Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sie 2006, 10:31

moon pisze:Chcemy Ci powiedziec ze bierzemy to pod uwage ze wpasc mozemy i jestesmy tego swiadome. I tak nei boimy si etego ze mozemy wpasc.

I jak zaczynalas sie seksic tez sie tego nie obawialas? Wtedy to juz normalnie nie jest, niestety.
Dzindzer: moja tez sie nie boi panicznie, ma swiadomosc jedynie, ze moze dojsc do wpadki, i tej wpadki sie obawia. No ale wg. naszych forumowych muz odrobina strachu przed wpadka oznacza, ze nie jestes gotowa. Wiec jak najszybciej powinnas zaniechac procederu zwanego w szerszym gronie jako seks. <chory>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2006, 10:37

Pujsc za tem do spowiedzi ...jak i w kosciele usiasc i odmawiac rózaniec .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sie 2006, 10:52

Andrew pisze:Pujsc za tem do spowiedzi ...jak i w kosciele usiasc i odmawiac rózaniec .

Nie kumam tego co napisales Andrew :) Co to ma do rzeczy? :)
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 23 sie 2006, 15:21

a przewiduje się jakieś pozycje, dla faceta, jeśli to jego pierwszy raz a nie jej?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 sie 2006, 17:42

Haro pisze:odrobina strachu przed wpadka


Haro pisze:najbardziej boi sie ciazy? Wlasnie, tak a'propo... jak wytlumaczyc, ze nie masz szans przy zabezpieczeniu zajsc w ciaze po pierwszym razie? Bo moja sie tego najbardziej boi. Mozemy sie zabezpieczyc jak cholera, a mimo wszystko bedzie sie bac...)

odrobina? :-)

mój drogi haro, znajomość własnego organizmu i zasad działania środków antykoncepcyjnych ogranicza obawy przed wpadką do minimum. tego minimum nie można już chyba nazwać strachem.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2006, 20:58

Haro pisze:I jak zaczynalas sie seksic tez sie tego nie obawialas?
Tak, Haro.
Haro pisze:wytlumaczyc, ze nie masz szans przy zabezpieczeniu zajsc w ciaze po pierwszym razie? Bo moja sie tego najbardziej boi. Mozemy sie zabezpieczyc jak cholera, a mimo wszystko bedzie sie bac...)
Haro pisze:odrobina strachu przed wpadka
To jest dla Ciebie odrobina? :?
lollirot pisze:odrobina? :-)
<lol> To samo co ja pomyslane.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 11:12

Nie wiem czy to ja jestem ciemny, czy Wy. Zadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% zabezpieczenia przed ciaza. Stad pojawia sie "odrobina" strachu przed tym, ze te ulamki % moga wejsc w zycie, i dac zycie.
Jesli Ty Moon nie balas sie i mialas w glowie ulozony plan przyszlosci jesli zaszlabys w ciaze podczas pierwszego razu, to kto tutaj jest chory - ja czy Ty? Bo podobno zaczynalas niezwykle wczesnie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 18:02

Haro pisze:Jesli Ty Moon nie balas sie i mialas w glowie ulozony plan przyszlosci jesli zaszlabys w ciaze podczas pierwszego razu,
Nie mialam takiego planu. Przeciez nie podchodzilam do sexu jak nei wiadomo czego zeby sie tak przejmowac. Wiedzialam ze ułamki procent obliczone wg wskaźnika Pearla sa znikome. Wiedzialam ze to tak jakbym w totaka wygrala.
Haro pisze:Zadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% zabezpieczenia przed ciaza. Stad pojawia sie "odrobina" strachu przed tym, ze te ulamki % moga wejsc w zycie, i dac zycie.
Kochany jest roznica miedzy odrobina strachu [choc strachem to ciezko nazwac raczej obawa pewna] a
lollirot pisze:Bo moja sie tego najbardziej boi. Mozemy sie zabezpieczyc jak cholera, a mimo wszystko bedzie sie bac...)
A czyms takim. I to spora. Choc mzoe Ty jakos źle tego posta wczensiejszego napisales.

I przestań sie rzucac. Ja z Toba normalnie bez złośliwosci rozmawiac chce a Tobie juz szajba odbija.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 18:32 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sie 2006, 18:09

moon pisze:Ja z Toba naormalnei bez złośliwosci rozmawiac chce a Tobie juz szajba odbija.

zakochany i broni swojej lubej, inna sprawa, że nie ma przed czym
Haro <przytul> nikt nie chcial urazic Ciebie ani Twojej dziewczyny
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 18:17

Dzindzer pisze:nikt nie chcial urazic Ciebie ani Twojej dziewczyny
No dokladnie! <foch>
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 24 sie 2006, 19:00

moon pisze:Wiedzialam ze ułamki procent obliczone wg wskaźnika Pearla sa znikome


Te ulamki to zreszta kobiety ktore zapomnialy wziasc tabletki lub zwymiotowaly zaraz po jej przyjeciu, faceci ktorzy uzywali gumek kilka razy i takie tam...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
jamajka17
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2006, 20:29
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: jamajka17 » 24 sie 2006, 20:33

propozycja na pierwszy raz hmmm...dobrze byłoby gdyby twoja kobieta leżAłA na pleckach i pod pupa miała poduszkę pozycja na misjonarza najbardziej polecana przezemnie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 21:42

Dzindzer pisze:zakochany i broni swojej lubej, inna sprawa, że nie ma przed czym

No ale na sile staraja mi sie wmowic, ze jednak nie jest gotowa. Powiem Wam jak to jest:

Wczesniej, przed poznaniem mnie wychodzila z zalozenia, ze seks to tylko po slubie, z kims kogo kocha. Uciekala od tego jak diabel od wody swieconej. Poznala mnie, po miesiacu zaczelo sie cos wiecej, rozpoczela swoje zycie seksualne (pieszczoty, petting... pierwszy orgazm, pierwszy wielokrotny i maksymalny wzrost apetytu na pieszczoty i pozniej... seks!). Jej poglad sie drastycznie zmienil. Pokochala mnie. Uznala niedawno, ze nie boi sie niczego: nie boi sie bolu, ale jest swiadoma ze bedzie. Nie boi sie wpadki, chociaz jest swiadoma, ze moze byc. Odrobina strachu przed wpadka. Taka sama odrobina strachu jak procentowy poziom pewnosci wpadki przy zabezpieczeniu - znikomy. Chce to zrobic, jest na to w 100% gotowa. Jeszcze nigdy w swoim zyciu nie widzialem dziewczyny, ktora wlasnie az tak jak Ona byla pewna, ze tego wlasnie chce. Slowo Wam daje. Dlatego bronie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 21:57

yaho pisze:Te ulamki to zreszta kobiety ktore zapomnialy wziasc tabletki lub zwymiotowaly zaraz po jej przyjeciu, faceci ktorzy uzywali gumek kilka razy i takie tam...
Prawda. :]
Haro pisze:. Dlatego bronie...
Ale bez sensu. Trzeba bylo tak od razu pisac a nie glupio pytac a potem sie wkurzac!Skroo czuje sie gotowa i Ty tez. Gdzie problem?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 22:07

W tym, zeby zrobic zeby Ja jak najmniej bolalo :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 22:39

Haro, srednia dlugosc gry wstepnej. Lubrykant ewentualnie [zmiejsza tarcie i tak nei wysycha] ostry jeden ruch i po wszystkim.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 22:41

moon pisze:ostry jeden ruch i ...

... Agata lezy nieprzytomna z bolu. Ewentualnie Haro lezy nieprzytomny bo sprawil swojej Ukochanej taki bol... Mi chodzi o jak najmniejszy bol! <chory>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 22:43

Haro pisze:... Agata lezy nieprzytomna z bolu. Ewentualnie Haro lezy nieprzytomny bo sprawil swojej Ukochanej taki bol... Mi chodzi o jak najmniejszy bol! <chory>
Przesadzasz. Myslisz ze ja nigdy nie beczalam przy wchodzeniu?Nie przy pierwszyam a przy 10 i 50 razie teaz bywalo. I jest to do zneisienia. Nie przesadzaj. Tak juz jest i tyle.

[ Dodano: 2006-08-24, 22:44 ]
Ewentualnie niech idzie do ginka wpierw i neich ja tam sprawdzi ewentualnei natnie.
Bo od blony wszytsko zalezy. Moze jest tak ze jest cienka i be zbolu bedzie. A moze byc gruba i mocna i baedzie cholernie bolec.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sie 2006, 22:44

Haro pisze:Mi chodzi o jak najmniejszy bol! <chory>

to pojmij, że jak się będziesz dziubdział przy jej wejściu to powolne nadrywanie będzie ją bolało o wiele bardziej! nie chodzi o takie pchnięcie, żeby jej gardłem wyszło, ale o zdecydowanie, które pozwoli przerwać błonkę na raz.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 24 sie 2006, 22:50

Haro pisze:W tym, zeby zrobic zeby Ja jak najmniej bolalo

Może po prostu jej się zapytaj jak chce. Wiem, że większość zaleca jedno ostre i zdecydowane pchnięcie. Może i tak jest dobrze, ale u mnie było zupełnie na odwrót i nie bolało wcale a wcale :) Chciałam tego, byłam rozluźniona, podniecona, było mokro itp. ale gdy chłopak zaczynał napierać to bolało jak cholera. Wtedy zaczął wchodzić tylko do momentu napotkania oporu, troszkę napierał - akurat tyle, żeby mnie nie bolało ale podniecało. I nagle po kilkudzisięciu ruchach BACH! i już był cały w środku. W ogóle nie poczułam przerwania błony. Nawet mu nie chciałam wierzyć, że to już :) Pozycja standardowo - misjonarz, poducha itd. ;)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 22:53

Anula: ja dzisiaj ze swoja chcialem ot tak zobaczyc jak to bedzie gdy wloze. Problemem dla mnie jest samo wlozenie ktore nawet MNIE boli! Jest az tak ciasno. Ale powolutku, powolutku i bardzo delikatnie kiedy sie wsuwal, to bolalo Ja duzo mniej. W pewnym tylko momencie powiedziala, zebym wyszedl, bo zabolalo. Ale to bylo chyba wina tego, ze krzywo wlozylem, bo nie miala zadnej poduszki pod pupa ani nic.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 23:09

Haro pisze:Problemem dla mnie jest samo wlozenie ktore nawet MNIE boli!
Dlatego niech idzie do leakrza sprawdzic kwestie swej budowy.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 23:24

Tia, jak my w poniedzialek sie za siebie bierzemy :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 23:36

Haro pisze:Tia, jak my w poniedzialek sie za siebie bierzemy
To weźcie sie wwe wtorek a w poniedzialek nich idzie do gienka. Jeden dzien Was nie zbawi.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2006, 00:22

O czym wy gadacie, jaki ginek. Z kazda dziewica tak jest, ja ze swoja tez tak mialem, a nie mam zaganiacza jak kon, ale w kocu sie udalo, a tez na pocztaku mialem wrazenie ze wsadzam do dziurki od gniazdka a nie cipki :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2006, 00:25

TFA, wiesz ja tamnie wiem zadnej nie rozdziewiczlam. Ale ja tak nie mialam ze nawet plaec bolal albo faceta fiut.
Awatar użytkownika
hasan-beja
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 22 cze 2006, 23:27
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: hasan-beja » 25 sie 2006, 01:44

ja jak widziałem wyraz twarzy swojej ukochanej to mi się wszystkiego odechciało...
zwyczajnie..
a mówił jedno - boli jak cholera..
było mi ogromnie przykro...
Zastanawia mnie czy to nie była za bardzo traumatyczna forma pierwszego razu( i jeśli była to żeby sie nie odbiła na mojej i tak nierównej psychice:P) - że po nim czułem wyrzuty sumienia i przygnębienie ilekroć widziałem we wspomnieniach i obrazach w głowie wyraz twarzy..
Prześladował mnie przez miesiąc..:) więc juz jakiś czas temu...

dobra rada dla wrażliwych gości.. nie patracie w ogóle na twarz... bo raczej odglosow nie będzie żadnych... gdybym mógł cofnąć czas to bym sobie opaskę na twarz załozył...;/
"Koniec wieńczy dzieło" Owiudiusz

>> "Behind Me Lies Another Fallen" As I Lay Dying <<
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 00:09

Ja. Dzisiaj sie zdecydowalismy sprobowac. Bylo cholernie ciezko. Kilka prob, i gowno... Bolalo okropnie. Przy ostatniej probie wlozenia nie wiem, wydawalo mi sie, ze wsadzilem do konca i teraz nie wiem, czy przebilem Jej blone czy nie. Mowila, ze okropnie bolalo. Po wszystkim bolalo Ja okropnie podbrzusze i czula pzez kilka godzin, jakbym dalej w Niej siedzial. Myslicie, ze blonka poszla sie kochac?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 sie 2006, 00:31

możliwe. ale niekoniecznie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 00:40

A jakie sa objawy kiedy ow blonka zostanie przerwana? Krwawienia nie bylo, tak sadze, zapytam sie Jej jeszcze jutro czy nie bylo sladow na majtkach... ale wiem, ze takowe nie zawsze musi wystepowac.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości