Dziewczyny pomocy!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Dziewczyny pomocy!!!!

Postautor: a.b1 » 03 lip 2006, 15:27

Na poczatku chciałam się przywitać, bo jest to mój pierwszy post tutaj. <przytul>

Do rzeczy......

Kilka lat byłam w związku, w którym seks nie istniał, nie chce rozwodzić się nad tym bo to już przeszłość. Jeśli seksu nie było, tym samym nie było z kim podnosić techniki i uczyć się nowych rzeczy (Tak naprawdę mimo wieku moje dośiadczenie równa się zero) :|
Na szczęście kilka miesięcy temu doszło do mnie, że marnuje swoje życie w czymś co przyszłości nie daje, a tylko wysyssa energie i zapał do czegokolwiek. <evilbat> Poznałam świetnego faceta, poraz pierwszy w życiu seks był dla mnie czymś przyjemnym, on jest jak doskonały muzyk, który potrafi zagrać nawet najtrudniejszy utwór, w taki sposób, że dreszcze zostają przez tydzień po koncercie!!!! On doskonale wie, że mam mizerne doświadczenie, jednak zapewnia, że bardzo go to kręci, bo podoba mu się jak widzi moją radość i ważniejsze jest dla niego moje zaspokojenie :> .
Tak miło już jest od kilkunastu tygodni, jednak ja chciałabym dawać mu tyle samo co biorę, wiem, że powiecie rozmawiaj, pytaj, robię to a on niezmiennie z tajemniczym uśmiechem mówi "szukaj" albo moje ulubione "zgadni". Udało mi się wyciągnąć, że bardzo lubi pozycje na jeźca, no i ogólnie wszystkie te gdzie kobieta jest na górze. I tu zaczyna się mój problem bo;
a) nie czuje nic (nie wiem czy już jest w środku czy , czy nie)
b) nie potrafie nadać jakiegoś tempa temu wszystkiemu
c) robię coś nie tak, bo ciagle "wypada"
d) "nie czuje klimatu"
Co robie nie tak?
Kwestia treningu?
Efekt jest taki, że pozwalam mu na wszystko, tylko jak prosi, żebym wskoczyła na niego to sie blokuje i powoli zapał mnie opuszcza. <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lip 2006, 15:37

powiedziec ze nie lubisz i basta, w koncu kiedy on przestanie sie domagac to wtedy Tobie przyjdzie ochota zeby na nim pojezdzic :] naciski i namowy zawsze maja odwrotny skutek - wiem po sobie :] problem polega pewnie na tym ze sie wstydzisz, tego jak wygladasz, kontakt wzrokowy z narzucona Twoja inicjatywa . Poza tym nie widze naprawde sensu uprawnia seksu w pozycji ktora Cie /krotko mowiac/ nie bierze , wytlumacz partnerowi , ze nie podnieca Cie ta pozycja i powinniscie znalezc cos, co da satysfakcje WAM obojgu ;)
powodzenia
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 03 lip 2006, 15:55

"kiedy on przestanie sie domagac to wtedy Tobie przyjdzie ochota zeby na nim pojezdzic :]"

Hmmmm, to nie jest kwestia domagania, ja po prostu chce mu sprawić przyjemność, a wiem, że to lubi. Nie kręci mnie bo mi nie wychodzi, a chyba nikt w łóżku nie lubi wtopek.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lip 2006, 16:11

Hmmmm, to nie jest kwestia domagania, ja po prostu chce mu sprawić przyjemność, a wiem, że to lubi. Nie kręci mnie bo mi nie wychodzi, a chyba nikt w łóżku nie lubi wtopek.

wiesz co . Oswiece Cie - skoro facet mowi "zgadnij, szukaj, kreci mnie to, podniecasz mnie" - to znaczy ze tak jest. Nie naciska - nie rob . NIe kumam - skoro nie naciska , to po co robisz wiedzac ze Ci nie wychodzi i czujesz , iz sie kompromitujesz.
Za nim na niego wsiadziesz zabaw sie tak jak on Ci sugeruje - kaze zgadywac - to szukaj i zgaduj . Zafunduj mu niebianska gre wstepna z badaniem jego ciala , patrz na reakcje i ucz sie , moze sie okaze ze Twoj jezdziec nie dorownuje Twojemu oralowi lub jeszcze innym pieszczotom. Rozgrzej go na wszelkie sposoby. TO ZE MEZCZYZNI LUBIA POZYCJE NA JEZDZCA TO NIE NOWINA :] Kazdy ja lubi bo daje wspaniale doznania dochodzenia gleboko, patrzenia na kobiete oraz dotykania jej ciala - gdyby faceci chcieli inaczej to wycinali by dziury w scianach i je grzmocili - takiej dziury w scianie przynajmnniej nie trzeba uwiesc i sie starac o jej wzgledy <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 lip 2006, 16:33

a.b1 pisze:c) robię coś nie tak, bo ciagle "wypada"

bo to ma byc rodeo a nie w gore i w dol ;)

Ale jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic
a.b1 pisze:(nie wiem czy już jest w środku czy , czy nie)

<hmm> jak mozna nie czuc ?
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 03 lip 2006, 16:54

Skoro nie czujesz sie teraz na silach na ta pozycje to nprawde daj sobie spokoj i poczekaj na moment w ktorym bedziesz na to gotowa. Na poczatku to na pewno jest spore wyzwanie dla kobiety ktora ma male doswiadczenie w tych sprawach ale przeciez kazdy kiedys zaczynal od zera.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lip 2006, 18:00

Kwestia trenigu i czasu. Żebyś Ty moje poczatki widziala. Bosze jaka to byla zenada <chory>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 03 lip 2006, 18:04

jeździec jest strasznie dziwną pozycją, bo dziewczyny albo ją ubustwiają albo nienawidzą...
wolę żeby moja partnerka była z tej pierwszej grupy :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lip 2006, 18:22

Hardcore pisze:wolę żeby moja partnerka była z tej pierwszej grupy
Jestem z tej pierwszej grupy <evilbat>
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 03 lip 2006, 18:25

|Wstreciucha|: "powinniscie znalezc cos, co da satysfakcje WAM obojgu"
Z tym się zgodzę!! Poza tym |a.b1| chcesz sprawić partnerowi przyjemność, a tobie samej jest tak sobie, on to zauważy przecież, ze ci źle... :/ a jak to już zauważył, to powinien coś zrobić żebyście oboje czerpali z tego przyjemność i satysfakcję, a nie ty się biedna męczysz tylko... :P hehe
JeStEś tAk bLiSkO MnIe
TaK, TeRaZ jUż WiEm...
DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,
RzUcIłeŚ Na MnIe
SiDła MiŁoŚcI... :*:*
KoChAm Cię SkArBiE <3
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 03 lip 2006, 18:33

Skoro nie odpowiada Ci ta pozycja, to nie rób tego- proste :]


P.S. Sweet-Dreams, naucz się cytować selektywnie... Zaznacz tekst i kliknij chmurkę z prawej strony postu <pijaki>
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 03 lip 2006, 18:35

dobra, dobra... :P heheh
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 lip 2006, 18:43

a.b1 nie napisała w ogóle o tym, że nie lubi pozycji na jeźdźca :>
bo to ma byc rodeo a nie w gore i w dol

Otóż to, a teraz a.b1 użyj wyobraźni i jazda <evilbat>
W razie czegoś - jesteśmy tutaj ;) Powodzenia <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2006, 19:04

Bo jestes na jezdzca zbyt wyprostowana , wsiadz na niego i sie do niego przytul ,(pochylajac sie ) wtedy on bedzie nadawał temu rytm ,a ruch jego bioder zapobiegnie wypadaniu członka . Gdy jestes wyprostowana , nie ma za bardzo nad tym kontroli , wszystko jest w Twoich rekach , skoro zas wypada , nie ma go za "wielkiego" <aniolek>
pochylenie sie do przodu wiele zmieni <browar>
ale , ze On tego nie wie , i Cie nie przytuli???? :>


Zrób tak , jak on bedzie lezał na plecach ty nad nim kucnij okraczajac go nogami (nie siadaj na nim !!) nie klecz ! tylko kucaj tak by stopy były na ziemi , łózku , dywanie itd.
Wez jego stojacego penisa do reki i w pozycji kucacej zjedz dupą tak nisko by penisa jego włozyc do cipki , rece jak juz bedziesz miała wolne , połóz mu na jego piersiach czy też klatce piersiowej i teraz na samych nogach podnos sie i opuszczaj tak by jego penis penetrował twą cipke , mozesz go nogami scisnac w pasie <aniolek>
wiem !! miesnie dwógłowe ud napierdzielaja jak cholera w tej pozycji , ale to sie przyda na narty ! <hahaha>
Jak mu tak zrobisz , bedzie na pewno zadowolony
On zas moze Cie wspomagac (by ci nogi nie zakwasiły sie ) podkładajac pod Twoją pupę rece i podnoszac Cie i opuszczajac na swego penisa
powodzenia <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 03 lip 2006, 19:16

no chyba coś nie tak... jak kobieta się pochyli do przodu, to tyłek itp. się uniesie i członek 'wypadnie', no nie?! Kobieta powinna być pochylona raczej do tyłu i np. trzymać mężczyzne za kolana, on ją za biodra... zreszta on wtedy moze robić z raczkami co chce :P
(nie wiem, chyba, że popmyliłam teorię innej pozycji<lol2>)
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2006, 19:22

No nie , nie pomyliłaś , ale to zalezy :
Gdy kleczy na kolanach i siedzi na nim , jesli on nie ma odpowiedniej długosci członka , zas Ona taką jak myslę budowe "ciała" to dziac sie bedzie to co pisze !
ale wystarczy , ze sie (jak pisalem ) pochyli do przodu a on troche podniesie biodra i bedzie po prostu pieknie ,
co to kuzwa wyobrazni nie macie , mam wam to pkazac czy jak ?? <hahaha> <hahaha>
<browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 03 lip 2006, 19:32

haha... no pokaż, pokaż :P ale czy to wygodne dla chłopaka, jak ma trzymać biodra tak uniesione... :P bo ja to nie wiem, nie jestem facetem.. ale sam pomyśl czy byłoby ci wygodnie? chyba, że to szybki numerek... hahaha <lol2>
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2006, 19:39

Ty ! ....skoro pisze to wiem co ! zapewniam Cie iz bardzo wygodne ( nogi chłopak podciaga troche do góry - ma je ugiete i nie ma problemu z biodtami ) , jak jezdziec to tylko taki , ten gdy dziewczyna jest wyprostowana mnie wkuza i nie daje satysfakcji , ja lubie żadzic a tak nie umiem , a jak chce żadzic ona to zas to co napisalem wyzej z tym kucaniem , rany ale wtedy jest odlot !! kuzwa juz mi sie chce , gdzie ma zona ????? polazła kajs psia mac <foch> <aniolek>


ale ..... skoro piszecie to co piszecie , wyobraznia jak i znajomosc rzeczy mała ! <pijaki> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 03 lip 2006, 19:41

Ty no dobra spoko, ja też wiem co piszę... ;> ale się tak nie unoś... hehe :P
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lip 2006, 19:47

a no najlepiej przysiasc na nim na "kucaczka" , oprzec dlonie na brzuszku i tylko zadem podrzucac <aniolek> ale faktycznie , jak kutasek nie za duzy, to bedzie wypadal <aniolek> kurde ludzie jest tyle mozliwosci a Wy kontemplujecie pozycje na Lucky Luca
wymyslilam nawet takie awangardowo sexualne przyslowie
"za nim zabierzesz sie za konia, sprobuj na psa " <aniolek> fajne co ..... i takie zyciowe
lubie na pieski , moja ulubiona <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2006, 19:47

unos ? ja? emotikonów nie widac ? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 03 lip 2006, 22:19

Problem wydaje sie byc w tym, ze dziewczyna jest troche zostawiona sama sobie. Przeciez rowniez w pozycji na jezdzca mezczyzna moze nadawac rytm. Wystarczy, ze zlapie Cie za posladki i sam bedzie sie poruszal. Na poczatek wystarczy. A potem sama znajdziesz odpowiednia pozycje.
Jesli pewnis wypada, to pewnie nie jest za duzy. Wtedy, tak jak pisal Andrew, dobrze jest przykucnac. Partner tez moze wtedy pomagac przytrzymujac posladki partnerki i ruszajac swoimi biodrami.
Najwazniejsze jest zlapac wspolny rytm, skupic sie na rytmie partnera, przyspieszac w tych samych momentach i zwlaniac.
Poza tym, oprocz kucana, fajnie jest przytulic sie do partnera, albo odchylic do tylu opierajac dlonie na podudziach (piszczelach <hmm> ) partnera.
Po co dziewczynie mowic, ze jak sie jej nie podoba, to niech nie robi? Ona jeszcze nie wie, co jej sie podoba. Niech probuje, eksperymentuje, a nie zniecheca od razu.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lip 2006, 07:46

Wstreciucha pisze:...........................


Ale Ona pisała , ze to On tak lubi ! i dlatego Ona to robi , wiec ? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 04 lip 2006, 10:55

Słuchajcie
dzięki, za wszystkie odpowiedzi, baaaaardzo dużo mi dały, teraz tylko przekuć w czyny.
Sprostowanie
a) nie jest mikro rozmiarów <banan>
b) miał ktoś rację, ja dopiero zaczynam i do końca jeszcze nie odkryłam wszystkiego (wcześniejszy partner to była wtopa, cytat z namiętnej nocy "przestań się ruszać bo mnie rozpraszasz" 3 minuty później koniec akcji <wsciekly> )
c) widzę jak wiele musze się nauczyć i co najważniejsze JA TEGO CHCE BO TO JEST SUUUUUUUUUUUUUUUPER
Jeszcze raz dzięki, byc może niektórym wydają się moje problemy naiwne, ale niestety tak mam
basiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2006, 22:08
Skąd: Chojnice
Płeć:

Postautor: basiunia » 07 lip 2006, 22:15

to nie działajcie na jeźdzca tylko od tyłu:-)nie bedzie kontaktu wzrokowego i juz!
lady.26

Postautor: lady.26 » 08 lip 2006, 18:02

A nie jest tak, ze dziewczyna ma jeszcze z a mało doswiadczenia by przejąć inicjatywe w czasie stosuknu? Najlepiej zeby powiedziała facetowi, ze jeszcze nie chce przejmować pałeczki i niech on sam kieruje zdarzeniami zanim dziewczyna nie sowoi się z jego ciałem i w ogóle z zeksem. Sama po sobie wiem, ze jak jeszcze byłam zielon w tch sprawach to kompletnie nie wiedziałam jak kochać sie na jeźdzca.
na początki "robutki ręczne", seks oralny po misjonarsku i wszędziea tam gdzie facet jest górą. oswoi sie z reakcjami partnera, swoim ciałem i będzie pewniejsza siebie w sypialni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lip 2006, 21:42

lady.26 pisze:Sama po sobie wiem, ze jak jeszcze byłam zielon w tch sprawach to kompletnie nie wiedziałam jak kochać sie na jeźdzca.
na początki "robutki ręczne", seks oralny po misjonarsku i wszędziea tam gdzie facet jest górą. oswoi sie z reakcjami partnera, swoim ciałem i będzie pewniejsza siebie w sypialni.
MOje pierwsze i ulubione byly te ze mna na gorze. I do tej pory je uwielbiam najbardziej :D
lady.26

Postautor: lady.26 » 09 lip 2006, 22:08

Oki, ja też lubie byc na górze <pejcz> , ale tu najwyraźniej widać, ze dziewczyna nie wie jak się ma zachowywać gdy "ma dowodzić" całej akcji. a.b1, wyrazie pisze, ze nie wie co robić.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lip 2006, 22:29

lady.26 pisze:ale tu najwyraźniej widać, ze dziewczyna nie wie jak się ma zachowywać gdy "ma dowodzić" całej akcji.
A ja wiedzialam? :| Niezawodna metoda prób i błędów po prostu i sie nauczylam.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 10 lip 2006, 16:04

moon pisze:A ja wiedzialam? Niezawodna metoda prób i błędów po prostu i sie nauczylam.

No to gratuluje, ale wiesz nie wszysct tak mają

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości