmalą mu się majtki przez to gadanie, przytulenie a nawet samo spojrzenie". Czasem sprawdzam sama i zawsze smakuję czy aby nie kręci. I CO? NIE NIE BLEFUJE!!! Jestem przy nim tą samą kobietą jaką poznał mnie ponad 10 lat temu i wciąż reaguje na mnie tak jak wtedy. Dlatego nie masz się czym martwić, życzę CI żebyś znalazł sobie tę właściwą partnerkę, która to doceni. Pozdrawiam

A i P[/b]

[ Dodano: 2006-12-12, 21:44 ]
PerfectDrug jesteś normalnym facetem, <tak> , nie masz żadnych powodów do zmartwień, jest to całkowicie normalne. Kiedy trafisz na kobietę znającą sie na Tych sprawach będzie wiedziała o co chodzi.
Dzięki tej (tym) kropelce wiem, że mój mężczyzna jest zdrowy i jego organ funkcjonuje ze 100% sprawnością. Podczas zabaw moim mężczyną staram się aby było ich jak najwięcej, są dla mnie nagrodą. Nie piszę tu o wytrysku tylko o płynie nasiennym. Nazywam je Kropelkami Rozkoszy. Podczas rozmowy, nawet niewinnych pocałunków czy drobnych pieszczot w ciągu dnia, nic nieznaczącego przytulania, mimo 10 letniego stażu z tym samym chłopem, dzięki tym kropelkom wiem, że cały czas działam na Niego tak jak na początku. A o kropelkach często mówi mi sam "- że krochmalą mu się majtki przez to gadanie, przytulenie a nawet samo spojrzenie". Czasem sprawdzam sama i zawsze smakuję czy aby nie kręci. I CO? NIE NIE BLEFUJE!!! Jestem przy nim tą samą kobietą jaką poznał mnie ponad 10 lat temu i wciąż reaguje na mnie tak jak wtedy. Dlatego nie masz się czym martwić, życzę CI żebyś znalazł sobie tę właściwą partnerkę, która to doceni. Pozdrawiam

A i P[/b]
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 12 gru 2006, 22:31

normalna sprawa, widac, ze masz pociag do dziewczyny <banan>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
artsex
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 23:07
Skąd: POLSKA
Płeć:

Re: Mały problem.

Postautor: artsex » 16 gru 2006, 04:15

PerfectDrug pisze:Sprawdzałem najczęściej poruszane tematy i nie znalazłem konkretnie tego co by mnie interesowało.

Problem jest dość wstydliwy... Nie chodzi o żadne kompleksy ale o nie kontrolowane zajście...
Mianowicie kiedy jestem z dziewczyną i nawet nic nie robimy a po prostu rozmawiamy, na tematy związane z erotyką gdzie następuję podniecenie u mnie i po dłuższej takiej rozmowie idąc do łazienki zauważyłem ślady świeżej spermy w małych ilościach... jest to dość kłopotliwe. Obawiam się tego, że może mnie to wyeliminować z gry wstępnej. Chociaż samo zajście jakoś nie hamuje podniecenia i chęci ale jest to dość nie przyjemne kiedy się odczuwa to, że ma się mokro. Zapewne nie zbędne są informacje na temat mojej osoby. Mam 19.5 lat, nie współżyłem jeszcze.Jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje aby pomóc wam odpowiedzieć to proszę pisać, dodam potrzebne informacje.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Was i że temat (jeżeli jest śmieszny) zostanie potraktowany poważnie, gdyż mnie to osobiście bardzo niepokoi. Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi i sugestie.
Pozdrawiam

no stary temat jest poważniejszy niż przypuszczasz :( jesteś prawiczkiem i możesz oślepnąć o ogłuchnąć :) a tak wogle temat jest <hahaha> i proponuje go zamknąć;) no i zapewne usuniecie mego posta ale nie wyrobilem sory;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości