Fantazje erotyczne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 11 mar 2006, 23:04

Cook'Year pisze:Ja widzę w takich sytuacjach coś z nacinaniem ciał, zlizywaniem z siebie nawzajem krwi, w jakmiś mistycznym uniesieniu.


Nie no przegięcie jak dla mnie
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 23:07

olecxka pisze:ie no przegięcie jak dla mnie

Dl anie tez, ale biore pod uwage wiek autora owej fantazji. Poza tym to fantazja nawet technicznie nie mozliwa do spełnienia wiec komu szkodzi?Niech se fantazjuje.
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 11 mar 2006, 23:10

moon pisze:Poza tym to fantazja nawet technicznie nie mozliwa do spełnienia wiec komu szkodzi?Niech se fantazjuje.

No przecież pisałem, że chodzi mi tylko i wyłącznie o fantazje. Takich rzeczy, jakie opisałem raczej w życie nie wprowadzę :P
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 mar 2006, 23:20

Cook'Year pisze:Takich rzeczy, jakie opisałem raczej w życie nie wprowadzę

why not :P sprobujmy, a potem zjemy kota :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 mar 2006, 23:25

do czasu
pare glebszych kilka sztachow czy miligramow innych wynalazkow
i zaczniesz podgryzac labedzie szyje dziewic

skoro tak cie fascynuje swiat wampirow moze zacznij od czegos prostszego - np osikowy kolek w ...dupe <diabel>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 11 mar 2006, 23:29

Wstreciucha pisze:why not sprobujmy, a potem zjemy kota

No dobra, dam znać jak było :P Ale kotów w celach konsumpcyjnych nie tykam. Nie wiem... Tacy z was grzeczni i dojrzali ludzie? Chociaż... To moon zareagowała dość ograniczenie, tzn to:
ale biore pod uwage wiek autora owej fantazji
Wiesz moon, zgodnie z twoim rozumowaniem to Mickiewicz miał jakieś 12 lat pisząc 'Romantyczność', a Rafał Wojaczek nie wyszedł nawet z przedszkola :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 23:39

Wiesz moon, zgodnie z twoim rozumowaniem to Mickiewicz miał jakieś 12 lat pisząc 'Romantyczność', a Rafał Wojaczek nie wyszedł nawet z przedszkola jezor

Ekhm, al enie pojąłeś o co mi chodziło. Po rpsotu znałam nieco ludków w zblizonym wieku co mieli takie krwiste zapeedy wziete z gier, ksiazek filmow. lubiacych czytac o jakis czarnych szczach dziewicach w bialych szatach it itd. Stad zwalam na wiek , bo watpie zeby zapracowany ojciec 8 dzieci mial czas na takie hobby ;P
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 11 mar 2006, 23:51

^^ Ok. Rozumiem i pojmuję :) Co nie zmienia faktu ze to durna fantazja a nie marzenie niezapomnianego zbliżenia z kobietą. Wyobraźnia jeszcze chyba nikomu więzieniem nie była. Ale wróćmy do tematu. Zapytam się tak: Jakie mieliście najbardziej odjechane i nierealnie wręcz fantazje erotyczne? Dam przykład taki (ze snu, nie mojego rzecz jasna <diabel> ): Leży sobie ona, a pomiędzy jej nogami dwóch facetów naraz ładujących się w dziurkę. Nieważne, że niemożliwe/nierealne. Było.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 23:56

Ja swego czasu mialam przniesienie [w snie] sie w czasie do haremu w odwrotnej wersji. Sen byl wybitnie realistyczny, z eniemal czułam ta dusznosc, wilogosc, goraco zapach itd.
Ale to wieki temu było.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 mar 2006, 00:00

Wstreciucha jakis czas temu zrealizowalam ta fantazje o której piszesz. Bylo na prawde ekscytujaco. Ja na środkach powiedzmy zmieniających nieco świadomośc. Tylko, ze ja to zrobiłam zanim zamieszkalam z moim facetem, teraz niestety było by yo bardzo trudne.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 12 mar 2006, 00:06

Dzindzer, mysle ze to taka fantazja jednorazowa ;) z tego rodzaju fantazji co to trudno odtworzyc zeby bylo "idealnie" , zatem chyba nic straconego, ewentualnie przebrzmialego , czas na inne <przytul>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 mar 2006, 00:28

Dla tego juz mnie nioe kreci. Zrobilismy tak dwa razxy raz to ja go uwodziłam, a raz on mnie. Za każdym razem kogos innego udawalismy, nawet imiona mielismy inne. Podobało mi sie takie wyrywanie towarka przy innych ludziach.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 12 mar 2006, 11:46

TedBundy pisze:Pozujesz na zmanierowaną cyniczkę,która już "wszystko widziała i wszystko przeżyła";a to jest o tyle żałosne, że kiepsko Ci to pozowanie wychodzi...


Lekarzu! Ulecz się sam! <diabel>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 mar 2006, 12:18

Charlie, nie wtryniaj się między wódkę a zakąskę :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 18 maja 2006, 16:37

agna 24 pisze:a wiecie co mi sie marzy?

LODY
DUUUZO LODÓW

hehe :) a co ty agna nie masz faceta ? lody dobra rzecz :) :P

[ Dodano: 2006-05-18, 17:25 ]
Pozwolilem sobie powycinac to co mi sie podoba :) hehe
Wstreciucha pisze:fajnie jest zrobic lodzika popijajac lodowata wode wbrew domyslom "napiecie nie opada" lyczek wody na schlodzenie wnetrza buzki i kilka ruchow, znowu lyczek i tak dalej i tak dalej gwarantuje eksplozje z okrzykiem

no to jest dobre, ciekawe, inspirujace :P
agna 24 pisze:ja zaliczylam kilka toalet publicznych: empik, pkin, jakies centra handlowe, kina... raz nawet w toi toi.... ale to dawne czasy byly..

tez dobre agna :)
agna 24 pisze:byc cala w jego sokach.....
zeby wypelnil dzis wszystkie moje otworki...
a pozniej, przytulil mocno, powiedzial "dziekuje kochanie" i zasnal wtulony we mnie
tez dobre :P
agna 24 pisze:eh.... no wiesz, anal ja bardzo lubie, wiec to nie bylo moim marzeniem. a z polknieciem byla smieszna sprawa, bo najpierw robilam mu dobrze reka, i w pewnym momencie mialam ochote wziasc do buzi, i akurat okazal sie to ten "wlasciwy" moment..... sprobowalam go z zaskoczenia
dobre dobre :P
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 21 maja 2006, 13:00

Podziele sie z wami moja fantazja ktora ostatnio czesto nawiedza moja glowe :)

Robimy impreze w bardzo małym gronie, ja z moja kobita i kolega ze swoja kobieta. Ubrani jestesmy elegancko , Panie w spodniczki , czarne ponczoszki i szpileczki , my w garniturach. Impreza jest na poziomie ,elegancka. Pijemy drinki atmosfera rozluznia sie , momentami podniecajace dyskusje o seksie. W pewnym momencie zaczynamy tanczyc jakiegos przytulanca. Oczywiscie ja ze swoja kobieta i kolega ze swoja. Niezle juz wstawieni zaczynam sie ze swoja przytulac , calowac i piescic. Widze ze para obok rowniez nie mogla wytrzymac i kolega zadziera swojej partnerce spodniczke i odkrywa widok tyleczka i nozek odzianych w ponczoszki. Ja rowniez ze swoja partnerka zaczynam smialej poczynac. Rozbieramy sie w tancu powoli i zmyslowo obserwujac siebie nawzajem. Pozniej kochamy sie i piescimy w przeroznych pozycjach. Czasem w tej fantazji nastepuje wymiana partnerow , czasem nie :) W ogole sa rozne wersje :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 cze 2006, 17:54

aniooolka pisze:Sexik<rozmarzony>-nie ma nic lepszego!!

Co chciałaś wyrazić tym postem? :?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 cze 2006, 18:34

ostatnio mi po głowie łazi "szybka akcja bydgoskiej policji", że tak rzeknę. Od progu. Bez romantycznego pitu pitu w bierki elektryczne. Ostro. Już o tym dyskutowaliśmy, chęci są :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
ane

Postautor: ane » 07 cze 2006, 18:43

owoce, bita śmietana i czekolada...dużo czekolady i wszystko zrobić w Candy Shop :) na słodko, wymyślnie i z zabawą :)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 07 cze 2006, 18:45

TedBundy pisze:ostatnio mi po głowie łazi "szybka akcja bydgoskiej policji", że tak rzeknę. Od progu. Bez romantycznego pitu pitu w bierki elektryczne. Ostro. Już o tym dyskutowaliśmy, chęci są :D


Ja też tak kiedyś miałem z pewną osobą (eks już)...
...tyle, że wstałem rano, a ona właśnie w kuchni wodę na kawę wstawiała... ja zaspany, ale jak zobaczyłem co z szortów wystaje... ojojoj <evilbat>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 cze 2006, 19:31

Ostatnio mojej powiedziałem, że któregoś dnia przyjdę z pracy, wezmę na ręce, odsłonię co trzeba i ją wykocham. A ona na to beztrosko: "I co, mam się bać?" :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 cze 2006, 21:58

TedBundy pisze:Od progu. Bez romantycznego pitu pitu w bierki elektryczne. Ostro. Już o tym dyskutowaliśmy, chęci są :D
_________________
O takich rzeczach si enie dyskutuje tylko robi ;P
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 08 cze 2006, 10:39

mi się spodobała fantazja wstreciuchy o udawaniu obcych, zobacze co powie na to moja luba, ale juz sobie mysle ze chyba bedzie trzeba sprobowac :)

zdarzylo sie moze komus fantazjowac o tym, jak przylapujecie partnerke z kims innym, albo jak widzicie co robi z nim? tego naturalnie nie chcialbym wprowadzac w zycie, ale niegroźnie pofantazjowac można..
Yann
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 03 cze 2006, 12:52
Skąd: stamtad
Płeć:

Postautor: Yann » 08 cze 2006, 14:30

Ja mam fantazje z przemoca - chcialabym zeby facet bral mnie sila i takie rozne warianty dzikiego szalonego pelnego przemocy seksu

[ Dodano: 2006-06-08, 14:44 ]
w sumie to wprowadzam je w zycie wiec to zadne fantazje :)
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 08 cze 2006, 14:45

ja marzę o tym, żeby mój facet wziął mnie odrazu jak przyjdę do niego do domu. .... opartą o drzwi na stojąco od tyłu... (chyba mu szepnę kilka pikantnych słówek...:D)

a drugie marzenie to jakbym stała sobie w oknie albo na balkonie a on by mnie brał od tyłu. OSTRO!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 cze 2006, 17:02

anita pisze:ja marzę o tym, żeby mój facet wziął mnie odrazu jak przyjdę do niego do domu. .... opartą o drzwi na stojąco od tyłu...

Kurde az mnnie ochota naszla, zeby tak bez zbednych pierdol przejsc do rzeczy ;).
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 08 cze 2006, 17:11

Mam ochotę na ostry seks, chcę być związana, żebym nic do gadania nie miała, żeby robił co mu się żywnie podoba, ale tak gwałtownie, mocno i bezczelnie. Żeby trzymał mnie za włosy, wpychał kutaska do mojej buzi i miał taki słodki wyraz zaspokojenia na twarzy. Klepał po pupie i do tego stęknał czasami. <zawstydzony2>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 cze 2006, 17:24

oprócz tego wiązania , Nataszo , to bardzo interesująca wizja :D Wiązanie jest passe :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 08 cze 2006, 22:57

natasza, aż mi się gorąco zrobiło :) <cegla>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 09 cze 2006, 02:56

Kubek pisze:ale jak zobaczyłem co z szortów wystaje...

Ze niby z jej szortow? <diabel>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości