Co zrobić?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Piotr_Sz
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Co zrobić?

Postautor: Piotr_Sz » 12 lis 2006, 16:01

Mam takie pytanie co zrobić gdy po dłuższej znajomości z dziewczyną ona zaproponuje stosunek jak jej j odmówić tak żeby się nie obraziła mam na mysli sytuację kiedy jeszcze nie jest się na to gotowy.
Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 12 lis 2006, 16:39

Powiedz że Ci się nie podoba a nie wymyślasz jakieś głodne kawałki że nie jesteś jeszcze gotowy <smile> , bo skoro znajomość jak sam piszesz jest długa, to do czego tu się przygotowywać?? Albo też masz na nią ochotę albo nie. <smile> No chyba że należysz do tych co mogą dopiero po ślubie? <;)>

p.s
Najlepiej powiedzieć jej prawdę, słuchaj przepraszam Ciebie ale nie jestem na to jeszcze gotowy, a jak zapyta się dlaczego, to sam jestem ciekaw jak jej to wytłumaczysz. :>

Lepiej zapytaj się jak dyskretnie dać jej do zrozumienia że Ciebie nie pociąga. Jest już podobny temat, radzę zajrzeć. <;)>
" Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym. " - Heraklit
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 12 lis 2006, 17:11

Piotr_Sz, powiedz że wolisz chłopców <diabel> zawsze możesz powiedzieć że chcesz się przekonać jak to jest z kobietą <diabel> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lis 2006, 19:18

Piotr_Sz pisze:ak jej j odmówić tak żeby się nie obraziła mam na mysli sytuację kiedy jeszcze nie jest się na to gotowy.
Powiedziec jej z enie jestes gotowy!Wstydzisz sie po dluzeszej znajomosci hcocby szczerosci?
Piotr_Sz
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotr_Sz » 12 lis 2006, 23:53

Powiem tak nie mam dziewczyny i nigdy wcześniej nie miałem po prostu pytam tak na przyszłość.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 lis 2006, 00:02

Piotr_Sz pisze:Powiem tak nie mam dziewczyny i nigdy wcześniej nie miałem po prostu pytam tak na przyszłość.


Stary, to ty lepiej sie martw zeby nie bylo na odwrot <diabel> Bo jak dla mnie to raczej bardzo rzadka sytuacja, to o czym piszesz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lis 2006, 09:39

Kobietom sie nie odmawia , chyba , ze Ci sie nie podoba , nie kreci Cie i wszystko z tym zwiazane ! inaczej to i po co ? Potraktuj to jako nowe doswiadczenie , nauke.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 13 lis 2006, 12:31

Andrew pisze:Kobietom sie nie odmawia , chyba , ze Ci sie nie podoba , nie kreci Cie i wszystko z tym zwiazane ! inaczej to i po co ? Potraktuj to jako nowe doswiadczenie , nauke.



znalazł się kasanowa <diabel>


najlepiej wziąść ją na "prawde" kobiety lubią jak się do nich prawde mówi hehe to ją jeszcze bardziej nakręci <hahaha>
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 24 lis 2006, 20:50

powiedz jej po prostu prawde.Skoro nie masz jeszcze dziewczyny to po co martwisz sie na zapas i robisz sobie wyimaginowane problemiki :>:P
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 467 gości