mama i seks...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 paź 2006, 15:05

Andrew pisze:tylko człek to blokuje , zasłaniajac sie rozumem .

Bo nie jesteśmy jaskiniowcami, to tak w kolosalnym skrócie <aniolek>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2006, 15:09

Mona pisze:
Andrew pisze:tylko człek to blokuje , zasłaniajac sie rozumem .

Bo nie jesteśmy jaskiniowcami, to tak w kolosalnym skrócie <aniolek>


Tak tak ,. w dodatku mózgi nam sie zwiekszyły , rozbudowały , ewoluowały itd. tylko dlaczego dalej musimy jesc (niektórzy za duzo ) pic (niektórzy tez za duzo ) o całej reszcie nie wspomne <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 paź 2006, 15:35

Endrjuł, przyznaj się - piłeś :|
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2006, 15:37

Trzezwy jak noworodek ! raczej Ty spojrzyj z innej perspektywy na wokoło swiat .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
n0_0b
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2006, 01:50
Skąd: @BN.
Płeć:

Postautor: n0_0b » 11 paź 2006, 15:37

Agacica - masz spoko mame, popełniłaś błąd nie mówiąc jej jeśli sama Ci to zaproponowała, nie wszyscy mają takich rodziców.

a z drugiej strony - mama też ma troche winy - powinna zrozumieć że dla córki to trudny temat i nie wjeżdżać na nią tylko spokojnie porozmawiać

i jedna i druga strona jest po trochu winna a która bardziej to już koleżanki i koledzy powiedzieli ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2006, 15:39

No wytłumaczcie mi o czym tu rozmwaiac i dlaczego wlasnie teraz !! bo ni cholere nie kumam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 paź 2006, 15:39

Andrew pisze:raczej Ty spojrzyj z innej perspektywy na wokoło swiat .

Z Twojej? :>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 paź 2006, 15:41

obie popełniłyście błąd: mama naciskała, czego moim zdaniem nie powinna robić, a Ty skłamałaś.
a obecnej sytuacji myślę, że nie trzeba kombinować i stosować nacisków, jak Ci niektórzy radzą: wyjaśnij, dlaczego zrobiłaś tak, nie inaczej - ona zrozumie i z pewnością ucieszy się z tego, że mimo tamtego wydarzenia potrafisz i CHCESZ szczerze rozmawiać <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2006, 15:49

Nic nie rób ! niczego nie wyjasniaj ! zachowuj sie tak jak by sie nic nie stało , a mame traktuj jak przyjaciela , ale wstecz z sprawami jak i do tej nigdy nie wracaj ! to twoja prywatna sprawa i mama powinna to uszanowac ! to rada rodzica ! mozesz też posłuchać ludzi młodych . Masz wybór <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 11 paź 2006, 16:51

Zgadzam sie z Andrewem <browar> Mialas prawo do klamstwa i tyle. Zreszta swoja droga to nie wiem czy Ona miala mozliwosc nie zawarcia tej umowy. Bo skoro teraz sa problemy, to moze jakby odmowila mamie zawarcia umowy to tez by nie bylo fajnie, a umowa zawarta pod naciskiem jest kupke warta ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2006, 17:33

KyLu pisze:Mialas prawo do klamstwa i tyle.

nie do kłamstwa nie ma prawa nikt
mogła nie chciec rozmawiac. Powiedziec, ze to dla niej zbyt osobiste, ze jak uzna za stosowne to o tej swojej seksualnosci pogadac moze i nie chce odpowiadac na jej pytanie. to chyba lepsze niz kłamstwo
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 11 paź 2006, 17:47

Dzindzer pisze:KyLu napisał/a:
Mialas prawo do klamstwa i tyle.

nie do kłamstwa nie ma prawa nikt
mogła nie chciec rozmawiac. Powiedziec, ze to dla niej zbyt osobiste, ze jak uzna za stosowne to o tej swojej seksualnosci pogadac moze i nie chce odpowiadac na jej pytanie. to chyba lepsze niz kłamstwo

Oczywiscie, ze ma. Jesli ktos nie ma prawa (w rozumieniu, ze musi to wiedziec) do informacji (a ja uwazam, ze matka moze wiedziec taka rzecz, a nie musi) i o to pyta, a druga osoba wie (lub przypuszcza), ze brak udzielenia tej informacji moze spotkac sie z przykrymi konsekwencjami to nie ma obowiazku powiedzenia prawdy. Tymbardziej ma to zastosowanie jezeli ta "umowa" zostala zawarta w ten sposob, ze matka powiedziala jak bedzie, a corka generalnie nie miala innego wyjscia jak sie na to zgodzic (bo brak jej zgody mialby niemile konsekwencje).
Poza tym gdy pytamy kogos o rzeczy intymne (a nie mamy do tego prawa, w rozumieniu jak powyzej) i zdajemy (lub przypuszczamy) sobie sprawe z tego, ze ta osoba nie chce nam o tym powiedziec to nie powinnismy bezwzglednie oczekiwac, ze otrzymamy informacje prawdziwa.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2006, 20:04

KyLu pisze:ze brak udzielenia tej informacji moze spotkac sie z przykrymi konsekwencjami to nie ma obowiazku powiedzenia prawdy

tylko, że idac do łózka z facetem mogła sie spodziewac ( i tu nawet stworzyła sobie teorie jak matak zareaguje) reakcje matki. dojrzałośc to tez umiejetnośc rozmowy i ponoszenia w takiej rozmowie konsekwencji.
Ja oczekuje, ze otrzymam odpowiedz prawdziwa lub nie otrzymam odpowiedzi.
Litar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2006, 20:27
Skąd: sZCZECIN
Płeć:

Postautor: Litar » 11 paź 2006, 20:34

wg mnie obie strony maja racje, mimo to nadopiekuńczość prowadzi do spowolnienia rozwoju dziecka i z dziewietnasto latki moze byc ukryta 14 (czy przyczajona 12=] ). natomiast sytuacja odwrotna przytoczona na przykład sytuacja wojny zmusza organizm i umysl do przyspieszonego rozwoju. (zamiast 'wojna' mozna wstawic 'brak rodzicow', 'patologia' etc.)


Oczywiście IMHO
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 11 paź 2006, 22:46

Andrew pisze: to twoja prywatna sprawa i mama powinna to uszanowac ! to rada rodzica ! mozesz też posłuchać ludzi młodych . Masz wybór

Pfffffff... ;P
Stała się prywatną po kłamstwie. Wzięłaś w swoje ręce "róbta co chceta" i se żyj sama! - a do Mamy tylko na obiadki... pasi? - samowystarczalna?

A Endrjuł się znowu gubi, bo nie jest w stanie skumać ZASAD ! (umowa)
Ale mnie to nie dziwi? <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2006, 22:51

No jasen, że matka powinna uszanowac prywatnosc. Jesli by zapytała a córka powiedziala, ze o tym rozmawiac teraz nie chce, nie jest gotowa, zwyczajnie powiedziec po łudzku, ze jej sprawa, to wtedy matka powinna to uszanowac. Ja zawsze czułam sie niezalezna, moja seksualnosc to moja prywatnosc, ale rozmawiac o niej umiałam zwłaszcza z matka.
zreszta to jest dla autorki zbyt osobista sprawa by powiedziec matce, ale juz nie tak osobista by powiedziec tu wszystkim na forum.
Jestem pewna, ze gdyby powiedziała, ze kocha swojego chłopaka, że dojrzała juz do tego i ma ten pierwszy raz za soba to matka nie wypytywała by o prywatne szczególy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: mama i seks...

Postautor: Andrew » 12 paź 2006, 08:54

agacica pisze:, z ironia w glosie zapytala sie jak bylo i gdzie to sie stalo.


[ Dodano: 2006-10-12, 08:55 ]
Dzindzer pisze:Jestem pewna, ze gdyby powiedziała, ze kocha swojego chłopaka, że dojrzała juz do tego i ma ten pierwszy raz za soba to matka nie wypytywała by o prywatne szczególy


po tym ironicznym zapytaniu matki - nie sadze , ale mogę sie mylic
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2006, 12:16

Andrew pisze:po tym ironicznym zapytaniu matki

nie po zapytaniu ironicznym, ale przed. Po zapytaniu czy juz z nim spała.
Bo po ironicznym juz za póxno, to ironiczne było po jej kłamliwej odpowiedzi, czyli jednak jakiejs odpowiedzi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2006, 12:31

ale co to zmienia ? chciała jej dac wskazówki jak to i gdzie zrobić ma , ze chciała wiedziec kiedy zacznie z nim sypiac ?
Wiec co? miala przyjsc do matki i powiedziec - mamo spałam juz z nim ? i co wtedy by jej matka powiedziala ?
albo ... mamo ! mam zamiar sie z nim przespac ... i co w tej sytuacji jej matka by powiedziala jej ? - nic ! czego by nie mogła powiedziec wczesniej bez informacji o ewentualnym spaniu , lub nie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 12 paź 2006, 18:01

Wg mnie Andrew ma rację. Dzindzer, widzę, że Twoja mama jest Twoją przyjaciółką i możesz z nią o wszystkim porozmawiać, ale nie wszyscy mają tak dobrze. Jeżeli Agacica nie chce z mamą rozmawiać o swoim życiu seksualnym, to mama nie ma prawa się wtrącać. Może i dziewczyna źle zrobiła, że skłamała, ale takie pytanie potrafi nieźle zaskoczyć. Poza tym odpowiedź "nie chcę o tym rozmawiać" de facto znaczyłaby "tak", bo gdyby nie spała, to mogłaby to otwarcie powiedzieć. I nie ma tu żadnego łamania umowy, bo tu żadnej umowy nie było. To mama zażądała, żeby córka przyszła pogadać, ale Agacica nie pisze, że jej to obiecała.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2006, 19:24

Tylko, że tu bierzemy , a własciwie patrzymy tylko od strony córki. Ale okłamana matka tez nie poczuła sie dobrze, okłamana miała prawo do złosliwości.
zreszta nie stało sie nic tak strasznego co by wiezi przekreslało
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2006, 19:33

Dzindzer pisze:zreszta nie stało sie nic tak strasznego co by wiezi przekreslało


Dokładnie ! a matka jesli chciała pogadac z córką , to na zasadzie ...córeczko jak juz bedziesz sie chciała kochac -sexic z swoim chłopakiem to...i tu to co ma jej do powiedzienia powiedziec , widzac iż córka ma juz chłopaka , a nie stawiac ją pod murem jak to uczyniła.

Jak dziecko wchodzi do łazienki , to sie go rodzic nie pyta czy idziesz siku czy kupkę <aniolek>
Chyba , ze potrzebuje łazienki , zas dziscko robiac kupke przesiaduje w niej długawo <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 paź 2006, 19:52

Endrjuł, zaczynasz pisać niczym Freud i zaraz okaże się, że Mamę agacicy w młodości gonił zboczeniec i stąd Jej obraza <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2006, 19:56

Takas madra ? Ty wszak masz córkę , też jej tak pwiedziałaś ?? jak owa mama? bo nie wierze w to ! <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 paź 2006, 20:10

Anula pisze:Twoja mama jest Twoją przyjaciółką i możesz z nią o wszystkim porozmawiać, ale nie wszyscy mają tak dobrze.

No nie wszyscy. A szczególnie Ci, których nie stać na szczerość.
Takimi "motywami" morduje się przyjaźń. Później (bo nie każdy jest "dorosły" od razu) nie będzie punktu zaczepienia do rozmów z najbliższymi pt."czemu on to mi zrobił i se poszedł'. Nić zaufania została nadszarpnięta.
Róbta co chceta ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 paź 2006, 20:40

Andrew pisze:Takas madra ?

Noo ;P
Andrew pisze:Ty wszak masz córkę , też jej tak pwiedziałaś

No coś Ty, ja byłam w tym "temacie" od początku z Nią :)
Andrew pisze:bo nie wierze w to !

Całe szczęście <browar>
Mysiorek pisze:Róbta co chceta

Niom :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2006, 20:41

Brawa dla tej Pani - Mamy <brawo> i nie kasuj mi tego Mysioreczku , postawie ci drinaka! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
georgia
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2006, 13:08
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: georgia » 17 maja 2007, 19:47

moja mama sie ciagle dopytywala, mowila ze wie ze sie kocham z moim partnerem. czesto o tym mowila i chciala zebym sie przyznala. w koncu powiedzialm ze sie z nim kocham. pogadala pogadala i przestala a tearz przynajmniej nie musze niczego ukrywac i jest spoko:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 464 gości