Pierwszy orgazm

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Pierwszy orgazm

Postautor: Symfonia » 07 lis 2006, 13:55

Zastanawiałam się ostatnio od jakiego wieku czlowiek jest w stanie osiągnąc pierwszy orgazm?? Czy np noworodki są do tego zdolne, czy w późniejszym okresie dopiero np około wieku dojrzewania?

[ Dodano: 2006-11-08, 19:47 ]
szkoda, że nikt nie zna na to odpowiedzi :?
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
2szort

Postautor: 2szort » 11 lis 2006, 11:59

chłopacy od wieku mniej wiecej 12-13 lat, kiedy maja pierwszy wytrysk. co do dziewczynek to nie wiem ale mysle ze jakos 10 bo szybciej dojrzewaja.
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 11 lis 2006, 13:41

artsex, coż za interesująca odpowiedz, dużo wnosząca do tematu.....

2szort pisze:chłopacy od wieku mniej wiecej 12-13 lat, kiedy maja pierwszy wytrysk.


ale przecież o ile mi wiadomo, orgazm można też osiągnąć bez wytrysku?

2szort pisze:ale mysle ze jakos 10 bo szybciej dojrzewaja


myślę, że o wiele szybciej - obserwując u siebie. Oczywiście wtedy nawet nie miałam pojęcia co się dzieje.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 lis 2006, 14:52

Symfonia pisze:ale przecież o ile mi wiadomo, orgazm można też osiągnąć bez wytrysku?


Mozna ale ma to taki sam sens jak kobiecy orgazm przez sen. Na co to komu.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 17:08

Symfonia, zaskocze Cie. Przyjemnosc z dotykania sie w takich miejscach maja dzieciaki juz... w brzuchu mamy. Byly prowadzone badania nad tym.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 17:29

moon pisze:Przyjemnosc z dotykania sie w takich miejscach maja dzieciaki juz

Ale nie orgazm. Kilkuletnie dziewczynki masturbuja sie , nie majac swiadomosci tego, odczuwaja przyjemnosc - ale nie mam pojecia czy sa w stanie przezyc orgazm.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 18:57

Wstreciucha, wyjasnij wiec czym jest orgazm. Bo masturbacja kilkuletnich dziewczynek doprowadza do przyjemnosci jaka jest orgazm. Przynajmniej dl amnei.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 18:59

orgazm - szczyt, final, najwiesza rozkosz.
przyjemnosc - wszystko to co poprzedza orgazm
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 19:00

orgazm - szczyt, final, najwiesza rozkosz.
przyjemnosc - wszystko to co poprzedza orgazm
_________________
Czyli uzywanie raczek czy innych przedmiotow w celu stymulacji lechtaczki w wieku kilku lat kiedy dziecko zaczyna poznawac swoje dzialo i konczy sie to wielka przyjemnosci i zaspokojeniem jest orgazmem.
Wie codpowiedz na pytanie w temacie kilkuletnie dzieci.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 19:04

moon, chyba sie nie rozumiemy. Powiedzialam, ze wiem, iz dzieci sprawiaja sobie przyjemnosc i tego jestem na sto procent pewna. Nie wiem jednak , czy potrafia osiagac orgazm. Twierdzisz , ze w brzuchu mamy plod juz moze osiagac przyjemnosc, nie nazywasz tego orgazmem. Jesli jest inaczej , to sprostuj i podaj zrodlo. Chetnie sie dowiem.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 19:54

Wstreciucha pisze:Twierdzisz , ze w brzuchu mamy plod juz moze osiagac przyjemnosc, nie nazywasz tego orgazmem.
Nie, nie nazywaqm. Ale juz jets to jakas przyjemnosc. Orgazm poprzez masturbacje a nie dotknieceie raz czy drugi tych miejsc w okresie prenatalnym to juz u kilkuletnich dzieci. jescze moze nie wiedza ze to orgazm,a le wiedza co i jak dotykac a przynajmniej sie tego ucza i daje im to pewne orzladownianie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 20:00

moon pisze:jescze moze nie wiedza ze to orgazm,

Nie wiedza tego bankowo . Uzywaja - tak jak wspomnialas - dla rozladowania napiecia. Dla nich to w ogóle nie kojarzy sie z seksem, bo nie maja o nim pojecia.

ps.moon przyjrzyj sie temu jak ostatnio wygladaja Twoje posty, bo sie tego czytac nie da.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 lis 2006, 20:11

tak,tak, masturbacja u kilkulatków, albo u płodów <hahaha> <hahaha> Co za brednie :] Do czasu okresu dojrzewania NIE MA czegoś takiego. Nie w tym rozumieniu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 20:15

TedBundy pisze:Do czasu okresu dojrzewania NIE MA czegoś takiego. Nie w tym rozumieniu.

Tadziu przestan byc tak radykalny w pogladach , bo chyba zostalo wyjasnione w jakim rozumieniu - kilkulatki nie wiedza , ze to masturbacja i ze ma zwiazek z seksem. Co do plodu sie zgadzam, ale kilkuletnie dzieci rozladowuja napiecie przez samozadowolenie - wiem, widzialam.
TedBundy pisze:Do czasu okresu dojrzewania NIE MA czegoś takiego.

Tak Grzesiu - do czasu kiedy nie sprobowales analnego, to tez wydawalo Ci sie , ze dupa do srania tylko sluzy.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 lis 2006, 20:19

dupa jest do srania, a aktor do grania, jak mówi przysłowie <diabel> No,może nie tylko do srania,ale głównie. Ale to inna działka, nie o tym rozmawiamy :) Też o tej teorii słyszałem, swoją drogą, ale, IMO, "technicznie" w takim wieku to niemożliwe. Organizm się jeszcze dostatecznie nie rozwinął, hormony, te sprawy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 20:23

TedBundy pisze:Organizm się jeszcze dostatecznie nie rozwinął, hormony, te sprawy.

Dlatego dyskusyjna jest dla mnie sprawa orgazmu, szczytowania, ale z pewnoscia osiagaja przyjemnosc i korzystaja z tej formy by sie rozladowac.
U noworodkow z kolei nie mam pojecia jak to jest z ta przyjemnoscia, ale rzekomy onanizm moze byc zwyklym robakiem . Czeste wiercenie sie dziecka i dotykanie w okolice intymne, jest zwyczajnym drapaniem sie i pocieraniem, bo dzieciak cierpi i chce sobie ulzyc, gdyz jest zarobaczony.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 20:36

Wstreciucha pisze:la nich to w ogóle nie kojarzy sie z seksem, bo nie maja o nim pojecia.
A czy masturbacja to sex?Czy nasturbcja musi sie wiazac z sexem? :| Nie. To jest metoda zaspokajania wlasnie jedynie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 20:45

moon pisze:A czy masturbacja to sex?Czy nasturbcja musi sie wiazac z sexem? :| Nie.

Napisalam "ma zwiazek z seksem" . Moon, nie rzucaj sie, tylko czytaj . To ze sluzy rozladowaniu napiecia to jedno, a to ze jest czynnoscia kojarzaca sie z seksem - to drugie. Napier.dalanie mlotkiem w sciane tez jest rozladowaniem napiecia, strzelanie do ludzi - podobno tez ma zwiazek , ale nijak nie kojarzy sie z seksem, a masturbacja - owszem. Nie traktuj tego jednakowo , bo ja mimo wszystko wole zeby moje dziecko w celu rozladowania sie poszlo grac w pilke na boisko niz do klopa zeby sie zmasturbowac.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 20:56

Ok, ok nie krzycz.
MOzna by tu bylo nawet Freuda wcisnac teraz i jego koncepcje sexualnosci i faze pierwsza czyli oralna kiedy dziecko odczuwa przyjemnosc sexualna z ssania piersi matki.
Do 10% dzieci w wieku przedszkolnym sie masturbuje - tak najczesciej z powodu owsikow np :D I zaczynaja sie np fantazje czy twórczośc erotyczna w postaci np rysunkow penisow.
W wieku 6-11 lat ok polowy chlopcow ma erekcje w nastepstwie nieseksualnych bodzcow.

Tak to pisze bo szukam gdzi emialam o tym dotykaniu sie plodow.

[ Dodano: 2006-11-11, 21:01 ]
O zaobserwowal to Calderone w XX wieku - znaczy sie reaktywność w wieku płodowym [wpierw odkryto masturbacje plodu meskiego potem kobiecego].

[ Dodano: 2006-11-11, 21:02 ]
Tylko czy tu tak naprawde mozna mowic o masturbacji? Nie wg mnie.
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 12 lis 2006, 13:04

moon pisze:O zaobserwowal to Calderone w XX wieku - znaczy sie reaktywność w wieku płodowym [wpierw odkryto masturbacje plodu meskiego potem kobiecego].

[ Dodano: 2006-11-11, 21:02 ]
Tylko czy tu tak naprawde mozna mowic o masturbacji? Nie wg mnie.


Hm... myślę, że możemy tak powiedzieć. Bo dzieci uczą się, zapamiętują. I wiadomo, że jak im zapadnie w pamięć np, że przyjemnie jest i miło gdy głaszczą się, drapią, itp w okolicach podbrzusza to będą to robić bo sprawia im to przyjemność, ewentualnie
Wstreciucha pisze: sluzy rozladowaniu napiecia
.
poza tym z biologicznego punktu widzenia orgazm to tylko: skurcze pochwy i dna macicy u kobiety, czy wytrysk nasienia u mężczyzny - chociaż w tym wypadku, jeżeli mówimy o chłopcach, to wytrysku przed dojrzewaniem nie będą posiadali, ale jak już wcześniej mówiłam faceci mogą mieć orgazm bez wytrysku; wieć myślę, że jest to możliwe. Na 100% nie jestem pewna czy u dzieci w brzuchu matki tak do 2 lat, ale w późniejszym wieku uważam, że jest możliwe osiągnięcie orgazmu u dziecka - jasne, że nie będą to takie skurcze, jak u dorosłych kobiet/mezczyzn, którzy znają się już na rzeczy....mogą to być nawet małe skurcze, myślę, że nawet nie wyczuwalne przez dziecko.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 17 lis 2006, 14:23

Szczerze to dziwne tematy są tu poruszane :| No, ale jeśli chodzi o temat główny, to orgazm jest możliwy po wykształceniu się dostatecznie organizmu i raczej nie ma bariery wiekowej postawionej, ale nie jestem pewien! Zastrzegam, że mogę się mylić <hmm> A co do przyjemności to dzieci jeśli poznają coś co im sprawia przyjemność to korzystają z tego i dorośli tak samo 8) Pozdrawiam
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Tos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:22
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Tos » 30 lis 2006, 14:32

A tu ja sie moge wykazać:) Przy okazji witam wszystkich, to mój pierwszy post:)

W 1950 roku dr Albert Kinsey opublikował wyniki badań nad seksualnością amerykańkich kobiet. Udowodnił w nim, że noworodki mają zdolność do przeżywania ORGAZMU w kilka sekund.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 lis 2006, 17:13

teorie Kinseya obalono później wielokrotnie, bo to tylko teorie, tego już dodać zapomniałeś :] I zapomniałes napisać o szczególnej grupie przypadków, którą badał. Z określonych środowisk.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 01 gru 2006, 07:29

Symfonia pisze:Zastanawiałam się ostatnio od jakiego wieku czlowiek jest w stanie osiągnąc pierwszy orgazm??
O ile sobie przypominam swoje pierwsze masturbacje zakończone orgazmem (chyba) na pewno bez wytrysku to jescze przed ukończeniem 10 lat na pewno.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości