Podnieta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sie 2004, 09:52

Nie zgadzam sie z tym ze w liceach jest moda na jak najbardziej seksowne ubieranie sie!!! Jezeli ktos chodzi do - nazwijmy rzecz po imieniu - badziewiatej szkoly z przyglupami, takiej gdzie by zdac do nastepnej klasy wystarczy miec mniej nieusprawiedliwionych godzin niz 200 to sie nei dziwie. W mojej bylo jak najbardziej normalnie. A jezeli uczniowie w mundurkach to nauczyciele tez! A co!
Jestem przeciw i tyle. Trzeba sie rozwijac indywidualnie i tyle. Jakbym mial nosic mundurek w szkole to bym wolal wziac drugie ciuchy na przebranie, oblac sie w szkole woda i sie przebrac pod pretekstem mokrego ubrania! Nie lubie byc zrownywany z innymi, bo jestem inny i koniec. Nie chce tego jakos specjalnie podkreslac, ale nie chce byc postrzegany jako jeden z szarej masy. A duma znoszenia mundurku wynika z tego ze na mundurku jest logo szkoly, zazwyczaj snobistycznej (mowie o Anglii).

Poza tym, naprawde nie wiem jakie sa argumenty za mundurkami. Fajnie wygladaja? Podobaja sie Wam? tlye ze Wy chcalibyscie w nich widziec innych, a nie siebie samych. A jesli jest inaczej to se kupcie i chodzcie z cala paczka tak samo. Nikt Wam nie broni. A argument ze jedne dzieciaki maja mniej na ciuchy i nie bedzie roznic widac jest do kitu. Faceci na to nie zwracaja uwagi, a nawet jak zauwaza ze kolega nosi caly czas to samo to im to wisi. To dziewczyny musza byc super modne caly czas.


Co do teatru - tak sie utarlo, ze tam sie chodzi w garniturze. Bo kiedys stac na teatr bylo tylko bogatych z wyzszych sfer, a oni chcieli sie pokazac jak najlepiej. Teraz jest inaczej. A co do szacunku do aktorow - mysle ze im to wisi. wydaje mi sie ze starczyto ze kupie bilet i ze maja prace. A to czy przyjde w garniaku czy w t-shircie i krotkich spodenkach - co za roznica?
Aha - jadlem takie rzeczy ktore nie szeleszcza.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 sie 2004, 10:19

Młody Buntowniku,to jest płytkie i uproszczone myślenie. W każdym cywilizowanym społeczeństwie obowiązuja jakieś normy etyczne i czy my chcemy czy nie chcemy powinniśmy się do nich stosować. A jeśli ktoś nie chce, to tylko daje świadectwo o sobie.
A inteligencja człowieka polega m.in. na stosowaniu (lub ignorowaniu) tych norm w codziennym życiu.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2004, 10:50 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sie 2004, 10:30

co nie zmienia faktu, ze czasy sie zmieniaja i nie wiadomo jak bedzie za 15 lat...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 21 sie 2004, 10:42

Zupełnie nie zgadzam się z kwestią noszenia mundurków:
1) to ogranicza człowieka bez powodu, a ja nie lubię być ograniczana
2) czemu wszyscy mają wyglądać tak samo? Przecież to nudne. To tak jak szare bloki na jakimś osiedlu, nie wytrzymałabym mieszkając tam gdybym miała ciągle na nie patrzeć. Co innego jak je pomalują (ostatnio w Krakowie dużo pomalowali) i są piękne, kolorowe, weselsze. To chyba lepiej nie?
3)Lubię pokazywać swój styl także przez ubranie i nie chciałabym aby ktoś mi narzucił ubioru. Nie chcę być częścią szarej masy, ale indywidualnością.
4) Nie wiem w jakich szkołach Wy jesteście, ale u mnie naprawdę połowa nie chodzi pół nago:) Większość jest ubrana zupełnie w porządku, skromnie. Oczywiście są wyjątki. Mamy w szkole taką jedną typową zdzirę, która przychodzi do szkoły tylko w miniówach, ostrym makijażu i obcasach. I wszyscy sie z niej śmieją,traktują ją jak dziwkę, tylko tak sie o niej wyrażają. O piciu piwa na przerwach jeszcze nie słyszałam, papierosy palą, ale wychodzą poza szkołę na przerwach.
5) No i kwestia zazdrości i złego samopoczucia. Jeśli ktoś stwierdzi że jeśli ubierze sie lepiej od innych to jest lepszy to jego problem. To chore myślenie,snobistyczne i śmieszne. Nie jest takie stwierdzenie prawdą, dlatego nie traktujmy tego jak prawdę. A jeśli nauczyciele mówią "dajmy im mundurki żeby niektóre dzieci nie czuły się przez swój ubiór gorsze" dajemy tym dzieciom do zrozumienia że strój mówi o tym ile jesteś wart. One i tak zobaczą lepsze stroje na dyskotece, wyjściu do kina czy wycieczce szkolnej.Powinniśmy coś takiego wyśmiewać i w ten sposób uświadamiać dzieci lub młodzież że niech każdy sobie chodzi tak jak chce, bo to co nosi nie jest ważne. Ważne jest to co ma w głowie. Rozumiecie o co mi chodzi?
A poza tym jesli ktoś chce szpanować wyglądem to mudnurek go nie powstrzyma. Będzie nosił drogą biżuterię każdego dnia inną, piękne i drogie buty, plecak czy torbę, używał drogich perfum czy malował się markowymi kosmetykami.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 21 sie 2004, 11:02

A propos dziewczyny w srtingach- to nie zawsze jest tak jak piszecie (ubiera sie tak żeby prowokować). Teraz ostatnio są modne biodrówki, lubię je bo zmiejszają mi optycznie tyłek, ale niestety często z nich wystaje bielizna. Chociaż czy ja wiem czy niestety? Jak czasem wystaje tylko trochę ładnej bielizny to wygląda to bardzo pociagająco. A ja lubię uwodzić i podobac się facetom. Ale często (w większosci) jest to niezamierzone, ubieram sie rano,nie patrzę nawet w co, wychodzę do szkoły, a mój facet mówi mi na przerwie że mi stringi trochę widać. Przy spodniach biodrówkach często nie da się innaczej.
A propos teatrów- ubieram sie do nich bardzo elegancko, bardzo. Ale to nie dlatego że chce być zgodnie z jakimiś normami, ale to jedna z nielicznych okazji kiedy mogę się odstrzelić. Jedzenie w teatrze-ok, pod warunkiem że nie szelesci i nie przeszkadza innym. A aktorom chodzi o kasę, zrobią swoje i do domu. Ludzie, dajmy się każdemu ubrać jak chce!!! Co nam do tego! Podobają mi się pod tym względem Stany Zjednoczone- tam każdy chodzi jak chce i nikomu to nie przeszkadza. Czemu się tak czepiami innych? Gdyby ich stroje były z kolcami lub raziły prądem przechodniów to ok, ale co nam przeszkadza luźny strój w teatrze. Wiem, że sama bym takiego nie ubrała, bo bym się źle czuła, ale jeśli komuś jest w tym dobrze, to niech ubiera się jak mu się podoba!!!!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 21 sie 2004, 12:48

Rudiger pisze:Osobiście, w okresie lata, nie mogę skupić się zarówno w pracy jak i na ulicy, w sklepie,parku,samochodzie. Gdy widzę te opalone piersi, nogi,brzuchy, dekolty, koronki, opięte spodnie, to mnie roznosi i miałbym ochotę ciągnąć każdą do łóżka. Straszny dzikus ze mnie :P Nie mogę nosić bokserek bo są lużne i jak się napatrzę to spodnie pęcznieją :)
Nawet regularne współżycie z moją obecną kobietą nie wpływa łagodząco na moje zapędy.


Mam to samo :564:
dekrzychu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2004, 17:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: dekrzychu » 21 sie 2004, 13:26

To ja tez dorzuce swoje 3 grosze...
Dla mnie kwestia ubierania sie do teatru jest prosta..Czy ktokolwiek z Was wystepowal na scenie? Przeciez to sie gra dla publcznosci...a jak bija oklaski to przezywa sie cos jak XTC...Wiem bo sam w mlodosci ;) mialem kabaret i to dla mnie bylo wlasnie to..oklaski..czlowiek czuje sie wtedy superowo!Polecam sprawdzic... ;) :P
A co do ubioru to chcialbym zauwazyc jedna rzecz..po wielkim boomie na dresiki i sporotowe ubrania w dyskotekach zaczyna sie stosowac "door selection",napisy typu w dresach niewpuszczamy itp...Nawet w tych mega zadresialych dyskotekach..zaczyna sie ludzi uczyc KULTURY...bo to w jaki sposob sie ubieram swiadczy o mojej kulturze...
Ogolnie jestem zdania ze sa miejsca gdzie mozna sie ubierac lightowo i sa miejsca gdzie nalezy sie ubrac jak powazny czlowiek...A jak ktos nielubi garniturkow to mozna ubrac sie inaczej...byle by ELEGANCKO..
Troche poszlo w ogóle off topicowo..dlatego uwazam ze EOT...a jak nie to moze nowy temat dot. ubioru...
pozdrf
Zrozumienie jest trudniejsze od cierpienia.
Może to najwyższy stan cierpienia.
dekrzychu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2004, 17:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: dekrzychu » 21 sie 2004, 13:28

Aha..i one more thing...
Mi sie podoba jak widze dziewczyne "wystajlowana" na laseczke..a stringi..to caly urok wakacji...Zaluje tylko ze nie ma u nas pogody jak w Teksasie czy na karaibach...wtedy niebyoby wyboru...Byloby np. tak:patrz i podziwiaj ale niedotykaj...
Wiecej slonca!! :D
Zrozumienie jest trudniejsze od cierpienia.

Może to najwyższy stan cierpienia.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 21 sie 2004, 14:03

ooooooooooo i tu sie zgadzam z toba w 100% bylo by lux :D :P hmm tylko ze to Polska a nie Texas ani Karaiby ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 21 sie 2004, 15:36

mnie się podoba jak dziewczyna jest ubrana z gustem i smakiem a nie jak nosi majtki wystające na sznurkach poza tyłek,to wygląda obrzydliwie a wręcz chamsko i wieśniacko.Ubierają się tak co po niektóre bo myślą że są bardziej sexi,mylą się i to bardzo,jak jak widzę taką lafirynde to zaraz w myślach mówie sobie że to dziwka i pewnie dopiero co obciągała...tfu,i gdzie tu podnieta...
zasada prosta,ubranie się z gustem zawsze jest sexi :565:
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 21 sie 2004, 15:41

hej nie wszystkie panie ubierajace sie wyzywajaca czy to w strigach czy w mini itp nie musza odrazu byc dziwkami i maszynami do obciagania ;) naprawde nie wiem co cie tak bulwersuje :559:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 21 sie 2004, 15:46

nie mam nic przeciwko stringom,ba są super ale nie jak wystają!
chodzi o laseczki o ostrych makijażach,wytapirowanych herach i bezgustnie ubranych.
źle odczytałeś moje przesłanie...
peace :564:
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.

Owidiusz
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 21 sie 2004, 15:56

heheheh one nawet jaK maja nawet ostra tapete to wylacznie ich sprawa to ich gust i moga sie ubierac nawet jak "dziwki"czy tam inne :D oczywiscie to tylko twoje zdanie i masz prawo je tu wyrazic nie maja gustu no coz ich sprawa hmm a co do tych wystajacych stringow to one wlasnie maja za zadanie przyciagac facetow wiadomo ze sa prowokujace ale coz kobiety maja ta swoja bron nie ukrywam ze ladnie ubrane panie tez maja to cos ;)
peace :564:
ps. nie pamietam zebym kiedys napisal takiego posta :D :)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 sie 2004, 19:46

Luca pisze:nie mam nic przeciwko stringom,ba są super ale nie jak wystają!
chodzi o laseczki o ostrych makijażach,wytapirowanych herach i bezgustnie ubranych.
źle odczytałeś moje przesłanie...
peace :564:


na szczescie są tacy faceci jak ja , i dobrze ze dziewczyny o tym wiedza iż mnie sie to podoba , wiec niech sobie chodza jak najbardziej wyzywająco !!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 sie 2004, 20:45

na szczescie są tacy faceci jak ja , i dobrze ze dziewczyny o tym wiedza iż mnie sie to podoba , wiec niech sobie chodza jak najbardziej wyzywająco !!!!

No dobra. Ale takiej na stałe nie chciałbym.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 22 sie 2004, 00:47

krzys pisze:
Luca pisze:nie mam nic przeciwko stringom,ba są super ale nie jak wystają!
chodzi o laseczki o ostrych makijażach,wytapirowanych herach i bezgustnie ubranych.
źle odczytałeś moje przesłanie...
peace :564:


na szczescie są tacy faceci jak ja , i dobrze ze dziewczyny o tym wiedza iż mnie sie to podoba , wiec niech sobie chodza jak najbardziej wyzywająco !!!!


MNIE SIE TO TEZ PODOBA!! :564:
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 23 sie 2004, 08:38

Ta kobietka o której pisałem wygląda na taką z klasą~. I nie ma nic do rzeczy, że nosi stringi... Ma właśnie deliktaną urodę, jest miła, inteligenta i to z niej czyni kobiete z klasą. A nie to czy nosi strongi czy nie. Nie oceniajcie ludzi wyłącznie po wyglądzie bo się strasznie można pomylić. ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 20:17

lord dream pisze:... Nie oceniajcie ludzi wyłącznie po wyglądzie bo się strasznie można pomylić. ;)

No można, można... ale te stringi nie wyciągnęła Jej mama tylko Ona sama.
A to już coś mówi, co ma pod "kopułą".
:D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 23 sie 2004, 20:26

mnie nie pociagaja stringi ale sukienka np do kostek mteriałowa najlepiej w miłe kolory lub kwiaty z delikatnym przecieciem z boku
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2004, 20:42

Mysiorek pisze:
lord dream pisze:... Nie oceniajcie ludzi wyłącznie po wyglądzie bo się strasznie można pomylić. ;)

No można, można... ale te stringi nie wyciągnęła Jej mama tylko Ona sama.
A to już coś mówi, co ma pod "kopułą".
:D


Jezeli myslisz iż dziewczyna która ma wyciągniete stringi ma zle pod kopułą to martwie sie ja ...o Twą kopułę :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 23 sie 2004, 21:04

No można, można... ale te stringi nie wyciągnęła Jej mama tylko Ona sama.

No, proponuję żebyś założył stringi i na to biodrówki i schylił się zawiązać buta. Zobaczymy, czy Ci zostaną pod spodniami.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 21:46

Jezeli myslisz iż dziewczyna która ma wyciągniete stringi ma zle pod kopułą to martwie sie ja ...o Twą kopułę

Nie ma żle, tylko ma inaczej :wpale:
I ja za taką inność dziękuję.
Bo mnie własnie interesuje co ma pod kopułą, a nie na dupie :PP
No, proponuję żebyś założył stringi i na to biodrówki i schylił się zawiązać buta. Zobaczymy, czy Ci zostaną pod spodniami.

No właśnie... na stringi - biodrówki i to spodnie gD>
Jak często powinno się nachylać, żeby zrobić WRAŻENIE ??? :684:
Może lepsze by było, gdyby na biodrówki nałożyc stringi :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sie 2004, 22:18

Ja tam lubie jak kobiecie uchyla sie kawalek majtek kiedy sie schyla! Mysorek moze bys wolal w takiej sytuacji zobaczyc pantalony od babci Lusi?? Wtedy dopiero bys narzekal!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 22:26

No O.K., O.K.!
Też wolę stringi zamiast reform, ale właśnie, tak jak Student napisałeś, "uchyla się".
Może być to niedopatrzenie, skromność, że najlepszą bieliznę gdzieś tam skrywa, a nie wkładanie stringów przez głowę, żeby pokazać jakie ma.
A najlepiej, żeby całą kolekcję założyła pod jedną i drugą pachę i jeszcze rozwieszone trzymała w rękach przed sobą.
Brrr... po prostu: "bierzcie mnie!"
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sie 2004, 22:28

Mysiorek pisze:No O.K., O.K.!
Też wolę stringi zamiast reform, ale właśnie, tak jak Student napisałeś, "uchyla się".
Może być to niedopatrzenie, skromność, że najlepszą bieliznę gdzieś tam skrywa, a nie wkładanie stringów przez głowę, żeby pokazać jakie ma.
A najlepiej, żeby całą kolekcję założyła pod jedną i drugą pachę i jeszcze rozwieszone trzymała w rękach przed sobą.
Brrr... po prostu: "bierzcie mnie!"


To trzeba brać a nie marudzić ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 22:33

Student pisze:To trzeba brać a nie marudzić ;)

Ale PO CO?
;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2004, 22:36

Oj Mysiorek, to mlode du.. chca sie wyszalec, nie rozumieja pewnych pojec :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 22:52

To dopiero zrozumieją Mav, jak Je ktoś dorwie w ciemnej ulicy?!
No chyba, że chcą coś zarwać, to bardzo proszę... :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2004, 23:00

Co do ciemnej ulicy, to moje zdanie jest takie, ze bez wzgledu na to jak ubrana - kobieta powinna isc z facetem...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sie 2004, 23:09

Mysiorek pisze:
Student pisze:To trzeba brać a nie marudzić ;)

Ale PO CO?
;)


No jak Ty nie wiesz co z kobieta robic to juz nie moja wina ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 454 gości