uciążliwy ból przy stosunku... :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Ashantiii
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 14:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

uciążliwy ból przy stosunku... :(

Postautor: Ashantiii » 24 kwie 2006, 14:31

Pisze do was z małym problemem. Otóż ma 19 lat i rozpoczełam wsółżycie seksualne, pierwszy raz bolał to fakt ale nastepne razy wcale nie były przyjemniejsze. Kochałam sie może z około 7 razy i za kazdym razem na poczatku z jakies 5min uczuwam dziwny ból, Jest tam strasznie ciasno i nie jest to wina chyba zwilżenia bo zawsze staramy sie o dłuugą gre wstepną. Niewiem czy cos jest ze man nie tak cyz moze po prostu początki bywaja trudne a mzoe macie na to jakąs rade, bo jak narazie to seks nie daje mi zadnych przyjemności bo niemoge skoncentrowac sie na tym co dobre bo ten ból mi nie pozwala :( ...;(:(:(:(
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 24 kwie 2006, 15:29

A jak dlugo po pierwszy razie mialas drugi?
Wbrew pozorom to wazne, bo sie musi wszystko zagoic.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Ashantiii
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 14:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Ashantiii » 24 kwie 2006, 15:35

Nastepny stosunek miałam po około dwoch tygodniach, ale przy pierwszym stosunku niemiałam za duzo krwi, bo tak naparwde juz przed stosunkiem byłam u ginekologa ktory zbadał mnie normlanie tak jak kazda pacjentke i powiedział ze najprawdopodobniej błone dziewicza naruszyłam sobie przez np tampony.
Awatar użytkownika
forever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2006, 03:07
Skąd: In the FuturE
Płeć:

Postautor: forever » 24 kwie 2006, 15:35

Mówisz bół w piewszych 5 min :? Wydaje mi sie ze za bardzo sie stresujesz . SPróbuj sie odprezyc i przede wszystkim nie bac sie tego, a co do nawilżenia to może sexik oralny pomoże Pozdrawiam <pijaki>
"Dla całego świata jesteś tylko jednym z wielu, lecz jest ktoś dla kogo jesteś całym światem."
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 24 kwie 2006, 15:39

No to musisz sie rozluznic. Nie mysl o tym ze bedzie bolalo, tylko ciesz sie chwila :D jezeli to nie pomoze to wyprobujcie zel intymny. Zdarza sie ze ludzie sa anatomicznie niedopasowani, ale to sa bardzo, bardzo rzadkie przypadki.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: Tomashek » 24 kwie 2006, 23:28

Oj dorotko, jedynym powodem bólu może być w sumie albo infekcja albo nerwy.
Jeśli z obecnym facetem bardzo się denerwujesz podczas to powiem Ci jedno. Nie jego szukasz.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 kwie 2006, 23:54

Tomashek pisze:Jeśli z obecnym facetem bardzo się denerwujesz podczas to powiem Ci jedno. Nie jego szukasz.

Ależ mi rada. Z obcym będzie bezstresowo <hahaha> Daj spokój i jeśli chciałbyś coś WARTOŚCIOWEGO przekazać, wtedy napisz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2006, 07:46

jesli jest zdrowa , to chodzi o rozmiar , niech zmierzy partnerowi obwód i wsio bedzie wiadomo <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 kwie 2006, 21:35

Sprobuj żel chocby Durexa [ w drogeriach, marketach, aptekach]. Mi pomogło.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 kwie 2006, 23:48

Mnie tam boli zawsze przed wejściem. A może partner za słabo Cię rozgrzewa?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Ashantiii
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 14:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Ashantiii » 30 kwie 2006, 10:43

już znalazłam sposób, niema to jak dwie 50 przed:) Mięśnie ustepuja odrazu...
Ale wszystkim dziekuje za posty i rady;*
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 kwie 2006, 11:43

Mysiorek pisze:Z obcym będzie bezstresowo

Nuu, tak na żywioł <hahaha>

Andrew pisze:niech zmierzy partnerowi obwód i wsio bedzie wiadomo

I co wtedy - wacława w temperówę? <aniolek>

Ashantiii pisze:już znalazłam sposób, niema to jak dwie 50 przed:) Mięśnie ustepuja odrazu...

I tak do końca życia?
:|
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: uciążliwy ból przy stosunku... :(

Postautor: good_baby » 08 maja 2006, 20:50

Ashantiii pisze:Pisze do was z małym problemem. Otóż ma 19 lat i rozpoczełam wsółżycie seksualne, pierwszy raz bolał to fakt ale nastepne razy wcale nie były przyjemniejsze. Kochałam sie może z około 7 razy i za kazdym razem na poczatku z jakies 5min uczuwam dziwny ból, Jest tam strasznie ciasno i nie jest to wina chyba zwilżenia bo zawsze staramy sie o dłuugą gre wstepną. Niewiem czy cos jest ze man nie tak cyz moze po prostu początki bywaja trudne a mzoe macie na to jakąs rade, bo jak narazie to seks nie daje mi zadnych przyjemności bo niemoge skoncentrowac sie na tym co dobre bo ten ból mi nie pozwala :( ...;(:(:(:(



oooo...widze ze masz dokladnie to samo co ja...milo bylo przeczytac wyjasnienia itp ;P na pewno to przejdzie. w pierwszym okresie wspolzycia bol to nic dziwnego. tez mi bylo zle z tym ze ten bol wszystko psuje...uspokoilam sie bo widze, ze to jednak typowe... :)

[ Dodano: 2006-05-08, 20:56 ]
M. pisze:No to musisz sie rozluznic. Nie mysl o tym ze bedzie bolalo, tylko ciesz sie chwila :D jezeli to nie pomoze to wyprobujcie zel intymny. Zdarza sie ze ludzie sa anatomicznie niedopasowani, ale to sa bardzo, bardzo rzadkie przypadki.


to sie tak latwo mowi - ciesz sie chwila
ten bol wszystko psuje, jest denerwujacy, choc faktycznie trwa tylko okolo 3 minut, ale moze tez sie pojawiac potem, jesli facet sie za szybko porusza...

ehhh niecierpie tego :/[/u]

[ Dodano: 2006-05-08, 21:00 ]
Andrew pisze:jesli jest zdrowa , to chodzi o rozmiar , niech zmierzy partnerowi obwód i wsio bedzie wiadomo <aniolek>



nie chodzi o zaden rozmiar
tylko predzej o to, ze dziewczyna nie jest rozluzniona na maxa = za krotka gra wstepna jak na tak wczesny okres wspolzycia = ja mam dokladnie to samo i sposob na to - na poczatku jeden paluszek....jak sie robi luzniej to drugi....potem trzeci <banan> a jak juz po iluś minutach wchodza cztery to wejdzie i Co Innego, hehe, to bardzo miluchne (w polaczeniu z innymi elementami gry wstepnej) i cos jednak daje... ;)


...jakie znowu "dwie 50" ? :|
eat me
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: uciążliwy ból przy stosunku... :(

Postautor: Andrew » 09 maja 2006, 07:50

good_baby pisze:
nie chodzi o zaden rozmiar
tylko predzej o to, ze dziewczyna nie jest rozluzniona na maxa = za krotka gra wstepna jak na tak wczesny okres wspolzycia = ja mam dokladnie to samo i sposob na to - na poczatku jeden paluszek....jak sie robi luzniej to drugi....potem trzeci <banan> a jak juz po iluś minutach wchodza cztery to wejdzie i Co Innego, hehe, to bardzo miluchne (w polaczeniu z innymi elementami gry wstepnej) i cos jednak daje... ;)


|

Co Ty mi tu pitolisz , boli cie jak wchodzi penis i musisz zaczynać od jednego paluszka ,a konczysz na czterech . Jak myslisz, ze ja mam 17 lat i w dodatku w to uwierze to jestes w błedzie !! cztery paluszki , tosz to studnie miec musisz , nie cipkę , a skoro wchodzą w Ciebie az 4 paluszki i to bez bólu , to znaczy iz peniś jest conajmniej podobnej wielkosci , zas to oznacza, iż chodzi jednak wlasnie o ....rozmiar

od jednego do czterech paluszków <hahaha> <hahaha> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 09 maja 2006, 09:41

Moze robia to tylko w nocy i koles po 4paluszkach laduje tam cala lape a ona mysli ze to penis ;)

a tak na powaznie to ja max na 2 bym poprzestal i ten drugi naprawde po dobrej rozgrzewce.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: uciążliwy ból przy stosunku... :(

Postautor: good_baby » 09 maja 2006, 12:37

Andrew pisze:
good_baby pisze:
nie chodzi o zaden rozmiar
tylko predzej o to, ze dziewczyna nie jest rozluzniona na maxa = za krotka gra wstepna jak na tak wczesny okres wspolzycia = ja mam dokladnie to samo i sposob na to - na poczatku jeden paluszek....jak sie robi luzniej to drugi....potem trzeci <banan> a jak juz po iluś minutach wchodza cztery to wejdzie i Co Innego, hehe, to bardzo miluchne (w polaczeniu z innymi elementami gry wstepnej) i cos jednak daje... ;)


|

Co Ty mi tu pitolisz , boli cie jak wchodzi penis i musisz zaczynać od jednego paluszka ,a konczysz na czterech . Jak myslisz, ze ja mam 17 lat i w dodatku w to uwierze to jestes w błedzie !! cztery paluszki , tosz to studnie miec musisz , nie cipkę , a skoro wchodzą w Ciebie az 4 paluszki i to bez bólu , to znaczy iz peniś jest conajmniej podobnej wielkosci , zas to oznacza, iż chodzi jednak wlasnie o ....rozmiar

od jednego do czterech paluszków <hahaha> <hahaha> <hahaha>



haha, przeciez pisze pol-zartem XDD


gratuluje braku wyobrazni - przeciez nie mam na mysli 4 palcow trzymanych rzedem obok siebie tylko scisniete ze soba ich czubki, w dodatku przeciez nie wlozone do konca! rzedem to i 3 nie wejda...
<brawo> <glaszcze>

[ Dodano: 2006-05-09, 12:41 ]
kknd pisze:Moze robia to tylko w nocy i koles po 4paluszkach laduje tam cala lape a ona mysli ze to penis ;)

a tak na powaznie to ja max na 2 bym poprzestal i ten drugi naprawde po dobrej rozgrzewce.



buahaha, zartujesz chyba, to co ty masz za panne ze jej tam ledwo 1 palec wchodzi, przeciez penis jest duzo grubszy. jak drugi dopiero po rozgrzewce to musicie miec chyba problem ze stosunkiem, czy tak?zal mi twojkego peniska grubego na 1 paluszek <diabel> spoko, zartuje XD


"laduje tam cala lape a ona mysli..."

ten text jest obrazliwy, jak zwykle na tym forum ktos przesadnie cos interpretuje

nikt mi nie wklada calej lapy bo by mnie rozwalil od srodka

A jesli juz chcecie takiego super uscislenia, to wiedzcie, ze 3 wchodza przy duzym rozluznieniu aczkolwiek rzeczywiscie czuje sie juz ucisk.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006, 13:25 przez good_baby, łącznie zmieniany 3 razy.
eat me
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2006, 12:48

good_baby pisze:nikt mi nie wklada calej lapy
No niektorzy wkladaja i to sie fisting chyba nazywa ;)

[ Dodano: 2006-05-09, 12:49 ]
A i ja np w palcach we mnieo nic przyjemnego niewidze. Wole penisa. <aniolek>
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 09 maja 2006, 12:57

moon pisze:
good_baby pisze:nikt mi nie wklada calej lapy
No niektorzy wkladaja i to sie fisting chyba nazywa ;)

[ Dodano: 2006-05-09, 12:49 ]
A i ja np w palcach we mnie nic przyjemnego niewidze. Wole penisa. <aniolek>


jezu <belt> ja biedna i niewinna, nie mow mi takich rzeczy ! XDDDDD <diabel> <chory>
mowie, ze palce sa tylko na rozluznienie

z reszta nie o tym byl temat :P byl o bólu w 1-ym okresie wspolzycia

"od jednego do czterech paluszków "
<pijaki> ja tam wole od razu glowe
eat me
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2006, 13:55

Good- Baby - na mysl by mi nie przyszło , ze chcesz wsadzic 4 palce ustawione w rzedzie ! <aniolek> juz załozyłem, ze piszesz o scinietych paluszkach , to jednak dalej duzo .
kurcze ... ja to dziwny jestem chyba , bowiem nie spotkałem kobiety której by ciezko jeden paluszek wchodził ,a potem jak To piszescie "po rozluznieniu " cztery ?
co ma wejsc to wejdzie od razu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 09 maja 2006, 14:19

Andrew pisze:Good- Baby - na mysl by mi nie przyszło , ze chcesz wsadzic 4 palce ustawione w rzedzie ! <aniolek> juz załozyłem, ze piszesz o scinietych paluszkach , to jednak dalej duzo .
kurcze ... ja to dziwny jestem chyba , bowiem nie spotkałem kobiety której by ciezko jeden paluszek wchodził ,a potem jak To piszescie "po rozluznieniu " cztery ?
co ma wejsc to wejdzie od razu



no moze wlasnie z czterema przesadzilam XDD
to bylo takie uogolnienie <cisza>

haha poza tym...kto powiedzial, ze mi CIEZKO wchodzi jeden paluszek ?! he?
jeden to tam czasem i ginie XDDD <pijak>

a tu np. cos z forum --> "Kazda dziewczyna zbudowana jest inaczej.
Gdy bylam dziewica to moj mogl bez problemow dwa palce, pewnie i trzy by dalo rade, ale wolelismy nie probowac. Mialam tylko cienki polksiezyc i nic mi sie przy takich pieszczotach nie przerywalo. "


"co ma wejsc to wejdzie od razu - niekoniecznie :P
eat me
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 09 maja 2006, 15:25

Nie no spoko uogolnienie czy 1 czy 4 co za roznica chyba ze twoj chlop ma takie male paluszki ;)

a po co wkladac wiecej niz 2 ? no chyba ze ktos ma upodobania fisting'o podobne
penis i palce to dwie odmienne struktury, a wiadomo ze najlepsze doznania ma sie gdy cipka jest waska wiec po co ja "rozwiercac" w dodatku palcami ;)
zauwaz ze forum czytaja tez poczatkujacy przeczyta taki i zacznie sie "bawic" a pekniecia tez sie zdarzaja.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 09 maja 2006, 20:36

kknd pisze:Nie no spoko uogolnienie czy 1 czy 4 co za roznica chyba ze twoj chlop ma takie male paluszki ;)

a po co wkladac wiecej niz 2 ? no chyba ze ktos ma upodobania fisting'o podobne
penis i palce to dwie odmienne struktury, a wiadomo ze najlepsze doznania ma sie gdy cipka jest waska wiec po co ja "rozwiercac" w dodatku palcami ;)
zauwaz ze forum czytaja tez poczatkujacy przeczyta taki i zacznie sie "bawic" a pekniecia tez sie zdarzaja.


ja jestem poczatkujaca ! XDD

przeciez wnetrze pochwy jest elastyczne (dosc)
poza tym przeciez ja nie mowie o wkladaniu do samego konca :P
ale ok, moze i spoko

a ze ma drobne rece, to fakt ;)
eat me
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

dziwna sprawa/ ból podczas stosunku :>

Postautor: IcemaN » 15 cze 2006, 17:27

hmmm....wiem, że takich tematów było pełno....ale coś nie daje mi spokoju :/

Hmmmm... ostatnio gdy kocham się z moją partnerką ona często odczuwa jakiś ból, to znowu mówi, że za mocno mnie czuje itp ;/
Jest bardzo rozgrzana, chętna, nikt nam nie przeszkadza....czyli warunki są komfortowe :)
A mimo wszystko ona cierpi np. gdy w nią wchodzę...... dawniej nie było z tym problemu...... hmmmm czy może to być spowodowane tym, że w ostatnim czasie kochaliśmy się rzadziej ??? (raz na tydzień- dwa :)? może jej muszelka <pejcz> się ode mnie odzwyczaiła ????
hmmmm ogólnie sam już nie wiem co robić, żeby to znów sprawiało jej dużą frajdę....
Np. jeszcze miesiąc- dwa temu dochodziła podczas seksu......
a teraz nie sprawia jej to przyjemności.....

nom i coś tu kurde nie gra :/ hmmmm.... a i orgazmy w wyniku seksu oralnego są jakby spokojniejsze <zalamka>
Czy któraś z Pań na forum miała kiedyś takie dziwne okresy w swoim życiu ?
chciałbym żeby znów było ok...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 15 cze 2006, 22:07

zboczyliście troszkę z tematu..ja miałam tez podobny problem..tu nie chodzi o dłuuga gre wstepna..ale jesli osoba dopiero co zaczeła wspołzyc,moze przez jakis czas odczuwac ból..jest spowodowane włąsnie tą "nowościa"dla orgaznizmu jakim jest współzycie...przez te "tarcie"mozna miec zapalenie,organizm musi sie do tego przyzwyczaic i przejdzie po jakims czasie..nio u mnie to trwało z 4 miechy gdzies tak..Ale nie kochalismy sie tak czesto...a kobieta niech najlepiej nie mysli o tym bolu..tylko cieszy sie ta gra wstepna,niech zadowoli faceta..a nie martwic sie na zapas! <banan>

[ Dodano: 2006-06-15, 22:08 ]
IcemaN a kochaliscie sie przy jakims zabezpieczeniu??
anonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2006, 00:03
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: anonim » 16 cze 2006, 00:12

witam mam pytanie..a mianowicie czy istnieja jakies domowe sposoby nawilzania? czy cos mozna wykorzystac jako zel? Czy cos moze go zastapic?

Z gory dziekuje za opowiedz, jest to dla mnie bardzo wazne.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2006, 00:13

anonim pisze:Czy cos moze go zastapic?
Naturalne nawilżenie. Nie wazeliny smalec czy cos. Bron Boze <chory>
Awatar użytkownika
wronek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2006, 00:58
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: wronek » 16 cze 2006, 01:08

anonim pisze:witam mam pytanie..a mianowicie czy istnieja jakies domowe sposoby nawilzania? czy cos mozna wykorzystac jako zel? Czy cos moze go zastapic?

Z gory dziekuje za opowiedz, jest to dla mnie bardzo wazne.

Pozdrawiam.


Durex produkuje bardzo przyjemny nawillzacz-zel dodatkowo potegujacy doznania. Niezastapiony przy dluzszych zabawach.

Dostaniesz to w aptekach i sexshopach.
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 16 cze 2006, 02:03

[ Dodano: 2006-06-15, 22:08 ]
IcemaN a kochaliscie sie przy jakims zabezpieczeniu??[/quote]


moja kobieta bierze pigułki więc zabezpieczenie jest na dobrym poziomie i o to się nie martwimy..... spadku temperamentu też nie było od kiedy zaczęła je brać :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2006, 07:33

wronek pisze:Dostaniesz to w aptekach i sexshopach.
I w drogeriach i marketach jak Carefour nawet :)

[ Dodano: 2006-06-16, 07:34 ]
Kosztuje ok 15-16 zł :)

[ Dodano: 2006-06-16, 07:34 ]
A i jest wydajny ;)
anonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2006, 00:03
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: anonim » 20 cze 2006, 00:10

jaki najlepiej kupić nawilzacz, zel? o jaki pytac?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości