Dziwnie sie czuje z tym...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Dziwnie sie czuje z tym...

Postautor: mlody17 » 28 sie 2005, 22:03

mam taki problem mam 17 lat mam zajebista laske i jak zaczynamy sie tylko calowac to zaczynaa mi stawac :/ jest to dla mnie troche krepujace jak moge sobie z tym poradzic pomozcie
Awatar użytkownika
Pintupintu
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
Skąd: Hockenheim
Płeć:

Postautor: Pintupintu » 28 sie 2005, 22:15

znaczy ze niejestes gejem ..... <pijak> w przeciwnym wypadku moglo by to byc krempujace.Nastepnym razem gdy bedziecie sie calowac wez ja za reke i poloz sobie w miejscu gdzie ci staje...po czym powiedz jej "czujesz jak bije me serce" <jol>
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 28 sie 2005, 22:28

geyem na pewno nie jestem i nie bede bleeee ale tak przejesc do konkretow?tak od razu?:D:D a jak dostane w pape i powie mi narqa :( troche sie cykam :/ moze jakas kobieta sie wypowie
mastercezary
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2004, 17:23
Skąd: Hell
Płeć:

Postautor: mastercezary » 28 sie 2005, 22:31

z tego co wiem to dziewczyny lubia to uczucie ze staje facetowi przy calowaniu.. jak sie z nia przytulasz i calujesz to ona czuje ze ci staje.. no i to jest w ich odczuciu fajne... (z tego co mi wiadomo oczywiscie) niemasz sie czym krepowac ;) to normalne
Anioł Stróż Dawno Odszedł W Bezsilności...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 28 sie 2005, 22:31

hehe dla mnei to akurat bardzo przyjemne :) jak wiem ze az tak bardzo dzialam na swojego faceta <aniolek2>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 28 sie 2005, 22:34

Nieprzejmuj sie jak cie panna podnieca to tak jest :D Ja juz z moja kobietka jestem z 1,5 roku i dalej jak mnie caluje to mi cos sie w bokserkach rusza :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 28 sie 2005, 22:35

Asiula pisze:hehe dla mnei to akurat bardzo przyjemne jak wiem ze az tak bardzo dzialam na swojego faceta

O tak!! JA też to bardzo lubię... :)
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 28 sie 2005, 22:36

heh.....ale kazda kobieta jest inna i nie wiem, chcialbym pogadac z nia o tych sprawach ale ona ma dopiero 15 lat (wiem grozi mi wiezienie :P ) wielkie dzieki za odp
a i jeszcze jedno nie no jak mi cos sie rusza to nie moze byc tak musze zrobic jakis odwet jak ja podniecic?:D:D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 sie 2005, 22:57

Asiula pisze:hehe dla mnei to akurat bardzo przyjemne jak wiem ze az tak bardzo dzialam na swojego faceta

Ja tez to uwielbiam. To sprawia,ze sama sie podniecam <aniolek2>
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 28 sie 2005, 23:57

mlody17 pisze:ale tak przejesc do konkretow?tak od razu?:D:D a jak dostane w pape i powie mi narqa


Trzeba zaryzykować. Przypuszczam, że jeżeli panna naprawdę Cię kocha to powinna zrozumieć i najwyżej Ci wybaczy <banan>
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 28 sie 2005, 23:58

mlody, jest pelno postow/topicow na ten temat, poszukaj :D:D i gl

i pamietaj ze do 16go roku prokurator trzyma reke na pi***** (wole inne okreslenia ale uzylem tego bo z tym akurat pasuje wyrazenie a z innymi nie :D)
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 29 sie 2005, 00:25

No ale w wieku 15 lat, to z tego co pamietam dziewczynki z reguly sie peszyly jak czuly podniecenie u faceta. Zalezy ile jestescie razem, jezeli juz kawalek, to czemu nie, niech zobaczy jak na Ciebie dziala. Jezeli Ty chcesz jej sprawic wieksza przyjemnosc podczas pocalunku, to przede wszystkim dotykaj ja. Nie mowie o miejscach intymnych, ale ogolnie trzymaj rece na jej cialu, przeczesuj wlosy, dotykaj jej twarzy.
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sie 2005, 02:09

mlody17 pisze:a jak dostane w pape i powie mi narqa troche sie cykam

To jestescie razem czy to tak dla jaj?

A to ze wzwodu dostajesz... z czasem minie.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 29 sie 2005, 07:52

Pintupintu pisze:wez ja za reke i poloz sobie w miejscu gdzie ci staje...po czym powiedz jej "czujesz jak bije me serce"


oczywiście zrób to ! małymi kroczkami dąży się do celu!

A to że ci staje przy całowaniu to nic nienormalnego! Mi też staje jak się całuję z moją panią a lat 17-tu nie mam.....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sie 2005, 08:40

Nic nie rób ! wszak ona go na pewno czuje , jak myslisz iż nie to przytul ją mocniej , niech czje , zapewniam Cie iż jej sie to spodoba , moze byc zazenowana ,. ale na pewno ją to podnieci ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 29 sie 2005, 10:56

zaqqaz pisze:
Pintupintu pisze:wez ja za reke i poloz sobie w miejscu gdzie ci staje...po czym powiedz jej "czujesz jak bije me serce"


oczywiście zrób to ! małymi kroczkami dąży się do celu!
No to dzisiaj zaczne malymi kroczkami dazyc do celu :P i wieczorem napisze czy cos poskutkowalo
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 29 sie 2005, 11:10

działaj chłopie, działaj - ale i dziel się z nami swoimi działaniami :) <browar> )
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 29 sie 2005, 21:30

zaqqaz pisze:działaj chłopie, działaj - ale i dziel się z nami swoimi działaniami :) <browar> )
no to juz mowie:P dzisiaj bylo dosyc dobrze probowalem kierowac jej reke w wiadome miejsce no i jako tako zaczelo dzialac :) ale chyba chciala zeby mi dalej stal i od czasu do czasu gniotla go lokciem :D:D przyjemnie jutro napisze na pewno cos wiecej bo jutro ja dzialam :P jakis masarzyk jej chyba zrobie :)
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 29 sie 2005, 22:25

CichyPL pisze:No ale w wieku 15 lat, to z tego co pamietam dziewczynki z reguly sie peszyly jak czuly podniecenie u faceta


pokolenie sie zmienia niestety te 15stolatki coraz wiecej chca ;-) zapewniam ;-)


mlody17 pisze:od czasu do czasu gniotla go lokciem


lokciem cie gniotla ;-)? cos tu nie tak <silacz>



moja byla jak czula ze odrobinke mi stanal (a tak mocno ja wtedy tulilem ze musiala poczuc, bardzo ja to podniecalo i odrazu sie dobierala domnie ;-) rozne sa sposoby, chociaz tez nielubie czasami jak mi stoi przy obcej dziewczynie ;-) (byl taki przypadek na dzialeczce jak sie bylem z nia opalac (ta obca dziewczyna) to 2dni potem i tak wyladowalismy w wannie wiec jaki moral <browar> niema czego sie bac!)
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
Awatar użytkownika
megami
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2005, 23:23
Skąd: Podkarpacie:P
Płeć:

Postautor: megami » 29 sie 2005, 23:39

łokciem?? przynajmniej dobrze ze nie uciekła ale to dobrze wróży na przyszłość. tylko nie zmuszaj, a czekaj - zobaczysz jeszcze Cie zaskoczy :)
Piękno to pojęcie zbyt popularne. Ja jestem...


nieprzeciętnie brzydka...
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 20 wrz 2005, 20:24

yoŁ yoŁ powrocilem ;) przez pewien czas nie bylismy razem ale wrocila do mnie ]:-> nie ma jak to ja :D no i wiecie co chyba robimy z nia postepy powolutku ale jest ok masarz posladkow przy kolegach i kolezankach :D:D YEAH jest po prostu zajebiscie :) jeszcze raz dziekuje wszystkim ktorzy dali mi wiare i jakis cel do osiagniecia;)
...Już od dawna razem
Na Wieki tak bedzie...
..::Kocham Cię::..
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 20 wrz 2005, 20:51

Młody chyba u Ciebie sie sprawdza ze meszczyzni psychicznie odstaja od kobiet :) chlopie jesli to Twoja dziewczyna i naprawde cos do Niej czujesz to nie przesadzaj tak bardzo nie ma sie z czego chwalic ze przy kolegach i kolezankach obmacujesz Ja po tyłku :) nie wiem jak tutaj ludzie ale ja uwazam ze troche szacunku do swojej kobiety sie powinno miec obmacywanie po tyłku czy piersiach czy innych intymnych czesciach na pokaz dla kolegów i kolezanek to lekka przesada


meszczyzni napsialem pieknie hehehehehe :)
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 21 wrz 2005, 13:32

:o jezu widze ze to zle zrozumiales nie robie tego specjalnie zeby sie komus pokazac czy dla popisu robie to bo jej sie podoba i nie ma zadnych przeciwskazan :) ty ty meszczyzno :P
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 21 wrz 2005, 15:35

ja uwazam jak kolega wyzej tyle ze ten o dwa wyzej (TakiJeden, ) po co ja na pokaz obnacujesz? jak sie jej podoba to ja podlapuj jak jestescie sami
Awatar użytkownika
DzIdKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:41
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: DzIdKa » 21 wrz 2005, 15:51

tak jest, gosciu ma 17 laska 15 o czym tu mozna powaznym mowic...jak ich kreci oblapainie sie przy kumplach, moze swoj pierwszy raz tez odbedziecie gzdzes w pubie na oczach kolezkow??!!
Jest jakiś poradnik posługiwania się kobietami? Jest - kamasutra.
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 21 wrz 2005, 19:13

no tak Dzidka masz racje to jeszce dzieci i niech sie wala po lasach i polach :) spox
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 23 wrz 2005, 21:31

dzieki wielkie :| fenks.................juz nigdy wiecej o niczym nie napisze <zly1> <belt1> jestescie bardzo mili.................
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 23 wrz 2005, 21:58

kolego -koledzy odpadaja nie widze sensu okazywanie intymnych spraw przed kolegami,to nie chodzi o przechwalki kto juz zaliczyl a kto nie lub by pokazac ze to ty własnie mozesz zlapac ja za tylek,milosc fizyczna = milosci,kochaniu psychicznemu lub poczesci jej zalążkowi...

a ze ci stoi ,masz erekcje,chlopie ja ma na karku lat -eści i nadal mi stoi jak sie caluje z moja panią...
HAL9000
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2006, 22:12
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: HAL9000 » 16 paź 2006, 20:18

Pintupintu pisze:znaczy ze niejestes gejem ..... <pijak> w przeciwnym wypadku moglo by to byc krempujace.Nastepnym razem gdy bedziecie sie calowac wez ja za reke i poloz sobie w miejscu gdzie ci staje...po czym powiedz jej "czujesz jak bije me serce" <jol>



HEhehe dobry text :) trzeba zapamietać:) Czujesz jak bije mi serce:) hehe nie słyszałem tego:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości